زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۴۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چه پیشنهادی دارید برای کسی که می خواد نرم افزار شرکت کنه(ازامروزکه تقریبا۲ ماه مونده)

ارسال:
۱۹ آذر ۱۳۹۰, ۰۱:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آذر ۱۳۹۰ ۰۶:۱۰ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
چه پیشنهادی دارید برای کسی که می خواد نرم افزار شرکت کنه(ازامروزکه تقریبا۲ ماه مونده)
سلام . برا کسی که می خاد نرم افزار شرکت کنه از امروز که تقریبا ۲ ماه مونده . چه پیشنهادی دارید

دارم با پای پیاده از مانشت بالا می رم.
پاهام خسته شده. یکی دستمو بگیره .
Blush

هر دم از ایمان و کفر . میشوم خالی و پر
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۹ آذر ۱۳۹۰, ۰۱:۵۶ ب.ظ
چه پیشنهادی دارید برا کسی که می خاد نرم افزار شرکت کنه ازامروزکه تقریبا۲ ماه مونده
اگه واقعا امروز روز شروع است باید واقع بین باشه....
اگه خونده و از امروز می خواد دوره کنه باید امیدوار باشه....

قبل از ایجاد تاپیک جدید فقط ۴ دقیقه در تالار جستجو کنیم.....
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off
ارسال:
۱۹ آذر ۱۳۹۰, ۰۲:۰۷ ب.ظ
چه پیشنهادی دارید برا کسی که می خاد نرم افزار شرکت کنه ازامروزکه تقریبا۲ ماه مونده
استفاده از منابع مناسب، سریع خوندن، مثبت فکر کردن
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: unification
ارسال:
۱۹ آذر ۱۳۹۰, ۰۲:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آذر ۱۳۹۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ، توسط unification.)
دوستان من از نظر روحی واقعا تخریبم .. خواهش میکنم . کنارم باشید . نمیدونم چجوری ولی دستمو بگیرید بلندشم ;((
(۱۹ آذر ۱۳۹۰ ۰۲:۰۷ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  استفاده از منابع مناسب، سریع خوندن، مثبت فکر کردن
کتاب های پوران مناسبه ؟

(۱۹ آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۴۱ ب.ظ)mam نوشته شده توسط:  برنامه‌ریزی فشرده
چجوریه این برنامه ریزی .یعنی چیکار کنم

دارم با پای پیاده از مانشت بالا می رم.
پاهام خسته شده. یکی دستمو بگیره .
Blush

هر دم از ایمان و کفر . میشوم خالی و پر
۰
۰
ارسال:
۱۹ آذر ۱۳۹۰, ۰۳:۴۱ ب.ظ
فقط و فقط اعتماد به نفس باید داشته باشی. به نظرم وقت کافی برای خوندن همه‌ی دروس داری .....
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marzieh , fateme66
ارسال:
۱۹ آذر ۱۳۹۰, ۰۸:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آذر ۱۳۹۰ ۰۸:۱۲ ب.ظ، توسط *farnaz*.)
منطقی پوران- زمانبره ولی کل مطالبو گفته
امار پارسه- عالیه
ریاضیات مهندسی نصیر- عالیه ... البته میگن پارسه هم خوبه
محاسبات پوران که میگن راهیان ارشدم خوبه البته پوران اضافه هم گفته
گسسته پوران که اضافه هم داره که لزومی نداره بدونی
زبان تخصصی پارسه به همراه voiceش یاد بگیر- عالیه

معماری میگن اجلالی ۱۰۰% مطالبو می گه- پوران ۷۰-۸۰% - و به نظرم نگاهی به مانو یا پترسونم بهتره بندازی
سیستم عامل میگن پارسه دکتر حقیقت- اگه گیرت نیومد PDFش هست به همراه کتاب پوران موسوی بخون
نظریه میگن جزوه کارگهی و کتاب لینز و تمرینات این کتاب
ساختمان داده و الگوریتم میگن CLRS که باید سریع بخونی چون زمانبره و جزوه سید جوادی برای طراحی الگوریتم

باید تمام مدت درس بخونی، سریع و بدون هیچ گونه فکر منفی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: unification
ارسال:
۱۹ آذر ۱۳۹۰, ۰۸:۲۴ ب.ظ
RE: چه پیشنهادی دارید برای کسی که می خواد نرم افزار شرکت کنه(ازامروزکه تقریبا۲ ماه مونده)
(۱۹ آذر ۱۳۹۰ ۰۸:۰۹ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  گسسته پوران که اضافه هم داره که لزومی نداره بدونی

گسسته کدوم قسمتهاش اضافه است؟؟؟!
۰
۰
ارسال:
۱۹ آذر ۱۳۹۰, ۱۰:۰۷ ب.ظ
RE: چه پیشنهادی دارید برای کسی که می خواد نرم افزار شرکت کنه(ازامروزکه تقریبا۲ ماه مونده)
(۱۹ آذر ۱۳۹۰ ۰۸:۲۴ ب.ظ)narges_r نوشته شده توسط:  
(19 آذر ۱۳۹۰ ۰۸:۰۹ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  گسسته پوران که اضافه هم داره که لزومی نداره بدونی

گسسته کدوم قسمتهاش اضافه است؟؟؟!

