زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۱۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نظر سنجی ... دوستان خواهش میکنم شرکت کنید

نظرسنجی: فرض کنید مثلا از سایت آمازون میخواهید یک کتاب بگیرید ، که با وارد کردن هر۱۰ خط تصویر امنیتی ، میتوانید ۱ دلار تخفیف بگیرید ، حداکثر آستانه ی شما برای وارد کردن تصویر منیتی در ازای تخفیف گرفتن چقدر اس
این نظرسنجی بسته شده است.
  • ۱۱/۲۹%
    حاضرم ۱۰ خط تصویر امنیتی وارد کنم و ۱ دلار تخفیف بگیرم ۱۱ ۱۰۰ ۱۱/۲۹%
۷ ۱۱/۲۹%
  • ۱/۶۱%
    حاضرم ۲۰ خط تصویر امنیتی وارد کنم و ۲ دلار تخفیف بگیرم ۱/۶۱%
۱ ۱/۶۱%
  • ۳/۲۳%
    حاضرم ۳۰ خط تصویر امنیتی وارد کنم و ۳ دلار تخفیف بگیریم ۳/۲۳%
۲ ۳/۲۳%
  • ۳۵/۴۸%
    حتی حاضرم ۳۰بیشتر خط تصویر امنیتی وارد کنم و تخفیف بیشتری بگیرم ۳۵/۴۸%
۲۲ ۳۵/۴۸%
  • ۴۸/۳۹%
    اصلا تصویر امنیتی وارد نمیکنم و کل پول را پرداخت میکنم ۴۸/۳۹%
۳۰ ۴۸/۳۹%
در کل ۶۲ رأی ۱۰۰%
*شما به این گزینه‌ی رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

ارسال:
۱۱ آذر ۱۳۹۰, ۰۸:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۱۹ ق.ظ، توسط Potential.)
سلام دوستان

من میخواستم یه نظر سنجی که مربوط به یکی از تحقیق هام میشه انجام بدم‌، که اولش میخواستم که توی سایت AMT این نظرسنجی رو بذارم‌، ولی متاسفانه ما نمیتونیم اونجا این کار رو انجام بدیم.

بنابراین هر چند جامعه آماری م اینجا کوچیک میشه ولی ازتون خواهش میکنم اگه وقت دارید به این نظرسنجی جواب بدید‌، اونهم فکر کنید تو شرایط واقعی هستید ....

توجه‌: تصویر امنیتی بسیار خوانا مانند واژه های کتاب اسکن شده میباشد

بسیار ممنون
راستی اون ۱۰۰ ۱۱ آخر گزینه ۱ اشتباه تایپی است !!!!

"Many of life 's failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up "
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۱ آذر ۱۳۹۰, ۰۹:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ آذر ۱۳۹۰ ۱۰:۲۶ ب.ظ، توسط Potential.)
خیلی خیلی خیلی ...ممنون از دوستایی که نظر دادن ... باز هم منتظر نظراتتون هستم .
مرسی
دوباره ممنون

"Many of life 's failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up "
ارسال:
۱۲ آذر ۱۳۹۰, ۰۱:۱۵ ق.ظ
تصویر امنیتی ادمو روانی می کنه فکر کن اول باید بتونی بخونیش اگه نتونستی باید عوضش کنی بعد ببین هر باید حرف عدد وارد کنی ممکنه به بزرگ کوچکی هم حساس باشه در اخر که تاییدو زدی میگه کد امنیتی را دوباره وارد کنید
 سپاس‌گزاری شده توسط: Potential , Manix
ارسال:
۱۲ آذر ۱۳۹۰, ۰۱:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۱۸ ق.ظ، توسط Potential.)
RE: نظر سنجی ... دوستان خواهش میکنم شرکت کنید
ظاهرا جامعه آماری اینجا یه کم ثروتمند هستند و ایده ای که قرار بود بدم داره زیر سوال میرهBig Grin

البته تصویر امنیتی که منظور من بود‌، آسون هست ... یعنی یه کتاب قدیمی رو اسکن میکنند و تکه های عکس رو برای سایت های مختلف بعنوان تصویر امنیتی میفرستند‌، هم کتاب دیجیتالی میشه و هم امنیت اون سایت تامین میشه.

