زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۰۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

از کنکور برگشته ها خسته نباشید (داغ داغ)

ارسال: #۹۱
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۰۶:۵۲ ب.ظ
از کنکور برگشته‌ها خسته نباشید (داغ داغ)
دوستای عزیزم اگه می شه بحث راجع به سوالا رو تو تاپیک خودش بکنین که برای آیندگان Big Grin هم قابل استفاده باشه.

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۹۲
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۰۷:۰۷ ب.ظ
RE: از کنکور برگشته‌ها خسته نباشید (داغ داغ)
(۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۰۵:۵۸ ب.ظ)firouzi.s نوشته شده توسط:  بعد جلسه اشک توچشام پر شده بود به زور خودمو نگه داشتم چشام سیاهی میرفت وقتی بچه هارو میدیدم که می خندن ومیگن خوب بود حالم بیشتر گرفته میشد باخودم میگفتم خدایا کجای کار من اشتباه بود پس چرا من انقدر بد دادم شاید اونا بیشتر تلاش کرده بودن .رفتم کیفمو گرفتم میخواستم گوشیمو روشن کنم میدونستم مریم بهم زنگ میزنه اونم وای چقدر دوستداشتم همونجا بغلش کنم بزنم زیره گریه اما نمی شد تادیدمش اشک ازچشام سرازیر شد.بعد یه ذره خودمو جمع وجور کردم .تابرسم خونه داشتم خفه میشدم.رسیدم خونه سرمو انداختم پایین قبل ازاینکه مامان وبابا سوال کنن آروم گفتم خراب کردم نشستم یه گوشه اتقم شروع کردم گریه کردن هر موقع یادش می افتم یا به دیوار اتاقم نگاه میکنم اشک میریزم

بابا بیخیال...
۱
۰
ارسال: #۹۳
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۰۷:۱۳ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۰۶:۲۳ ب.ظ)afshinmu نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۰ ۰۵:۵۴ ب.ظ)ahoora17 نوشته شده توسط:  پایگاه داده دو سوال غلط بود رابطه همسری رو چطور میشه از روی اون روابط بدست آورد طبق اطلاعات جدولها ؟ احتمالا حذف میشن!
طراحی زبان سوال آخر غلط بود اونم حذف میشه
سه سوال راحت رو ازمون گرفتند کلا داریم ۱۳ سوال تخصصی نرم افزار

البته رابطه همسری قابل حصوله( سنجشی حرف زدم !!! )
میشه از طریق فرزند مشترک( که کد پدر و مادرشون مشخصه )در جدول Parent اطلاعات همسر آقا کیخسرو رو درآورد بنابراین میشه همسرای بالای ۹۰ سال هم درآورد پس یعنی جواب میشه اجداد!!! البته این نظر منه ولی خب قبلا مشابه این کارو انجام دادم خودم
طراحی زبان سوال آخر کدوم بود؟همون ارجاع و . . . ؟
در کل اشتباهات فاحش بود واقعا متاسفم
از طریق پدر فرزند می توان همسر یک نفر را پیدا کرد ولی فکر کنم همسران بالای ۹۰ سال امکان نداره چون در جدول والد فیلد سن وجود نداشت مگه اینه همسرها هم در جدول فرزند‌ها وجود داشته باشند یعنی والد هم پدر داشته باشند که میشه پدربزرگ فرزندان!!!!چی شد!!!خودم هم نفهمیدم
۱
۰
ارسال: #۹۴
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۰۷:۱۶ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۰۵:۰۰ ب.ظ)silver نوشته شده توسط:  با سلام وخسته نباشید به دوستان عزیز
ریتم سوالات هوش شبیه ۹۰ بود تاحدودی
من فقط ۳تازدم..
۱) هرس آلفابتا:گزینه x<3 , y>7
۲) بیزین (همون روبات): ۱/۶۶%
۳) جستجوی اول سطح: ۳> >2

کسی هوش زده؟
سوال ۱ رو من گزینه ای که ۶-x-y>0 رو زدم
۰
۰
ارسال: #۹۵
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۰۷:۳۴ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۰۳:۰۲ ب.ظ)pos نوشته شده توسط:  جواب‌ها معمولا چند روز بعد از کنکور میاد؟ منظورم پاسخنامه هست.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: najme60
ارسال: #۹۶
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۰۷:۴۲ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۰۷:۱۳ ب.ظ)reza_dev نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۰ ۰۶:۲۳ ب.ظ)afshinmu نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۰ ۰۵:۵۴ ب.ظ)ahoora17 نوشته شده توسط:  پایگاه داده دو سوال غلط بود رابطه همسری رو چطور میشه از روی اون روابط بدست آورد طبق اطلاعات جدولها ؟ احتمالا حذف میشن!

