زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۴۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سیستم مقبولیت

ارسال:
۰۸ فروردین ۱۳۹۱, ۰۷:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ فروردین ۱۳۹۱ ۰۷:۴۷ ب.ظ، توسط یاقوت سرخ.)
سیستم مقبولیت
سلام به مدیر سایت

من یه اعتراض دارم.
سیستم مقبولیت شما ناعادلانه طراحی شده! کسی نمره منفی بگیره از مقبولیتش کم می شه. تا اینجا که از مقبولیت کم بشه عیبی نداره ولی کی داره منفی می ده و چرا؟؟؟؟

چند تا مورد رو ذکر می کنم خودتون قضاوت کنید.

یه دوستی یه جا جواب تاپیک رو داده بود یکی همین طوری بی خود بهش منفی داده. حالا چون من جوابش رو دادم فکر کرده من نمره منفی دادم. (لاگ نشدن اینکه کی نمره منفی داده)
یا یکی دیگه یه شعر نوشته، خیلی هم زیبا، نمره منفی گرفته! ( همین طوری از رو هوا منفی دادن )

اصلا من می تونم با یه نام کاربری دیگه وارد بشم، به همه جواب هام نمره مثبت بدم، به بقیه منفی بدم. این کجا لاگ می شه؟؟؟

در کل به نظرم این نمره دادن باید دست مدیر هر بخش باشه.

با تشکر

دست من و حلقه ی گیسوی یارBlush
۷
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: berkeley , aatwo , Hera
ارسال:
۰۸ فروردین ۱۳۹۱, ۰۸:۴۲ ب.ظ
سیستم مقبولیت
(۰۸ فروردین ۱۳۹۱ ۰۷:۴۶ ب.ظ)spinelruby نوشته شده توسط:  لاگ نشدن اینکه کی نمره منفی داده
شما از کجا می‌دونید که منفی‌ها و شخص منفی دهنده لاگ نمی‌شن؟ دقیقاً برای هر مطلب مشخصه که کیا منفی دادن اما نمایش داده نمی‌شه.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: banou
ارسال:
۰۸ فروردین ۱۳۹۱, ۰۸:۵۱ ب.ظ
سیستم مقبولیت
خوبه که لاگ میشن. ولی من هنوز جواب مناسبی برای انتقادم نگرفتم!

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: berkeley
ارسال:
۰۹ فروردین ۱۳۹۱, ۰۱:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ فروردین ۱۳۹۱ ۰۴:۱۳ ب.ظ، توسط sd_javadi.)
سیستم مقبولیت
بهتر نیست مثل شبکه های اجتماعی فیس بوک و پلاس فقط گزینه + داشته باشیم ، حتماً یه سود و ارجحیتی داشته که اونها اینطوری طراحی کردن . حتی اگر منصفانه رای داده بشه ، منجر به خود سانسوری و همرنگ شدن افراد با بقیه کاربرا میشه .
اگه احساس کنی حرف درستی داری میزنی که ممکنه مخالفای زیادی داشته باشی خود به خود اون حرف رو نمیزنی و به این سمت میری که مطالب زردی رو ارسال کنی که مورد اقبال بقیه قرار بگیره .
مثلاً عکس های جالب و خنده دار ، جوک و ... .
خلاصه برداشتن نمره منفی بار معنایی بهتری داره . دیگه این مشکل منفی دادن مغرضانه افراد هم حل میشه.

هیچ تمدنی توسط بیگانگان از برون فتح نمی‌شود مگر آنکه ابتدا از درون خود را تخریب کرده باشد.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
(شاید به دردتون خورد)
۷
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحانه , javadem
ارسال:
۰۹ فروردین ۱۳۹۱, ۰۹:۱۴ ق.ظ
سیستم مقبولیت
منم موافقم. مقبولیت رو می تونید با یه چیز دیگه پیاده سازی کنید. اگه کسی حرف خوبی زد نمره مثبت بگیره در غیر این صورت مدیر بخش بهش هشدار بده و تو کارنامه اش ثبت کنه. بقیه هم نبینن خوبه.

۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nikou , berkeley , aatwo
ارسال:
۰۹ فروردین ۱۳۹۱, ۱۰:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ فروردین ۱۳۹۱ ۰۳:۴۰ ب.ظ، توسط nikou.)
سیستم مقبولیت
قبلا این مساله خیلی واسم عادی بود که هر نظری میتونه تعدادی موافق و تعدادی مخالف داشته باشه اما متوجه شدم که خیلیا روش حساس شدند تا جایی که اصلا معنای واقعی خودش و از دست داد!یعنی فقط به معنی مخالفت با یک نظر نبود بلکه به معنی مخالفت با اون شخص بود!و اینجاش بده . . .
۲
۱
ارسال:
۱۰ فروردین ۱۳۹۱, ۰۱:۵۲ ق.ظ
سیستم مقبولیت
(۰۹ فروردین ۱۳۹۱ ۰۱:۳۳ ق.ظ)sd_javadi نوشته شده توسط:  خلاصه برداشتن نمره منفی بار معنایی بهتری داره . دیگه این مشکل منفی دادن مغرضانه افراد هم حل میشه.
دکمه سپاس همین کار رو می‌کنه. مقبولیت اسمش با خودشه. ممکنه کسی مقبول باشه و یا نباشه. بهترین کار اینه که خیلی روی این مبحث حساس نباشید. در بلند مدت مقبولیت‌ها به سمت واقعی شدن حرکت می‌کنن.

