زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۴۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

صدای کلاس ها مفید است یا خیر؟

ارسال:
۲۰ مهر ۱۳۸۹, ۱۲:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ فروردین ۱۳۹۱ ۱۲:۴۴ ب.ظ، توسط fatima1537.)
صدای کلاس ها مفید است یا خیر؟
خیلی از دوستان وقت خودشون رو روی صدای کلاس‌ها میزارن و تو شهرستان چون دسترسی به اساتید کلاس کنکور ندارن فقط صدا رو گوش میدن میخواهیم ببینیم چقدر مفیده؟
بطور مثال بعضی‌ها بجای اینکه کتاب گسسته یوسفی رو بخونن و یاد بگیرند وقت نازنین رو صرف این صدا‌ها میکنند نمیگم بده اما شاید بازدهی مناسب رو نداشته باشه.
دوستانی که تجربه خوب یا بد دارند لطفا بیان کنید

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۰ مهر ۱۳۸۹, ۱۲:۱۵ ق.ظ
صدای کلاس ها؟مفید است یا خیر؟
ببینین بستگی به خودتون داره
مثلا من اصلا نمی تونم صدا گوش بدم! ترجیح میدم ۱۰۰۰ تا کتاب بخونم ولی ۱ ساعت نشینم و صدا گوش بدم
ولی خیلیا رو میشناسم که این کار براشون خیلی راحته‌! خوب مطمئنا خوندن جزوه با صدای استادی که داره اونو درس میده خیلی مفید‌تر از خوندن جروه خالی هست.

to get something you've never had, you have to do something you've never done
۰
۰
ارسال:
۲۰ مهر ۱۳۸۹, ۱۲:۱۹ ق.ظ
موافقم اما شاید استاد توی کتابش مطلب رو بهتر گفته باشه در ضمن این صدا‌ها بعضی هاش به جلسه ای دو ساعت هم میرسه و حتی بعضی دوستان جزوه رو هم ندارند و یه صدای خشک و خالی که معلوم نیست درو تخته کجاست گوش میدن.
سال قبل صدای رهنمون رو گوش دادم اما چیزی فراتر از کتاب نگفته بود خیلی هم کمتر.

۰
۰
ارسال:
۲۰ مهر ۱۳۸۹, ۱۲:۲۴ ق.ظ
درسته بدون جزوه فایده نداره ولی با جروه می تونه شبیه سازی خوبی برای کلاس بشه! من سال پیش یه جلسه از کلاس دکتر حقیقت رو صداشو گوش کردم و به نظرم برای مفهومی فهمیدن موضوع خیلی مفید بود! یا مثلا من فکر می کنم جزوه دکتر اجلالی بدون صدا اصلا فایده نداره!ولی خوب استاد داریم تا استاد دیگه! باید در انتخاب صدایی که می خوایم گوش بدیم دقت کنیم که اتلاف وقت نباشه!

