زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۴۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشاوره برای ارشد یا سربازی

ارسال: #۱۶
۲۲ دى ۱۳۹۱, ۱۱:۵۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ دى ۱۳۹۱ ۱۱:۵۵ ق.ظ، توسط Masoud05.)
ارشد یا سربازی؟؟؟؟
بنظرم اگه میتونی برو سربازی
کنکور آزاد هر سال آسون تر میشه ، شما در تکمیل ظرفیتا احتمال قوی قبول میشی خصوصا اینکه درسا رو خوندی و راحت تری برای خوندن مجددت، پس از کنکور نترس
البته روحیه افراد هم مهمه، برای من خیلی خیلی شیرین تر بود که از فکر سربازی خلاص شم بعد برم ارشد بخونم ، حالا ممکنه یه نفر براش این چیزا دغدغه محسوب نشه و بتونه اول ارشد بخونه بعد بره سربازی
اگه شرایط امریه ات مناسبه از دستش نده البته من تا جایی که یادمه اون زمان امریه ۶ ماه بیشتر از خدمت عادی بود (فکر کنم بجز آموزش پرورش که اونم مطمئن نیستم ) . امریه اگه جای خوبی بیفتی و خوب کار کنی شاید همونجا هم استخدام بشی و بتونی بعد استخدام شدنت ارشد هم بخونی .

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۲۲ دى ۱۳۹۱, ۱۲:۳۳ ب.ظ
ارشد یا سربازی؟؟؟؟
بری سربازی بهتره منم مثل شما تکمیل ظرفیت قبول شدم اما الان ۵ ماه سربازم واقعا نمیکشم که الان سربازییو رها کنم بعد ۲ سه سال دیگه برگردم دوباره....
سربازی یه مانع است...باید برش داری الان بری بعدا خیالت راحته کار خوب مسافرت ازدواج.....ارشد میتونی بعدان هم بخونی
در ضمن اون دوستانی که میگن تا ۲ سه سال دیگه معاف میشی ...امید بیخودی ندید...الان سرباز کمه...(با توجه به نرخ موالید میگم ..الان متولدین ۷۱ ۷۲ اعزام هستند حالا ماه دهه شصتیا که تا الان پیچوندیم !
تمام کسری هارو برداشتند.. ۲۱ ماه هم شده...زیاد نشه که میشه مطمئن باشین کم نمیشه!
بازم مشورت کن. و تصمیم بگیر//
موفق باشی
 سپاس‌گزاری شده توسط: berkeley
ارسال: #۱۸
۲۲ دى ۱۳۹۱, ۰۲:۵۸ ب.ظ
ارشد یا سربازی؟؟؟؟
ممنون از همه دوستان که محبت کردن پاسخ دادن. بدون شک بنده از نظرات شما در تصمیمم استفاده میکنم.

اجازه میخوام چند مطلب دیگر هم اضافه کنم.

۱- من یک ترم از کارشناسیم مونده یعنی فارغ التحصیلی منو تابستان ۹۲ میزنن و مطمئنا اگر قرار بر ادامه تحصیل در مقطع ارشد باشد، از مهر شروع خواهم کرد.
۲- از تابستان ۹۲ بمدت یکسال فرصت تعیین وضعیت نظام وظیفه دارم (اگر این قانون هنوز پابرجا باشه، هست؟)
۳- بخاطر مشغله هایی که دارم (اتمام کارشناسی و کار و برنامه های دیگه...) و اینکه احساس میکنم از زندگی ۴-۵سالی عقب هستم، خیلی تمایل داشتم زود ارشدم بگیرم و با شرایط بهتر در دو سال آینده (که شاید تا اون زمان متاهل هم بشوم) به خدمت برم.
۴- باید اعتراف کنم واقعا برام سخته بشینم دوباره واسه کنکور بخونم. البته که، اگر ارشد شرط رشد من باشد، میشینم میخونم.

خلاصه در حال حاضر با خیلی چیزا گلاویز شدم. ارشد (البته از نوع ایده آلش که حاوی تحقیق و پژوهش و مقاله باشه)، سربازی (نه از نوع لباس رزمی و پا کوبیدن بلکه اداری) و ارتقای مهارت و بطبع شغل بهتر...

