زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۳۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت خرداد ماه -ماه اول( خواندن گروهی)

ارسال: #۹۱
۲۶ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۴۹ ب.ظ
یه توصیه من به شما اینه که با درسهای آسون شروع کنید. مثلا مدارمنطقی

if things were easy to find, they wouldn't be worth finding
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahbanoo313 , nomad:D , shahram_sharifnia , Parva
ارسال: #۹۲
۳۱ خرداد ۱۳۹۱, ۰۶:۲۳ ب.ظ
سلام
دوستان مطمئن باشید کسی از شما با هوشتر نیست و فقط برای رتبه یک تا سه تلاش کنید تا ببینید قبول شدن چه قدر راحت و در دسترسه

برای مردی که اراده دارد، هیچ چیز غیر ممکن نیست.((میرابو))
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , Parva , ماه بانو , M.H.P , fateme66 , Mohammad-A , Mahbanoo313
ارسال: #۹۳
۰۱ تیر ۱۳۹۱, ۰۲:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۰۱ ق.ظ، توسط mp1368.)
Smile RE: گروه درسی مانشت خرداد ماه -ماه اول( خواندن گروهی)
با سلام.
دوستان ماجرای کنکور ۹۱ من خیلی عجیبه به من یه فرصت کوتاه بدید تا از طریق این پست با یار قدیمی خودم "مانشت" یه کم درد و دل کنم و اینجوری این سکوت ۶ ماهه رو بشکنم و خالی بشم.

من وقتی این تاپیک رو دیدم دقیقا خاطرات پارسال برام زنده شد. سال گذشته البته با یک یوزر دیگه توی مانشت و به کمک بچه های دیگه کلی راجب منابع جستجو کردم و همه رو هم تهیه کردم، این بازه زمانی حدود سه هفته طول کشید و تقریبا اوایل مرداد همراه دوستم با هم برای کنکور شروع کردیم البته از راه دور و از طریق ارتباط اینترنتی با هم می خوندیم و هر شب هم دقیقا عین بچه های امسال ساعات مطالعاتی و همچنین مطالعه ای را که داشتیم توی هر روز با بچه ها تو سایت در میان می گذاشتیم .هر درسی رو اول از رو مرجع می خوندیم بعدش تمامی تستها و نکته های کنکوریش رو هم کار می کردیم و این روند ادامه داشت تا اول مهر که دانشگاه ها شروع شدن .من با کلی امید همه ی کتاب ها رو با خودم به خوابگاه بردم دوستم هم همه ی کتاب هاش رو اورد . حدود دو هفته ای از مهر گذشته بود که یه اتفاق فوق العاده بد واسه من افتاد که خیلی دوست دارم بگم ولی متاسفانه جای گفتنش توی این پست وجود نداره.اینقدر اعصابم از این ماجرا به هم ریخته بود که تا حدود یک ماهی کلا دپرس بودم بعد از اون کلی با خودم کلنجار رفتم که دوباره شروع کنم . چون وقعا حیفم از اون همه تلاشی می آمد که توی این مدت کشیده بودم و اون همه هدف های خوبی که واسه خودم داشتم.
خلاصه بعد از اون یه ماه هم که اومدم شروع کنم، لای هر کتابی رو باز می کردم که یه کم ازش بخونم کلا فکرم سمت اون ماجرا می رفت منم دیدم اینجوریه و واقعا نمی تونم بخونم "دوست دارم شما هم اون شرایط من رو درک کنید و فکر سست عنصر بودن رو به راجب من نکنید" کلا قید خوندن واسه ارشد رو زدم. تنها نکته مثبتی که توی این برهه بود این بود که دوستم ثبت نام ارشد رو واسم انجام داد.واسه چی اینو می گم چون بعد از گذشتن این مدت دقیقا روزای قبل از کنکور بود که پشیمونی سراقم اومده بود و از این ناراحت بودم که چرا نتونستن اون ماجرا رو فراموش کنم و واسه خوندن کنکور ادامه بدم.روز امتحان کنکور بالاخره رفتم و کنکور رو هم دادم بعد از این که رتبه ها اومدن دوستم ۳۶۰ شد منم ۱۱۵۰ شدم .
این رتبه هم به خاطر اون مطالعاتی خوبی بود که توی تابستون داشتم و حتی تا روز کنکور م فراموش نکرده بودم.

