تالار گفتمان مانشت
فکرمیکنید رتبه تان امسال بهتراز پارسال میشه؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
فکرمیکنید رتبه تان امسال بهتراز پارسال میشه؟ - ۲۰۰ - ۱۲ آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۴۱ ق.ظ

فکرمیکنید رتبه تان امسال بهتراز پارسال میشه؟

فکرمیکنید رتبه تان امسال بهتراز پارسال میشه؟ - *farnaz* - 12 آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۴۳ ق.ظ

اگه کتابا رو تموم کنم اره

فکرمیکنید رتبه تان امسال بهتراز پارسال میشه؟ - مازیار صفایی - ۱۲ آذر ۱۳۹۰ ۰۲:۱۷ ق.ظ

اولین باره کنکور نرم افزار می دم. بین ۱۵۰ تا ۳۰۰ هم راضیم!

فکرمیکنید رتبه تان امسال بهتراز پارسال میشه؟ - diligent - 12 آذر ۱۳۹۰ ۰۲:۲۳ ق.ظ

الان ۲۰۰ چرا منفی گرفت؟؟؟؟؟؟

فکرمیکنید رتبه تان امسال بهتراز پارسال میشه؟ - mamat - 12 آذر ۱۳۹۰ ۰۲:۳۹ ق.ظ

من خیلی قانع هستم
یه رتبه دو رقمی زیر ۲۰ بد نیست. دیگه چیکار کنم به این قانعم حالا خدا بهترشم داد که از بزرگواریشهBig Grin

ولی درکل حتما رتبه هاتون بهتر میشه انشاءالله. چون خدا تلاشتون رو میبینه و هیچ چیز تو حساب کتاب خدا از قلم نمیفته.

«فَمَن یَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ خَیْرًا یَرَهُ»

موفق باشید.

فکرمیکنید رتبه تان امسال بهتراز پارسال میشه؟ - Xilinx - 12 آذر ۱۳۹۰ ۰۵:۲۳ ق.ظ

احسنت Mamat
من مثل Mamat فقط یه رتبه‌ی دو رقمی میخوام اگه ۱۰۰ هم بشه اشکالی نداره فوقش میرم شبانه . فقط کاش برسیم کتابا رو تموم کنیم و تست بزنیم.توکل بر خدا بینیم چی میشه Smile

فکرمیکنید رتبه تان امسال بهتراز پارسال میشه؟ - Bache Mosbat - 12 آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۴۴ ق.ظ

ایشالا که همه خوب نتیجه می گیرین !
من که هنوز سر قولم هستم هرکی اومد دانشگاه تهران از مانشت یه بستنی مهمون من: دی

RE: فکرمیکنید رتبه تان امسال بهتراز پارسال میشه؟ - انرژی مثبت - ۱۲ آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۱۲ ب.ظ

(۱۲ آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۴۴ ق.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  ایشالا که همه خوب نتیجه می گیرین !
من که هنوز سر قولم هستم هرکی اومد دانشگاه تهران از مانشت یه بستنی مهمون من: دی

این دست و دلبازی خانم بچه مثبت ادم رو وسوسه می کنهBig Grin
ببینید جملتون این نیست که هر کی از طریق قبول شدن در کنکور اومد گفتید هر کی اومد Tongue
من فردا دانشگاه تهرانم Smile بستنی رو اماده کن!!!!

بهتره جمله کامل بیان شه

هر کدوم از بچه ای مانشت(ماشالله چقدرم بچه داره) که در یکی از کنکورهای دکتری یا ارشد در دانشگاه تهران پذیرفته شد پس از پذیرش از خانم بچه مثبت یه بستنی دریافت می کند(ضمنا قیمت بستنی رو زیر ۱۰۰۰ در نظربگیرید که ور شکست نشید Big Grin)

RE: فکرمیکنید رتبه تان امسال بهتراز پارسال میشه؟ - Ali-B - 12 آذر ۱۳۹۰ ۰۲:۳۴ ب.ظ

- ۱۰۰% رتبم بهتر میشه، چون پارسال آزمایشی شرکت کردم، هیچی نخونده بودم، رتبم شد ۸۵۸۹، اگه بتونم ۸۵۰۰ پله بیام بالا خیلی خوب میشه Smile
- امیدوارم همه بچه های مانشت رتبه خوبی بدست بیارن Wink

RE: فکرمیکنید رتبه تان امسال بهتراز پارسال میشه؟ - Sunshine Off - 12 آذر ۱۳۹۰ ۰۴:۳۰ ب.ظ

من سال گذشته رتبه‌ام ۲۸۳شد خیلی شوکه شدم چون نتونستم تهران قبول بشم اما امسال مطمئنم رتبه ۱تا۱۰میارم البته اگه خدابخواهد وخیر منم تو این باشه.شبا همه بچه‌ها را دعا میکنم. انشاالله همه مانشتی‌ها موفقند.

