زمان کنونی: ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۲۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

برنامه ریزی من !!! کاملا شخصی

ارسال:
۰۲ آبان ۱۳۸۹, ۱۲:۳۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ آبان ۱۳۸۹ ۱۱:۲۳ ب.ظ، توسط sadr.)
Shocked برنامه ریزی من !!! کاملا شخصی
سلام.میخواستم مثل پارسال وبلاگ نویسیم ،و ادامه بدم اما بهتر دیدم در همین جوو مانشت باشم تا روح مانشت بر من بدمه..
این تایپیک با اجازه، مستر تنهایی کاملا شخصیه و برنامه های روزانه و هفتگیم و ماهانه برای استفاده خودم مینویسم...شاید ۲ نقر در آینده بخونند و بدردشون بخوره و شاید هم جایی رو اشتباه کردم دوستان کمک کند اصلاحش کنم..مهم ترین هدفهم انسجام به خوندن و تلاشهامه...در ضمن هر کی دیگه پایه بود بیاد اونم برنامه هاشو بنویسه...
راستی تمرکز بیشترم روی آی تیه و بعدشم هوش...
-------------
Tongue
به امید قرار گرفتنمون در اوجBig Grin
خوب باید خدمت خودم عرض کنم که
در طول تحصیل تقریبا رفرنس‌ها رو خوندم و باهاشون کشتی گرفتم و با چند و چون کار اشنا هستم برای دانشگاه
آزاد هم که ترم قبل از کتابهای کنکوری خوندم ...
از اوایل شهریور هم به صورت پراکنده شروع به خوندم مجدد کردم و اما قصد دارم در این ۴ ماهه به برنامه ریزی منسجم برای رسیدم به هدفم تلاش کنم...امروز یه دوستی گفت بجای کتابهای کنکوری و رفرنس بهت کتاب روانشناسی پیشنهاد میکنم که خود باوریت زیاد بشه...راستشم میگفت کتابی جزوه ای آزمونی نمونده که نداشته باشم.... در و دیوار اتاقم پر از تبلیغات منحرف کنند برای ارشد ۱ ساله که will is power با فونت قرمز تند داره خود نمایی میکنه...Undecided
ریز برنامه های و تعداد بخش بندی هایی که برای درسها در نظر گرفتم همروی دیوار خود نمایی میکنه....امشب شبکه حقیقت رو تموم میکنم...
یه برنامه توپ برای هفته آیندمو خواهم نوشت...راستی من ترم آخرم با ۱۵ واحد شامل کاراموزی و پروژه دروس اختیاری و آزمایشگاهی که اینها رو پیچوندم...برای رسیدن به هدفم.یعنی رتبم زیر ۱۰۰ میشه ؟؟؟؟
محتاج دلی آرام‌، اراده مستحکم و جسمی پر تلاشم...
خدا خودش کمک کنه
فعلا شب خوش