خداییش انتخاب درست در اینجور مواقع سرنوشت سازه. خدا کمکم کنه

بهترین شغل در حوزه IT

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

برترین کارفرما و شرکت

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فروش کتب مرجع و کنکوری ناب کارشناسی ارشد و کارشناسی ناپیوسته

ارسال: #۱۹
۱۲ تیر ۱۳۹۲, ۰۵:۰۳ ب.ظ
ارشد یا سربازی؟؟؟؟
سربازی.......

هرگز شادی آدمها را از میزان خنده هایشان نسنجید
ارسال: #۲۰
۱۲ تیر ۱۳۹۲, ۰۶:۱۰ ب.ظ
ارشد یا سربازی؟؟؟؟
آقا برو خدمت که الان به طرز وحشتناکی داره اوضاع سربازی وخیم میشه.حتی یه مدت حرف از ۳۰ ماه بودنش بود
بورو شرشو بکن.
امریه هم که هستی هیچی دیگه ۲ سال سابقه کار هم که به حساب میاد.
تو همون مدت هم راحت می تونی بخونی خدمت که تموم شد کنکور بدی یه جا خوب قیول بشی
منم امسال معاف شدم ولی گفتن آموزشی باید برم و اول شهریور اعزامم و اصلا ریسک نکردم که بخوام واسه ارشد بندازمش عقب نهایتش اینه که امسال شاید نتونم خوب بخونم

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
ارسال: #۲۱
۱۲ تیر ۱۳۹۲, ۰۶:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ تیر ۱۳۹۲ ۰۶:۲۸ ب.ظ، توسط irisadaf.)
ارشد یا سربازی؟؟؟؟
شک نکن سربازی برو... الآن من ارشد قبولم اما هول سربازی را دارم.. چن بار خواستگاری هم رفتم با اینکه کار خوبی هم دارم، هیچکی قبول نمیکنه چون سربازی هست.....سال به سالم که بدتر میشه... ارزش مدرک تو سربازی هم کم میشه...

عاقلان نقطه پرگار وجودند ولی
عشق داند که در این دایره سرگردانند
ارسال: #۲۲
۱۲ تیر ۱۳۹۲, ۰۶:۳۸ ب.ظ
ارشد یا سربازی؟؟؟؟
به نظر من سربازی از دکترا هم واجب تر هست الان زمزمه خدمت بشود ۲۴ ماه خیلی هست . پس شک نکن برو خدمت چون اگر شما دکترا هم بگیری باید بروی خدمت تازه سن شما رفته بالا وخدمت برای شما خیلی سخت میشد از آنهایی که فوق یا دکترا دارندسوال کنید انها میگویند کاش دیپلم گرفته بودیم می آمدیم خدمت . چون سن کم هست و راحت می توانی خدمت کنی.
ارسال: #۲۳
۱۲ تیر ۱۳۹۲, ۱۰:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ تیر ۱۳۹۲ ۱۰:۱۹ ب.ظ، توسط swensen.)
ارشد یا سربازی؟؟؟؟
برو ارشد . همش قرار نیست که همه مدرک بالا ها هم برن خدمت /. تو این مملکت واسه همه کار هست و فقط سوء مدیریت نمی زاره .

برو ارشدت رو بگیر و امریه بگیر دانشگاه و یا جای دیگه . هم همزمان تدریس و همزمان کار .من رفیقم ازدواج کرده و الان داره تربیت مدرس دکتری می خونه که تو دانشگاه آزاد تاکستان امریه گرفته و هم امریه و تدریس میکنه و هم درسشو میخونه /.

داداش من نمیدونم سربازی چیه که همه ازش فرار میکنن . اگه واسه زندگیت و آینده برنامه داشته باشی سربازی برات خنده دار میشه و میری عجب شیر و خاش هم خدمت میکنی .

سپاس .

