زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۰۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

از کنکور برگشته ها خسته نباشید (داغ داغ)

ارسال: #۱۲۱
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۰۹:۲۸ ب.ظ
RE: از کنکور برگشته‌ها خسته نباشید (داغ داغ)
حس الان من
گریه نمیکنم نه این که سنگم
گریه غرورمو بهم میزنه Sad

(۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۰۴:۴۰ ب.ظ)abbassep نوشته شده توسط:  بچه‌ها خداییش دلم خیلی گرفته از ۳۰ بهمن سال گذشته تا به امروز صبح تا شب درس خوندم از کارم زدم بیرون خیلی هم امید داشتم.
نمی دونم چی بگم . . .
دقیقا هم دردیم

(۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۰۴:۴۶ ب.ظ)Eternal8620 نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۰ ۰۴:۳۵ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  در این حالت باز باید گزینه درست رو بزنید. چون یک سال که من خبر داشتم از وضعیت درست و غلطها چند سوال رو دو گزینه‌ای کردن (یعنی هر کدوم رو که می‌زدی امتیازش براتون محاسبه می‌شد)
این بدترین خبری بود که بعد کنکور تا این لحظه شنیدم.چون کاملاً پاسخ این سوال واضح بود و چون توی ۲ تا گزینه بود من به گمان اینکه سوال حذف میشه نزدم.آخه یکبار شبیه همین اتفاق توی آزمایشی سنجش اتفاق افتاده بود که ۲ گزینه صحیح بود و من یکی از گزینه‌ها رو زدم بعد داخل کلید گزینه دیگه رو صحیح گرفته بود و جواب من غلط شده بود.اینم از کارای سازمان سنجشه دیگهConfused
کاملا موافقم . منم هم گفتم حذف میشه . خیلی ظلمه اگه حذف نشه
اونم برای سوالی به این سادگی Sad
(۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۰۸ ب.ظ)kerm نوشته شده توسط:  بچه های نرم افزار تخصصی‌ها واسه شماهم سخت بوده یا من فقط گند زدم به این تستا Dodgy
من هم گند زدم
تاقبل سیستم عامل داشتم خوب میزدم. سیستم عامل و در ادامه اون دفترچه تخصصی رو افتضاح Smile

(۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ)ida_isp نوشته شده توسط:  منم لوک بدشانس!!!! جوونیمو به پای سیستم عامل ریختمBig Grin که ? تا سوال اومد و اصلا دیگه حوصلشو نداشتم سوالاشو بخونم!!! هیچی نزدمUndecided کلا تو شوک هستم الآنExclamation
دقیقا مثه شما

باتمام این وجود دوستان یه مطلبی رو بگم
این سختی‌ها بی عدالتی رو افزایش میده ولی این طوری که دوستمون نوشته بود که هیچ ممیزی بین افراد نمیذاره هم نیست . مثلا یه نفر که میتونسته رتبه یک رقمی بیاره ممکنه رتبش بشه ۲۰۰( و البته این ظلم بسیار بزرگی هست) ولی این طوری نیست که اون فرد به کل از گردونه رقابت حذف بشه و جایی قبول نشه. مضاف بر این که هممون با این روش سنجش آشنایی داریم و این اولین بار نیست که یه وضعیت غیر استاندارد رو تجربه میکنیم و برای همه این شرایط یکی بوده. اینایی که گفتم هیچ دفاعی از سازمان سنجش نبود و الان کلی توی دلم دارم به طراحای تست (بخصوص دروس تخصصی و سیستم عامل) لعنت نثار میکنم . صرفا برای دلداری به خودم و دوستای عزیز داغدیده بود
انصافا سخته که ذهمت یکی دو سالت رو به این راحتی به بازی بگیرن.
ولی ما هم خدایی داریم
۴
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: admin , white bird , parsaNA , مازیار صفایی , najwa , zer0ne , Xilinx
ارسال: #۱۲۲
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۰۹:۳۰ ب.ظ
سوالهای آمار و محاسبات خیلی بد بود من چقدر روی توزیع‌ها کار کرده بودم . این چه محاسباتی بود .؟!
من روی ریاضی حساب ویژه ای باز کرده بودم .Undecided

