زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۵۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پیشاپیش سال ۱۳۹۱ مبارک

ارسال: #۴۶
۲۱ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۵۳ ق.ظ
RE: پیشاپیش سال ۱۳۹۱ مبارک
(۲۱ اسفند ۱۳۹۰ ۰۳:۴۷ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  تو رو خدا اینقدر زود تبریک نگید . من هنوز با سال ۹۰ کارم تمام نشده!!!!!Sad

آقا فرداد راست میگن.بابا یکم ترمز بکشید.منم هنوز چند تا کار اورژانسیم مونده.Confused
هنوزم نقشه ها دارم برای این چند روز Big Grin.

لااقل تبریک چهارشنبه سوری ای روز ملی نفتی چیزی بگید.بزارید ما با آرامش که هنوز تو سال ۹۰ هستیم کارامونو بکنیم دیگه.Tongue

ای مخاطب شکوه های پنهان! تو اگر نباشی به که می توان گفت حرف هایی را که به هیچ کس نمی توان گفت . امام سجاد (ع)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۷
۲۱ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۵۷ ب.ظ
پیشاپیش سال ۱۳۹۱ مبارک
(۲۱ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۵۳ ق.ظ)zzsnowdrop نوشته شده توسط:  لااقل تبریک چهارشنبه سوری ای روز ملی نفتی چیزی بگید.بزارید ما با آرامش که هنوز تو سال ۹۰ هستیم کارامونو بکنیم دیگه.Tongue
چشم...

چهارشنبه سوری بر تمام مانشتی های باحال و اهل حال مبارک...Big Grin ...خوبه...؟؟
نفتم که....بی خیال...قضیه رو سیاسی نکنید...اینجا دیگه نباید "ف ی ل ت ر" بشه...

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: zzsnowdrop
ارسال: #۴۸
۲۱ اسفند ۱۳۹۰, ۰۳:۴۸ ب.ظ
پیشاپیش سال ۱۳۹۱ مبارک
نمی دونم این مطلب تا چه حد صحت داره و این که امیدوارم جای بدی رو برای گذاشتنش انتخاب نکرده باشم اگه این جور بود بفرمایید پاکش کنم.-
---------------------------------------------
ماهی قرمز
--------------------------------------------

۸۰ سال پیش به همراه ورود چاى به ایران ماهى قرمز نیز که سمبل عید چینى است به سفره هاى هفت سین مراسم عید نوروز ما وارد شد غافل از اینکه در عید چینى ماهى قرمز را رها مى کنند تا زندگى جریان یابد و ما ماهى قرمز را اسیر تنگ هاى بلورین مى کنیم تا همزمان با رشد سبزه هاى سفره هایمان و بارورى زمین هر روز او را به مرگ نزدیک و نزدیک تر کنیم.
دکتر نیکنام نماینده مجلس هفتم که زرتشتى است درباره ماهى قرمز سفره هفت سین مى گوید: در هیچ کدام از مراسم سنتى مان در مورد نوروز ماهى قرمز جایگاهى ندارد. در سفره عید انار به نشانه بارورى و عشق و یا سیب سرخ درون ظرف آب مقدس رها مى شود تا عشق و بارورى همچنان پاینده بماند.
ماهى هاى قرمز که براى ایام عید پرورش پیدا مى کنند در حوضچه ها و استخرهاى غیراستاندارد و آب هاى آلوده رشد پیدا کرده و به علت همین آب هاى آلوده مى توانند عامل انتقال بیمارى سل جلدى باشند.ماهى هاى سرخ و کوچک در مسیر رسیدن به میدان مادر (محل توزیع ماهى هاى قرمز) به علت حمل نادرست نخستین سکته قلبى را تجربه مى کنند، دومین سکته حین پرتاب و تقسیم بندى از منبع اصلى به سطل هاى آب تجربه مى شود و سومین سکته زمانى است که شما با ذوق و خنده نخستین تلنگر را به تنگ آب مى زنید. صدا موج برمى دارد و هجوم مى برد تا قلب کوچک ماهى براى همیشه بایستد. ماهى به پهلو مى شود، روى آب مى آید و مرگ را میان سفره مقدس هفت سین که همه عناصرش ریشه در تولد و بارورى دارد به تصویر مى کشد.

