زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۲۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

از کنکور برگشته ها خسته نباشید (داغ داغ)

ارسال: #۱۹۶
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۰۱:۵۷ ق.ظ
از کنکور برگشته‌ها خسته نباشید (داغ داغ)
من فکر می کردم که من تنها سیستم عامل را نزدم واقعا سوالاش خیلی مسخره بود. اصلا نمی فهمیدم چه گفته بود.
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۹۷
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۰۲:۳۳ ق.ظ
از کنکور برگشته‌ها خسته نباشید (داغ داغ)
۱- بچه‌ها من با قطری کردن به جواب رسیدم (۳-۰/۲۵-۱) شد
۲- تو پایگاه داده هم جواب این بود که "مشخصات همسر آرش کانگیرو نمیشد بدست آوردیعنی گزینه ۱ "بقیه گزینه هاش درست بود....
۳- اعلام کردن از ۷ اسفند کلید سوالات میاد تو سایت سنجش....

ولی منم موافقم وجدانا ساختمان داده سخت بود
ما تلاش خودمونو کردیم...بقیش با خدا....
بالاخره باید بین مائی که وقت گذاشتیم خوندیم و اونایی که نخوندن یه فرقی باشه ولی تازمانیکه انقد سخت باشه هیچ فرقی نیست....
۱
۰
ارسال: #۱۹۸
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۰۲:۵۶ ق.ظ
RE: از کنکور برگشته‌ها خسته نباشید (داغ داغ)
(۲۹ بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۱۶ ق.ظ)qwerty11 نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۰ ۱۱:۰۷ ب.ظ)mthsh نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۰ ۰۳:۴۵ ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  بله‌، علوم کامپیوتری‌ها هم خسته نباشند‌! گویا تستای ساختمان نسبتا سخت بوده /

تورو خدا نگید علوم کامپیوتر سخت بوده که الان سوالات جلومه و سوالاتشون گلابی بود.فقط به نظرم از دروسی که مشترک با مهندسی بود زبانشون یخورده سخت‌تر بود.

سوالات هنوز بیرون نیومده شما چطور سوالات جلوتونه؟

من شب قبلش اشتباها سوالای علوم دستم بود و زبانهاشو خوندم .جالب بود که یه لغت که توی سوال کنکور علوم بود توی کنکور مهندسی گزینه ی درست یود.همون سوالی که در مورد مارهای سمی آمریکا بود...

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
۰
۰
ارسال: #۱۹۹
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۰۴:۱۵ ق.ظ
درسته که سیستم عامل سوالاش طولانی بود ولی اگه حوصله می کردید و سوالا رو میخونید ، می دیدید بعضی از اون ها واقعا آسونه ولی نظریه خیلی افتضاح بود ،من این درس رو از چند تا کتاب خوندم و فقط تونستم به یک سوال جواب بدم ، تخصصی نرم افزار هم خیلی ضایع بود من سر کنکور داشتم فکر می کردم طراح پایگاه رو از پشت کدوم کوه آوردند.
۲
۰
ارسال: #۲۰۰
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۰۴:۲۴ ق.ظ
کنکور آی تی تمام شد و به همین راحتی زحمات و تلاشهای ما به باد رفت.......
واقعیت اینه که سیستم عامل باعث شد خیلی افراد حقشون پایمال بشه اما باید واقعیت رو پذیرفت هر چند تلخ.
خدایا کمک کن حتی یک لحظه بیشتر به کنکور فکر نکنم.

۵Qf9RaOtxNB2OpEY1sDMlaAYf5v6b/3vaUrm+gEmp5w5uv2OxkMnUrVzPtTbLX008Qov0woyeCY=
۱
۰
ارسال: #۲۰۱
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۰۷:۲۴ ق.ظ
عجب دعای خوبی کردی ، من فکر کنم کلا باید فکر کنکور و بزاریم کنار تا جوابا بیاد
۱
۰
ارسال: #۲۰۲
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۰۸:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۹۰ ۰۸:۵۱ ق.ظ، توسط meshkat.)
(۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۲۵ ب.ظ)qwerty11 نوشته شده توسط:  تستهای ریاضی خیلی خیلی سخت بود! اصلاً شوکه شدم این تستها رو دیدم!
تو آنالیز عددی ۳-۴ تا تست رو علناً مشابه سالهای قبل داده بودن که من چون حل اونها رو بلد نبودم نتونستم جواب بدم! خوب نزدم!
گسسته ساده بود ولی چند تا تست پیچیده هم داشت. آمار هم ساده‌تر شده بود ولی من فقط ۴ تا رو جواب دادم و به نظرم راحت میشد ۷-۸ تا درست جواب داد!
زبان C هم بد نبود ولی من حس میکنم ۲ تا سوال غلط بود! خصوصاً اون سوالی که گفته بود تابع TEST(N) چه مقداری حساب میکنه!! احتمالاً طراح سوال ۰ رو جز اعداد طبیعی حساب کرده بود! نزدیکترین گزینه که همون N امین عدد طبیعی زوج بود و من اون گزینه رو انتخاب کردم ولی چون ۰ طبیعی نیست قطعاً اون سوال غلطه! حالا باید دید سوال رو حذف میکنن یا نه!
سوال اول رو هم حس میکنم غلط بود! چون هیچ گزینه ای نبود که هر ۶ متغیر توش وجود داشته باشه! البته مطمئن نیستم.