آخه یک سوم سوالات کنکور زبان ؟ برای چی ؟ ریاضی ۱۶ تا ؟ مگه کامپیوتر گرایش هوش نصف بیشترش ریاضی نیست ؟!!!
۰
۰
ارسال: #۱۲۳
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۰۹:۳۵ ب.ظ
از کنکور برگشته‌ها خسته نباشید (داغ داغ)
واقعا هدفشون چیه؟ مگه نمی خواهند سطح اطلاعات افراد رو بسنجند؟ خوب این چه جور سنجشیه ؟سوالی که خوندنش به اندازه کل وقت لازم برای یک درس طول می کشه برای سنجیدن استفاده می کنند؟ اونم توی کنکور با این همه استرسش. باید یک بار هم که شده یک اعتراض کنیم. این هم دلیل نمیشه چون هر سال این کار رو کردند پس بگیم باید با این اوضاع کنار بیاییم. اگر چنین فکری کنیم واقعا حقمونه که چنین بی اعدالتی‌ها سرمون بیاد.
۳
۰
ارسال: #۱۲۴
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۰۹:۴۳ ب.ظ
من هم موافقم نباید زبان اینقدر زیاد باشه(بااینکه به زبان علاقه دارم)
ولی دروس مثل تخصصی‌ها یا دروس مشترک و ریاضی واقعا اینها هستند که برای ارشد و دادن مقاله و پایان نامه به درد میخورند
نه اینکه زبان به دردمون نمیخوره ولی اهمیت کمتری داره و میشه در ارشد باهاش کنار اومد
فقط ۲۰ سئوال تخصصی هوش!
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: a i
ارسال: #۱۲۵
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۰۹:۴۶ ب.ظ
واقعا متاسفم شش ماه الکی وقت خودمو برای کنکور گرفتم‌، خانوادمو بابت کنکور محدود کردم و به آیندم امیدوار بودم‌، الان که فکر می کنم اگه سه ماه دیگه هم وقت میگذاشتم با دوستم که همین دو ماه فقط خوند هیچ فرقی ایجاد نمیشد‌، جالب اون چون وقت نگذاشته و کم خونده استرسم نداشته تونسته بعضی درساو خیلی بهتر از من جواب بده‌، وای که که داره کلم میپکه !Sad

تو شاهکار خالقی ، تحقیر را باور نکن
بروی بام زندگی هرچه می خواهی بکش،زیبا و زشت پای توست، تقدیر را باور نکن
خالق تورا شاد آفرید،آزاد آزاد آفرید،پرواز کن تا آرزو،زنجیر را باور نکن
۰
۰
ارسال: #۱۲۶
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۰۹:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۰۹:۵۲ ب.ظ، توسط Sunshine Off.)
(۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۰۹:۳۵ ب.ظ)hajar2261 نوشته شده توسط:  واقعا هدفشون چیه؟ مگه نمی خواهند سطح اطلاعات افراد رو بسنجند؟ خوب این چه جور سنجشیه ؟سوالی که خوندنش به اندازه کل وقت لازم برای یک درس طول می کشه برای سنجیدن استفاده می کنند؟ اونم توی کنکور با این همه استرسش. باید یک بار هم که شده یک اعتراض کنیم. این هم دلیل نمیشه چون هر سال این کار رو کردند پس بگیم باید با این اوضاع کنار بیاییم. اگر چنین فکری کنیم واقعا حقمونه که چنین بی اعدالتی‌ها سرمون بیاد.
هدفشون به نظرم اینه که یک سالی جوانهاراسرگرم درس خوندن کنندبعدباسوالاتشون عصبی کنندوبانتایج راهی تیمارستان،که لااقل تعدادبیکارها کم بشه این وسط علم معنایی نداره.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx , Joonz
ارسال: #۱۲۷
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۰۹:۵۱ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۲۳ ق.ظ)mehan نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۰۳ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  عجب چایی خوش رنگی . چه استکانشم قشنگه Smile
سفره شم که دیگه حرف نداره چون کار دست اصفهانیاستSmile
بچه‌ها من با اینکه چند ساعت از کنکور میگذره ولی هنوز اینجوریم‌: [تصویر:  68330_1_1379095261.gif]

نمیدونم چرا گیج میجی میرم؟!!!

[تصویر:  68330_2_1379095261.gif]