میشه از طریق فرزند مشترک( که کد پدر و مادرشون مشخصه )در جدول Parent اطلاعات همسر آقا کیخسرو رو درآورد بنابراین میشه همسرای بالای ۹۰ سال هم درآورد پس یعنی جواب میشه اجداد!!! البته این نظر منه ولی خب قبلا مشابه این کارو انجام دادم خودم
از طریق پدر فرزند می توان همسر یک نفر را پیدا کرد ولی فکر کنم همسران بالای ۹۰ سال امکان نداره چون در جدول والد فیلد سن وجود نداشت مگه اینه همسرها هم در جدول فرزند‌ها وجود داشته باشند یعنی والد هم پدر داشته باشند که میشه پدربزرگ فرزندان!!!!چی شد!!!خودم هم نفهمیدم
منظورتون همون جدول اشخاصه چون جدول فرزند نداشتیم و اگه در جدول اشخاص باشه فیلد سن داره و میشه بالای ۹۰ سال رو استخراج کرد ولی اگه زن و مردی که ازدواج کردند و فرزند ندارند Heart رو بخوایم نمیشه! و سن بالای ۹۰ رو هم نمیشه!
۲
۰
ارسال: #۹۷
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۰۷:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۰۷:۴۵ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
دوستان کنکوری اعم از IT کامپیوتر و علوم همگی خسته نباشید. دیگه برید حالشو ببرید انقدرم خودتونو اذیت نکنید. بالاخره یه طوری میشه دیگه با این کارا که چیزی عوض نمیشه. جاش برید تفریح کنید که ممکنه بعدش واسه تفریح فرصت نداشته باشید حسرت همین وقت هارو بخورید. Big Grin
۱
۰
ارسال: #۹۸
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۰۷:۴۵ ب.ظ
انگار طراحای سوالا با هم سر این که حال داوطلبا رو بگیرن رقابت دارن فعلن طراح سیستم رتبه ۱ و معماری رتبه ۲ رو کسب کردن.Angry
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off
ارسال: #۹۹
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۰۷:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۰۷:۴۹ ب.ظ، توسط yarandish.)
(۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۰۷:۱۶ ب.ظ)mr_azad نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۰ ۰۵:۰۰ ب.ظ)silver نوشته شده توسط:  با سلام وخسته نباشید به دوستان عزیز
ریتم سوالات هوش شبیه ۹۰ بود تاحدودی
من فقط ۳تازدم..
۱) هرس آلفابتا:گزینه x<3 , y>7
۲) بیزین (همون روبات): ۱/۶۶%
۳) جستجوی اول سطح: ۳> >2

کسی هوش زده؟
سوال ۱ رو من گزینه ای که ۶-x-y>0 رو زدم

من گزینه y>7 تست کردم درست بود ،حدودا صد درصد مطمئنم که گزینه یک درست بود

تو شاهکار خالقی ، تحقیر را باور نکن
بروی بام زندگی هرچه می خواهی بکش،زیبا و زشت پای توست، تقدیر را باور نکن
خالق تورا شاد آفرید،آزاد آزاد آفرید،پرواز کن تا آرزو،زنجیر را باور نکن
۰
۰
ارسال: #۱۰۰
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۰۸:۰۴ ب.ظ
اگه تست میکردین همه حالتا درست میشد .
۱
۰
ارسال: #۱۰۱
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۰۸:۰۵ ب.ظ
بچه‌ها کامپایلر سوال اولیش میشد شیفت ردیوس؟
سوال دومیشرو که نزدم.
۰
۰
ارسال: #۱۰۲
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۰۸:۱۰ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۰۶:۱۵ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  بچه‌ها دیروز تو کنکور ای تی یه سوال بود که گزینه هاش دو به دو شبیه هم بود!یعنی فقط دوتا گزینه داشت!من قبل از اینکه ببینم گزینه هاشو کلی وقت روش گذاشتم!Sad

درس پایگاه داده بوده؟
توی مهندسی نرم افزار هم یه سوال فقط ۲ گزینه داشت( یعنی ۲ تا ۲ تا )!!!

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال: #۱۰۳
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۰۸:۱۴ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۰۸:۰۴ ب.ظ)nika نوشته شده توسط:  اگه تست میکردین همه حالتا درست میشد .

