زمان کنونی: ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۰۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند-شروع برنامه ریزی

ارسال: #۲۸۶
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۰:۵۹ ب.ظ
RE: بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند
(۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۰:۳۰ ب.ظ)fatemeh-r نوشته شده توسط:  به نظر شما الان که میخوام راسه ارشد بخونم از مرجع بخونم؟ میرسم؟

اگه نظر من رو میخاین بارها هم گفتم
خیر برای مرجع خوندن در زمان کنکور زمان کافی ندارید
البته فرد به فرد متفاوته کلیت رو خدمتون عرض کردم
از روی کتابهای نکته و تست تایید شده در همین تاپیکهای اخیر مانشت بخونید
اگه فرصت کردید بعد به مرجع رجوع کنید که ضرر نکنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۸۷
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۲:۳۷ ب.ظ
بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند
از بچه های مانشتی کسی هست که رتبه‌ی خوبی اورده بوده باشه؟
۰
۰
ارسال: #۲۸۸
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۳:۲۹ ب.ظ
هنوز که رتبه‌ها نیومده!
اما بجه های سال قبل هستن!

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
۰
۰
ارسال: #۲۸۹
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۶:۳۲ ب.ظ
سال پیش luna خانم شریف قبول شدن.

موفقیت از آن سوی رنج ها اغاز می شود (roya)
۰
۰
ارسال: #۲۹۰
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۷:۰۴ ب.ظ
(۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۰:۵۹ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  اگه نظر من رو میخاین بارها هم گفتم
خیر برای مرجع خوندن در زمان کنکور زمان کافی ندارید
البته فرد به فرد متفاوته کلیت رو خدمتون عرض کردم

آقای موج اگه کسی از الان هم شروع کرده باشه بازم مراجع رو توصیه نمی کنین من شدیدا نیاز به مشاوره دارم تقریبا دارم میخونم به دلیل مشکلاتی که دارم فعلا در حد نیمه مطلوب هستم شما که این راه رو طی کردین من چطور میتونم سوالاتم رو بپرسم مخصوصا بااین شرایط بعد پیغام های خصوصی

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
۰
۰
ارسال: #۲۹۱
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۷:۲۰ ب.ظ
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۷:۰۴ ب.ظ)parva نوشته شده توسط:  آقای موج اگه کسی از الان هم شروع کرده باشه بازم مراجع رو توصیه نمی کنین من شدیدا نیاز به مشاوره دارم تقریبا دارم میخونم به دلیل مشکلاتی که دارم فعلا در حد نیمه مطلوب هستم شما که این راه رو طی کردین من چطور میتونم سوالاتم رو بپرسم مخصوصا بااین شرایط بعد پیغام های خصوصی

البته من یه نفرم وممکنه کلامم صحیح نباشه
ولی خب حرفم اینه قضاوت با شما
شما میای کتابهای مرجع رو میخونی یه درصدی هم احتمال بده که به چیز دیگه ای نرسی و بخوری به کنکور
خب حالا فقط مرجع خوندی و تست هم نزدی چه حالی داری
یه حالت دیگه که کتابای نکته وتست رو بخونی (یه کتاب مطمئن برای هر درس) خب هر چقدر کند باشی با تستاش دیگه تو پاییز جمع میشه
حالا اگه همونجا هم به کنکور برسی بحران روحی برات پیش نمیاد
اگه درسی ضعیفی تست زنید خوب نبود اون زمان و مشکل مفهومی داشتی میتونی اون وقت بری سراغ مرجع
-----------------------------------------------------------------------------------
خب حالا ممکنه شما شخصیتت متفاوت باشه مثلا از همین الان زمانت رو بالای ۵-۶ ساعت بستی و واقعا عملیش کردی و در توان خودت میبینی که اول مرجع رو بخونی بعد نکته وتست چه بهتر
ایمیل من

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parva
ارسال: #۲۹۲
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۰:۱۱ ب.ظ
من یه سری درسو میخام از مرجع بخونم یه سری دیگه رو نه
ریاضی‌ها رو فقط تست می زنم و نیازی به مرجع نیست اما ساختمان داده و معماری و نظریه رو میخام مرجع بحونم. سیستم عامل رو پارسه منطقی رو راهیان ارشد و پوران
۰
۰
ارسال: #۲۹۳
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۰:۲۴ ب.ظ
مثلا مهندس نرم افزار میشه از منبع نخوند..ویرایش هفتمش ترجمه کی بود؟

یاد خدا ارامش بخش دلهاست
۰
۰
ارسال: #۲۹۴
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۱:۰۳ ب.ظ
ما واسه ارشد مهندسی نرم نداریم
۰
۰
ارسال: #۲۹۵
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۲:۱۵ ب.ظ
(۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۰:۱۱ ب.ظ)fatemeh-r نوشته شده توسط:  من یه سری درسو میخام از مرجع بخونم یه سری دیگه رو نه
ریاضی‌ها رو فقط تست می زنم و نیازی به مرجع نیست اما ساختمان داده و معماری و نظریه رو میخام مرجع بحونم. سیستم عامل رو پارسه منطقی رو راهیان ارشد و پوران