to get something you've never had, you have to do something you've never done
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad
ارسال:
۲۰ مهر ۱۳۸۹, ۱۲:۳۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مهر ۱۳۸۹ ۱۲:۵۲ ق.ظ، توسط SarahArshad.)
RE: صدای کلاس ها؟مفید است یا خیر؟
(۲۰ مهر ۱۳۸۹ ۱۲:۰۸ ق.ظ)javadjj نوشته شده توسط:  خیلی از دوستان وقت خودشون رو روی صدای کلاس‌ها میزارن و تو شهرستان چون دسترسی به اساتید کلاس کنکور ندارن فقط صدا رو گوش میدن میخواهیم ببینیم چقدر مفیده؟
بطور مثال بعضی‌ها بجای اینکه کتاب گسسته یوسفی رو بخونن و یاد بگیرند وقت نازنین رو صرف این صدا‌ها میکنند نمیگم بده اما شاید بازدهی مناسب رو نداشته باشه.
دوستانی که تجربه خوب یا بد دارند لطفا بیان کنید
در تاکید سخنان لونا خانوم:
من به نظرم اگر تابستانها استفاده بشه بسیار بسیار مفید می تونه باشه این صداها اگه هماهنگ با جروات باشند وکامل هم باشند حتی اگه بچه تهران هم که باشید ودسترسی به اساتید رو هم داشته باشید به نظر من باز هم وقت کمتری رو نسبت به کلاس رفتن تلف می کنه دوست من !!!
البته وقتی که رمانت آزاد است مثل تابستان .
راستش من خودم در زمان کارشناسی هم بسیاری از دروس ک نکات زیادی داشت با همین روش می خواندم یعنی یا سر کلاس صدا می گرفتم یا از صدای همین جزواتی که در اینترنت هست استفاده می کردم که بسیار مفید بود برایم مثلا میدانیم که درس زبانهای برنامه سازی بسیار درس پز نکته ای است
مخصوصا استاد ما بسیار به این درس مسلط بودند و وحشتناک نکته می گفتند . راستش به نظر من در دوران درس برای دانشگاه من بسیار این روش را توصیه می کنم و برای کنکور هم اگر کسی بسیار در درسی ضعیف است ویا اگر از تابستان وقت گذاشته من فکر می کنم روش بدی نباشد.(به قول شما مخصوصا برای دوستانی که به کلاسها دسترسی ندارند )
اما اگر درسی را تسلط کافی داریم و یا با یک مرور ساده دوباره مطالبی که در دانشگاه می خوانیم
را به یاد می آوریم مخصوصا برای الان مه تابستان گذشته به نظرم عاقلانه نیست و بهتر است به قول دوستمان جواد آقا وثت نازنین مان را بهتر است به خواندن کتاب بگذرد .
اما دوستان من وقتی صدا‌ها را گوش می دهم اساتید بعضی اوقات به نکات و جاهایی اشاره می کنند که شاید ما با ۱۰ بار دور کردن هم به آنها دقت نکنیم .
مثلا من صدای سیستم عامل خقیقت را گوش میدادم در مبحث حالات فرایندها به نکاتی اشاره می کردند که وقتی آنها را گوش کردم حس کردم متن کتاب ایشان را راحتتر فهمیدم و درک کردم و توع تست دادن از یک بخش خاص که در همین بخش حالات فرایند ایشان می گفتند که به نظر بسیار ساده می آید ولی همیشه یک سوالاتی می آید که کمتر کسی می تواند جواب بدهد وهمه همین نکات (حالات
آماده- در حال اجرا- بلوکه شده را میبینند )اما در پس این نکات ریزه کاری هایی هم دارد در کتابشان
گفته بودند من نمی فهمیدم اما در صدا طوری گفتند که دقیقا جا افتاد پس همیشه نباید گفت بد ووقت گیر است برای من که شخصا جاهایی خوب بوده و استفاده کردم . خالا نظر دوستان چه باشد؟
(۲۰ مهر ۱۳۸۹ ۱۲:۱۹ ق.ظ)javadjj نوشته شده توسط:  موافقم اما شاید استاد توی کتابش مطلب رو بهتر گفته باشه در ضمن این صدا‌ها بعضی هاش به جلسه ای دو ساعت هم میرسه و حتی بعضی دوستان جزوه رو هم ندارند و یه صدای خشک و خالی که معلوم نیست درو تخته کجاست گوش میدن.
سال قبل صدای رهنمون رو گوش دادم اما چیزی فراتر از کتاب نگفته بود خیلی هم کمتر.
شاید شما تجربه بدی داشتید اما همیشه این طور نیست من مثال استاد حقیقت رو براتون زدم .
فکر می کنم استفاده از صدای همرا با جروه تاکید هم دارم چون به نظرم صدای خالی به هیچ دردی نمی خورد وفقط وقت تلف کردنه این صداهایی که توی بعضی از سایتها دوستان برای دانلود می زارن اگه همراه جزوه نیس به نظر من استفاده نشه خیلی بهتره .

