زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۲۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

فکرمیکنید رتبه تان امسال بهتراز پارسال میشه؟

ارسال: #۱۶
۱۳ آذر ۱۳۹۰, ۰۱:۳۶ ق.ظ
فقط تهران تا اطلاع ثانوی
۲
۴
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۱۳ آذر ۱۳۹۰, ۰۳:۵۸ ب.ظ
RE: فکرمیکنید رتبه تان امسال بهتراز پارسال میشه؟
(۱۲ آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۴۴ ق.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  ایشالا که همه خوب نتیجه می گیرین !
من که هنوز سر قولم هستم هرکی اومد دانشگاه تهران از مانشت یه بستنی مهمون من: دی
حالا که اینجوریه منم به هر کی رتبه دو رقمی بیاره و روزانه بهشتی قبول بشه ناهار میدم.(ساندویچ فلافل بدون فلافل‌، گوجه و خیار شورBig Grin)

One who is raised by sword can't be beaten. One who is toughened by fire can't be burned
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off , firouzi.s , Ali-B , انرژی مثبت , SarahArshad , Bache Mosbat , mat , Msccom , ida_isp , Xilinx
ارسال: #۱۸
۱۳ آذر ۱۳۹۰, ۰۷:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ آذر ۱۳۹۰ ۰۷:۲۵ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
از اون جایی که شریفی‌ها زیاد خواهند بود امسال منم قول میدم از همشون بلا استثنا شیرینی بگیرم Big Grin
(روزانه شبانه و چند رقمیش هم فرقی نمی کنه Big Grin)

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bache Mosbat , diligent , Sunshine Off , marzieh , Xilinx
ارسال: #۱۹
۱۳ آذر ۱۳۹۰, ۱۱:۲۶ ب.ظ
(۱۲ آذر ۱۳۹۰ ۰۴:۳۰ ب.ظ)matina نوشته شده توسط:  من سال گذشته رتبه‌ام ۲۸۳شد خیلی شوکه شدم چون نتونستم تهران قبول بشم اما امسال مطمئنم رتبه ۱تا۱۰میارم البته اگه خدابخواهد وخیر منم تو این باشه.شبا همه بچه‌ها را دعا میکنم. انشاالله همه مانشتی‌ها موفقند.

سلام با این رتبه پارسال نرفتی؟

drink 8 glasses of water a day

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off
ارسال: #۲۰
۱۴ آذر ۱۳۹۰, ۱۲:۰۳ ق.ظ
(۱۳ آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۲۶ ب.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  
(12 آذر ۱۳۹۰ ۰۴:۳۰ ب.ظ)matina نوشته شده توسط:  من سال گذشته رتبه‌ام ۲۸۳شد خیلی شوکه شدم چون نتونستم تهران قبول بشم اما امسال مطمئنم رتبه ۱تا۱۰میارم البته اگه خدابخواهد وخیر منم تو این باشه.شبا همه بچه‌ها را دعا میکنم. انشاالله همه مانشتی‌ها موفقند.

سلام با این رتبه پارسال نرفتی؟
سلام من فقط تهران زدم چون به دلیل شرایط خانواده‌ام جای دیگه نمیتونم برم و هیچ کدوم از روزانه وشبانه های تهران قبول نشدم.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۱
۰
ارسال: #۲۱
۲۲ آذر ۱۳۹۰, ۰۳:۰۳ ق.ظ
noooooo
۰
۱
ارسال: #۲۲
۲۸ آذر ۱۳۹۰, ۱۱:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۰۱ ق.ظ، توسط somayeh kashefi.)
من پارسال ۲۳۰ آورده بودم تو علوم کامپیوتر امسال ایشاله زیر ۱۰۰رو میارم که با خیال راحت انتخاب رشته کنم در ضمن شهید بهشتی رو بیارم که بتونم ناهار بیوفتم..........................................................................​(تلاش کنیم هیچ چیز سخت نیست)

کدام پل در کجای جهان شکسته است که هیچکس به خانه اش نمیرسد...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Sad میشه اگه میدونین کمک کنین? . مقالههه Negarrr.n ۰ ۱,۰۳۵ ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Negarrr.n
  برای استخدام به اخرین مدرک نگاه میکنن یا میشه مدرک پایین تر ارائه داد؟ R.g- ۴ ۴,۴۳۲ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  منابع کنکور دکتری امسال (هوش مصنوعی) نازین ۱۲ ۱۴,۴۲۷ ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: sara022
  با ۵۱۰ آیتی کجا میشه قبول شد؟! samaneh ordoni ۳ ۴,۰۰۵ ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
Question سوالات روانشناسی که در مصاحبه پرسیده میشه amin_msd ۳ ۵,۰۱۸ ۰۷ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: amin_msd
  کسی میدونه واحد های دانشگاه آزاد تا چه رتبه هایی از کنکور قبولی داشته پارسال ؟؟ liyana_m ۱ ۴,۹۰۵ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: liyana_m
  چند درصد ظرفیت های نوشته شده در دفترچه برای سهمیه ای ها و اینا در نظر گرفته میشه؟ ynsdamob ۷ ۵,۸۷۹ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: anyone
  ظرفیت IT آزاد چجوریه به نظرتون امسال - میشه با مطالعه ۱ ماهه قبول شد؟ hojjat1368 ۰ ۲,۰۵۳ ۰۳ فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: hojjat1368
  درخواست اشتراک آزمون های آزمایشی جامع پارسال fahim.m ۱ ۱,۷۹۱ ۲۵ اسفند ۱۳۹۶ ۰۵:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Milad_Hosseini
  انتخاب رشته برای رتبه ۹۹۱ نرم افزار + سهمیه رتبه اولی Denize ۵ ۵,۲۲۲ ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۴:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa74103

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close