فایل‌(های) پیوست شده

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Soheil
ارسال:
۰۲ آبان ۱۳۸۹, ۰۲:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آبان ۱۳۸۹ ۰۹:۵۴ ب.ظ، توسط sadr.)
بنا به هزار دلیل نمیتونم آزمون های منسجم شرکت کنم یعنی همه ۸ مرحله رو...فقط ۲ آزمون آخر سنجش صد در صد را شرکت خواهم کرد.دروس را به چندین بخش تقسیم کردم البته منظورم کلیه دروسه..نمیخوام هم برنامه ۴ ماهه بچینم چون هم استرس زاست و هم غیر قابل پیش بینی...هفتگی جلو میرم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , rezvan_m
ارسال:
۰۴ آبان ۱۳۸۹, ۰۹:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آبان ۱۳۸۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ، توسط sadr.)
متاسفانه به دلیل مشکلات فراوان و هزار ۱ دلیل دیگه نتونستم شبکه رو تموم کنم..گر چه میدونم یک دور خوندن کفایت نمیکنه اما باور کنید وقتی میام خونه جنازه ام...یکم فرصت میخوام تا همه چیز و راست و ریس کنم...تا ۵ شنبه عصر..راستی تکمیل ظرفیت هم اومد مجازی خوب گرفته اما ارزش رفتن نداره همه اینو میدونند....حتی از آزاد هم بدتره نه؟ به امید دیدار...
۰
۰
ارسال:
۰۶ آبان ۱۳۸۹, ۰۱:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آبان ۱۳۸۹ ۰۴:۰۱ ب.ظ، توسط sadr.)
هفته اول خودم
امروز غروب که میومدم خونه در راه صحبت از ارشد با شریک زندگیم شد ...به جمع بندی رسیدیم که ارشد همه چیز نیست و لزومی نداره براش خود کشی کرد...فقط روال عادی زندگی رو در پیش بگیرم و رو همون مسیر حرکت کنم ..حتی برای افزایش اطلاعات علمی و با این انگیزه درس خوندن و اگر هم ارشد قبول شدم بهتر...خودم هم دیدم راست میگه لزومی نداره تمام فکر ذکر من بشه ارشد...گرچه از دوستان عقب موندم خیلی زیاد...امروز دیدم اعظم تو دانشگاه....۹ تا کلاس گرفته ۱۶ واحد تدریس داره و من هنوز موندم تو بحر همون تدریس در آموزشگاهی که بودیم...مهم نیست دختر اند اونها، اما من...(مردی گفتن زنی گفتن شرمی و حیایی گفتن..)اصلا شده پا میشم میرم عسلویه سر کار...حتما که نباید ارشد آخرین و تنها ترین راه حل باشه....
اما برای اغنای روحی و افزایش اطلاعات رفرنسیم و....میخوام به عنوان بخشی از اعمال روزانه درس هم برای ارشد بخونم و نه فقط برای ارشد زندگی کنم.