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۰
۰
ارسال:
۲۰ مهر ۱۳۸۹, ۱۲:۵۷ ق.ظ
سلام بچه‌ها
من به شخصه خیلی موافق صدا نیستم. در واقع صدا برای دروسی که خود استاد می خواد امتحان بگیره بد نیست و می تونید از روی تاکید ایشون برخی نکات رو متوجه بشید و بفهمید کجاها خیلی مهمه اما! واسه دروس کنکوری خیلی وقت گیر هست و می تونید با صرف وقت کمتر و خوندن منابع نتیجه بهتری بگیرید.
یکی از مشکلاتی که توی بسته مانشت هم داریم همینه، و من نگران این موضوع هستم که قرار دادن صداها باعث اتلاف وقت دوستان بشه.

این نکته رو در نظر داشته باشید که اساتید کنکوری معجزه نمی کنن!!! و همون چیزهایی که توی کتاب هست رو با آب و تاب بیشتر مطرح می کنن.
در ضمن یه نکته هم هست، توی خوندن کتاب شما بخش هایی که خیلی تسلط دارید رو راحت رد می کنید، در حالی که توی صداها این کار خیلی راحت نیست و سر رشته از دستتون خارج می شه. در ضمن، صدا برای هر درسی خوب نیست، مثلاً فکر کنید که ریاضی مهندسی رو از روی صدا بخواهید بخونید!!!!

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: saba_1984
ارسال:
۲۰ مهر ۱۳۸۹, ۰۳:۰۴ ق.ظ
(۲۰ مهر ۱۳۸۹ ۱۲:۵۷ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  سلام بچه‌ها
من به شخصه خیلی موافق صدا نیستم. در واقع صدا برای دروسی که خود استاد می خواد امتحان بگیره بد نیست و می تونید از روی تاکید ایشون برخی نکات رو متوجه بشید و بفهمید کجاها خیلی مهمه اما! واسه دروس کنکوری خیلی وقت گیر هست و می تونید با صرف وقت کمتر و خوندن منابع نتیجه بهتری بگیرید.
یکی از مشکلاتی که توی بسته مانشت هم داریم همینه، و من نگران این موضوع هستم که قرار دادن صداها باعث اتلاف وقت دوستان بشه.

