زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۱۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانشگاه کردستان

ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۳۳ ب.ظ
دانشگاه کردستان
با سلام
دیدم جای دانشگاه کردستان اینجا خالیه و خیلی کم لطفی میشه به این دانشگاه
بد نیست دوستانی که اطلاعاتی از این دانشگاه دارن بگن

علم زیباست وقتی هزینهٔ گذران زندگی از آن تامین نشود (انیشتین)
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۲۶ ب.ظ
RE: دانشگاه کردستان
سلام راستش من دانشگاه کردستان اصلا نبودم حتی نمیدونم چه شکلیه ولی برای انتخاب رشته تحقیقات زیادی در موردش داشتم و اگه دیده باشی یه تاپیکم تو همین مانشت ایجاد کرده بودم! که متاسفانه خیلی مورد استقبال واقع نشد Sad
و اما چیزایی که من دستگیرم شد...
دانشجوهای هوش اونجا خیلی از سطح علمیش راضی نیستن و میگن به نسبت رشته های ارشد دیگه اونجا سطح پایین تری داره
البته همین هوش کردستان سال اولی که ایجاد شد استادایی خیلی خوبی داشت ولی ظاهرا اکثرشون رفتن خارج از کشور واسه ادامه تحصیل...
پارسال هم ظاهرا اکثرا استادای برقی داشتن و کلا رشته هوش اونجا رو برقی‌ها میگردوننSad
یکی از دوستان خودم پارسال حدود دو سه هفته ای برای رشته هوش رفت اونجا و بعدش به قول خودش در رفت از اونجا و رفت مالک اشتر! اونجور که برای من تعریف کرد اصلا راضی نبود اینکه برای بعضی درسا استاد نداشتن و اینکه دانشگاهش رو کوهه و خوابگاهشون بیرون دانشگاست‌، آب و هوا و... الیته ایشون شمالی بودن و از دید یه شمالی به من شمالی گفتن شاید برای شما زیاد سخت نباشهSmile
یکی دیگه از دوستانم ترم آخر ارشد صنایع کردستان اونجاست و از رفتنش به اونجا ناراضی نیست ولی اعتقاد داره هوش اونجا تا الان حرف زیادی واسه گفتن نداشته و فقط از هیچی بهتره و اینکه روزانست...
ولی نکته مثبتی که به نظرم داره غیر از روزانه بودنش اینه که اگه اشتباه نکنم حداقل ۳ سالی میشه که این رشته راه افتاده اونجا و همین میتونه نکته مثبتی باشه و اینکه امسال ظرفیتشونو بالاتر بردن و دو برابر سالهای قبل میگیرن این احتمال وجود داره که مشکلات استادشون رو حل کرده باشن چون پارسال فقط تو تکمیل، ظرفیت داده بودن...
در هر صورت امیدوارم بعد تحقیقات بیشتر بتونی بهترین تصمیمو بگیری، موفق باشی Undecided
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: admin , sina_bhh
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۰۵:۵۷ ب.ظ
RE: دانشگاه کردستان
(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۳۳ ب.ظ)sina_bhh نوشته شده توسط:  با سلام
دیدم جای دانشگاه کردستان اینجا خالیه و خیلی کم لطفی میشه به این دانشگاه
بد نیست دوستانی که اطلاعاتی از این دانشگاه دارن بگن
=========
من خودم دانشگاه کردستان درس خوندم . وضعیت فلاکت باری داره ... توی رشته های مهندسی فقط وضعیت شهرسازی وبرق خوبه ... رشته‌ی هوش رو خودم از نزدیک خبر دارم ... اصلا و ابدا جای خوبی برای ادامه تحصیل نیست ... محیط رقابتی وجود نداره ...هیشکی حوصله درس خوندن نداره بنابراین زیاد به پیشرفت تحصیلی امیدی نیست

غذاش زیاد خوب نیست‌، خوابگاه هم در داخل دانشگاه داره و هم در بیرون .... در رسیدن به دانشگاه کلا مشکلی وجود نداره ...راه‌ها نزدیکه !!!!(و البته دانشگاه روی یه تپه در ارتفاع نه چندان نزدیک ). اما همه اینها به کنار فک کنم حدودا ۳ نفر کل این رشته رو میگردونن و اون هم تازه با شرایط .....

وضعیت امکانات دانشگاه خیلی بده . اینترنت لاکپشتی و همیشه مشکل دار‌، ...سیستم آموزش رو تازگیها ارتقا دادند وگرنه تا همین اواخر اون هم مشکلی بود برا خودش‌، به نظر من اگه کسی نمیتونه هیچ جایی توی ایران قبول بشه و هیچ امیدی به قبول شدنش هم نه الان و نه در اینده نیست بره این دانشگاه به قول دوستمون فقط از هیچی بهتره

how i wish....
۵
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: admin , javadjj , blackhalo1989 , sina_bhh , ronaldo

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۰۹۴ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  دانشگاه های مالک اشتر، الزهرا، تربیت مدرس و خوارزمی دانشگاه های مخصوصی اند؟ ya3ya6 ۱۳ ۱۲,۴۲۷ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nlp@2015
  ماجرای نخبه کردستانی که دستفروش شد! H-Arshad ۱ ۶۹ ۰۵ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: RASPINA
  از لحاظ سطح علمی و استاداش هوش مصنوعی دانشگاه شیراز بهتره یا نرم افزار دانشگاه شیراز؟ shahryar711 ۳ ۴,۶۷۸ ۰۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۰۱ ق.ظ
آخرین ارسال: shima12
  دانشگاه تربیت معلم آذربایجان یا دانشگاه شهید مدنی تبریز mojan ۰ ۱,۹۰۴ ۲۸ تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: mojan
  مقایسه دانشگاه نصیر و دانشگاه شیراز در هوش مصنوعی iman30v ۱۷ ۱۶,۱۸۹ ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fatima95
  احتمال قبولی در مصاحبه دانشگاه های دولتی با مدرک دانشگاه آزاد plusdeck ۱ ۲,۹۳۶ ۲۶ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: shahmorteza
  امکان تغییر دانشگاه از پردیس دانشگاه رازی به مجازی خواجه؟؟؟ mostafaheydar1370 ۷ ۵,۸۷۴ ۰۶ آذر ۱۳۹۵ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: mostafaheydar1370
  برق شبانه دانشگاه یاسوج یا دانشگاه آزاد شیراز؟ Iron Maiden ۴ ۴,۲۱۳ ۳۰ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  انتخاب بین دانشگاه غیرانتفاعی محدث نور یا دانشگاه علوم تحقیقات تهران(ازاد) dadashe.yazdani ۵ ۳,۵۴۵ ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: dadashe.yazdani

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close