----------------------------------------------------------------

حالا گذشته از این ماجرا از اون روزی که کنکور رو دادم هر روز دارم از درون خودم رو آماده و آماده تر می کنم و با حس انتقام گیری که نسبت به پارسال و اون ماجراش دارم روحیه جنگ طلبانه نسبت به کنکور ۹۲ دارم و هر شب هم دارم مصاحبه های بچه های مانشت رو چند باره می خونم و از صحبتاشون استفاده می کنم و به قول مدیرای مانشت من توی این مدت از اون کاربرایی بودم که از دور مانشت رو پیگیری می کرد و تقریبا هر شب به مانشت سر می زدم .

همین جا به تمامی دوستان هم میگم که دیدید دوستم با کمک همین تاپیک مانشت تونست ساعات مطالعاتی درستی داشته باش و تقریبا هم تو کنکور موفق بود و اینو مطمئن باشید که هر کی با بچه های این تاپیک پیش بره قطعا توی کنکور موفق خواهد بود پس شما هم همراه من بجنگید واسه هدفتون مطمئن باشید هر کدوممون که سخت پایبند باشیم نتیجه خواهیم گرفت.

منم از اول مرداد هستم روی منم حساب ویژه باز کنید .

به امید موفقیت همه ی بچه های کنکور ۹۲ مانشتیSmileHeartSmile

مهمترین چیز بعد از حل کردن یک مسئله یافتن اندکی طنز در آن است

( شکسپیر )
۵
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: MSZ , SaMiRa.e , dpaniz1 , Parva , Mahbanoo313 , Donna , razieh.69 , عاطفه پارسا
ارسال: #۹۴
۰۱ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۴۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۰ ق.ظ، توسط mahdi20.)
سلام
بنظر من ۵۰% تابستان را به دروس ریاضی و ۵۰ % دیگر به دروسی مثل ساختمان داده ، نظریه زبانها و سیستم عامل باید اختصاص داد . دروس تخصصی را میشه از مهرماه به بعد جمش کرد . خود من اگر فقط و فقط حداقل ۲۰% ریاضی زده بودم الان ارشدی شده بودم

.... Loading
۰
۰
ارسال: #۹۵
۰۱ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۲۴ ق.ظ
سلام دوستان عزیز
من برا آزاد شرکت کردم - منتظر جوابم
نمی دونم قبول می شم یا نه
اما موندم که الان شروع کنم یا بزارم بعد از نتایج آزاد؟؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۹۶
۰۱ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۰۸ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت خرداد ماه -ماه اول( خواندن گروهی)
سلام. سیلی نقد به از حلوای نسیه ، سه ماه فرصت کمی نیست که بخوای منتظر بشینی که قبول میشی یا نه . بنظر من از این فرصت سه ماه استفاده کن ، انشالله قبول هم بشی چیزی از دست نمیدی
(۰۱ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۴ ق.ظ)soli نوشته شده توسط:  سلام دوستان عزیز
من برا آزاد شرکت کردم - منتظر جوابم
نمی دونم قبول می شم یا نه
اما موندم که الان شروع کنم یا بزارم بعد از نتایج آزاد؟؟؟؟؟

.... Loading
۰
۰
ارسال: #۹۷
۰۱ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۲۸ ب.ظ
خرداد گذشت و ما همچنان در خم یک کوچه ایم Angry

یک روز نسیم خوش خبر می آید
بس مژده به هر کوی و گذر می آید
عطر گل عشق در فضا می پیچد
می آیی و انتظار سر می آید
۰
۰
ارسال: #۹۸
۰۱ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۹ ب.ظ، توسط farhud.)
آقا تو قسمت منابع سوال گذاشتم کسی جواب نداد Sad
کتابهای یک آقای مترجمی که اکثرا میشناسینش (منظورم مترجمهایی که تو این پست اسمشون رو میارم نیستن) رو خریدم پشیمون شدم!