این نکته رو در نظر داشته باشید که اساتید کنکوری معجزه نمی کنن!!! و همون چیزهایی که توی کتاب هست رو با آب و تاب بیشتر مطرح می کنن.
در ضمن یه نکته هم هست، توی خوندن کتاب شما بخش هایی که خیلی تسلط دارید رو راحت رد می کنید، در حالی که توی صداها این کار خیلی راحت نیست و سر رشته از دستتون خارج می شه. در ضمن، صدا برای هر درسی خوب نیست، مثلاً فکر کنید که ریاضی مهندسی رو از روی صدا بخواهید بخونید!!!!
دکتر من با حرف شما کاملا موافقم که بهترین منبع خوندن کتابهای منبع و مراجع هست ولی حالتی رو تصور کنید که اساتید کل مباحث رو تدریس نکردن در دانشگاه( مخصوصا در دانشگاههای آزاد ویا اگه تدریس شده اصلا خود استاد هم نمی فهمیده چه میگفته به خدا قسم که من استاد داشتم الگوریتم رو از رو جزوه درس میداده وجزوه میگرفته دستش و از ر.ش می نوشت پای تخته واگه سوالی می پرسیدی خیلی راحت می گفت نمی دونم ویکی مثل من هم که چون نمی تونم هیچ چیزی رو حفظ
کنم و تا نفهمم موضوع چی یه چیه بی خیال نمی شم از بس( جان خودم بی منظور )سوال می پرسیدم من رو مجبور به حذف درسم کرد ومن مجبور شدم این درس رو حدف کنم باهاش چون علنا
بهم گفت من رو سر کلاس اذیت کردی می اندارمت خودت برو درست رو حذف کن مگه گناه من چی بود جز ندانستن وپرسیدن جالبتره که بدونید مدیر گروه هم بود البته ترم بعدش با یه استاد دیگه برداشتم اما هنوزهم نمی دانم به چه گناهی . )
هر کسی به صورت Self Study نمی تونه درس بخونه وید خیلی‌ها با استاد بهتر درس زو می فهمن
دکتر یه مسئله دیگه هم هست من یه تصویر براتون مجسم میکنم بعد شما من رو راهنمایی کنید
من با این اوصافی که شرح دادم درس پاس کردم و دوستانی مثل شما هم در دانشگاههای بزرگ
حداقلش این بود که اگه سوال میکردید اذیت نمیشدید حداقلش این بود که برای هر درس حکر نمی کنم
کمتر از ۲۵ -۳۰ جلسه کلاس رفته باشید اما من در یک دانشگاه دیگر حداکثز جلسلتم برای درس نظریه ۱۰ جلسه بوده برای سیستم ۸ جلسه بوده .حال ما هر دو به کنکور رسیده ایم من کتابها را باز می کنم می بینم بعضی از مباحث را اصلا تا به حال گوشم هم نخورده (معماری مانو را ما تا فصل ۷ خواندیم برای کنکور دیدم که در تقسیم بندی پارسه برای مثال تا آخر ۷ تازه ۲۵ درصد اول است)
برای داده تا آخر لیست‌ها خواندیم و مقداری از درختها . وووو........
شما کتابها را باز می کنی و می خواهی برای کنکور بخوانی آیا خدا وکیلی با وضع من روبرویی ؟
حال خودتان را جای من نوعی و امقال من بگذارید و مارا راهنمایی کنید !!!!!
دکتر من با شما کاملا موافقم که اساتید کنکوری کاری نمی کنند و فقط همان داده های درون کتابها را می گویند اما برای مایی که همان مباحث درون کتابها راهم کامل نگرفتیم آیا به نظرتان برای فهم یا در
بهترین حالت فهم بهتر کمک کننده نیست ؟
شاید بگویید که خودت بخوان حال با این وقتی که هست (حداکثز ۸ ماه با تابستان )
برای کسی که عادت به خود خوانی ندارد تکلیف چیست؟
آیا شما نقش اساتید دوران کارشناسی خود را انکار می کنید یا حتی کم رنگ می دانید .
من خواهرم دانشگاه شیخ بهایی اصفهان آی تی خوانده . میگفت یک درس حالا دقیقا نمی دانم
کدام درس را استادش با بچه‌ها‌ی دانشگاه اصفهان مشترک یوده .دوستش هم همین درس را یا استاد در دانشگاه اصفهان داشته یک جلسه را نمی رسد برود از استاد می خواهد که
آن کلاس را بیاید سر کلاس با بچه‌ها‌ی شیخ بهایی بنشیند و درس را بگیرد به دلائل نا هماهنگی کلاس و.... حالا جواب استاد چه بوده ؟
برو جزوه دوستان خودت روبگیر همان کافیه . چیزهایی که من به شما میگم با چیزهایی که این ور می گم یکی نیس به شما تموم کتابو میگم وکامل‌تر یه اینا نهایتا تا فصل ۷ میگم کتاب ۱۲ فصل بوده .
البته می دانم همه اساتید مثل هم نیستند و وجدان همه مثل هم نیس اما ..........
دکتر شما نگران صداها هستید اما نمی دانید که چقدر می توانید به دوستان مناطق دور دارید مکم می کنید خودتان و اساتیدتان را نبینید راستش من خودم توی دانشگاهمان استاد های زحمتکش هم داشتیم اما الان می بینم که واقعا برای درس آن اساتید خرف شما واقعا صادق است ومن با یک کتاب خواندن ساده به حدی که می خوام می رسم اما برای بقیه دروس ؟؟؟ConfusedConfused