سفره هفت سین ایران باستان از هزاران سال پیش تاکنون هرگز هیچ عنصرى را در دل خود نداشته که بخواهد شاهد مرگ باشد.هر سال ایام عید ۵ میلیون قطعه ماهى مى میرند. ۵ میلیون قطعه ماهى قرمز به خاطر لحظه شاد بودن ما، به خاطر رنگ و لعاب سفره هفت سین، به خاطر هیچ. عجیب نیست اگر بخواهیم که هر خانوار ایرانى تصمیم بگیرد امسال از خیر خرید ماهى قرمز بگذرد.
عجیب نیست اگر بدانیم در صورتى که ایرانى ها از خرید ماهى قرمز منصرف شوند این تجارت سیاه روزى پایان خواهد یافت. عجیب نیست اگر باور کنیم سیب سرخ یا انار همان سرخى سفره هفت سین ایرانى است که ریشه در تاریخ چند هزار ساله سنت ما دارد. عجیب نیست اگر تابلوى معروف هفت سین کمال الملک را در کاخ گلستان به تماشا بنشینیم و ببینیم که او نیز ماهى قرمز را میان سفره هفت سین اش طراحى و نقاشى نکرد.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , esisonic , nikou
ارسال: #۴۹
۲۱ اسفند ۱۳۹۰, ۰۵:۱۲ ب.ظ
RE: نوروز ۹۱
(۲۰ اسفند ۱۳۹۰ ۰۸:۰۷ ب.ظ)robot2050 نوشته شده توسط:  شمارش معکوس شروع شده بچه ها.بوی عید اومد.تا الان ۱۰ روز دیگه تا عید مونده.هوراااااااااااااااااااااااااااااا.هورااااااااااااااااااااااااااااااااااا.
تا آغاز سال یک هزارو سیصدو ۹۱ با هم باشیم.گلهای خوبم منتظر نطراتون هستم.یه ساله جدید داره میاد .خدا کنه اسه همه خوب باشه .مخصوصا جوونایه مانشتیTongue

فقط ۹ روزه دیگه باقی مونده>>>4 شنبه سوریییم نزدیکه بچه هاااااااااااااااا.Tongueهورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا.
ارسال: #۵۰
۲۱ اسفند ۱۳۹۰, ۰۶:۴۹ ب.ظ
منم پیشاپیش سال نو رو بهتون تبریک می گم
دوستان امسال اخرین سال زندگیمونه !!! Big Grin Big Grin
۳۱ شهریور سال ۹۱ برابر با حادثه ۲۰۱۲ !!! ، حیف دلم برا مانشت تنگ میشه ! Big Grin

تو شاهکار خالقی ، تحقیر را باور نکن
بروی بام زندگی هرچه می خواهی بکش،زیبا و زشت پای توست، تقدیر را باور نکن
خالق تورا شاد آفرید،آزاد آزاد آفرید،پرواز کن تا آرزو،زنجیر را باور نکن
ارسال: #۵۱
۲۱ اسفند ۱۳۹۰, ۰۷:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ، توسط Pakzad.)
درصد کمی از انسان ها نود سال زندگی می کنند؛ مابقی یک سال را نود بار تکرار می کنند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , zzsnowdrop , narges_r , uniquegirl
ارسال: #۵۲
۲۱ اسفند ۱۳۹۰, ۰۷:۲۱ ب.ظ
پیشاپیش سال ۱۳۹۱ مبارک
(۲۱ اسفند ۱۳۹۰ ۰۶:۴۹ ب.ظ)yarandish نوشته شده توسط:  منم پیشاپیش سال نو رو بهتون تبریک می گم
۳۱ شهریور سال ۹۱ برابر با حادثه ۲۰۱۲ !!! ، حیف دلم برا مانشت تنگ میشه ! Big Grin
خداییش اعتقاد داری؟؟؟

