زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۲۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه ارشد ۱۳۹۲

نظرسنجی: در صورتیکه هدف شما ارشد ۹۲ هست ، متولد چه محدوده سال و جنسیتی هستید؟
مرد ، ۶۵- ۶۴- ۶۳ ، به قبل
زن ، ۶۵- ۶۴- ۶۳ ، به قبل
مرد ، ۶۶- ۶۷- ۶۸ ، به بعد
زن ، ۶۶- ۶۷- ۶۸ ، به بعد
الان تصمیم جدی برای ارشد ۹۲ ندارم.
[نمایش نتایج]

ارسال: #۱۶
۳۰ دى ۱۳۹۰, ۱۱:۰۷ ب.ظ
گروه ارشد ۱۳۹۲
سلام به همگی لطفا نظرتونو درباره برنامه ای من دارم بگین
من تو دانشگاه ازاد درس میخونم استاد‌ها به ما جزوه میدن و عملا از منابع چیزی نمیخونیم
برا همین میخوام از ترم بعد همزمان با استاد منابع رو هم بخونم یا درسا هایی که ترم پیش خوندم و امتحانشو دادم حالا یه دید کلی دربارش دارم اونو یه بار دیگه از رو منابع بخونم البته کلاس شبکه هم میرم و دارم خودمو تقویت میکنم برا کار عملی ولی قبولی برا ارشد تو دانشگاه دولتی معتبر برام خیلی خیلی اهمیت داره لطفا لطفا کمکم کنید از همه نظر میخوام لطفا راهنماییم کنید ممنون از همگی دوستان
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۰۱ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۰۲ ق.ظ، توسط SarahArshad.)
گروه ارشد ۱۳۹۲
اگه قصدت برای ارشد دولتیه واقعا لازم داری می دونی چرا چون دانشگاه ازاد علاوه بر جزوه بازی یه ظلم دیگه در حق ماها که می کنن اساتید اینه که مثلا اگه قراره تا فصل ۱۰ یه درس سرفصل وزارت علوم باشه تا فصل مثلا ۵ به ما‌ها می گفتن پس سر فصلهای وزارت علوم را بیاب وببین تو کدومها استاد کامل گفته وکدومها ناقص. وهمین طور کجاها رو خوب نفهمیدی .اونا رو کاور کن. ببین در کل با مرجع خونی تو قدرت تست زنی نمی یابی .اما وقتی کتابهای تستی رو می خونی میفهمی از پایه چی میگن نه فقط حفظ کرده باشی با این وضع سوالها هم باید حتمی مفهومی خونده باشی وپس در کل اصول کارت رو تو ۳ دوره قرار بده یه دوره مرجع خونی تا آخر تابستون از اول مهر تا آخر اذر یا نهایتا وسطهای دی تستی خوندن (در مرحله می تونی از برنامه ریزی موسساتی مثل پارسه وامثالهم استفاده کنی)و دی وبهمن مرور وجمع بندی.+شبیه سازی آزمونهای ۵ سال آخر.و همین طور کنکورهای جامع موسسات موفق باشید

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: IT89 , shobair87 , white bird
ارسال: #۱۸
۰۱ بهمن ۱۳۹۰, ۰۱:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ بهمن ۱۳۹۰ ۰۹:۵۳ ق.ظ، توسط admin.)
گروه ارشد ۱۳۹۲
سلام
من تازه عضو سایت شدم
من درسم تابستان تموم میشه و برنامه ارشد خوندن رو از تابستان دارم
دوستان کسایی که میخوان بخونن آیدی یاهوم رو میذارم ادد کنید
منم راهنمایی کنید
چون سایت کم میام
منم دوست دارم دسته جمعی بخونم چون فقط اینجوری شاید بخونم جدی وگرنه زور باید باشه

من ترم ۷ فناوری اطلاعات پیام نور میخونم
سال دیگه ارشد میدم
منم کمک کنید
ممنونم

Heart HaniHeart
۴
۵
ارسال: #۱۹
۲۲ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۱۴ ق.ظ
گروه ارشد ۱۳۹۲
منم هستم

all the saddest love song symphony in my head
۰
۰
ارسال: #۲۰
۲۴ بهمن ۱۳۹۰, ۰۳:۱۸ ق.ظ
گروه ارشد ۱۳۹۲
منم هدفم برای ارشد سال ۹۲ هست انشاالله
چون امسال درگیر درسای خودم بودم،اصلا نخوندم...
فقط یه برنامه ریزی دقیق میخوام.از دوستان کسی هست که بتونه تجربشون رو در اختیارمون بذاره؟؟؟
ممنون میشم
۰
۰
ارسال: #۲۱
۲۴ بهمن ۱۳۹۰, ۱۱:۵۸ ق.ظ
گروه ارشد ۱۳۹۲
هیچکی نمیتونه برنامه ریزی دقیقی واسه شما داشته باشه.شما با توجه به شناختهایی که از خودتون دارین یه برنامه منطقی و بدون بلند پروازی واسه خودتون میریزین و فقط مهمترین اصل اینه تا پای جون باید وفادار بمونین به برنامه تون.همین. ایده هایی که رتبه های برتر تو مصاحبشون گفتن رو هم حتمن مدنظر داشته باشین.انشالله همه امسال به نتیجه تلاشاشون، به حقشون برسن و مام سال بعد.

