زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۲۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کمک ، لطفا امید بدید !

ارسال:
۲۱ آذر ۱۳۹۰, ۰۵:۲۳ ب.ظ
کمک‌، لطفا امید بدید !
سلام دوستان عزیز
چند هفته پیش بحث مشاوره ازدواجی رو مطرح کردم که دوستان نظر دادن و سرانجام طبق گفته "sara_arshad" با شماره گفته شده تماس گرفتم و با راهنمایی های مشاور دیدم باز شد و تصمیم درست رو گرفتم و همسر آیندم رو انتخاب کردم .
از اونجایی که دوست نداشتم این کار در این دوره طلایی مطالعه انجام بشه اما به دلیل فورس بودن مطلب (چون بحث زندگی آینده بود )حدود یک هفته تقریبا هیچی درس نخواندم (چون داشتم به درست بودن انتخابم فکر می کردم)!
در حال حاضر استرس نخواندن درس واسترس زندگی آینده‌، استارت شروع و ترس از هدر رفتن زحمات واقعا اجازه خواندن به من نمی ده و بلافاصله که کتابی رو برای مطالعه باز می کنم ضربان قلبم تندمیشه‌! نمی دونم چرا !
رفتم قرص پروپرانالول گرفتم و می خورم اما اصلا تمرکز خواندنم ندارم ما تا قبل از این موضوع روزی ۸ ساعت مطالعه مفید داشتم و طبق بودجه بندی پارسه پیش میرفتم اما این اتفاقه باعث شده کلا بهم بریزم !
چه جوری خودم پیدا کنم ؟
آیا شانسی هست ؟
من هدفم روزانه است‌، شانسی هست ؟
ثانیه های طلایی داره سپری میشه و من نمی تونم استفاده کنم‌، تروخدا هر کی راهکاری داره بگه !
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۱ آذر ۱۳۹۰, ۰۶:۰۸ ب.ظ
کمک‌، لطفا امید بدید !
همه تو زمانی که برای ارشد می خونن چند هفته ای رو نا امید می شن یا درس نمی خونن به دلایل مختلف .
شما هم از الان بخون مشکلی نیست که
گذشته گذشته و کاریش نمی شه کرد اما آینده مال شماست .
ایشالا شریفی
ارسال:
۲۱ آذر ۱۳۹۰, ۰۸:۵۱ ب.ظ
RE: کمک‌، لطفا امید بدید !
بهت تبریک میگم و انشالله که خوشبخت بشین

برای مشکلی که میگی برات پیش میاد به نظر من همه‌ی فکر‌ها و خیال‌ها ویا ترسی که تو ذهنت موقع خوندن به وجود میاد رو یه کاغذ بنویس بعد هر کدوم رو تحلیل رو بررسی کن ببین واقعا منشاش کجاست و چجوری می تونی حلش کنی و یا اینکه اگه مشکلی هست بدترین حالتش چیه آدم وقتی بدترین حالت مشکلش فکر میکنه ذهنش آرومتر میشه و راه حل های بهتری می تونه پیدا کنه از طرفی وقتی مسائل رو کاغذ هستن بهتر می تونی حلش کنی....هیچ وقت معادلات ریاضی تو ذهن درست حل نمیشن زندگی هم یک معادله‌ی پیچیده‌ی ریاضیه...
یه جمله تو یه کتاب نوشته بود که میگفت:

"یا برای مشکلات راه حلی هست و یا نیست اگر هست در طلبش بکوش و اگر نیست فکرش را نکن"

انشالله که موفق میشی به زودی حلش کنی...

گر مرد رهی میان خون باید رفت *** از پای فتاده سر نگون باید رفت
تو پای در ره نه و هیچ مپرس*** خود راه بگویدت که چون باید رفت
 سپاس‌گزاری شده توسط: narges_r , Tempuser , diligent
ارسال:
۲۱ آذر ۱۳۹۰, ۱۱:۰۵ ب.ظ
الذین آمنوا وتطمئن قلوبهم بذکر الله الا بذکر الله تطمئن القلوب (رعد/۲۸) کسانی که ایمان آورده اند و دل هایشان به یاد خدا آرام می گیرد، آگاه باش که (تنها) با یاد خدا دل‌ها آرامش می یابد .