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

۰
۰
ارسال:
۲۰ مهر ۱۳۸۹, ۰۳:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ آبان ۱۳۸۹ ۰۷:۲۷ ب.ظ، توسط faraaz_mb.)
من هم با لونا که گفتند بستگی به خودتون داره موافقم.
تایید کننده-ی این حرف، گفته-ی روانشناساست که گفتند انسان‌ها در مورد چگونگی برقراری ارتباط با محیط اطرافشون ۴دسته میشند:
۱-سمعی‌ها ۲-بصری‌ها ۳-جنبشی‌ها ۴-لمسی ها
(این رو از دکتر فرهنگ شنیدم)**در مورد چگونگی یادگیری هم برای آدما دسته بندی وجود داره. بعضیا از طریق شنیدن و بعضیا از طریق مشاهده، یادگیریشون بهتره.
***در مورد اینکه آقای تنهایی گفتند "من نگران این موضوع هستم که قرار دادن صداها باعث اتلاف وقت دوستان بشه."‌، باید عرض کنم، اولا" من تقریبا" منابعم کامله و از منابع خیلی از رتبه برتر هایی که مصاحبشون رو خوندم و شنیدم بیشتره ولی برای بهتر شدن بسته این نظر رو می دم که، لطفا" آقای تنهایی نگران این موضوع نباشند‌، چون میشه در بسته، یک فایل راهنمای کوتاه، گذاشت و تذکرات لازم رو داد. من وقتم کمه ولی بعدا" برای نوشتن این فایل، نظراتم رو اعلام می کنم.

***به عنوان یک غیرتهرانی که کارشناسیم رو تو نظام پیام نور بودم و غریب به اتفاق درس های کارشناسی رو، بطور خودخوان پاس کردم(در واحد دانشگاهی ما، از نمره گرفتن رابطه ای، خبری نبود)، به شما قول میدم، اگه ابزار و روش درست در اختیار درس خونده های نظام پیام نور قرار بگیره، تو رشته های کامپیوتری هم مثل رشته های علوم انسانی، اکثر صندلی های کلاسای ارشد-روزانه رو پیام نوری‌ها پر می کنند.

Smile
مرا عهدیست با جانان، که تا جان در بدن دارم___هواداران کویش را، چو جان خویشتن دارم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: xxx
ارسال:
۲۰ مهر ۱۳۸۹, ۱۱:۱۹ ق.ظ
به نظر من هم اگه روی جزوه باشه مفیده.
تازه خیلی وقت هدر میدن.

اگه تصویری بود خوب بود!
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۰ مهر ۱۳۸۹, ۱۲:۳۷ ب.ظ
من ساختمان داده رو از روی جزوه و ویس می خونم واسه من که مفیده
در مورد نظریه خیلی زمانم هدر می رفت چون صرفا حل التمرین بود
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۰ مهر ۱۳۸۹, ۱۲:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مهر ۱۳۸۹ ۱۲:۵۶ ب.ظ، توسط admin.)
خود من که خود خوان هستم و به شخصه هیچ اعتقادی به صدا ندارم اون هم صدای کلاس های کنکوری که همون مطالب کتابشون رو میگن حالا یه جور باشه از طریق صدا بشه سوال بپرسی حالا خوبه اما دستت بسته است و حالت گرفته میشه و معنی این حرف نمیفهمم که کسی خود خوان نیست هر کسی سعی کنه میتونه درس رو از رو کتاب بفهمه بدون نیاز به استاد!!!! اما خوب امیدوارم تو این تاپیک به نتیجه خوبی برسیم

۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۰ مهر ۱۳۸۹, ۰۲:۲۳ ب.ظ
شما معتقدی همه می تونن حود خوان باشن پس نباید برای اینکه در کدام دانشگاه درس می خوانم زیاد نگران باشیم چ.ن همه چیز بستگی به تو داره .
من هم موافقم همه صدا‌ها و جزوات به درد نمی خوره ولی بعضی هاشون واقعا خونبن و هر کسی عقیده خودش رو داره برای من که بعضی هاش خوب بوده واگر ببینم صدا وجزوه ای بهم کمک نکرد حتمی می زارمش کنار ووقتم رو تلف نمی کنم ومشکلم رو یه جور دیگه حل می کنم .

۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۰ مهر ۱۳۸۹, ۰۲:۴۹ ب.ظ
کلا همیشه کنجکاو بودم بدونم این دوستانی که دائم دنبال صدا میگردن ازش چی میفهمن؟! تا اینکه یه روز صدای استاد رو سر کلاس ریاضی مهندسی(!!!) ضبط کردم ببینم چی میشه! به جز کلی نویز مثه صدای میز و سرفه و کیفیت پایین یه مشکل خیلی بزرگ وجود داشت! اونم این بود که استاده دائم تو حرفهاش از جملاتی مثه "اینو با اون جمع میکنیم..." یا "این رابطه از این رابطه بدست اومده..." یا .... کلی جمله دیگه معلوم نبود استاده با "این" و "اون" داره به چی اشاره میکنه. مستمع صدا اگه "سرکلاس بوده باشه" و "همه محتویات تخته رو نت برداری کرده باشه" بازم هم بیشتر از ۱ ۲ تا جمله مبهم رو نمیتونه هندل کنه و کم میاره قاطی میکنه، چه برسه به کسایی که صدای اساتید دانشگاههای دیگه رو میخوان گوش بدن!!!!!!!
کامپیوتر (اصلا کلا رشته های مهندسی) دروسی دارن که اشکال و نمودارها و حتی حرکات دست استاد در فهم اون نقش خیلی پر رنگی داره، نمی دونم چجوری میشه اینها رو کنار گذاشت و درس رو فهمید!!! البته برای رشته هایی مثه ادبیات و الهیات و ... قضیه فرق میکنه!
من نظر شخصیم اینه که اشکالات اساسی زیادی به این روش درس خوندن وارده! دوستان کنکوری در انتخاب این روش خواهشا دقت کنن!

خیلی وقت بود وقت نکرده بودم پست طولانی بذارم!
ممنون از جواد عزیز بابت موضوع قشنگش!

سخته، ولی ممکنه!
۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۰ مهر ۱۳۸۹, ۰۲:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مهر ۱۳۸۹ ۰۴:۰۴ ب.ظ، توسط SarahArshad.)
واقعا چقدر نظرهای مختلف در مورد یه موضوع هست .
راستش یاد دیالوگ فیلم مار مولک افتادم:
" به تعداد آدم‌ها‌ی روی زمین راه هست برای رسیدن به خدا "
" به تعداد آدم های توی مانشت راه هست برای رسیدن به راه حل یه مشکلExclamationExclamationBig Grin"

۰
۰
ارسال: #۱۵
۲۰ مهر ۱۳۸۹, ۰۶:۵۴ ب.ظ
دوستان اگر موافقید از آقای تنهایی تقاضا دارم که صدا‌ها رو از بسته مانشت حذف کنند!!!! چرا که یک روش اصولی و مناسب برای آماده شدن کنکور ارشد کامپیوتر نیست و به نظر من شاید باعث گمراهی خیلی از دوستانی بشه که تجربه ندارند.

جزوه کلاس کنکور با صدا یا بدون صدا همون کتاب درس و کنکور هست شاید جزوه اساتید بزرگ(شاید طراحان سوال) اونم جزوه درسی ترم(البته کلا روند پخش جزوه در دانشگاه های بزرگ فکر کنم داره حذف میشه و کتب مرجع توصیه میشه) خیلی مفید‌تر باشه.

۰
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آینده شغلی برقکاران و نحوه آموزش چگونه است؟ liliahmadi ۰ ۵۱ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی هاتف ۱۰۷ ۸۵,۴۷۶ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Avzr
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۷ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
Heart هزینه عشق واقعی چقدر است aatwo ۵ ۵,۴۱۴ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ghaderZ
  چجوری بفهمیم سرور hp اورجینال است یا خیر!؟ azade1992 ۱ ۲,۲۶۳ ۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: diiyan
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۸۰۰ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس نظریه اطلاعات و کدینگ دانشگاه فردوسی jazana ۵ ۶,۶۴۷ ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hosein92
Smile ۱۰ مدل آدم نخاله که به نفع خودتان است قیدشان را بزنید! αɾια ۱۷ ۹,۶۲۶ ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: sarasadati
  اکانت تست جهت کلاس مجازی رایگان SamanehRashvand ۰ ۱,۹۸۹ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SamanehRashvand

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close