زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۳۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کمک به متقاضیان ارشد ۹۲

ارسال: #۳۱
۱۲ فروردین ۱۳۹۱, ۱۰:۳۸ ق.ظ
RE: کمک به متقاضیان ارشد ۹۲
(۱۱ فروردین ۱۳۹۱ ۰۸:۵۳ ب.ظ)unique_as14 نوشته شده توسط:  
(11 فروردین ۱۳۹۱ ۰۸:۴۰ ب.ظ)IT SIROOS نوشته شده توسط:  سلام بر همگی
منم یه سئوال داشتم رشته دوره کارشناسی من ایتی بوده الان میخوام برای ارشد درس بخونم به نظر شما میتونم هم ایتی شرکت کنم و هم گرایشهای رشته کامپیوتر یا اینکه فقط باید ایتی شرکت کنم

میتونی هر دو رو شرکت کنی / فقط بعد که قبول شدی چندتا درس جبرانی باید پاس کنی (اون درسهایی که تو کارشناسی پاس نکردی)
(۱۱ فروردین ۱۳۹۱ ۰۹:۲۶ ب.ظ)IT SIROOS نوشته شده توسط:  ممنونم از شما دوست عزیز ولی رشته ایتی یه رشته شناوره همه میتونن امتحان بدن اما رشته کامپیوتر که شناور نیست میشه بیشتر توضیح بدین

کاری به شناور و اصلی نداره / مگه دفترچه رو نخوندی / اصلاً برو برق امتحان بده برو عمران یا هنر یا ریاضی یا آشپزی / فرقی نمیکنه
فقط کافیه یه مدرک کارشناسی از هر دانشگاهی با هر عنوانی و با هر رشته و گرایشی داشته باشی /
دفترچه رو واست میزارم / صفحه ۶ پائین صفحه بند الف بخون

الف) هر داوطلب بر اساس علاقه فقط می تواند در دو کدرشته امتحانی (اصلی و شناور) ، ثبت نام و در امتحانات مربوط شرکت نماید. کلیه فارغ التحصیلان دوره های کارشناسی مورد تأیید (بدون توجه به نوع مدرک تحصیلی ) می توانند در آزمو ن ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل در رشته های امتحانی گروه علوم انسانی ، علوم پایه، فنی و مهندسی، کشاورزی، هنر و دامپزشکی (بجز کدرشته های امتحانی که شرط عنوان مدرک تحصیلی مشخص، در آنان اعمال و در جدول رشته های امتحانی درج گردیده) ثبت نام و شرکت نمایند . تحصیل در دوره کارشناسی ارشد منوط به قبولی در آزمون ورودی و گذراندن دروس پیش نیاز به تشخیص گروه آموزشی مربوط بوده و هزینه دروس پیش نیاز نیز توسط دانشجو پرداخت خواهد شد.

دست گلت درد نکنه .

اگه بتوانی در یافتن جواب سوالاتم کمک کنی ، تا ابد از تو متشکر خواهم شد .
شوپنهاور
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۱۴ فروردین ۱۳۹۱, ۰۹:۰۹ ق.ظ
(۱۲ فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۳۸ ق.ظ)IT SIROOS نوشته شده توسط:  
(11 فروردین ۱۳۹۱ ۰۸:۵۳ ب.ظ)unique_as14 نوشته شده توسط:  
(11 فروردین ۱۳۹۱ ۰۸:۴۰ ب.ظ)IT SIROOS نوشته شده توسط:  سلام بر همگی
منم یه سئوال داشتم رشته دوره کارشناسی من ایتی بوده الان میخوام برای ارشد درس بخونم به نظر شما میتونم هم ایتی شرکت کنم و هم گرایشهای رشته کامپیوتر یا اینکه فقط باید ایتی شرکت کنم

میتونی هر دو رو شرکت کنی / فقط بعد که قبول شدی چندتا درس جبرانی باید پاس کنی (اون درسهایی که تو کارشناسی پاس نکردی)
(۱۱ فروردین ۱۳۹۱ ۰۹:۲۶ ب.ظ)IT SIROOS نوشته شده توسط:  ممنونم از شما دوست عزیز ولی رشته ایتی یه رشته شناوره همه میتونن امتحان بدن اما رشته کامپیوتر که شناور نیست میشه بیشتر توضیح بدین

کاری به شناور و اصلی نداره / مگه دفترچه رو نخوندی / اصلاً برو برق امتحان بده برو عمران یا هنر یا ریاضی یا آشپزی / فرقی نمیکنه
فقط کافیه یه مدرک کارشناسی از هر دانشگاهی با هر عنوانی و با هر رشته و گرایشی داشته باشی /
دفترچه رو واست میزارم / صفحه ۶ پائین صفحه بند الف بخون