شک نکن
درست در لحظه ی آخر، در اوج توکل و در نهایت تاریکی
نوری نمایان می شود، معجزه ای رخ می دهد
و چه زیبا خدا از راه می رسد…
۲
۰
ارسال: #۲۲
۲۶ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۳۷ ب.ظ
گروه ارشد ۱۳۹۲
سلام .....من هم هستم.....و واقعا تصمیم جدی دارم
۱
۱
ارسال: #۲۳
۲۶ بهمن ۱۳۹۰, ۰۲:۵۲ ب.ظ
گروه ارشد ۱۳۹۲
سلام آخ جون منم هستمSmile)
برنامه چیه؟
از کجا باید شروع کنیم/؟؟
۰
۰
ارسال: #۲۴
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۰۹:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۰۹:۳۲ ب.ظ، توسط pooya.)
گروه ارشد ۱۳۹۲
سلام منم امروز ازمایشی کنکور دادم اصلن جالب نبود . در دانشگاه ازاد تهران مرکز درس می خونم ایشالا برای سال اینده حتما می خوام دانشگاه دولتی در رشته معماری قبول شم .به نظر منم هرچه زودتر شروع کنیم بهتره خلاصه پایم
۰
۰
ارسال: #۲۵
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۰۹:۳۵ ب.ظ
RE: گروه ارشد ۱۳۹۲
سلام بچه‌ها من یه سری کتابامو میخوام بفروشم تقریبا به نصف قیمت خرید یا یکم بیشتر یا کمتر...اکثرشم مقسمی یا پورانه...ساکن اصفهانم. کسی میخواد؟!
۰
۰
ارسال: #۲۶
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۱۰:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۱۰:۰۳ ب.ظ، توسط white bird.)
(۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۰۹:۳۱ ب.ظ)pooya نوشته شده توسط:  سلام منم امروز ازمایشی کنکور دادم اصلن جالب نبود . در دانشگاه ازاد تهران مرکز درس می خونم ایشالا برای سال اینده حتما می خوام دانشگاه دولتی در رشته معماری قبول شم .به نظر منم هرچه زودتر شروع کنیم بهتره خلاصه پایم

منم امسال ازمایشی دادم ولی خیلی بد..Sad..اصلا سوالا یه جورای عجیب غریب بود
کم کم دیگه دارم می ترسم

من
در انتظـــــــــــــــــــــــــــار یک معجـــــــــــــــــــــــــزه...
۰
۰
ارسال: #۲۷
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۱۱:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۱۱:۰۵ ب.ظ، توسط nana0.)
(۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۱۰:۰۳ ب.ظ)white bird نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۰ ۰۹:۳۱ ب.ظ)pooya نوشته شده توسط:  سلام منم امروز ازمایشی کنکور دادم اصلن جالب نبود . در دانشگاه ازاد تهران مرکز درس می خونم ایشالا برای سال اینده حتما می خوام دانشگاه دولتی در رشته معماری قبول شم .به نظر منم هرچه زودتر شروع کنیم بهتره خلاصه پایم

کم کم دیگه دارم می ترسم

وای بچه‌ها اینجورینگین آدم یهجوری میشهههSad
آزمایشی بود دیگه !!!!!!!!!!!!!!!!!
۰
۰
ارسال: #۲۸
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۱۱:۰۶ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۱۱:۰۴ ب.ظ)nana0 نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۰ ۱۰:۰۳ ب.ظ)white bird نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۰ ۰۹:۳۱ ب.ظ)pooya نوشته شده توسط:  سلام منم امروز ازمایشی کنکور دادم اصلن جالب نبود . در دانشگاه ازاد تهران مرکز درس می خونم ایشالا برای سال اینده حتما می خوام دانشگاه دولتی در رشته معماری قبول شم .به نظر منم هرچه زودتر شروع کنیم بهتره خلاصه پایم

کم کم دیگه دارم می ترسم

این که ازمایشیش بود
دیگه وای به حال اصلیش...Tongue

من
در انتظـــــــــــــــــــــــــــار یک معجـــــــــــــــــــــــــزه...
۰
۰
ارسال: #۲۹
۲۸ بهمن ۱۳۹۰, ۱۱:۱۷ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۰ ۱۱:۰۶ ب.ظ)white bird نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۰ ۱۱:۰۴ ب.ظ)nana0 نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۰ ۱۰:۰۳ ب.ظ)white bird نوشته شده توسط:  

کم کم دیگه دارم می ترسم

این که ازمایشیش بود
دیگه وای به حال اصلیش...Tongue

خوشت میاد مارو ناامید میکنیااااااااااااBig Grin
ولی ما بیدی نیسیم که با این بادا بلرزیییییییییییییییییییییییمTongue
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال: #۳۰
۲۹ بهمن ۱۳۹۰, ۱۲:۳۲ ق.ظ
گروه ارشد ۱۳۹۲
تایید میشه. ما بیدی نیستیم به این بادا بلرزیم.منم آزمایشی دادم ولی مهم سال بعده .

شک نکن
درست در لحظه ی آخر، در اوج توکل و در نهایت تاریکی
نوری نمایان می شود، معجزه ای رخ می دهد
و چه زیبا خدا از راه می رسد…
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۱۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۳۳۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۷۱۳ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۴,۹۶۶ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۰۹ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۲۸۹ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷ F.N.44 ۵۱ ۲۷,۱۴۰ ۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Thumbs Up گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ دختر مهربان ۵۹۶ ۲۴۳,۸۲۹ ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۱:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  [memrise.com] اعضا، گروه ها و اطلاعیه ها Farzamm ۱۷۱ ۷۳,۲۹۱ ۱۳ تیر ۱۳۹۷ ۰۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: omidah
  لینک گروه تلگرام ارشد آی تی arsin ۴ ۱۲,۷۰۳ ۰۸ تیر ۱۳۹۷ ۰۴:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: firstiped

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close