هیچ کنجی بی دد و بی دام نیست

جز به خلوتگاه حق آرام نیست

گر گریزی بر امید راحتی

زان طرف هم پیشت آید آفتی (مولوی)

تو شاهکار خالقی ، تحقیر را باور نکن
بروی بام زندگی هرچه می خواهی بکش،زیبا و زشت پای توست، تقدیر را باور نکن
خالق تورا شاد آفرید،آزاد آزاد آفرید،پرواز کن تا آرزو،زنجیر را باور نکن
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parva
ارسال:
۲۱ آذر ۱۳۹۰, ۱۱:۱۵ ب.ظ
کمک‌، لطفا امید بدید !
ضربان قلب شما عصبیه بنابراین به نظرم بدون مجوز پزشک این دارو رو مصرف نکنید و سعی کنید با امید به اینده و تلقین مثبت و یاد خدا و ... خودتون رو اروم کنید.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
ارسال:
۲۱ آذر ۱۳۹۰, ۱۱:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۴۴ ب.ظ، توسط Potential.)
کمک‌، لطفا امید بدید !
امید تنها چیزی است که نمیمیرد ...

همیشه شانس هست‌، فقط احتمالش برای افراد مختلف فرق داره ... شما چند بار تاس رو بنداز ... بالاخره یه روز شانس به شما رو میاره ... مطمین باشید

امیدوار باشید و سربلند
راستی گزینش همسر رو هم تبریک میگم

"Many of life 's failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up "
ارسال:
۲۲ آذر ۱۳۹۰, ۱۲:۴۵ ق.ظ
(۲۱ آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۴۳ ب.ظ)Potential نوشته شده توسط:  امید تنها چیزی است که نمیمیرد ...

همیشه شانس هست‌، فقط احتمالش برای افراد مختلف فرق داره ... شما چند بار تاس رو بنداز ... بالاخره یه روز شانس به شما رو میاره ... مطمین باشید

امیدوار باشید و سربلند
راستی گزینش همسر رو هم تبریک میگم

امروز استادمون می گفت شانس اصلا وجود نداره!به دلیل اینکه دانش ما از محیط کافی نیست نمی دونیم نتیجه چی می شه و می گیم شانسی بود!!

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال:
۲۲ آذر ۱۳۹۰, ۰۱:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۰۶ ق.ظ، توسط Potential.)
کمک‌، لطفا امید بدید !
بله درسته‌، من در جواب ایشون که پرسیدند آیا شانسی دارم که قبول شم واژه‌ی شانس رو آوردم. منظورم این بود که چندین بار امتحان کنکور رو بدید بالاخره قبول میشید ... یا با ۱ کنکور دادن یا با ۱۰ بار کنکور دادن.
تاس ===> استعاره از کنکور
شانس ===> استعاره از قبولی در کنکور

"Many of life 's failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up "
ارسال:
۲۲ آذر ۱۳۹۰, ۰۱:۱۷ ق.ظ
کمک‌، لطفا امید بدید !
از منابع درستی استفاده کن (خیلی مهمه) چون هم باید روون باشه هم همه مطالبو گنجونده باشه - اگه تمرکز نداری فکرای ازار دهنده رو که موقع مطالعه به ذهنت هجوم میارن و فکر کردن بهشون مهمه، رو یه برگه بنویش و زمانی که ذهنت کشش درسو نداره بهشون فکر کن. اگه صدای محیط ازارت میده از EAR PLUGS (یه وسیله پلاستیکی که صدای محیطو خیلی کم می کنه) استفاده کن این وسیله واسه من خیلی مفید بود سرعت و دقتم تو خوندن خیلی بالا رفته وبراحتی مطالبو درک می کنم.

در ضمن به هیچ وجه استرس نداشته باش همه چیز دست خداست اگه بخوای موفق شی حتما اونم واست می خواد ولی اگه شک کنی تمام توانی که باید واسه ادامه مطالعت بذاری صرف این افکار ازار دهنده میشه و بی حوصله و عصبی می شی و همه چیو رها می کنی. واسه زندگیه ایندتم از ۱ اسفند منفی بافی کن الان فقط درس بخون. مطمئن باش موفق می شی.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Potential
ارسال: #۱۰
۲۲ آذر ۱۳۹۰, ۰۱:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۳۰ ق.ظ، توسط Potential.)
(۲۲ آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۱۷ ق.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  اگه صدای محیط ازارت میده از EAR PLUGS (یه وسیله پلاستیکی که صدای محیطو خیلی کم می کنه) استفاده کن این وسیله واسه من خیلی مفید بود سرعت و دقتم تو خوندن خیلی بالا رفته وبراحتی مطالبو درک می کنم.

خیلی خیلی خیلی خیلی ممنون

من الآن تقریبا ۱۲ سال هست دارم فکر میکنم آیا وسیله ای برای نشنیدن صدای محیط هست یا نه.