منم دقیقا هنوز همین جورم.....
۱
۰
ارسال: #۱۲۸
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۰۹:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۰۹:۵۶ ب.ظ، توسط Fardad-A.)
دوستان اینقدر بهم نریزید. میدونید که مشکل کنکور غیر استاندارد اینه که توزیع نمرات طبیعی و نر مال نیست. یه توزیع افتضاح میشه. بطوریکه افراد بر حسب سواد علمی شون در یک محدوده مناسب توزیع نمیشن و درس نخونده‌ها یه تست رو نمیزنن و درس خونده‌ها میزنن و جاشون عوض میشه. از طرفی اونطوریکه میدونید سوالات هر سال در همان سال طرح نمیشه. مطابق روند معمولی که هست هر سال از اساتید سه دانشگاه معروف تست گرفته میشه. بعضی اساتید هم از دانشگاههای دیگه داوطلبانه تست میدن. از اونایی که خود سنجش تست میگیره میدونم که مستقیما" منتقل میکنه به بانک سوالات. برای کنکور در هر درس از بین سوالات بانک سوال یک استاد انتخاب سوال میکنه. این چیزی هست که من از یکی از همین اساتید طراح سوال در دانشکده فنی دانشگاه تهران البته در رشته برق شنیدم. بنابراین هر سال انتخاب کننده سوال داریم که میاد از سوالات یک درس در هر موضوع بر اساس زمانیکه برای اون درس هست تعداد مورد نظر سوال مثلا" ۶ سوال مشترک انتخاب میکنه.
علت استفاده از این روند اینه که اگه دو سه سال هم کسی به سازمان سنجش سوال نده . این سازمان سوال داره. بنابراین ممکنه سوالاتی که امسال بهسازمان سنجش میدن دو سال یا سه سال دیگه بیاد یا امسال بیاد یا اصلا" نیاد.
ولی این روش از پایه و بنیاد غلطه. مهمترینش اینه که طراح سوال ،حتما" انتخاب کننده سوالات نیست. طراح ممکنه از ۶ سوال مثلا" ۲ تا معمولی ۲ تا بالاتر از متوسط و دو تا سخت بده. و چون خودش زمان و گستردگی را میدونه توزیع سوالاتش باحتمال زیاد مناسبه ولی انتخابگر معمولا" باین کمتر توجه میکنه.
دیگه اینکه زمان سوالات و تعداد سوالات در کنکور هر سال تغییر میکنه و طراح دو سال پیش بر اساس زمان و شرایط دو سال پیش طراحی کرده و معقول نیست که سوالاتش امسال بیاد.

با اینهمه اگه سوالات غیر منطقی از نظر زمانی باشند برای همه بد هست ولی اونهایی که کمتر خوندن به اونهایی که بیشتر زحمت کشیدن نزدیک میشن. بنظرم بقیه اش را بسپارید بخدا. روحیه تون را حفظ کنید . زحمت تون را کشیدید.کاری هم معمولا" از دست کسی بر نمیاد.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537 , sh_aa , deledivouneh , mat , انرژی مثبت , fatemeh-r
ارسال: #۱۲۹
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۰۹:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۰۹:۵۷ ب.ظ، توسط atefeh_nbv.)
(۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۰۹:۴۸ ب.ظ)matina نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۰ ۰۹:۳۵ ب.ظ)hajar2261 نوشته شده توسط:  واقعا هدفشون چیه؟ مگه نمی خواهند سطح اطلاعات افراد رو بسنجند؟ خوب این چه جور سنجشیه ؟سوالی که خوندنش به اندازه کل وقت لازم برای یک درس طول می کشه برای سنجیدن استفاده می کنند؟ اونم توی کنکور با این همه استرسش. باید یک بار هم که شده یک اعتراض کنیم. این هم دلیل نمیشه چون هر سال این کار رو کردند پس بگیم باید با این اوضاع کنار بیاییم. اگر چنین فکری کنیم واقعا حقمونه که چنین بی اعدالتی‌ها سرمون بیاد.
هدفشون به نظرم اینه کهیک سالی مردم راسرگرم درس خوندن کنندبعدباسوالاتشون عصبی کنندوبانتایج راهی دپتیمارستان،که لااقل تعدادبیکارها کم بشه این وسط علم معنایی نداره.

منم موافقم...آخه سیستم عامل چرا اینجوری بود!!!!من بنظرم پارسال سیستم عامل بهتر بود!لااقل ۲-۳ تاشو میشد زد!
(28 بهمن ۱۳۹۰ ۰۹:۳۵ ب.ظ)hajar2261 نوشته شده توسط:  واقعا هدفشون چیه؟ مگه نمی خواهند سطح اطلاعات افراد رو بسنجند؟ خوب این چه جور سنجشیه ؟سوالی که خوندنش به اندازه کل وقت لازم برای یک درس طول می کشه برای سنجیدن استفاده می کنند؟ اونم توی کنکور با این همه استرسش. باید یک بار هم که شده یک اعتراض کنیم. این هم دلیل نمیشه چون هر سال این کار رو کردند پس بگیم باید با این اوضاع کنار بیاییم. اگر چنین فکری کنیم واقعا حقمونه که چنین بی اعدالتی‌ها سرمون بیاد.
هدفشون به نظرم اینه که یک سالی جوانهاراسرگرم درس خوندن کنندبعدباسوالاتشون عصبی کنندوبانتایج راهی تیمارستان،که لااقل تعدادبیکارها کم بشه این وسط علم معنایی نداره.