الگوریتم هم طبق معمول همه چیز رو میپیچونن و سوال طرح میکنن! ساختمان داده DEAP اصلاً نمیدونستم چی هست! روابط بازگشتی رو هم فکر نمیکردم ۲ تا سوال بدن که دادن منم نتونستم جواب بدم! تقریباً ۵ تا نزدم بعد امتحان هم فهمیدم حداقل ۳ تا غلط دارم که ممکنه بیشتر و بیشتر هم بشه!
نظریه زبان هم بدک نبود میزدیم و میرفتیم دیگه!!! اصلاً تسلط صددرصدی روی سوالات و جوابهایی که دادم نداشتم!
زبان که سفید بود معماری هم ۲-۳ تا تست بیشتر نزدم!
در کل من خیلی خیلی خراب کردم خستگی درس خوندن به تنم موند!
کاش بهتر داده بودم!
نمیشه نتایج امتحان رو همین فردا اعلام بکنن؟! اصلاً نمیتونم تا اون موقع ناراحت باشم!
من خودم پارسال شرکت کردم و تقریباً هیچی نخونده بودم و با معلومات قبلی شرکت کردم و رتبه من حدوداً ۲۰۰ شد!
امسال گفتم شرکت میکنم رتبم خیلی بهتر میشه ولی الآن حس گند زدن دارم و نا امیدی!
به هر حال برای همه دوستان آرزوی موفقیت میکنم.

سلام. به طور قرارداد اعداد طبیعی از صفر شروع می شوند.
There is no universal agreement about whether to include zero in the set of natural numbers :some define the natural numbers to be the positive integers {1, 2, 3, ...}, while for others the term designates the non-negative integers {0, 1, 2, 3, ...}. The former definition is the traditional one, with the latter definition first appearing in the 19th century. Some authors use the term "natural number" to exclude zero and "whole number" to include it; others use "whole number" in a way that excludes zero, or in a way that includes both zero and the negative integers.
منبع:ویکیپدیا

(۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ)ida_isp نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۱۴ ب.ظ)f.b نوشته شده توسط:  سلام همگی خسته نباشید
باید اسم خودم رو بذارم لوک خوش شانس
برنامه سازی رو حذف کردم بجاش کامپایلر خوندم از اقبال خوب من برای اولین سال فقط ۲ سوال کامپایلر دادن و بقیه رو برنامه سازی
فقط یه سوال الگوریتم با دو سوال پایگاه جواب دادم که امید وارم غلط نباشه
ریاضی بد نبود
معماری و سیستم خیلی سخت بود
شما چیکار کردید؟؟؟

منم لوک بدشانس!!!! جوونیمو به پای سیستم عامل ریختمBig Grin که ۴ تا سوال اومد و اصلا دیگه حوصلشو نداشتم سوالاشو بخونم!!! هیچی نزدمUndecided کلا تو شوک هستم الآنExclamation

یه سوال سیستم عامل نرم افزار تکراری بود مال پارسال بود.پارسال شکلشو نکشیده بودن ولی امسال درستش کرده بودن
۱
۰
ارسال: #۲۰۳
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۰۹:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۹۰ ۱۰:۲۰ ق.ظ، توسط eilderim.)
(۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۰۴:۳۵ ب.ظ)pos نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۰ ۰۳:۴۶ ب.ظ)shervinrs نوشته شده توسط:  کسی سیستم عامل زده کلا؟
من دومیش رو زدم فقط. (بقیش رو اصلا نخوندم، انقدر طولانی و قیافش سخت بود)
دومی رو زدم بن بست نمیشه، اما Starve میشن. خدا رحم کنه. بعد از این همه خوندن، واقعا باید برن بمیرن. یعنی اونی که همینطوری اومده و سیستم عامل نزده با من فرق چندانی نداره. (اگر جلوتر نباشه. Undecided)
اسمش هم شده امتحان برای ارزش یابی. واقعا می خوام بدونم این سوالات سیستم عامل کیا رو ارزش یابی میکنه. رتبه ۱-۲۰ رو؟

