زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۴۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پیشاپیش سال ۱۳۹۱ مبارک

ارسال: #۷۶
۲۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۴:۰۷ ب.ظ
دعای سال تحویل پارسی
دلت شاد و لبت خندان بماند
برایت عمرجاویدان بماند
خدارا میدهم سوگند برعشق
هرآن خواهی برایت آن بماند
بپایت ثروتی افزون بریزد
که چشم دشمنت حیران بماند
تنت سالم سرایت سبز باشد
برایت زندگی آسان بماند
تمام فصل سالت عید باشد
چراغ خانه ات تابان بماند

اگر به خطا رفتی، از برگشتن واهمه نداشته باش./برگ در هنگام زوال می افتدمیوه در هنگام کمال می افتدبنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد و یا سیبی سرخ.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: kashir , web132 , Aurora , انرژی مثبت
ارسال: #۷۷
۲۷ اسفند ۱۳۹۰, ۰۸:۵۰ ب.ظ
دعای سال تحویل پارسی
خوشا به حال سال شمسی که ماه دوازدهمش آمدورفت...
اما صد افسوس ماه دوازدهم ما هنوز نیامد...
به امید روزی که او بیاید...
عید نوروز باستانی بر شما منتظران مبارک باد.

أَینَ الطّالِبُ بِدَمِ المَقتولِ بِکَربَلاء...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , - rasool - , موج , web132 , a i , banou , انرژی مثبت , IT SIROOS
ارسال: #۷۸
۲۸ اسفند ۱۳۹۰, ۰۳:۳۲ ب.ظ
دعای سال تحویل پارسی
سلام دوستان پیشاپیش عیدتون مبارک. یک چیز جالب رو بهتون بگم. اگر دو عدد آخر سال تولدتون رو با سنتون جمع کنید میشه ۹۱ . امتحان کنید
ارسال: #۷۹
۲۹ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۰۴ ب.ظ
RE: نوروز ۹۱
(۲۶ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۳۵ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  امیدوارم در سال جدید لبتون همیشه خندون باشه!
دستاتون هم بجز در خونه خدا جلوی هیشکی دراز نشه!
خونه دلتون هم همیشه بهاری باشه!
سایه خانوادتون بالای سرتون باشه و کنار هم خوش و خرم باشید!
جیبتون پرازپول !
سفره ی خونتون هم رنگینتر از سالهای گذشته!
غم هم تودلتون راه پیدا نکنه!
ما رو هم ازدعای خیرتون محروم نکنید!
Smile

امروز آخرین روزه ساله ۹۰-لحظات داره به اتمام میرسه-نظراتونو بگید-سال ۹۰ چه طوریییییییییییییییییییییییییییییییی بود؟؟؟Big Grin
ارسال: #۸۰
۲۹ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۳۴ ب.ظ
سال نو را به همه مانشتی ها تبریک می گم، امیدوارم سال خوبی پیش رو داشته باشید
سلامت و سرزنده باشیدSmile

*****شکست پله های موفقیت است*****
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora
ارسال: #۸۱
۲۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۱۹ ب.ظ
نوروز ۹۱
بامدادی که تفاوت نکند لیل و نهار
فردا صبحه یادتون نره!Big Grin

سال ۹۰ هم خیلی زود گذشت با همه سختیها و کلنجارهاش ، خوبیها و بدیهایی که در صفحه این سال زندگیمون نوشته شد.
خبرهای خوبی که شنیدیم و شاد شدیم و خدای ناکرده خبرهای بدی که ناراحتمون کرد.
تلاشهایی که کردیم و به ثمر نشست یا انتظار به نتیجه رسیدنشون را داریم و تلاشهایی که کردیم و به نتیجه نرسید و فقط به تجربه مون افزود.
تا چند ساعت دیگه یکسال جدید در انتظار ماست.
در ابتدای سال خدا را شکر کنیم بابت سلامتی و همه نعمتهایی که بهمون داده که گاهی غافلیم و یادمون نمیاد، همه جاهایی که دستمون را گرفته و ندیدیم و موفقیتها را بحساب خودمون گذاشتیم و همه جاهایی که موفق نشدیم و یا تلاشمون کافی نبوده و یا مصلحت ما با خواسته مون تفاوت داشته و در هر حال راضی هستیم به رضای او.

اگه حالمون بد جور گرفته است و خاطره بعضی چیزا از ذهنمون نمیره: دست دعا بلند کنیم و از گرداننده دلها و تدبیر کننده اسمانها و زمین بخواهیم حالمون را در اول سال نو به بهترین حالها تغییر بده.
اگه موفق شده ایم بار دیگه برای رفتن پله های بالاتر عزممون را جزم کنیم و اگه خدای ناکرده شکست خورده ایم همه نا امیدیها و خاطرات بد و نشدنهارا در سال ۹۰ بگذاریم و این بار برای رسیدن بموفقیت خیز بلندتری بگیریم.
هر چی "نمیشه" و "غیر ممکنه" و.... در کوله بارمون هست خالی کنیم و بگذاریم در انتهای جاده سال ۹۰ . فقط تجربه ها را جا نگذاریم و هر روز نگاهشون کنیم. تجربه هایی که اگرچه تلخند ولی روزی برای نسل بعد با خنده تعریف خواهیم کرد.