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
ارسال: #۵۳
۲۱ اسفند ۱۳۹۰, ۰۷:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ اسفند ۱۳۹۰ ۰۸:۰۳ ب.ظ، توسط yarandish.)
(۲۱ اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  
(21 اسفند ۱۳۹۰ ۰۶:۴۹ ب.ظ)yarandish نوشته شده توسط:  منم پیشاپیش سال نو رو بهتون تبریک می گم
خداییش اعتقاد داری؟؟؟

خداییش نه ، گفتم فضارو عوض کنم ،
اما اگه به من بگن حدس بزن در کدام روز سال ۹۱ احتمال قیامت هست اول که میگم الله الاعلم دوم میگم سومم میگم و....... و آخر اگه بگه بابا فقط حدس بزن من میگم همون ۳۱ شهریور ماه !!
نه به دلیل تقویم مایاها و نمیدونم تبلیغات و داستان سراییهای غرب بلکه به این دلیل که اینها اینقدر روی ۲۱ سپتامبر ۲۰۱۲ یعنی همون ۳۱ شهریور ۹۱ مانور رفتن و گفتن قیامته و اینقدر افراد با دلایل علمی این گفته ها را اشتباه دانستند که تقریبا همه مطمئنا ۳۱ شهریور قیامت نمیشه و چون خدا گفته قیامت ناگهانی رخ میده ، اگه ۳۱ شهریور رخ بده از دید خیلی ها ناگهانیه چون قبلا اثبات کردند بود غیرممکنه چنین اتفاقی بیفته !! Big Grin
خودمم از تفسیر خندم گرفت !

تو شاهکار خالقی ، تحقیر را باور نکن
بروی بام زندگی هرچه می خواهی بکش،زیبا و زشت پای توست، تقدیر را باور نکن
خالق تورا شاد آفرید،آزاد آزاد آفرید،پرواز کن تا آرزو،زنجیر را باور نکن
ارسال: #۵۴
۲۱ اسفند ۱۳۹۰, ۰۷:۴۷ ب.ظ
پیشاپیش سال ۱۳۹۱ مبارک
الان فکر کنم داریم بجای تبریک عید به سمت تعیین زمان قیامت پیش میریم Big Grin Big Grin ما که هستیم بعدا می خوایم بیام سال ۹۲ تبریک بگیم.

سال نو نرسیده (از اونا که در مورد میوه بکار میره) مبارک Smile

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: esisonic
ارسال: #۵۵
۲۱ اسفند ۱۳۹۰, ۱۱:۱۵ ب.ظ
نوروز ۹۱
سال ۹۰ که بد نبود خدا رو شکر
۹۱ خیلی خیلی واسم مهم و سرنوشت سازه چون کنکور ارشد دارم. واسم دعا کنین
ارسال: #۵۶
۲۲ اسفند ۱۳۹۰, ۰۱:۱۵ ق.ظ
پیشاپیش سال ۱۳۹۱ مبارک
(۲۱ اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۴۷ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  سال نو نرسیده (از اونا که در مورد میوه بکار میره) مبارک Smile
الآن که دوشنبه است...۷ روز دیگه صبر کنید میرسه...
معلومه از الآن منتظرین تا سال نو برسه بخورینش...Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۵۷
۲۳ اسفند ۱۳۹۰, ۱۲:۵۰ ب.ظ
اروزی سال نو
لحظه تحویل سال دعا میکنم همه کسانی که تلاش کردند و میکنند به حقشون برسن و راضی باشن ازش.
دعا میکنم آخرین سالی باشه که منتظر امام زمانمونیم.
"برای ظهور آقامون تو این سال صلوات ختم کنین"

