زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۴۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

صدای کلاس ها مفید است یا خیر؟

ارسال: #۱۶
۲۰ مهر ۱۳۸۹, ۰۹:۲۴ ب.ظ
صدای کلاس ها؟مفید است یا خیر؟
من تا حالا voice درسای دانشگاه رو گوش ندادم و احتمال هم میدم واسه درسایی که تمرینی هستند اصلا مفید نباشه.

ولی از انجایی که خودم یادگیری سمعیم خیلی سریع هست و عادت دارم موقع خواب یا وقتی که در حال رفت وآمد هستم audiobook گوش کنم .فکر میکنم واسه درسای توضیحی و در زمان هایی که وقت مرده به حساب میاد vioce مروری بر مطالب خوانده شده و استفاده بهینه از زمان باشه.

به نظرم اختیار استفاده از voice رو بعهده افراد بگذارین.

مست عشقم ، مست یارم، مست دوست
مست آن یارم که عالم مست اوست
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۲۱ مهر ۱۳۸۹, ۰۲:۴۱ ب.ظ
RE: صدای کلاس ها؟مفید است یا خیر؟
(۲۰ مهر ۱۳۸۹ ۱۲:۱۵ ق.ظ)luna نوشته شده توسط:  مثلا من اصلا نمی تونم صدا گوش بدم! ترجیح میدم ۱۰۰۰ تا کتاب بخونم ولی ۱ ساعت نشینم و صدا گوش بدم

دقیقا همون چیزی که من می خواستم بگم!!!
با این جمله هم خیلی حال کردمBig Grin
۰
۰
ارسال: #۱۸
۲۲ مهر ۱۳۸۹, ۰۲:۴۱ ق.ظ
صدای کلاس ها؟مفید است یا خیر؟
بستگی به درسش داره یعنی اینکه تو دانشگاه چه جور استادی داشتی اما در کل حوصله می خواهد اما خوبیش اینکه لااقل یه سری نکات میاد دستت که فقط کلاسای کنکور میگویند مثلا بیشتر از کجا سوال مطرخ میشه یا دسته بندی مطالب

یاد خدا ارامش بخش دلهاست
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آینده شغلی برقکاران و نحوه آموزش چگونه است؟ liliahmadi ۰ ۵۱ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی هاتف ۱۰۷ ۸۵,۴۶۶ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Avzr
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۷ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
Heart هزینه عشق واقعی چقدر است aatwo ۵ ۵,۴۱۴ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ghaderZ
  چجوری بفهمیم سرور hp اورجینال است یا خیر!؟ azade1992 ۱ ۲,۲۶۳ ۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: diiyan
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۸۰۰ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس نظریه اطلاعات و کدینگ دانشگاه فردوسی jazana ۵ ۶,۶۴۴ ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hosein92
Smile ۱۰ مدل آدم نخاله که به نفع خودتان است قیدشان را بزنید! αɾια ۱۷ ۹,۶۲۳ ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: sarasadati
  اکانت تست جهت کلاس مجازی رایگان SamanehRashvand ۰ ۱,۹۸۹ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SamanehRashvand

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close