پس شما با در نظر گرفتن اینکه تصویر امنیتی راحت هست جواب بدید

متشکرم

سپاس‌گزاری شده توسط: amin_tak
ارسال:
۱۲ آذر ۱۳۹۰, ۰۲:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ آذر ۱۳۹۰ ۰۲:۰۵ ق.ظ، توسط nfe89.)
(۱۲ آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۱۵ ق.ظ)Potential نوشته شده توسط:  ظاهرا جامعه آماری اینجا یه کم ثروتمند هستند و ایده ای که قرار بود بدم داره زیر سوال میرهBig Grin

البته تصویر امنیتی که منظور من بود‌، آسون هست ... یعنی یه کتاب قدیمی رو اسکن میکنند و تکه های عکس رو برای سایت های مختلف بعنوان تصویر امنیتی میفرستند‌، هم کتاب دیجیتالی میشه و هم امنیت اون سایت تامین میشه.

متشکرم

اوه چه ایده خوشکلی‌!
یعنی برای اینکه عبارت درستشو دربیارید هر کدوم رو چند بار به ملت نشون میدید و بیشترین پاسخ رو درنظر میگیرید؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Potential
ارسال:
۱۲ آذر ۱۳۹۰, ۰۲:۲۸ ب.ظ
(۱۲ آذر ۱۳۹۰ ۰۲:۰۰ ق.ظ)nfe89 نوشته شده توسط:  
(12 آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۱۵ ق.ظ)Potential نوشته شده توسط:  ظاهرا جامعه آماری اینجا یه کم ثروتمند هستند و ایده ای که قرار بود بدم داره زیر سوال میرهBig Grin

متشکرم

اوه چه ایده خوشکلی‌!
یعنی برای اینکه عبارت درستشو دربیارید هر کدوم رو چند بار به ملت نشون میدید و بیشترین پاسخ رو درنظر میگیرید؟

مرسی ... بله .... کاملا ... و کتاب بدون اینکه شما خودتون متوجه بشید در مدت کوتاهی توسط شما و افراد دیگه دیجیتالی میشه (چون سایت های مختلف این کار رو انجام میدند و کاربران سایت‌ها هم زیادن ... دو مزیت داره هم سایت امنیتش تضمین میشه و هم سایت ReCAPTCHA کتابهای قدیمی رو دیجیتالی میکنه )... این کاری هست که فقط هوش بشری میتونه انجام بده و هوش مصنوعی از انجامش عاجز هست

البته این ایده‌ی من نیست ... ایده‌ی من یه چیز دیگه استBig Grin ...
این ایده قبلا تو سایت ReCAPTCHA پیاده سازی شده ...

دوستان فروم ای با جمعیت زیاد ایرانی و خارجی اگه سراغ دارید لطفا معرفی کنید ... ممنون

سپاس‌گزاری شده توسط: Manix , nfe89
ارسال:
۱۳ آذر ۱۳۹۰, ۰۶:۱۱ ب.ظ
یه سوال همیشه ذهنم رو مشغول کرده ...

این کسایی که ۲۰۰ تا مقاله میخونن یه مقاله میدن چی کار میکننHuh
چطوری جمع بندی میکنن !

ارسال:
۱۳ آذر ۱۳۹۰, ۰۷:۲۷ ب.ظ
(۱۳ آذر ۱۳۹۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ)Potential نوشته شده توسط:  یه سوال همیشه ذهنم رو مشغول کرده ...

این کسایی که ۲۰۰ تا مقاله میخونن یه مقاله میدن چی کار میکننHuh
چطوری جمع بندی میکنن !
لزوما نباید با ۲۰۰ تا مقاله ۱ مقاله بدن مثلا ۲۰۰ تا مقاله می خونن ۷ -۸ تا مقاله میدن
هر بار که یه improvment در کارشون حاصی می شه یه مقاله میدن
این سوال بیشتر به درد تاپیک مقاله نویسی می خورد من ربطش رو با نظر سنجی نفهمیدم؟!!!!