از روی این تجربه:
کسی هست اینجا معماری پترسون رو بخونه؟ از رو کدوم ترجمه؟
پورمحقق یا ملکیان؟
۰
۰
ارسال: #۹۹
۰۱ تیر ۱۳۹۱, ۰۲:۲۰ ب.ظ
بچه ها دیگه پرونده این تاپیک هم بسته شد برای ادامه به تاپیک
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مراجعه کنید.

ای نسخه ی نامه الهی که تویی

ای آینه ی جمال شاهی که تویی

بیرون ز تو نیست آنچه در عالم هست

از خود بطلب هر آنچه خواهی که تویی

(حضرت مولانا)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e
ارسال: #۱۰۰
۰۱ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۴ ق.ظ، توسط farhud.)
خوبه. من هر جا پست میذارم کسی دیگه ادامه نمیده. Smile
عیب نداره. nتومن پول کتاب دادم اون هفت هشت تومن بیشتر هم روش. فقط خدا خدا میکنم موقع رسیدن کتابها ترجمه ملکیان مثل ترجمه اون دوست پرکارمون نباشه.
۰
۰
ارسال: #۱۰۱
۰۲ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۴۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۱ ق.ظ، توسط Parva.)
(۰۱ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۱۶ ب.ظ)farhud نوشته شده توسط:  خوبه. من هر جا پست میذارم کسی دیگه ادامه نمیده.
دوست عزیز من ندیدم سوالتون رو کجا مطرح کردین؟ اینجا بفرمایین تا اگه کمکی از دستمون بر میاد انجام بدیم
آخه تاریخ انقضای این تاپیک گذشته الان تیر ماه هستیم.

(حضرت مولانا)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: farhud
ارسال: #۱۰۲
۰۲ تیر ۱۳۹۱, ۱۲:۴۷ ق.ظ
(۰۲ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۱ ق.ظ)parva نوشته شده توسط:  دوست عزیز من ندیدم سوالتون رو کجا مطرح کردین؟ اینجا بفرمایین تا اگه کمکی از دستمون بر میاد انجام بدیم

سوالم این بود:
(۰۱ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۹ ب.ظ)farhud نوشته شده توسط:  کسی هست اینجا معماری پترسون رو بخونه؟ از رو کدوم ترجمه؟
پورمحقق یا ملکیان؟
البته ملکیان رو خریدم.
ساغ اولاسوز Smile
۰
۰
ارسال: #۱۰۳
۰۲ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۱۱ ق.ظ
(۰۲ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۷ ق.ظ)farhud نوشته شده توسط:  کسی هست اینجا معماری پترسون رو بخونه؟ از رو کدوم ترجمه؟
پورمحقق یا ملکیان؟
من که شخصا نخوندم ، ولی شنیدم که از روی مرجع اصلی میخونن، در ضمن من از چند نفری پورمحقق رو شنیدم، دوستانی که خوندن لطفا کمک کنن.

(حضرت مولانا)
۰
۰
ارسال: #۱۰۴
۰۳ تیر ۱۳۹۱, ۰۳:۵۴ ب.ظ
منم از اول تیر ماه شروع کردم با ریاضی مهندسی ولی نمیدونم درس خوبی رو انتخاب کردم یا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به نظرتون درس خوبی رو انتخاب کردم؟؟

Your deram doesn't have an expiration date Take a deep breathe,and try again
۰
۰
ارسال: #۱۰۵
۰۳ تیر ۱۳۹۱, ۰۵:۰۰ ب.ظ
(۰۳ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۴ ب.ظ)mohsen_4050 نوشته شده توسط:  منم از اول تیر ماه شروع کردم با ریاضی مهندسی ولی نمیدونم درس خوبی رو انتخاب کردم یا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به نظرتون درس خوبی رو انتخاب کردم؟؟
به توصیه های دوستان موفق تو این زمینه تابستون بهترین فرصت برای مطالعه دروس مشترک و ریاضیات هستش.
پس انتخاب اشتباهی نداشتین؛ موفق باشین.

(حضرت مولانا)
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۲۹۵ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۷۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۳۲ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۹۱ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۴۳ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۶۹۴ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  مرخصی در ترم اول و سپس انصراف MSZ ۱۷ ۳۹,۶۳۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۳۲۴ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۸۰۲ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۳۹۶ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close