الف) هر داوطلب بر اساس علاقه فقط می تواند در دو کدرشته امتحانی (اصلی و شناور) ، ثبت نام و در امتحانات مربوط شرکت نماید. کلیه فارغ التحصیلان دوره های کارشناسی مورد تأیید (بدون توجه به نوع مدرک تحصیلی ) می توانند در آزمو ن ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل در رشته های امتحانی گروه علوم انسانی ، علوم پایه، فنی و مهندسی، کشاورزی، هنر و دامپزشکی (بجز کدرشته های امتحانی که شرط عنوان مدرک تحصیلی مشخص، در آنان اعمال و در جدول رشته های امتحانی درج گردیده) ثبت نام و شرکت نمایند . تحصیل در دوره کارشناسی ارشد منوط به قبولی در آزمون ورودی و گذراندن دروس پیش نیاز به تشخیص گروه آموزشی مربوط بوده و هزینه دروس پیش نیاز نیز توسط دانشجو پرداخت خواهد شد.

دست گلت درد نکنه .
سلام بر همگی
دوستان من می خوام واسه کنکور ۹۲ شروع کنم ولی کلاس هم می خوام برم ۲ تا سوال دارم ۱ موسسه مهستان خوبه یا نه ؟
۲ کلاسها دوره تابستان و پائیز داره کدام را شرکت کنم مرسی
۰
۰
ارسال: #۳۳
۱۴ فروردین ۱۳۹۱, ۰۹:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ فروردین ۱۳۹۱ ۰۹:۲۶ ق.ظ، توسط Masoud05.)
(۱۴ فروردین ۱۳۹۱ ۰۹:۰۹ ق.ظ)masoud.bala نوشته شده توسط:  سلام بر همگی
دوستان من می خوام واسه کنکور ۹۲ شروع کنم ولی کلاس هم می خوام برم ۲ تا سوال دارم ۱ موسسه مهستان خوبه یا نه ؟

بنظرم حداکثر ۲ یا ۳ درسی که واقعا باهاش مشکل داری رو فقط کلاس برو اونم تابستان . اگه تعداد کلاسایی که بر میداری زیاد باشه جدا از هزینه بالاش ، باعث میشه ساعاتی که سر کلاس هستی + رفت و آمد + خستگی بعد از کلاس باعث میشه نتونی خوب با کلاس پیش بری . یادمه دوستام که ۵ یا ۶ درس باهم برداشته بودن میگفتن که ای کاش ۱ یا ۲ درس کمتر میگرفتن تا به همون درسا بهتر برسن ( چون اینا همون درسایی هستن که قراره بیشترین وقتتون رو بگیرن )
پس بنظرم شما نهایتاً ۳ درس که سنگین هست رو برو کلاس اونم تو تابستان سایر دروس هم که برات راحت تره ، خودت بشین بخون .

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۱
ارسال: #۳۴
۱۴ فروردین ۱۳۹۱, ۱۰:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۳۱ ق.ظ، توسط unique_as14.)
(۱۴ فروردین ۱۳۹۱ ۰۹:۰۹ ق.ظ)masoud.bala نوشته شده توسط:  سلام بر همگی

دوستمون درست میگه / باید ببینی اگه کلاس رفتن وقت زیادی از میگیره فقط چندتا درس بری / چون بیشتر از اون زمانی که کلاس میری باید خودت تو خونه وقت بزاری
۱
۰
ارسال: #۳۵
۱۴ فروردین ۱۳۹۱, ۱۱:۱۳ ق.ظ
(۱۴ فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۲۵ ق.ظ)unique_as14 نوشته شده توسط:  
(14 فروردین ۱۳۹۱ ۰۹:۰۹ ق.ظ)masoud.bala نوشته شده توسط:  سلام بر همگی