منم همان را زدم. امیدوارم درست باشه

من پایگاه نخواندم. اون سوالی که گفته بود با توجه به جدول کدوم کوئری را نمیشه بدست آورد چی زدین؟ من زدم همسر یک شخص را. آخه فیلد همسر نداشت Big Grin

جواب همسر یک شخص به این دلیل درسته که اگر زن و شوهری فرزند نداشته باشن با توجه به جدولها پیدا کردن زوج یا زوجه امکان پذیر نیست نه به دلیل اینکه فیلد همسر نداشت.
یا علی
۱
۰
ارسال: #۲۰۴
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۰۹:۳۸ ق.ظ
سلام
من فکر کنم مشترک رو بجز os می شد یه کارایی کرد و کلآ کسایی که خونده بودن مشکلی نداشتن .
ریاضی اوسون بود و خیلیا کیف کردن
زبان بسیار راحت بود مخصوصآ ریدینگ آخر
من از زبان یکی و از ریاضی دوتا درست زدم -خدارو شکر غلط نداشتم .یعنی بیشتر از این وقت نبود
ولی تخصصی بسیار مشکل دار بود هم نرم و هم هوش که بچه ها می گفتن.
واقعآ وقت کم بود و آدم همش بین ۳ گزینه یا بیشتر!! گیر می کرد .
سوال کامپایلر بسیار ... بود من حدود ۱۰۰۰ صفحه کامپایلر خوده بودم و از صفر یادش گرفته بودم فقط دوسوال اومده بود که یکیشو زدم و خبری از پارس پایین به بالا نبود !!!
پی ال هم که نوبرش بود یک سوال حتمآ غلط (صدازدن تابع با روش های مختلف) و یه سوال قطعآ مشکل دار فرستادن داده به زیر برنامه: چون ارسال با ارجاع اشاره گر ها کپی می شن -محیط صریح بدون هیچ کار اضافه ای میشه از دیتا استفاده کرد و داده محلی هم بهمون سرعته ولی ساید افکت داره و فکر کنم همه ی سه گزینه شانس یکسان داشت در نگاه اول ارسال بارجاع رو می خواستم بزنم که کلآ ترسیدم نزدم و طراح سوالات فوق العاده بی سواد بود .
پایگاه هم مشکل داشت دوتا سوالش .-همسر و قضیه آرش !!!
الگوریتم هم خیلی نکته دار بود و من کلآ هنگ می کردم .
قطعآ کنکور امسال برای تخصصی ها شانسی خواهد بود و امکان داره حتی درصد خیلیا منفی بیاد !!!
کلآ کنکور ارشد داره به سمت همشکل کاردانی به کارشناسی پیش میره که منو یاد شطرنج سریع می ندازه و خیلی مواقع اصلآ ربطی به دانش فنی افراد نداره .
اون وقت هی میشینیم می گیم چرا دانشگاه سنگاپور باید زیر ۲۰ام دنیا باشه و دانشگاه های ما بالای ۵۰۰ و رنج اصلی نظام آموزشی ما در مسولین بی سواد وسیستم کهنه ی فسیل شده که برای کشور ۱۹ میلیونی دهه ی ۶۰ طراحی شده و فقط بلاجبار بعضی درسها پوست انداختن و بدنه همون فاکس پرو داس و اسمبلی ۴۰ سال پیشه .

سپاس ایزدم را که بی آلایش است/***/کزنور وجودش روانم در آسایش است
۲
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۰۵
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۰۹:۵۶ ق.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۱۱:۵۰ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۰ ۱۱:۳۳ ب.ظ)saharp نوشته شده توسط:  متاسفانه کنکور امسال سوالاش در دو سطح بودن یا خیلی ساده یا خیلی سخت آسوناشو که هر گاگولی میتونست جواب بده اونایی رو هم که پیچونده بودن هم که اینقدر توش می پیچیدی که سرگیجه میگرفتی خدا لعنتشون کنه با این ارزیابیشون.Angry