مرسی *Farnaz*Heart
راستی این EAR PLUGS رو از کجا میتونیم تهیه کنیم؟

ارسال: #۱۱
۲۲ آذر ۱۳۹۰, ۰۱:۴۲ ق.ظ
(۲۲ آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۲۹ ق.ظ)Potential نوشته شده توسط:  
(22 آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۱۷ ق.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  اگه صدای محیط ازارت میده از EAR PLUGS (یه وسیله پلاستیکی که صدای محیطو خیلی کم می کنه) استفاده کن این وسیله واسه من خیلی مفید بود سرعت و دقتم تو خوندن خیلی بالا رفته وبراحتی مطالبو درک می کنم.

خیلی خیلی خیلی خیلی ممنون

من الآن تقریبا ۱۲ سال هست دارم فکر میکنم آیا وسیله ای برای نشنیدن صدای محیط هست یا نه.

مرسی *Farnaz*Heart
راستی این EAR PLUGS رو از کجا میتونیم تهیه کنیم؟

از مغازه هایی که تجهیزات پزشکی می فروشن از داروخانه نگیر. مشابه همونیه که شناگرا میزارن ولی اینا ضخیم‌تر و نرم ترن، صدا رو قطع نمی کنه ولی کم می کنه خیلی تو تمرکز موثره.
خواهش می کنم وظیفمه دلم می خواد همتون تو همه مراحل زندگیتون موفق بشید و اگه کاری از دستم بر بیاد دریغ نمی کنم.
ارسال: #۱۲
۲۲ آذر ۱۳۹۰, ۰۱:۴۶ ق.ظ
کمک‌، لطفا امید بدید !
بسیار ممنونم

خیلی ببخشید زیاد سوال میپرسم‌،
چرا از داروخانه نگیریم؟
راستی شما چه مارکی رو پیشنهاد میکنید‌، یا فرقی نداره؟

ارسال: #۱۳
۲۲ آذر ۱۳۹۰, ۰۱:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۵۹ ق.ظ، توسط fatima1537.)
کمک‌، لطفا امید بدید !
مارک خاصی نداره. معمولا تجهیزات پزشکی انواع استانداردش رو دارند که برای همه مشاغل پرسرو صداست . من هم موقع تمرکز و وجود صدا‌، صداگیر میذارم و صداهای دور رو که اصلا نمیشنوم ولی صداهای نزدیک تا حدودی شنیده میشهSmile
ارسال: #۱۴
۲۲ آذر ۱۳۹۰, ۰۲:۰۴ ق.ظ
کمک‌، لطفا امید بدید !
داروخانه‌ها یا ندارن یا اگه دارن استاندارد نیست، مارک خاصی ندارن ساخت ایرانن. فردا برو تهیه کن معجزه می کنه. فکر کنم ۵۰۰ تومان باشه البته تا پارسال که اینقدر بود.
خواهش می کنم.. هر سوالی داری بپرس
ارسال: #۱۵
۲۲ آذر ۱۳۹۰, ۰۳:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آذر ۱۳۹۰ ۰۳:۴۵ ق.ظ، توسط narges_r.)
کمک‌، لطفا امید بدید !
ولی من هروقت از این وسیله استفاده میکنم سر درد میگیرم
گفتم برای اینکه اگر استفاده کردید و سر درد گرفتید بدونید از همینه!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمکم لطفا پایان نامه ارشد mahtab1928 ۰ ۱,۸۳۵ ۰۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928
Question یک اشکال ریز، کمک لطفا! marvelous ۶ ۵,۲۲۴ ۳۰ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  نحوه مطالعه دروس...راهنمایی لطفا... mona64 ۳ ۳,۸۱۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Sad وسواس فکری شدیدی دارم لطفا کمکم کنید help me plz ۲۸ ۲۳,۵۴۱ ۰۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۷:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه سلیمانی
  تست کمک کنین لطفا Sanazzz ۹ ۷,۶۰۷ ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۲:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نگاشت شرکت پذیر مجموعه ای لطفا کمک Sanazzz ۳ ۳,۶۹۱ ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ ۰۳:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz
  حذف از b tree کمک لطفا Sanazzz ۰ ۱,۶۳۱ ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ ۰۹:۳۴ ب.ظ
  کمک کنین لطفا Sanazzz ۲ ۲,۵۶۱ ۰۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۵۹ ب.ظ
Sad خواهش میکنم بیاین به کمکم!!!طراحی الگوریتمیا بیاین لطفا farzan2015 ۱ ۲,۳۷۹ ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ۰۵:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mjzarrin
  خواندن یا نخواندن مقطع دکتری ؟ دکتری بدون شغل ! لطفا راهنمایی کنید... aminomidi ۷ ۱۱,۴۶۷ ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: suraty

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close