۷
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: - rasool - , banou , aatwo , mhkpnu , ashkan_d13 , javadem
ارسال:
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۸:۲۳ ب.ظ
سیستم مقبولیت
بچه ها سلام تورو خدا به دادم برسیدSad مقبولیتم ۴۰منفیه فک نکنم تو تاریخ مانشت سابق داشته باشهSleepy اونم به واسطه خاطره ای که فقط قصدم خنداندن شما ها بودHeart

چنان زی که گر بر باد روی، حسن کارت نگذارد که تو از یاد روی
۲۸
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: shayda
ارسال:
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۸:۳۸ ب.ظ
RE: سیستم مقبولیت
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۲۳ ب.ظ)sirvan.t نوشته شده توسط:  بچه ها سلام تورو خدا به دادم برسیدSad مقبولیتم ۴۰منفیه فک نکنم تو تاریخ مانشت سابق داشته باشهSleepy اونم به واسطه خاطره ای که فقط قصدم خنداندن شما ها بودHeart
خودتو ناراحت نکنSmile از این بد تر هم بوده Winkمن تا بتونم کمکت می کنم Shy

درد من حصار برکه نیست ، درد من زیستن با ماهیانیست که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: javadem
ارسال: #۱۰
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۲:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۴۱ ق.ظ، توسط Lantern.)
سیستم مقبولیت
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۲۳ ب.ظ)sirvan.t نوشته شده توسط:  بچه ها سلام تورو خدا به دادم برسیدSad مقبولیتم ۴۰منفیه فک نکنم تو تاریخ مانشت سابق داشته باشهSleepy اونم به واسطه خاطره ای که فقط قصدم خنداندن شما ها بودHeart
خوب البته حالا با زدن این پست مقبولیت شما کلی بالا رفت و تا این لحظه به ۴۱/۷+ رسیده که احتمالاً بازم بچه ها بیشتر به دادتون برسن تا بالاتر بره!Big Grin
(البته یه همچین چیزی هم تو تاریخ مانشت سابقه نداشته که صرفاً برای بالارفتن مقبولیت یکی از دوستان بهش مثبت بدیم ولی برای خوشحالی شما مانشتی ها این کار رو انجام دادنSmile)
باقی رو دیگه خودتون با ارسال های عالی و کمک به دیگران بالا ببرید.Smile

اگر تنها ترین تنهایان شوم باز هم خدا هست، او جانشین تمام نداشتن های من است‎
۳
۰
ارسال: #۱۱
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۲:۳۶ ق.ظ
خوب باید خیالت راحت شده باشه البته خیلی رو این موضوع حساس نباش

درد من حصار برکه نیست ، درد من زیستن با ماهیانیست که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده
۳
۰
ارسال: #۱۲
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۲:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۳۳ ق.ظ، توسط aatwo.)

حالا ۵۵ مثبت هم رد کردیSmile

drink 8 glasses of water a day

۱
۰
ارسال: #۱۳
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۲:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۳:۰۸ ق.ظ، توسط yaser_ilam_com.)
همینجوری بری از ۱۰۰ مثبت سر در میاری تبریکککککککککککBig GrinBig Grin

۱
۰
ارسال: #۱۴
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۹:۵۳ ق.ظ
سیستم مقبولیت
عجب شیوه‌هایی برای کسب مقبولیت هستBig Grin

۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aatwo , berkeley , luna , Mansoureh , maedeh , javadem , Hera
ارسال: #۱۵
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۱۰:۰۹ ق.ظ
خیلی ممنونم از بچه های مانشت دم همتون گرم واقعا سنگ تموم گذاشتینBig Grin

چنان زی که گر بر باد روی، حسن کارت نگذارد که تو از یاد روی
۲
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: shayda

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تغییرات کتاب سیستم عامل جدید سیستم عامل sima84 ۱ ۲,۵۲۸ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question کدام یکی ؟ سیستم عامل مقسمی یا سیستم عامل موسوی طیبی (پوران پژوهش) javad94 ۲۲ ۲۴,۵۳۰ ۲۳ فروردین ۱۳۹۷ ۰۲:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: agha_Yahya
  ۳ کتاب مرجع برای تجزیه تحلیل سیستم شغل تحلیل گر سیستم hadiranji ۱ ۳,۷۹۱ ۲۰ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۴۱ ق.ظ
آخرین ارسال: Mahla_EEL
  سیستم عامل و مقاله سیستم عامل morweb ۱ ۳,۰۸۸ ۱۲ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: gncooeler
  مرجع امتحان "تجزیه تحلیل سیستم ها " برای "کارشناس تحلیلگر سیستم" hadiranji ۰ ۳,۰۲۳ ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hadiranji
  سیگنال سیستم کامپیوتر (گرایش هوش) با سیگنال سیستم برق یکیه؟ Amir_94 ۲ ۲,۶۵۵ ۱۲ فروردین ۱۳۹۶ ۰۱:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: signal_micro
  [سیستم عامل] درصد سرباری CPU با وجود DMA (فصل یک سیستم عامل) sMohammad ۱ ۱,۹۶۶ ۰۳ بهمن ۱۳۹۵ ۰۱:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Saman
  فرق بین مدریریت سیستم های اطلاعاتی و سیستم های تکنولوژی اطلاعات nikomat ۰ ۱,۴۴۵ ۰۱ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: nikomat
  اطلاعاتی درمورد رشته های سیستم های تکنولوژی اطلاعات ، سیستم های چند رسانه هایی و... elahehma ۰ ۱,۸۴۴ ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: elahehma
  رشته جدید مهندسی سیستم های الکترونیک دیجیتال یا مهندسی معماری سیستم های کامپیوتر majid11877 ۰ ۱,۹۲۶ ۲۱ آذر ۱۳۹۴ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: majid11877

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close