اینو راست میگی متاسفانه

واقعا همینطوره، من هنوزم حالم بده. دیشب انقدر حالم بد بود فکر کردم شب اخرمه ضربان قلب و فشارم نصف حالت همبشگی بود. همش یاد ساعت هایی ام که خانواده ام تو بیمارستان واقعا به من نیاز داشت و من کله صبح پامیشدم میرفتم کتابخونه تا شب و همش به زور سعی میکردم حواسم رو جمع کنم. کلا خواهرم جور من رو کشید و حالا مرتب می پرسه درصدات خوبه؟ باید بهش بگم زیاد با اونایی که ۱۰ -۲۰ روز درس خوندن و سوالات آسون رو مثل من تونستن بزنن فرقی ندارم؟؟؟ اگه قبول نشم خودم به جهنم چطوری تو روی اونا نگاه کنم
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Helmaa , مازیار صفایی
ارسال: #۲۰۶
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۰۷ ق.ظ
[/quote]
سوال ۱ رو من گزینه ای که ۶-x-y>0 رو زدم
[/quote]

من نیز. چون تو این رابطه یه چیزایی داره که اون یکی نداره
۰
۰
ارسال: #۲۰۷
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۹۰ ۱۰:۲۱ ق.ظ، توسط Helmaa.)
(۲۹ بهمن ۱۳۹۰ ۰۹:۵۶ ق.ظ)alborz229 نوشته شده توسط:  واقعا همینطوره، من هنوزم حالم بده. دیشب انقدر حالم بد بود فکر کردم شب اخرمه ضربان قلب و فشارم نصف حالت همبشگی بود. همش یاد ساعت هایی ام که خانواده ام تو بیمارستان واقعا به من نیاز داشت و من کله صبح پامیشدم میرفتم کتابخونه تا شب و همش به زور سعی میکردم حواسم رو جمع کنم. کلا خواهرم جور من رو کشید و حالا مرتب می پرسه درصدات خوبه؟ باید بهش بگم زیاد با اونایی که ۱۰ -۲۰ روز درس خوندن و سوالات آسون رو مثل من تونستن بزنن فرقی ندارم؟؟؟ اگه قبول نشم خودم به جهنم چطوری تو روی اونا نگاه کنم
من هم همین احساسها رو دارم و دیشب تا دیر وقت بیدار بودم و کتابهام هنوز دست نخورده تو اتاقم پهن هستن و نمیدونم چه جوری جمع شون کنم،اما همون دیشب خالق مهربون منو یاد این مدت انداخت ،صبحها که میخواستم شروع به درس خوندن کنم به خدا میگفتم خدایا کمکم کن تا یه روز دیگر خواست و اراده تو را عملی کنم و اون مهربون تا شب نمیزاشت من دلسرد و ناامید و خسته بشم،هر روز به همین منوال میگذشت ،پس این مهربونی که تو این مدت توان و صبر داد که این همه بخونیم نمیذاره تلاشمون بی ثمر بمونه،باید خداروشکر کنیم که در این مسیر قرار گرفتیم از اینکه وقتمون به بطالت نگذشت شاید اگر تو این مدت درس نبود جای دیگری به کاری مشغول میشدیم که هیچ به صلاحمون نبود،من که هر درسی رو میخوندم و هر چیزی که یاد میگرفتم شیرینی اش رو همون موقع می چشیدم و لدت می بردم پس من مزدم رو خوب از خدا گرفته ام ،نتیجه هم می سپارم به خودش.

از امروز هم خوب گوش میکنم تا ببینم اون مهربون از من چی میخواد تا من عملی اش کنم ما تو رشته مون این همه چیز برای یادگیری و لذت بردن داریم باید خودمون رو مشغول یه کار خوب دیگه بکنیم.ما از الان برنده ایم چون دست در دست خالق مهربون داریم.AngelSmile

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب
باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مازیار صفایی , SarahArshad , mamat
ارسال: #۲۰۸
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۲۳ ق.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۱۱:۰۷ ب.ظ)javadjj نوشته شده توسط:  دوستان کنکوری خسته نباشید !!! از ته دل میگم فک میکنم امسال هم سخت و مفهومی بوده کنکور؟؟!!!

سخت بود، ولی مفهوم خاصی توش نبودTongue
۱
۰
ارسال: #۲۰۹
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۵۱ ق.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۰ ۰۹:۳۶ ق.ظ)eilderim نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۰ ۰۴:۳۵ ب.ظ)pos نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۰ ۰۳:۴۶ ب.ظ)shervinrs نوشته شده توسط:  کسی سیستم عامل زده کلا؟
من دومیش رو زدم فقط. (بقیش رو اصلا نخوندم، انقدر طولانی و قیافش سخت بود)
دومی رو زدم بن بست نمیشه، اما Starve میشن. خدا رحم کنه. بعد از این همه خوندن، واقعا باید برن بمیرن. یعنی اونی که همینطوری اومده و سیستم عامل نزده با من فرق چندانی نداره. (اگر جلوتر نباشه. Undecided)
اسمش هم شده امتحان برای ارزش یابی. واقعا می خوام بدونم این سوالات سیستم عامل کیا رو ارزش یابی میکنه. رتبه ۱-۲۰ رو؟