از ۴ درس
۱- شبکه
۲-سیستم عامل
۳-پایگاه داده
۴-ساختمان داده
و زبان شروع میکنیم...البته زبان رو هیچ وقت جزو دروس حساب نمیکنم من...فصل بندی هاش رو به زودی مینویسم
نمیخوام قانون مند درس بخونم میخوام با قلبم درس بخونم و از خوندن لذت ببرم..حتی از همین حالا مطمعنم ارشد سراسری قبول نیستم اما میخونم برای دل خودم تست میزنم و از زندگیم لذت میبرم.
--------------
------------
همه چی آرومه تو به من دل بستی
این چقدر خوبه که تو کنارم هستی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alavinejad , sepid
ارسال:
۰۹ آبان ۱۳۸۹, ۰۲:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ آبان ۱۳۸۹ ۰۲:۵۲ ب.ظ، توسط sadr.)
وقتی معدلت پایین ۱۷ باشه یعنی باید سراسری رو گلاب بگیری..بی برو برگرد...اما کسایی در کنکور آزاد موفق میشندکه در کنکور سراسری خودشون رو خوب گرم کردند...این تجربه ۲ ساله‌ی که ازشرکت کننده‌ها در کنکور ارشد بدست آوردم.
۰
۰
ارسال:
۰۹ آبان ۱۳۸۹, ۰۵:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آبان ۱۳۸۹ ۱۰:۳۴ ق.ظ، توسط sadr.)
خوب علوم تحقیقات جای خیلی خوبیه و اصلا با سایر دانشگاههای ازاد قابل مقاسه نیست
کمتر از سراسری بی عدالت هم که نیست..هست؟
ایn قانون معدل و قانون اzدواج‌، همه و همش به ضرر دانشجوهای متوسط مثل منه.
۰
۰
ارسال:
۲۹ آبان ۱۳۸۹, ۰۱:۴۶ ق.ظ
RE: برنامه ریزی من !!! کاملا شخصی
- در مورد بحث معدل زیر ۱۷ کاملا مخالفم هر کی قبول میشه که این ۴- ۵ ماه قبل کنکور خوب بخونه
- در مورد با لذت درس خوندن موافقم (بعد از خواب کافی! حس هر درسی رو که داشتم می خونم)
- واقعا ارشد همه چیز نیست! یکی از دوستای من امنیت قبول شده،میگفت همچین آش دهن سوزی نیست
۰
۰
ارسال:
۲۷ آذر ۱۳۸۹, ۰۱:۴۵ ق.ظ
نمیدونم چرا بن شدید .
ولی یه نکته جالب برام اینه که شما ۱ ابان هدفتون این بود که رتبه زیر ۱۰۰ بیارین.
بعد ۶ ابان متوجه شدید که ارشد همه چیز نیست و باید زندگی کنید.
۹ ابان هم فهمیدید که سراسری کلا قبول نمیشید
بعد ...
جالب بود به هر حال. امیدوارم هیچکس تو زندگیش اینجوری هدف نداشته باشه.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehr.iman
ارسال:
۲۷ آذر ۱۳۸۹, ۰۶:۰۹ ب.ظ
(۲۷ آذر ۱۳۸۹ ۰۱:۴۵ ق.ظ)danialfx نوشته شده توسط:  نمیدونم چرا بن شدید .
ولی یه نکته جالب برام اینه که شما ۱ ابان هدفتون این بود که رتبه زیر ۱۰۰ بیارین.
بعد ۵ ابان متوجه شدید که ارشد همه چیز نیست و باید زندگی کنید.
۶ ابان هم فهمیدید که سراسری کلا قبول نمیشید
بعد ...
جالب بود به هر حال. امیدوارم هیچکس تو زندگیش اینجوری هدف نداشته باشه.
فک کنم در حال حاضرم بیخیال کنکور شده باشن!Big Grin
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۹ آذر ۱۳۸۹, ۱۲:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۰۵ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۲۷ آذر ۱۳۸۹ ۰۶:۰۹ ب.ظ)mehr.iman نوشته شده توسط:  فک کنم در حال حاضرم بیخیال کنکور شده باشن!Big Grin
صد در صد Big Grin
من مثلا اومده بودم تو این تاپیک که برنامه ریزی کردن یاد بگیرم. Big Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش
ارسال: #۱۱
۲۹ آذر ۱۳۸۹, ۱۱:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۰۴ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۲۹ آذر ۱۳۸۹ ۱۲:۴۸ ق.ظ)danialfx نوشته شده توسط:  صد در صد Big Grin
من مثلا اومده بودم تو این تاپیک که برنامه ریزی کردن یاد بگیرم. Big Grin
همه چیز از اون غروب شروع شد!
۰
۰
ارسال: #۱۲
۳۰ آذر ۱۳۸۹, ۱۰:۱۸ ق.ظ
نه خیر دوست من بیخیال نشدم.خیلی پر قدرت‌تر از روزهای گذشته تلاش میکنم.بچه های همکلاسی همین انجمن میدونند من در چه حالم... در ضمن اینجا رو دیگه محرم نمیدونم
اوکی؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۳
۳۰ آذر ۱۳۸۹, ۱۲:۵۳ ب.ظ
(۳۰ آذر ۱۳۸۹ ۱۰:۱۸ ق.ظ)sadra نوشته شده توسط:  نه خیر دوست من بیخیال نشدم.خیلی پر قدرت‌تر از روزهای گذشته تلاش میکنم.بچه های همکلاسی همین انجمن میدونند من در چه حالم... در ضمن اینجا رو دیگه محرم نمیدونم
اوکی؟؟؟
سلام
برای من فرقی نمیکنه که شما تلاش میکنی یا نه .
قبولی شما هم فرقی نمیکنه
مهم هم نیست که اینجا رو محرم میدونین یا نه.
چون این عوامل کاملا شخصیه و زندگی شخصی دیگران به من مربوط نیست.
فقط

نسبت به برنامه ریزی و هدف گذاری های شما که تو این تاپیک مستند شده انتقاد کردم.
۱
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۴۵۸ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  معماری کامپیوترهای شخصی moslem73421 ۱ ۱,۴۰۸ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۸۲۴ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۳۲ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۶۱۲ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۳,۰۳۹ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۸۰۵ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
  فروش کتابهای ارشد کاملا نو و تمیز Fatemeh-Arshad ۳ ۲,۷۹۶ ۰۹ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۲۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hamedmohsenee
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۲,۰۰۱ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  برای آموزش مبانی برنامه نویسی چکار کنیم؟ elecomco ۰ ۲,۳۳۹ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: elecomco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close