فقط وفتی درست میشد و فقط همون شکله از جاهای داده شده هرس میشد که Y>7 می بود که فقط گزینه یک این خاصیت را داشت

تو شاهکار خالقی ، تحقیر را باور نکن
بروی بام زندگی هرچه می خواهی بکش،زیبا و زشت پای توست، تقدیر را باور نکن
خالق تورا شاد آفرید،آزاد آزاد آفرید،پرواز کن تا آرزو،زنجیر را باور نکن
۱
۰
ارسال: #۱۰۴
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۰۸:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۰۸:۱۹ ب.ظ، توسط afshinmu.)
(۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۰۷:۱۳ ب.ظ)reza_dev نوشته شده توسط:  

دوست من اصلا جدولی به اسم فرزند یا پدر نداریم . جدول شخص اطلاعات شخصی اشخاص هستش چه فرزند باشه و چه پدر و چه مادر . بنابراین تو جدول شخص Person می توان سن همسر آقای کیخسرو را پیدا کرد . به قول آقای حقیقت به رابطه یک موجودیتی فکر کن . البته من خودمم موندم !!!! ولی اینا فقط نظر منه و ممکنه اینطور نباشه و این سوال هم مثل بقیه ۳ یا ۲ جواب درست داشته باشه( !!!! )
(۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۰۷:۴۲ ب.ظ)ahoora17 نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۰ ۰۷:۱۳ ب.ظ)reza_dev نوشته شده توسط:  

منظورتون همون جدول اشخاصه چون جدول فرزند نداشتیم و اگه در جدول اشخاص باشه فیلد سن داره و میشه بالای ۹۰ سال رو استخراج کرد ولی اگه زن و مردی که ازدواج کردند و فرزند ندارند Heart رو بخوایم نمیشه! و سن بالای ۹۰ رو هم نمیشه!

در اون صورت میشه ۲ تا جواب که چون منطقی نبود من نزدم . به همین خاطر بیشتر نظرم رو گزینه اجداد هستش . نظر شما چیه؟به نظرتون میشه اجداد رو تا چند سطح پیدا کرد با دستورات مدل رابطه ای؟تا ۱ سطح‌، ۲ سطح یا . . .بیشتر؟چون نگفته مثلا فقط پدر و پدر بزرگ (!!!) من پایگام زیاد خوب نیست ولی حدس میزنم همین باشه
۰
۰
ارسال: #۱۰۵
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۰۸:۱۹ ب.ظ
سلام به همه و خسته نباشید
من و همه شما میدونیم که چند ماهه تمام داریم همه تلاشمون رو می کنیم .
این گناه ما نیست این گناه تولد تو این کشور است .
اما می دونم که خیلی دردناکه .
اگه فقط یکم‌، یکم وجدان داشتن این کار رو نمی کردن .
این کنکور هیچ ممیزی بین کسانی که ماهها مفهومی درس خونده بودن با کسانی که اطلاعات سطحی از یک درس داشتن ایجاد نمی کرد هردو به یک سری سوالات میتونستند جواب بدن و به یک سری نمیتونستند .
متاسفم که چرا ۹ ماه زندگی نکردم .

چارلی چلپلین میگه :
همه چیز آخرش خوبه . اگه خوب نشد ، هنوز آخرش نشده .
۱۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off , HRZ , parvaz_hj , Msccom , fatemeh-r

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چگونه گوشی داغ شده را خنک کنیم؟ niloofarmajdi ۰ ۲,۴۶۶ ۰۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: niloofarmajdi
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۳۱ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  خسته تر از خسته ام brave96 ۳ ۱۲۸ ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  مصاحبه با ۷۹ نرم افزار(کنکور مهندسی کامپیوتر) و ۱۶۲ شبکه(کنکور آی تی) theshatoonak ۳ ۷,۳۴۸ ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: yahmat
  موضوع داغ برای پایان نامه ارشد شبکه raakhshan ۳ ۴,۲۳۳ ۰۲ مهر ۱۳۹۴ ۰۱:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: codin
  زمان و دروس کنکور و شرایط کنکور دکترا friendchp ۱۱ ۷,۹۷۷ ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: yaser.b
  خسته شدم ، من میخوام عوض بشم! dokhtare kh00b ۱۶ ۱۱,۲۹۵ ۱۳ تیر ۱۳۹۴ ۰۵:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mehrline
  کنکور ارشد بدون کنکور ازمایشی!!!!! vahid_sh@hotmail.com ۳ ۳,۹۱۳ ۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kazhal@
  داغون شدم ۵۰۲ شبکه ،چجوری از سهمیه رتبه اولی دانشگاه استفاده کنم؟ sunsmile ۴ ۲,۳۷۴ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: neda.h
  تو رو خدا کمک کنید دیگه خسته شدم vahid_sh@hotmail.com ۵ ۲,۲۷۲ ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: gunnersregister

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close