زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۰۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درخواست مقاله

ارسال: #۴۸۷۶
۱۷ بهمن ۱۳۹۵, ۰۵:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ بهمن ۱۳۹۵ ۰۵:۴۴ ب.ظ، توسط jazana.)
RE: درخواست مقاله
(۱۷ بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۴۳ ب.ظ)James Sullivan نوشته شده توسط:  سلام تو لینک زیر هست در نظرات خوندم چند نفر تشکر کردن

البته با قند شکن روی لینک زیر Click the button below to register a free account and download the file
کلیک کردم بعد یک plan انتخاب میکنی بعد در مرحله پرداخت master card یا visa card می خواد من با مشکل روبرو شدم .

۹۹ درصد این سایتا ویروسی و برای دزدیدن اطلاعت شخصی هست، اگر یک جمله از نظر رو مثل "I did not think that this would work, my best friend showed me this" گوگل کنی می بینی هزاران جا این نظر رو گذاشتن. حالا خوبه ماها کردیت کارد نداریم.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: James Sullivan
ارسال: #۴۸۷۷
۱۷ بهمن ۱۳۹۵, ۰۶:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ بهمن ۱۳۹۵ ۰۶:۵۰ ب.ظ، توسط James Sullivan.)
(۱۷ بهمن ۱۳۹۵ ۰۵:۴۳ ب.ظ)jazana نوشته شده توسط:  
(17 بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۴۳ ب.ظ)James Sullivan نوشته شده توسط:  سلام تو لینک زیر هست در نظرات خوندم چند نفر تشکر کردن

البته با قند شکن روی لینک زیر Click the button below to register a free account and download the file
کلیک کردم بعد یک plan انتخاب میکنی بعد در مرحله پرداخت master card یا visa card می خواد من با مشکل روبرو شدم .

۹۹ درصد این سایتا ویروسی و برای دزدیدن اطلاعت شخصی هست، اگر یک جمله از نظر رو مثل "I did not think that this would work, my best friend showed me this" گوگل کنی می بینی هزاران جا این نظر رو گذاشتن. حالا خوبه ماها کردیت کارد نداریم.

مرسی jazana تذکر به جایی بود(من بیشتر نظرم معطوف به نظرات مساعد کاربران بود ) من در سایت های ایرانی اگر بخوام خرید کنم و مشکوک باشم(جدا از علامت قفل و https )اول یک رقم از شماره کارتمو اشتباه وارد می کنم بعد بیبنم اون سایت چه پیامی نشون میده اگر نداد یعنی شماره کارت اشتباه را قبول کرد سایت جعلی هست.در این سایت منظورم در مرحله پرداخت خواستم الکی یه چیزی در قسمت شماره کارت بنویسم که قبول نمی کرد هر جور خواستم این مرحله پرداخت رد شم نشد.البته اینم اضافه کنم در همین مرحله پسورد کارت را نخواست .
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , stateless , delete4all
ارسال: #۴۸۷۸
۱۷ بهمن ۱۳۹۵, ۰۸:۳۰ ب.ظ
(۱۷ بهمن ۱۳۹۵ ۰۶:۳۷ ب.ظ)James Sullivan نوشته شده توسط:  من در سایت های ایرانی اگر بخوام خرید کنم و مشکوک باشم(جدا از علامت قفل و https )اول یک رقم از شماره کارتمو اشتباه وارد می کنم بعد بیبنم اون سایت چه پیامی نشون میده اگر نداد یعنی شماره کارت اشتباه را قبول کرد سایت جعلی هست.در این سایت منظورم در مرحله پرداخت خواستم الکی یه چیزی در قسمت شماره کارت بنویسم که قبول نمی کرد هر جور خواستم این مرحله پرداخت رد شم نشد.البته اینم اضافه کنم در همین مرحله پسورد کارت را نخواست .

چه نکته ی کاربردی و جالبی. تشکر.

بی ما تو به سر بری همه عمر...
من بی تو گمان مبر که یکدَم...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: James Sullivan
ارسال: #۴۸۷۹
۱۹ بهمن ۱۳۹۵, ۱۰:۱۸ ب.ظ
(۱۷ بهمن ۱۳۹۵ ۱۲:۵۱ ب.ظ)shabnam111 نوشته شده توسط:  
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ممنون می شوم اگر این مقالات رو هم برای من بگیرید.

Papers.zip
اندازه فایل: ۱/۴۸ MB
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۴۸۸۰
۱۹ بهمن ۱۳۹۵, ۱۰:۴۲ ب.ظ
درخواست مقاله
سلام
اینکه همش میشه از این مقاله و اون مقاله که دیگران نوشتن و کار کردن و ارائه دادن و ترجمه کردنش و بدون هیچ..(ببخشید جسارت نشه )

پس خودمون کی شروع کنیم به نوشتن؟؟!
اصلا چطور شروع کنیم؟!

یه موضوعی رو عنوان کنیم و در مورد اون و نوشتنش و کار رو اون موضوع فعالیت کنیم.
یعنی یه مقاله دسته جمعی(مقاله مانشتی!)!!

نمیدونم چیکار کنم خووددم..