اگه با کتابهی دیگه مقایسه کنی متوجه می شی و اینکه این کتاب واسه گرایش علوم کامپیوتر هم نوشته شده که ضریب گسسته در اون بالاتره. البته توصیه می شه کامل خونده بشه ولی واسه دوستمون که زمانش محدوده بهتره مطالب کلیدی خونده بشه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: narges_r
ارسال:
۱۹ آذر ۱۳۹۰, ۱۰:۳۰ ب.ظ
(۱۹ آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۳۸ ب.ظ)unification نوشته شده توسط:  سلام . برا کسی که می خاد نرم افزار شرکت کنه از امروز که تقریبا ۲ ماه مونده . چه پیشنهادی دارید
دوست گرامی.همه چیز بسته به خودتون ومیزان درک شما از دورس وپایه خودتان دارد.اگه دروس رابلدید و مشکل پایه ای ندارید با خوندن مداوم این دروس دراین ۲ماه حتما نتیجه خوبی میگیرید.اما اگر در فهم دروس هم مشکل دارید باید واقع بین باشید وزیاد به خودتان امید ندهید.شما تمام تلاشتان را بکنید نتیجه هر چه که باشدمهم نیست.مهم این است که از وقت خود درست استفاده کرده اید.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۳
۰
ارسال: #۱۰
۲۲ آذر ۱۳۹۰, ۰۳:۳۵ ب.ظ
به نظرم اگه یه نگاهی به بودجه بندی سوالای کنکور بندازید و ببینید از کدوم مبحثا بیشتر سوال میاد و وقت رو روی خوندن و تست زدن صرفا روی این مباحث بذارید، میتونید موفق بشید.( این بودجه بندی رو قبلا تو مانشت دیده بودم، الان پیداش نکردم لینک براتون بذارم.)
یادتون باشه اگه چندتا فصل مهم رو خوب یاد بگیرید و بتونید تستاشو تو کنکور بزنید قطعا رتبه خوبی میارید
موفق باشید
۱
۰
ارسال: #۱۱
۲۲ آذر ۱۳۹۰, ۱۱:۵۵ ب.ظ
(۲۲ آذر ۱۳۹۰ ۰۳:۳۵ ب.ظ)mr_azad نوشته شده توسط:  به نظرم اگه یه نگاهی به بودجه بندی سوالای کنکور بندازید و ببینید از کدوم مبحثا بیشتر سوال میاد و وقت رو روی خوندن و تست زدن صرفا روی این مباحث بذارید، میتونید موفق بشید.( این بودجه بندی رو قبلا تو مانشت دیده بودم، الان پیداش نکردم لینک براتون بذارم.)
یادتون باشه اگه چندتا فصل مهم رو خوب یاد بگیرید و بتونید تستاشو تو کنکور بزنید قطعا رتبه خوبی میارید
موفق باشید

من پارسال همین کار رو انجام دادم ولی واقعا بی نتیجه بود نمونه بارزش درس آمار بود که ۴ یا ۵ سال اخیر فقط از فصل نمونه و برآورد سوال طرح میشد که پارسال اصلا سوالی از این فصل نیومد.
در کل نمیشه زیاد به توزیع موضوعی مباحث در سال های اخیر توجه کرد.

یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن
یا به اندازه تلاشت آرزو کن
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off , مازیار صفایی , SarahArshad
ارسال: #۱۲
۰۲ دى ۱۳۹۰, ۰۲:۱۹ ب.ظ
سلام به همه‌، امیدوارم حالتون خوبه خوب باشه/
امروز ۲ دی می خوام شروع کنم به درس خوندن برای ازشد Big Grin
ان شا الله که قبول میشیم همه.دارم کار میکنم‌، it شرکت کردم، و ومیخوام رتبه ای بیارم که بتونم برم مجازی.(که همزمان کارمم نگه دارم).
چیزی که از دوستا خوبم میخوام راهنمایی برای درساست (چی بخونم چی نخونم چی اول بخونم که بتونم رتبه مجازی بیارم) و البته امید و شوق.Smile
از تک تکتون ممنون.Heart
۰
۰
ارسال: #۱۳
۰۲ دى ۱۳۹۰, ۰۴:۴۴ ب.ظ
(۰۲ دى ۱۳۹۰ ۰۲:۱۹ ب.ظ)emfa نوشته شده توسط:  سلام به همه‌، امیدوارم حالتون خوبه خوب باشه/
امروز ۲ دی می خوام شروع کنم به درس خوندن برای ازشد Big Grin
ان شا الله که قبول میشیم همه.دارم کار میکنم‌، it شرکت کردم، و ومیخوام رتبه ای بیارم که بتونم برم مجازی.(که همزمان کارمم نگه دارم).
چیزی که از دوستا خوبم میخوام راهنمایی برای درساست (چی بخونم چی نخونم چی اول بخونم که بتونم رتبه مجازی بیارم) و البته امید و شوق.Smile
از تک تکتون ممنون.Heart

مصاحبه رتبه های برتر IT رو بخون منابعی که معرفی کردن رو با هم مقایسه کن اکثرا رو منابع اتفاق نظر دارن و اگه تفاوتی بود از بچه‌ها بپرس
۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۲ دى ۱۳۹۰, ۱۲:۱۹ ب.ظ
تست های سال های اخیر رو بررسی کن و سعی کن بیشتر درسایی رو قوی‌تر بخونی

if things were easy to find, they wouldn't be worth finding
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۸۳ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۴۸۷ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۱۵ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۱۶ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۳۹۰ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۱۵۷ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۷,۸۴۸ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۷,۹۴۵ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۰۳ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  به دانشجوی تازه کار چه پیشنهادی میکنید ؟ اورمزد ۴ ۳,۹۱۳ ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: اورمزد

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close