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
ارسال:
۱۳ آذر ۱۳۹۰, ۰۸:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ آذر ۱۳۹۰ ۰۸:۳۴ ب.ظ، توسط Potential.)
مرسی

ببخشید ... اینو اینجا مطرح کردم که این نظرسنجی بالای لیست ارسال های امروز نشون داده بشه که بچه هایی که نظر ندادن ببینن .... نمیدونستم چی بگم ... گفتم سوالم رو اینجا مطرح کنم.

چقدر مانشت user friendly هست ... هیچ جایی مثل اینجا نمیشه ... مثل خونه‌ی خود آدم میمونهSmile

سپاس‌گزاری شده توسط: nfe89
ارسال: #۱۰
۱۴ آذر ۱۳۹۰, ۰۸:۱۸ ب.ظ
۴۱ نظر ... ممنونم ... و همچنان منتظر نظرات بیشتر

ارسال: #۱۱
۱۶ آذر ۱۳۹۰, ۰۱:۱۰ ب.ظ
دریا باش تا بعضی‌ها از با تو بودن لذت ببرند و آنها که لیاقت ندارند در تو غرق شوند.

"ناشناس"

ارسال: #۱۲
۱۷ آذر ۱۳۹۰, ۰۲:۵۸ ق.ظ
سلام

خیلی خیلی ممنون از همه

من همین نظرسنجی رو تو یه فروم انگلیسی گذاشتم ... مثل اینکه بحران اقتصادی خیلی رو اونها تاثیر گذاشتهBig Grin یا پول برای اونها با ارزش تره ... چون تا حالا کسی گزینه ۵ رو نزده !

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ارسال: #۱۳
۱۷ آذر ۱۳۹۰, ۰۴:۳۷ ق.ظ
(۱۷ آذر ۱۳۹۰ ۰۲:۵۸ ق.ظ)Potential نوشته شده توسط:  سلام

خیلی خیلی ممنون از همه

من همین نظرسنجی رو تو یه فروم انگلیسی گذاشتم ... مثل اینکه بحران اقتصادی خیلی رو اونها تاثیر گذاشتهBig Grin یا پول برای اونها با ارزش تره ... چون تا حالا کسی گزینه ۵ رو نزده !

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

شاید دلیلش اینه که در کشور ما چنین سوالی که شما کردید خیلی دغدغه کسی نیست! چون مگه چند نفر از ما اینترنتی خرید می کنیم که اصلا برامون فکر کردن به این موضوع مهم باشه! ولی اونجاها چون چیزهایی مثل خرید اینترنتی و تخفیف و ... معناداره طرز فکرشون به موضوع کاملا با ما فرق داره.

to get something you've never had, you have to do something you've never done
ارسال: #۱۴
۱۷ آذر ۱۳۹۰, ۰۴:۴۶ ق.ظ
خیلی جالب بود مرسی‌! راستی من تازه این تاپیک رو دیدم‌! برای اینکه بالا نگهش دارید مرتبا ارسال داشته باشید بهش!!!

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

ارسال: #۱۵
۱۷ آذر ۱۳۹۰, ۱۰:۲۰ ق.ظ
(۱۷ آذر ۱۳۹۰ ۰۴:۴۶ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  خیلی جالب بود مرسی‌! راستی من تازه این تاپیک رو دیدم‌! برای اینکه بالا نگهش دارید مرتبا ارسال داشته باشید بهش!!!

خیلی ممنون ... درسته ... من هم سعی میکنم روزی یه پست اینجا داشته باشم ولی باید بیشتر باشه ... مرسی از پیشنهادتون

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۳۹,۵۰۶ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۳۹۰ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  نظر در رابطه با استاد داور علیصا ۰ ۱,۴۳۳ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۷,۹۴۴ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۴۵ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۲۰ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  سن واقعی بدن خود را حساب کنید fahimehazimi ۷۱ ۳۵,۱۱۶ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۱,۲۶۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
  ۱۲ کد شگفت‌انگیز موبایل خود را کشف کنید elecomco ۰ ۲,۳۸۵ ۰۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
Rainbow خودتونو معرفی کنید! marvelous ۹ ۱۰۵ ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close