دعا میکنم همه جوونای ایرانمون با توجه به این اوضاع! راحت سروسامون بگیرن و خوشبخت بشن.
دعا میکنم همه به آرزوهایی که به صلاحشونه برسن و امسال کلن شاد باشن.
از همه مهمتر دعا میکنم خدا خانوادمون رو سالم نگهداره برامون و زیر سایشون سالیان سال زندگی کنیم.
دعا میکنم آرامش برقرار باشه بتونم درس بخونم واسه ارشد تا آخرین لحظه و هیچ اتفاق ناخوشایندی نیوفته که مانع بشه.
و ...
آمین یا رب العالمین

شک نکن
درست در لحظه ی آخر، در اوج توکل و در نهایت تاریکی
نوری نمایان می شود، معجزه ای رخ می دهد
و چه زیبا خدا از راه می رسد…
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۵۸
۲۳ اسفند ۱۳۹۰, ۰۲:۴۴ ب.ظ
اروزی سال نو
آرزوی سلامتی برای خ.دم . خان.ادم و تمامی دوستای عزیزم
اکیدوارم ۱سال خوب باشه برای همه و پر از موفقیت برای انهایی که لیاقت موفقیتو دارن
و خودمم ارشد قبول بشم حداقل ۱پله توی امسال تغییر کنمBig Grin

خـــــــــــدایا شکر‌ به خاطره همهٔ داده‌ها و نداده هایت
داده‌هات نعمتــــــــــ ، نداده‌ها هم حکـــــــــــمت ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: zzsnowdrop
ارسال: #۵۹
۲۳ اسفند ۱۳۹۰, ۰۳:۰۷ ب.ظ
اروزی سال نو
من ارزو می کنم بارون لواشک بیاد!Big Grin

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , zzsnowdrop
ارسال: #۶۰
۲۳ اسفند ۱۳۹۰, ۰۳:۴۰ ب.ظ
نوروز ۹۱
الان با خودم فک کردم یه دفترچه یادداشت آبی آسمونی دارم.هنوز استفاده اش نکردم.اسمشو میزارم دفترچه اهداف-برنامه ها-آرزوها.از امشب میشینم فک می کنم اهداف بلندمدتم می نویسم بعد کارهایی که باید در سال ۹۱ انجام بدم یادداشت می کنم.همیشه هم میزارمش تو کیفم.تا هرروز نگاهش کنم و برام یادآوری بشه.هوررررررررررررررررا به خودم.Big Grin

اگر به خطا رفتی، از برگشتن واهمه نداشته باش./برگ در هنگام زوال می افتدمیوه در هنگام کمال می افتدبنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد و یا سیبی سرخ.
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , robot2050 , Lantern , aminamini

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تولدت مبارک به انگلیسی + بهترین معادل انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۱,۵۳۸ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  روز برنامه نویس مبارک - روز ۲۵۶ از سال میلادی -۱۳ سپتامبر(۱۲ سپتامبر در سال‌ کبیسه) aminsl ۰ ۱,۹۶۶ ۲۲ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: aminsl
  تبریک سال ۹۵ در سال ۹۵ husen ۵ ۴,۱۹۹ ۰۲ فروردین ۱۳۹۵ ۰۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  عید غدیر خم بر دوستداران علی (ع) مبارک salam az ma ۳ ۲,۶۳۶ ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: persiansong
  ولادت امام رضا بر همگان مبارک salam az ma ۰ ۱,۸۲۲ ۰۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  حامد جان شهادتت مبارک Eagle777 ۲ ۲,۲۳۶ ۰۴ تیر ۱۳۹۴ ۱۰:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Eagle777
  میلاد امام حسین (ع) مبارک good-wishes ۶ ۴,۰۵۴ ۰۱ خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  به نظرتون سال ۹۳ چطور بود و برنامتون برای سال ۹۴ چیه ؟ mohandese javan ۰ ۱,۸۹۳ ۲۰ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohandese javan
  روز سپنتا مبارک Aseman7 ۴۸ ۳۷,۱۱۳ ۳۰ بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  میلاد مسعود پیامبر رحمت حضرت محمد(ص)و فرزندشان صادق آل محمد(ع) مبارک باد Faridfo ۲ ۲,۴۰۳ ۱۹ دى ۱۳۹۳ ۰۳:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close