دقیقا!!!!بنظرم منم هدف نابود کردن جون‌ها ناامید کردن مردمه!
(۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۲۴ ب.ظ)باد نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۱۶ ب.ظ)reza_memari_sharif نوشته شده توسط:  با سلام بچه‌ها من رضا اکبر هستم رتبه ۱ سال ۸۹
یکی توضیح می ده کنکور چطوری بوده؟؟؟ چندتا سوال بوده از هر درس چندتا؟؟؟

سلام
زبان ۳۰ سوال
ریاضی ۱۶ سوال هر کدام ۴ تا
مشترک ۲۸ سوال( یا ۲۷ تا!)
ساختمان داده متوسط
نظریه گنگ ولی نه خیلی سخت
منطقی اسون
معماری از جنگ برگشته و سخت
سیستم هم ساعت آنتیک رو میزی واسه تزئین که نباید کلا بهش دست بزنی!

تخصصی نرم:
۲ تا کامپایلر
۴ تا پایگاه( یک سوال گزینه‌ها ۲ تا ۲تا شکل هم بود!)
۴ تا PL که سوال چهارمش ۱۴۰% غلطه!
۶ تا طراحی الگوریتم نه سخت نه آسون

آمار همش ۳ تا بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
۰
۰
ارسال: #۱۳۰
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۰۹:۵۹ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۰۹:۳۵ ب.ظ)hajar2261 نوشته شده توسط:  واقعا هدفشون چیه؟ مگه نمی خواهند سطح اطلاعات افراد رو بسنجند؟ خوب این چه جور سنجشیه ؟سوالی که خوندنش به اندازه کل وقت لازم برای یک درس طول می کشه برای سنجیدن استفاده می کنند؟ اونم توی کنکور با این همه استرسش. باید یک بار هم که شده یک اعتراض کنیم. این هم دلیل نمیشه چون هر سال این کار رو کردند پس بگیم باید با این اوضاع کنار بیاییم. اگر چنین فکری کنیم واقعا حقمونه که چنین بی اعدالتی‌ها سرمون بیاد.
من باز تاکید می‌کنم که خیلی نمی‌شه به سنجش ایراد گرفت. باید به اساتید طراح سوال ایراد گرفت. سنجشی‌ها که اصلا فرق گوجه و سوال سیستم‌عامل رو نمی‌دونن. هر چی این اساتید محترم بدن رو می‌زنن چاپ می‌کنن و اگه بعداً بگن که حذف کنید حذفش می‌کنن.
این طوری که بوش میاد امسال سوالات خیلی بد بوده و شبهه‌هایی بر امتحان وارد شده! اینکه سوالات طولانی داده بشه توی یک درس و کسی نرسه بخونه (و احتمالا بعضی‌ها هم نخونده بزنن!!) خیلی مشکوک و غیر عادلانه است. حتماً پیگیر حذف همه سوالات سیستم عامل باشید.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Helmaa , ida_isp , parsaNA , deledivouneh , zer0ne , najme60 , Xilinx
ارسال: #۱۳۱
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۰۹:۵۹ ب.ظ
در مورد حذف: اون سالی که من از نزدیک بودم چند تا سوال به دلیل وقت‌گیر بودن حذف شدن و این امری کاملا عادی است.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx , marzieh
ارسال: #۱۳۲
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۰۰ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۰۹:۵۳ ب.ظ)atefeh_nbv نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۰ ۰۹:۴۸ ب.ظ)matina نوشته شده توسط:  
هدفشون به نظرم اینه کهیک سالی مردم راسرگرم درس خوندن کنندبعدباسوالاتشون عصبی کنندوبانتایج راهی دپتیمارستان،که لااقل تعدادبیکارها کم بشه این وسط علم معنایی نداره.

منم موافقم...آخه سیستم عامل چرا اینجوری بود!!!!من بنظرم پارسال سیستم عامل بهتر بود!لااقل ۲-۳ تاشو میشد زد!

دقیقا!!!!بنظرم منم هدف نابود کردن جون‌ها ناامید کردن مردمه!
(۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۲۴ ب.ظ)باد نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۱۶ ب.ظ)reza_memari_sharif نوشته شده توسط:  با سلام بچه‌ها من رضا اکبر هستم رتبه ۱ سال ۸۹
یکی توضیح می ده کنکور چطوری بوده؟؟؟ چندتا سوال بوده از هر درس چندتا؟؟؟

سلام
زبان ۳۰ سوال
ریاضی ۱۶ سوال هر کدام ۴ تا
مشترک ۲۸ سوال( یا ۲۷ تا!)
ساختمان داده متوسط
نظریه گنگ ولی نه خیلی سخت
منطقی اسون
معماری از جنگ برگشته و سخت
سیستم هم ساعت آنتیک رو میزی واسه تزئین که نباید کلا بهش دست بزنی!