برای همه دوستان خوبم در مانشت ، همه اونهایی که در سال گذشته بمن لطف داشتند ،آقای دکتر تنهایی، مدیران و اعضای خوب مانشت آرزوی سلامتی و بهروزی در سال جدید را دارم.Heart
برای همه دوستان خوبی که احتمالا" با هم مشکلاتی داشتیم و البته گذشته و تمام شده ازشون طلب گذشت و کنار گذاشتن کدورتها را در سال جدید دارم. بخصوص اونهایی که علیرغم عذرخواهی میدونم هنوز ته دلشون یه چیزایی مونده و دلم میخواست میتونستم حضوری ببینمشون و رو در رو ازشون درخواست گذشت کنم. . اگه بخوام اسم ببرم زیاد نیستند ولی نمیبرم.Heart

امیدوارم سال جدید واسه همه تون سال بهروزی و شادکامی و سلامتی باشه.
من را هم از دعای خیرتون بی نصیب نگذارید.
در پناه حق
شاد و پیروز باشید

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: farazin , Aurora , fatima1537 , انرژی مثبت
ارسال: #۸۲
۲۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۳:۰۳ ب.ظ
(۲۹ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۱۹ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  بامدادی که تفاوت نکند لیل و نهار
فردا صبحه یادتون نره!Big Grin

سال ۹۰ هم خیلی زود گذشت با همه سختیها و کلنجارهاش ، خوبیها و بدیهایی که در صفحه این سال زندگیمون نوشته شد.
خبرهای خوبی که شنیدیم و شاد شدیم و خدای ناکرده خبرهای بدی که ناراحتمون کرد.
تلاشهایی که کردیم و به ثمر نشست یا انتظار به نتیجه رسیدنشون را داریم و تلاشهایی که کردیم و به نتیجه نرسید و فقط به تجربه مون افزود.
تا چند ساعت دیگه یکسال جدید در انتظار ماست.
در ابتدای سال خدا را شکر کنیم بابت سلامتی و همه نعمتهایی که بهمون داده که گاهی غافلیم و یادمون نمیاد، همه جاهایی که دستمون را گرفته و ندیدیم و موفقیتها را بحساب خودمون گذاشتیم و همه جاهایی که موفق نشدیم و یا تلاشمون کافی نبوده و یا مصلحت ما با خواسته مون تفاوت داشته و در هر حال راضی هستیم به رضای او.

اگه حالمون بد جور گرفته است و خاطره بعضی چیزا از ذهنمون نمیره: دست دعا بلند کنیم و از گرداننده دلها و تدبیر کننده اسمانها و زمین بخواهیم حالمون را در اول سال نو به بهترین حالها تغییر بده.
اگه موفق شده ایم بار دیگه برای رفتن پله های بالاتر عزممون را جزم کنیم و اگه خدای ناکرده شکست خورده ایم همه نا امیدیها و خاطرات بد و نشدنهارا در سال ۹۰ بگذاریم و این بار برای رسیدن بموفقیت خیز بلندتری بگیریم.
هر چی "نمیشه" و "غیر ممکنه" و.... در کوله بارمون هست خالی کنیم و بگذاریم در انتهای جاده سال ۹۰ . فقط تجربه ها را جا نگذاریم و هر روز نگاهشون کنیم. تجربه هایی که اگرچه تلخند ولی روزی برای نسل بعد با خنده تعریف خواهیم کرد.

برای همه دوستان خوبم در مانشت ، همه اونهایی که در سال گذشته بمن لطف داشتند ،آقای دکتر تنهایی، مدیران و اعضای خوب مانشت آرزوی سلامتی و بهروزی در سال جدید را دارم.Heart
برای همه دوستان خوبی که احتمالا" با هم مشکلاتی داشتیم و البته گذشته و تمام شده ازشون طلب گذشت و کنار گذاشتن کدورتها را در سال جدید دارم. بخصوص اونهایی که علیرغم عذرخواهی میدونم هنوز ته دلشون یه چیزایی مونده و دلم میخواست میتونستم حضوری ببینمشون و رو در رو ازشون درخواست گذشت کنم. . اگه بخوام اسم ببرم زیاد نیستند ولی نمیبرم.Heart

امیدوارم سال جدید واسه همه تون سال بهروزی و شادکامی و سلامتی باشه.
من را هم از دعای خیرتون بی نصیب نگذارید.
در پناه حق
شاد و پیروز باشید

فقط چند ساعت دیگه تا پایات سال مونده.
ارسال: #۸۳
۲۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۳:۵۲ ب.ظ
نوروز ۹۱
برای همه شما آرزو دارم امسال و همه سالهای دیگه سلامت و شاداب باشید ، واز لحاظ علمی و مالی Smile هم پیشرفت کنید .
و از همه شما که میدونم قلبتون پاکه و به خاطر جوانی و صفای روح به خدا نزدیکترید و خدا به دعاهاتون جواب میده التماس دعا دارم.بقیه دوستان مانشتی رو هم از دعای خیرتون بی نصیب نذارید. نوروز به کامتان
ارسال: #۸۴
۲۹ اسفند ۱۳۹۰, ۰۴:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اسفند ۱۳۹۰ ۰۵:۲۹ ب.ظ، توسط Fardad-A.)
۹۰ رفت،
.
.
.
، برای نودی که رفت خوشحالم و برای ۹۱ نگران...
برای ۱فروردین مثل تمام روزهای دیگه زندگی لذت بردن از زندگی رو آرزو میکنم،برای شما...