الحمد لله الذی جعلنا من المتمسکین بولایة مولانا امیر المومنین علی بن ابیطالب (ع) .
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷ , Mohammad-A
ارسال: #۲۴
۱۲ تیر ۱۳۹۲, ۱۰:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ تیر ۱۳۹۲ ۱۰:۲۳ ب.ظ، توسط aryaee.)
RE: ارشد یا سربازی؟؟؟؟
(۱۲ تیر ۱۳۹۲ ۰۹:۵۰ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  
(12 تیر ۱۳۹۲ ۰۶:۳۸ ب.ظ)aryaee نوشته شده توسط:  الان زمزمه خدمت بشود ۲۴ ماه خیلی هست
میشه بگید این زمزمه از کجا به گوش رسیده ؟ کجا دیدید یا خوندید؟
من خودم در حال خدمت هستم
ارسال: #۲۵
۱۲ تیر ۱۳۹۲, ۱۰:۴۸ ب.ظ
ارشد یا سربازی؟؟؟؟
(۱۲ تیر ۱۳۹۲ ۰۹:۵۰ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  میشه بگید این زمزمه از کجا به گوش رسیده ؟ کجا دیدید یا خوندید؟

بله درسته صحبت از ۲۴ ماه هستش
دوست من با توجه به این که الان کسری خدمت ها هم برگشته این احتمال خیلی زیاده
بعدشم این زمزمه ها خیلی سریع بین ما پسر ها میچرخه Big Grin

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
ارسال: #۲۶
۲۲ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۱۷ ب.ظ
RE: مشاوره برای ارشد یا سربازی
سلام من ۳۰/۶/۹۳ از مهندسی مکانیک دانشگاه رازی (دواتی) فارغ التحصیل میشم . به خاطر معدلم بدون کنکور میتونم همینجا ارشد بخونم.
به نظرتون سربازی کار درست تریه یا ادامه تحصیل ؟
خواهش می کنم دلیلتون رو بگید. ممنون
ارسال: #۲۷
۲۴ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۴۰ ب.ظ
Re: مشاوره برای ارشد یا سربازی
سلام.
منم واسه شرکت تو این تاپیک عضو انجمن شدم.
منم واقعا گیر کردم.
برم دنبال معافی (حتی اسم سربازی هم نمیتونم بیارم).
یا برم ارشد؟
متولد ۶۹ هستم.
تابستان اینده ینی ۹۳ کارشناسی با مدرک غیرانتفاعی میگیریم، ولی دوست دارم مدرکم معتبر باشه بخاطر همین عاشق ارشد شدم.
البته از ترس سربازی ازاد هم ثبت نام کردم.
نمیدونم چی کار کنم .
شایدم اخرش مجبور شم برم سربازی (خدانکنه).
بهرحال..
ارسال: #۲۸
۱۴ بهمن ۱۳۹۴, ۱۰:۱۴ ق.ظ
RE: مشاوره برای ارشد یا سربازی
سلام عرض و ادب خدمت همه دوستانی که مشمول خدمت سربزی یا در حین انجام خدمت مقدس سربازی هستن من می تونم بهتون مشاوره بدم و هر کمکیم از دستم بر بیاد براتون انجام میدم خوشحال میشم از طریق جی میل با من در تماس باشید
کسری خدمت . انتقالی
Gmail: arashsafari34@gmail.com

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مشاوره برای ارشد آزاده صادقی ۰ ۱,۵۲۰ ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: آزاده صادقی
  بازارکار مشاوره فناوری اطلاعات saeedtech ۰ ۱,۸۹۳ ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۵:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: saeedtech
  درخواست مشاوره برای خرید لپتاپ cmptr20 ۰ ۱,۸۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ۰۲:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: cmptr20
  مشاوره روش تحقیق و تحلیل آماری sirvan.t ۰ ۱,۹۵۰ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t
Question موسسه سه گام برای مشاوره ارشد marvelous ۱ ۳,۳۰۰ ۰۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  مشاوره برای تغییر رشته به مدیریت nima20-20 ۱۰ ۱۴,۲۱۸ ۰۸ آذر ۱۳۹۷ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: abdollah75
  مشاوره برای کنکور دکتری Rehe1994 ۰ ۲,۱۳۱ ۰۸ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Rehe1994
Exclamation ارسال پرونده سربازی در تیر ماه....کمک کنید shayanww ۴ ۵,۰۵۹ ۰۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: aali361
Lightbulb مشاوره برای IELTS Self Study sh.yazdipour ۲ ۴,۳۴۳ ۰۵ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  ثبت نام مجدد کارشناسی ارشد (در رشته متفاوت) برای فارغ التحصیل کارشناسی ارشد amateurobot ۰ ۲,۰۰۱ ۰۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۹:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: amateurobot

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close