تخصصی نرم:
۲ تا کامپایلر
۴ تا پایگاه( یک سوال گزینه‌ها ۲ تا ۲تا شکل هم بود!)
۴ تا PL که سوال چهارمش ۱۴۰% غلطه!
۶ تا طراحی الگوریتم نه سخت نه آسون

آمار همش ۳ تا بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

وای چقدر همه ناامیدن!فکر کردم فقط من بد دادم!الان دوباره داره گریم میگیره
۰
۰
ارسال: #۱۳۳
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۰۱ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۰۵:۰۰ ب.ظ)silver نوشته شده توسط:  با سلام وخسته نباشید به دوستان عزیز
ریتم سوالات هوش شبیه ۹۰ بود تاحدودی
من فقط ۳تازدم..
۱) هرس آلفابتا:گزینه x<3 , y>7
۲) بیزین (همون روبات): ۱/۶۶%
۳) جستجوی اول سطح: ۳> >2

کسی هوش زده؟

۱و ۳ درسته
۲ غلطه ۰/۸۱% میشد
۰
۰
ارسال: #۱۳۴
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۰۱ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۰۴:۴۶ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  من امروز هم خواستم یه دفترچه سئوالات از مراقبین بگیرم که گفتند توی سایت سنجش سئوالات رو میزنن
تا پارسال که سابقه نداشت این کار رو کنند. حالا منتظر میمونیم ببینیم میزنن؟

انشاالله که میزنن...سوالات و پاسخنامه رو میتونین از پرتال ماهان هم بردارین
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

Smile
۰
۰
ارسال: #۱۳۵
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۰۳ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۰۹:۵۱ ب.ظ)atefeh_nbv نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۲۳ ق.ظ)mehan نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۰۳ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  عجب چایی خوش رنگی . چه استکانشم قشنگه Smile
سفره شم که دیگه حرف نداره چون کار دست اصفهانیاستSmile
بچه‌ها من با اینکه چند ساعت از کنکور میگذره ولی هنوز اینجوریم‌: [تصویر:  68357_1_1379095261.gif]

نمیدونم چرا گیج میجی میرم؟!!!

[تصویر:  68357_2_1379095261.gif]

منم دقیقا هنوز همین جورم.....
منم همین احساس را دارم.سرجلسه موقع دروس تخصصی حالم بدشده بود ودیگه فقط از خدا کمک میخواستم که بهم توان نشستن بده.چون فقط اون میدونه که چقدر شبهاوروزها درس خوندیم واز همه چیز زدیم وهمه هدف مایک چیزبودومن مطمنم که خودش کمکمون میکنه.چرا از شوک درنمیام..اصلا اشتها ندارم.اصلا نمیدونم چطوری امتحان دادم.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چگونه گوشی داغ شده را خنک کنیم؟ niloofarmajdi ۰ ۲,۴۴۴ ۰۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: niloofarmajdi
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۱۷ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  خسته تر از خسته ام brave96 ۳ ۱۲۸ ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  مصاحبه با ۷۹ نرم افزار(کنکور مهندسی کامپیوتر) و ۱۶۲ شبکه(کنکور آی تی) theshatoonak ۳ ۷,۳۲۶ ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: yahmat
  موضوع داغ برای پایان نامه ارشد شبکه raakhshan ۳ ۴,۲۲۲ ۰۲ مهر ۱۳۹۴ ۰۱:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: codin
  زمان و دروس کنکور و شرایط کنکور دکترا friendchp ۱۱ ۷,۹۴۶ ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: yaser.b
  خسته شدم ، من میخوام عوض بشم! dokhtare kh00b ۱۶ ۱۱,۲۶۱ ۱۳ تیر ۱۳۹۴ ۰۵:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mehrline
  کنکور ارشد بدون کنکور ازمایشی!!!!! vahid_sh@hotmail.com ۳ ۳,۸۹۲ ۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kazhal@
  داغون شدم ۵۰۲ شبکه ،چجوری از سهمیه رتبه اولی دانشگاه استفاده کنم؟ sunsmile ۴ ۲,۳۶۷ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: neda.h
  تو رو خدا کمک کنید دیگه خسته شدم vahid_sh@hotmail.com ۵ ۲,۲۵۸ ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: gunnersregister

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close