فکرمیکنید رتبه تان امسال بهتراز پارسال میشه؟ - Xilinx - 12 آذر ۱۳۹۰ ۰۵:۵۶ ب.ظ

همش یه بستنی ؟!
نمیصرفه Big Grin

فکرمیکنید رتبه تان امسال بهتراز پارسال میشه؟ - maryamsadat_hoseini - 12 آذر ۱۳۹۰ ۰۷:۰۷ ب.ظ

پارسال ترم ۵ بودم رتبم بالا بود مجاز نشدم!
الان تو پارسه ۱۰۰ ۲۰۰ ۳۰۰ میارم!
الان ترم هشتم واحد هم دارم!
فقط هم شبکه میخام خدا کنه امسال مجازی بیاره این رشته رو!
نمی دونم قبول میشم یا نه... اما خدا بخاد همه چی حله Smile

RE: فکرمیکنید رتبه تان امسال بهتراز پارسال میشه؟ - مازیار صفایی - ۱۲ آذر ۱۳۹۰ ۰۷:۲۵ ب.ظ

(۱۲ آذر ۱۳۹۰ ۰۴:۳۰ ب.ظ)matina نوشته شده توسط:  من سال گذشته رتبه‌ام ۲۸۳شد خیلی شوکه شدم چون نتونستم تهران قبول بشم اما امسال مطمئنم رتبه ۱تا۱۰میارم البته اگه خدابخواهد وخیر منم تو این باشه.شبا همه بچه‌ها را دعا میکنم. انشاالله همه مانشتی‌ها موفقند.

شما پارسال یا امسال پارسه بودید؟ اگه بودید می شه بگید میانگین رتبه هاتون چند بوده یا هست؟

موسسه به غیر پارسه چی؟

فکرمیکنید رتبه تان امسال بهتراز پارسال میشه؟ - fatima1537 - 12 آذر ۱۳۹۰ ۱۰:۵۱ ب.ظ

بله فکر میکنم بهتر بشه.تا خدا چی بخواد.

RE: فکرمیکنید رتبه تان امسال بهتراز پارسال میشه؟ - Sunshine Off - 12 آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۰۹ ب.ظ

(۱۲ آذر ۱۳۹۰ ۰۷:۲۵ ب.ظ)باد نوشته شده توسط:  
(12 آذر ۱۳۹۰ ۰۴:۳۰ ب.ظ)matina نوشته شده توسط:  من سال گذشته رتبه‌ام ۲۸۳شد خیلی شوکه شدم چون نتونستم تهران قبول بشم اما امسال مطمئنم رتبه ۱تا۱۰میارم البته اگه خدابخواهد وخیر منم تو این باشه.شبا همه بچه‌ها را دعا میکنم. انشاالله همه مانشتی‌ها موفقند.

شما پارسال یا امسال پارسه بودید؟ اگه بودید می شه بگید میانگین رتبه هاتون چند بوده یا هست؟

موسسه به غیر پارسه چی؟
سلام دوست گرامی.نه من پارسه نبودم اما یکی از دوستای بسیار خوبم درپارسه بود که بمن راهنمایی میکرد هرچند خودش قبول نشد.من آزمون های سنجش تکمیلی را میدادم که به نظرم اصلا کیفیت خوبی نداشت رتبه هام بین ۷۰ تا۱۱۰بود.اما سوالات پارسه را که از دوستم می گرفتم میزدم برام جالب‌تر بود.اما امسال سوالات پارسه کیفیت پایین تری داره.من هیچ درسی را کلاس نرفتم اما دروسی مثل کامپایلر وریاضی مهندسی را حذف کردم چون خیلی خوندنشون اعصاب من را خراب میکرد.مشکل اصلی من سال گذشته استرس بود.موفق باشی