دوستمون درست میگه / باید ببینی اگه کلاس رفتن وقت زیادی از میگیره فقط چندتا درس بری / چون بیشتر از اون زمانی که کلاس میری باید خودت تو خونه وقت بزاری
دستتون درد نکنه ولی من می خواستم کامل دروس مشترک را برم کلاس من مشکلی ندازم از نظر خوندن پا به پا با کلاس ولی می خواستم بدونم مهستان خوبه یا نه ؟
شما که گفتی چند تا از دوستات رفتن کلاس قبولم شدن ؟
تو ریاضیات چند تا آمار و گسسته می یاد ؟
۰
۰
ارسال: #۳۶
۱۴ فروردین ۱۳۹۱, ۱۱:۲۹ ق.ظ
(۱۴ فروردین ۱۳۹۱ ۱۱:۱۳ ق.ظ)masoud.bala نوشته شده توسط:  دستتون درد نکنه ولی من می خواستم کامل دروس مشترک را برم کلاس من مشکلی ندازم از نظر خوندن پا به پا با کلاس ولی می خواستم بدونم مهستان خوبه یا نه ؟

منم جای شما بودم همه مشترکارو میرفتم / هنوز که نتایج نیومده که ببینیم کیا قبول شدن / آمار و گسسته ۵-۶تا سوال میاد ولی امسال کلا سوالا کم شده بود / ۱۶تا ریاضی داشتیم که ۵تاش گسسته بود
۰
۰
ارسال: #۳۷
۱۴ فروردین ۱۳۹۱, ۱۱:۳۴ ق.ظ
(۱۴ فروردین ۱۳۹۱ ۱۱:۲۹ ق.ظ)unique_as14 نوشته شده توسط:  
(14 فروردین ۱۳۹۱ ۱۱:۱۳ ق.ظ)masoud.bala نوشته شده توسط:  دستتون درد نکنه ولی من می خواستم کامل دروس مشترک را برم کلاس من مشکلی ندازم از نظر خوندن پا به پا با کلاس ولی می خواستم بدونم مهستان خوبه یا نه ؟

منم جای شما بودم همه مشترکارو میرفتم / هنوز که نتایج نیومده که ببینیم کیا قبول شدن / آمار و گسسته ۵-۶تا سوال میاد ولی امسال کلا سوالا کم شده بود / ۱۶تا ریاضی داشتیم که ۵تاش گسسته بود

پس به نطرتون برم ؟
۰
۰
ارسال: #۳۸
۱۴ فروردین ۱۳۹۱, ۱۱:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ فروردین ۱۳۹۱ ۱۱:۴۳ ق.ظ، توسط unique_as14.)
(۱۴ فروردین ۱۳۹۱ ۱۱:۳۴ ق.ظ)masoud.bala نوشته شده توسط:  پس به نطرتون برم ؟

چرا که نه / بیشترین بحث برای رفتن یا نرفتن به کلاسهای کنکور به خاطر هزینه هاشه / اگه کسی مشکلی نداره چرا نره باید بره
درباره موسسه مهستان هم نمی دونم / فرقی نمی کنه کجا بری / دنبال موسسه خاصی نباش / هر استادی که خوبه هرجا که هست برو
مثلا دکتر اجلالی واسه منطقی و معماری عالیه / پارسه و نصیر کلاس داشتن / نصیر کلاساش ارزون تره / هادی یوسفی تو گسسته خوبه مهستان کلاس داشتن / سیستم عامل حقیقت که فکر کنم همه جا باشه / و ...

من شنیدم اگه مهستان همه درسارو ثبت نام کنی ۵۰% تخفیف میده / درسته؟
۲
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۴۶ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
Exclamation کمک برای انتخاب موضوع سمینار و پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری engeneer_19 ۱۷ ۳۶,۰۲۸ ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: bahman.shoghi
  کمک برای انتخاب موضوع پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری H.Mohammadi ۵ ۴,۱۷۱ ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
Exclamation کمک کمک کمک در مورد ادامه تحصیل در مقطع دکتری !!! aminomidi ۳ ۴,۳۰۲ ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  کمک در نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد amin181a ۱ ۲,۴۷۸ ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: سیستم عامل
  کمک به انتخاب گرایش کنکور ارشد ۹۸ noori759 ۵ ۴,۹۳۶ ۰۳ خرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  کد پیگیری ۱۲ رقمی ایثارگری برای متقاضیان استفاده از سهمیه رزمندگان سپاه پاسداران یه نفر ۹ ۵۲,۵۲۳ ۲۶ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: neda1992
  آیا دانشگاه تهران به دانشجویان ارشد کمک نقدی میکند؟ skytower_19 ۱۴ ۸,۳۵۲ ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ۰۵:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: skytower_19
  کمک کمک : دوستان به نظرتون این سوال ها رو از کدوم منبع آوردند؟؟؟؟؟ امیدوار ۰ ۱,۷۳۰ ۰۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: امیدوار
  کمک کنید ارشد می تونم اینطور یا نه؟ Hossign ۰ ۱,۳۳۵ ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: Hossign

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close