اصلا ترجمه این مقاله ها و ارائه دادنشون چطوریه؟؟!
۰
۰
ارسال: #۴۸۸۱
۲۲ بهمن ۱۳۹۵, ۱۱:۴۹ ب.ظ
درخواست مقاله
با سلام
لطفا مقاله زیر رو برای من دانلود کنید:

ممنون
۰
۰
ارسال: #۴۸۸۲
۲۳ بهمن ۱۳۹۵, ۱۲:۴۵ ق.ظ
(۲۲ بهمن ۱۳۹۵ ۱۱:۴۹ ب.ظ)MLMSecurity نوشته شده توسط:  با سلام
لطفا مقاله زیر رو برای من دانلود کنید:

ممنون

از اینجا خودتون دانلود کنید
sci-hub.cc
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mostafaheydar1370 , Pure Liveliness , MLMSecurity
ارسال: #۴۸۸۳
۲۳ بهمن ۱۳۹۵, ۰۴:۳۸ ق.ظ
درخواست مقاله
سلام. لطف میکنید این مقاله رو دانلود کنید؟ ممنونم

هان ای کوه بلند/ای سراپا همه بند/از تو این تجربه آموخته ام/که نلرزد دلم از غرش سنگین زمان/و هراسی ندهد راه به دل از طوفان/کاه بودن ننگ است/کوه میباید بود
۰
۰
ارسال: #۴۸۸۴
۲۳ بهمن ۱۳۹۵, ۰۴:۵۳ ق.ظ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ۰۴:۳۸ ق.ظ)slinda نوشته شده توسط:  سلام. لطف میکنید این مقاله رو دانلود کنید؟ ممنونم

ISCEE15_002_5474943.pdf
اندازه فایل: ۲۴۹/۰۵ KB
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: slinda , Pure Liveliness
ارسال: #۴۸۸۵
۲۸ بهمن ۱۳۹۵, ۰۳:۰۱ ق.ظ
درخواست مقاله
سلام
لطفا اگر به مقالات دسترسی دارید زحمت این دو مقاله رو برای من بکشید. سپاسگزارم.

آنان که می دانند رنج می برند و آنانکه نمی دانند به دیگران رنج می دهند.
۰
۰
ارسال: #۴۸۸۶
۲۸ بهمن ۱۳۹۵, ۱۰:۲۱ ب.ظ
درخواست مقاله

ممنون میشم اگر این چندتا رو برام دانلود بفرمائین....
۰
۰
ارسال: #۴۸۸۷
۳۰ بهمن ۱۳۹۵, ۰۳:۴۳ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۰۱ ق.ظ)anyone نوشته شده توسط:  سلام

از این سایت دانلود کنید:

۱
۰
ارسال: #۴۸۸۸
۰۱ اسفند ۱۳۹۵, ۱۰:۱۴ ب.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۴۳ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۰۱ ق.ظ)anyone نوشته شده توسط:  سلام

از این سایت دانلود کنید:

با تشکر از توجه شما.
متاسفانه از سایت معرفی شده دسترسی به مقالات مورد نظر وجود ندارد

آنان که می دانند رنج می برند و آنانکه نمی دانند به دیگران رنج می دهند.
۰
۰
ارسال: #۴۸۸۹
۰۱ اسفند ۱۳۹۵, ۱۰:۴۲ ب.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۵ ۱۰:۱۴ ب.ظ)anyone نوشته شده توسط:  متاسفانه از سایت معرفی شده دسترسی به مقالات مورد نظر وجود ندارد

۰
۰
ارسال: #۴۸۹۰
۰۱ اسفند ۱۳۹۵, ۱۱:۳۰ ب.ظ
(۰۱ اسفند ۱۳۹۵ ۱۰:۱۴ ب.ظ)anyone نوشته شده توسط:  
(30 بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۴۳ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۰۱ ق.ظ)anyone نوشته شده توسط:  سلام

از این سایت دانلود کنید:

با تشکر از توجه شما.
متاسفانه از سایت معرفی شده دسترسی به مقالات مورد نظر وجود ندارد
من تست کردم هست.
doi رو وارد کنید.
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Sad میشه اگه میدونین کمک کنین? . مقالههه Negarrr.n ۰ ۱,۰۸۱ ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Negarrr.n
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۲,۰۳۴ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  داوری مقاله reyhaneh ۰ ۲,۸۵۷ ۲۴ دى ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: reyhaneh
  معادل انگلیسی تولید نسل در ژنتیک برای مقاله fa_karoon ۲ ۳,۰۳۵ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: abozar72
  شبیه سازی مقاله Q-Learning kadoos ۱۶ ۱۵,۴۳۷ ۲۵ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: nasim.nasim۱
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۸۱۸ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  مقاله مروری فارسی uka ۰ ۱,۸۹۱ ۱۸ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: uka
  موضوع مقاله naghmeh70 ۱ ۲,۴۲۶ ۱۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  تفاوت مقاله جورنالی و مقاله کنفرانسی در چیست؟ Br2012 ۴۴ ۷۷,۰۷۹ ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: TexteRasmi.info
  درخواست مقاله ss311 ۰ ۱,۸۷۵ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۵:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close