هست را اگر قدر ندانی می شود بود! و چه تلخ است هستی که بود شود و دارمی که داشتم!
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۸۵
۲۹ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۱۸ ب.ظ
نوروز ۹۱
دوستانی که موقع تحویل سال حرم امام رضا یا سایر اماکن متبرکه هستند ما و دوستان مانشتی رو فراموش نکنند.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
ارسال: #۸۶
۲۹ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۲۴ ب.ظ
(۲۹ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۱۸ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  دوستانی که موقع تحویل سال حرم امام رضا یا سایر اماکن متبرکه هستند ما و دوستان مانشتی رو فراموش نکنند.

فقط ۹ ساعت واندی تا پایان سال ۹۰ باقی مانده.......................................
۱ سال گذشت.......................................
این یک سال چه طور گذشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سال آینده را چه طور میگذرانید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
SmileSmileSmileSmileSmileSmile
ارسال: #۸۷
۰۱ فروردین ۱۳۹۱, ۰۳:۳۸ ق.ظ
(۱۴ اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۳۸ ب.ظ)robot2050 نوشته شده توسط:  سال ۹۰ چه طور گذشت؟؟؟؟
من جواب پست اولو دادم آقا فرداد!!!
امیدوارم خطوط این پستم مثل قبلی حذف نشه!!!

نرمک نرمک می رسد اینک بهار
خوش به حال روزگار ...

۳۶۵ ومین روز سال خرگوش هم در حال سپری شدن است سالی که با تمام تلخی ها و شیرینی هایش، جای خود را نرمک نرمک به سال نهنگ می دهد نهنگی که پاک، ساده و سرشار از نیرو، نشاط و شور زندگیست و تا هنگامی که جان در بدن دارد از پستی ، ناجوانمردی، دورویی فاصله میگیرد. دل به هر چیز که ببندد، بالاخره آن را بدست می آورد و هرکاری را تا ابد تعقیب می کند تا موفق شود در نهایت یک شخصیت باشکوه، کمال گرا و با ادب و بزرگی دارد امیدوارم در این سال ضمن تاثیرات این خصوصیات در وجود ما شاهد رویش بهاری تغییرات مثبت در افکارمان باشیم تعییراتی که دگر با غصه همدم نشویم و سنت شکن خود باشیم و از تکرار پرهیز کنیم. در خاتمه برای یکایک دوستان عزیز و دوست داشتنی مانشتی و همینطور خانواده ی محترمشان از صمیم قلب آرزوی سلامتی، شادابی، سعادتمندی، محبوب القلوبی، بخشندگی و برقراری از درگاه داور بر حق دارم.

عیدتون قشنگ.

هست را اگر قدر ندانی می شود بود! و چه تلخ است هستی که بود شود و دارمی که داشتم!
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تولدت مبارک به انگلیسی + بهترین معادل انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۱,۵۳۸ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  روز برنامه نویس مبارک - روز ۲۵۶ از سال میلادی -۱۳ سپتامبر(۱۲ سپتامبر در سال‌ کبیسه) aminsl ۰ ۱,۹۶۶ ۲۲ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: aminsl
  تبریک سال ۹۵ در سال ۹۵ husen ۵ ۴,۱۹۹ ۰۲ فروردین ۱۳۹۵ ۰۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  عید غدیر خم بر دوستداران علی (ع) مبارک salam az ma ۳ ۲,۶۳۶ ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: persiansong
  ولادت امام رضا بر همگان مبارک salam az ma ۰ ۱,۸۲۲ ۰۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  حامد جان شهادتت مبارک Eagle777 ۲ ۲,۲۳۶ ۰۴ تیر ۱۳۹۴ ۱۰:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Eagle777
  میلاد امام حسین (ع) مبارک good-wishes ۶ ۴,۰۵۳ ۰۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  به نظرتون سال ۹۳ چطور بود و برنامتون برای سال ۹۴ چیه ؟ mohandese javan ۰ ۱,۸۹۳ ۲۰ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohandese javan
  روز سپنتا مبارک Aseman7 ۴۸ ۳۷,۱۱۳ ۳۰ بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  میلاد مسعود پیامبر رحمت حضرت محمد(ص)و فرزندشان صادق آل محمد(ع) مبارک باد Faridfo ۲ ۲,۴۰۳ ۱۹ دى ۱۳۹۳ ۰۳:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close