منم همین کارو میکنم، چون همه دروس که به منبع نیاز ندارن یا اگه هم داشته باشن نمیرسم بخونم
من پایگاه داده ها، منطقی رو عمرا از منبع بخونم
فقط گریمالدی واسه گسسته و CLRS رو واسه ساختمان داده و الگوریتم میخونم، بقیه دروس فقط کتاب کنکوری و اگه جایی گیر کردم از منبع استفاده میکنم

هست را اگر قدر ندانی می شود بود! و چه تلخ است هستی که بود شود و دارمی که داشتم!
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۹۶
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۲:۲۰ ب.ظ
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۲:۱۵ ب.ظ)kashir نوشته شده توسط:  
(05 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۰:۱۱ ب.ظ)fatemeh-r نوشته شده توسط:  من یه سری درسو میخام از مرجع بخونم یه سری دیگه رو نه

منم همین کارو میکنم، چون همه دروس که به منبع نیاز ندارن یا اگه هم داشته باشن نمیرسم بخونم
من پایگاه داده ها، منطقی رو عمرا از منبع بخونم
فقط گریمالدی واسه گسسته و CLRS رو واسه ساختمان داده و الگوریتم میخونم، بقیه دروس فقط کتاب کنکوری و اگه جایی گیر کردم از منبع استفاده میکنم
منم همین کارو می کنم!البته + معماری و شبکه!!
هوش و هنوز پاس نکردم!نمی دونم بخوام بخونم یا نه!اما اون ۴ فش قخ ئهناخخدشئ!

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
۰
۰
ارسال: #۲۹۷
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۲:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۲:۳۱ ب.ظ، توسط fatemeh-r.)
منم منطقی رو از منبع نم خونم اما معماری رو از مانو میخونم مخصوصا تمریناش. اما پایگاه از کتاب cjd date ترجمه جعفر نراد البته قدیمی که جواب تمریناشو داره . جدیدش چرته و توریناشو نداره.
اولش می خاستم شرو کنم نمیشد هی برنامه میریختم انجامش نمی دادم اما فک کنم اول نباید از روی برنامه بخونه .
اول از یه کتاب شروع کنیم تا راه بیوفتیم بعد یواش یواش کتابا رو اضافه کنیم
۰
۰
ارسال: #۲۹۸
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۲:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۲:۲۱ ب.ظ، توسط shahryar.)
بچه‌ها من یه چند تا توصیه دارم واسه کسایی که می خوان از رو کتاب مرجع بخونن:
واسه درس ساختمان داده و طراحی الگوریتم حتما حتما کتاب کورمن با تمرین‌ها رو بخونید.
واسه درس نظریه حتما کتاب لینز + تمام تمرینها(ادیشن جدید این کتاب رو بخونید چون تمرینهاش اضافه شده.)
واسه درس سیستم عامل کتاب جدید دکتر حقیقت(کتاب جدید پارسه) + تمرین های آخر فصل کتاب های سیلبر شاتز و استالینگز و تننبام رو بخونید.
به نظر من واسه معماری کتاب پوران و واسه منطقی کتاب مقسمی رو بخونید.
موفق باشید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu
ارسال: #۲۹۹
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۲:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۲:۵۸ ب.ظ، توسط mosaferkuchulu.)
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۱:۴۴ ب.ظ)alirezalink نوشته شده توسط:  
(06 اردیبهشت ۱۳۹۰ ۱۲:۲۰ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  اما اون ۴ فش قخ ئهناخخدشئ!

بچه‌ها من خودم تنهایی موفق شدم این جمله ایشون رو رمز گشایی کنم Smile نوشتن‌: اما اون ۴ تا رو میخونم!

افرین به شما!!!
کاش توی جنگ جهانی دوم شما هم حضور داشتین!مطمئنن توی رمز گشایی صاحب سبک می شدین!TongueTongueTongue
(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۲:۱۸ ب.ظ)shahryar نوشته شده توسط:  بچه‌ها من یه چند تا توصیه دارم واسه کسایی که می خوان از رو کتاب مرجع بخونن:
واسه درس ساختمان داده و طراحی الگوریتم حتما حتما کتاب کورمن با تمرین‌ها رو بخونید.
واسه درس نظریه حتما کتاب لینز + تمام تمرینها(ادیشن جدید این کتاب رو بخونید چون تمرینهاش اضافه شده.)
واسه درس سیستم عامل کتاب جدید دکتر حقیقت(کتاب جدید پارسه) + تمرین های آخر فصل کتاب های سیلبر شاتز و استالینگز و تننبام رو بخونید.
به نظر من واسه معماری کتاب پوران و واسه منطقی کتاب مقسمی رو بخونید.
موفق باشید.

این کتاب جدید پارسه که می گین چاپ ۸۹ هست؟

۰
۰
ارسال: #۳۰۰
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۳:۳۱ ب.ظ
این کتاب جدید پارسه که می گین چاپ ۸۹ هست؟
[/quote]
بله.کتاب بسیار کاملی هست.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۸۵۲ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۸۳۱ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۲۳ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۴۰ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۶۲۱ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۳,۰۵۳ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer
  منبع جدید هوش، راسل ویرایش سوم sima84 ۰ ۱,۶۵۱ ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۸۲۴ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۲,۰۱۱ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  برای آموزش مبانی برنامه نویسی چکار کنیم؟ elecomco ۰ ۲,۳۴۵ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: elecomco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close