منم همان را زدم. امیدوارم درست باشه

من پایگاه نخواندم. اون سوالی که گفته بود با توجه به جدول کدوم کوئری را نمیشه بدست آورد چی زدین؟ من زدم همسر یک شخص را. آخه فیلد همسر نداشت Big Grin

جواب همسر یک شخص به این دلیل درسته که اگر زن و شوهری فرزند نداشته باشن با توجه به جدولها پیدا کردن زوج یا زوجه امکان پذیر نیست نه به دلیل اینکه فیلد همسر نداشت.
یا علی

اگه نشه همسر یک شخص به اسم آرش کمانگیر رو بدست بیاریم افرادی که همسر آنها بالای ۹۰ سال دارند رو هم نمیتونیم به دست بیاریم . پس یا باید این دو تا گزینه مثل سوال بالایش درست باشه یا هر دو جزو جواب نباشه . اگه اینارو حذف کنیم افرادی که سنشون اشتباهرو هم که میشه بدست آورد اما اجداد رو نه چون ممکنه اطلاعات تا حضرت آدم تو جداول ذخیره شده باشه و ما نمیتونیم با مدل رابطه ای پدر پدر ، پدر پدر پدر ، پدر پدر پدر ... رو بدست بیاریم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مازیار صفایی
ارسال: #۲۱۰
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۵۲ ق.ظ
سلام به همه رفقا.
بچه ها انقد ناراحت نباشید. من با اینکه ۵ ماه از صب ساعت ۷ تا شب ساعت ۸ بدون وقفه(فقط صبحونه و ناهار و شام) درس خوندم ولی الان اگه قبول نشم ناراحت نمیشم. چون بقیه تونستن بهتر از من عمل کنن. یکی از دوستای نزدیکم میگفت که برادرش ۱ سال برای پزشکی شهید بهشتی درس خودن ولی شهید بهشتی رو نیاورد. البته دانشگاه شیراز و ... رو آورده بود. باورتون نمیشه... نرفت شیراز و نشست ۱ سال دیگه خوند. دوستم قسم میخورد که برادرش حتی خم به ابروش نیاورد و نشست ۱ سال دیگه خوند. و بالا خره به هدفش رسید.
وقتی همون دوستم رو میبینم که تو چه شرایط سختی جز بهترینای کنکور میشه واقعا اگه قبول نشم اصصصصلا ناراحت نمیشم. پس شما هم ناراحت نباشید و به خدا توکل کنید. به خدا اعتماد کنید و بدونید چیزی که براتون پیش میاد صلاح کار شماس. واقعا راسته که میگن ذکر خدا آرامش قلب رو به همراه میاره. به خدا اعتماد کنید...

خدایا افکنم در چه خدایا بنهم اندر ره --- ز هر امرت بوم راضی منم عبد و تویی قاضی
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ali-B , مازیار صفایی , mat

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چگونه گوشی داغ شده را خنک کنیم؟ niloofarmajdi ۰ ۲,۴۴۸ ۰۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: niloofarmajdi
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۱۷ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  خسته تر از خسته ام brave96 ۳ ۱۲۸ ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  مصاحبه با ۷۹ نرم افزار(کنکور مهندسی کامپیوتر) و ۱۶۲ شبکه(کنکور آی تی) theshatoonak ۳ ۷,۳۲۸ ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: yahmat
  موضوع داغ برای پایان نامه ارشد شبکه raakhshan ۳ ۴,۲۲۲ ۰۲ مهر ۱۳۹۴ ۰۱:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: codin
  زمان و دروس کنکور و شرایط کنکور دکترا friendchp ۱۱ ۷,۹۵۰ ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: yaser.b
  خسته شدم ، من میخوام عوض بشم! dokhtare kh00b ۱۶ ۱۱,۲۶۲ ۱۳ تیر ۱۳۹۴ ۰۵:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mehrline
  کنکور ارشد بدون کنکور ازمایشی!!!!! vahid_sh@hotmail.com ۳ ۳,۸۹۶ ۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kazhal@
  داغون شدم ۵۰۲ شبکه ،چجوری از سهمیه رتبه اولی دانشگاه استفاده کنم؟ sunsmile ۴ ۲,۳۶۷ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: neda.h
  تو رو خدا کمک کنید دیگه خسته شدم vahid_sh@hotmail.com ۵ ۲,۲۶۰ ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: gunnersregister

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close