زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۳۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سیستم عامل-دور دوم(چطور بخونم؟)

ارسال:
۱۰ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۴۳ ب.ظ، توسط fatima1537.)
سیستم عامل-دور دوم(چطور بخونم؟)
بچه‌ها من یه دور تابستون سیستم عامل دکتر حقیقت و خوندم!الان که اومدم بخونمش دوباره احساس می کنم مطالب برام تکراریه!با توجه به اینکه تابستون هم خلاصه نویسی نکردم به نظرتون اگر دیگه این کتاب و نخونمو خلاصه نویسی نکنم و فقط تست بزنم مشکلی پیش می آد؟

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۰ آبان ۱۳۹۰, ۰۴:۳۸ ب.ظ
سیستم عامل-دور دوم
کسی نظری نداره؟

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
۰
۰
ارسال:
۱۰ آبان ۱۳۹۰, ۰۶:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ آبان ۱۳۹۰ ۰۶:۰۴ ب.ظ، توسط hadi_m.)
RE: سیستم عامل-دور دوم
(۱۰ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۰۷ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  بچه‌ها من یه دور تابستون سیستم عامل دکتر حقیقت و خوندم!الان که اومدم بخونمش دوباره احساس می کنم مطالب برام تکراریه!با توجه به اینکه تابستون هم خلاصه نویسی نکردم به نظرتون اگر دیگه این کتاب و نخونمو خلاصه نویسی نکنم و فقط تست بزنم مشکلی پیش می آد؟

اگر شما به مطالب تئوری مسلط هستین خب خوندن بیش از اندازه تئوری دیگه بهتون کمکی نمیکنه و الان فقط باید مهارتتون رو در حل تمرین و تست بالا ببرین و با توجه به اینکه بهنگام تست خود مطالب هم مرور و بازخونی میشه پس به نظر من توقف بیجای شما روخواندن مطالب تئوری نه تنها بهتون کمکی نمیکنه و بلکه وقت هدر دادن هستش.
موفق باشین

( انان که طلبکار خدائید , خود ائید ) Heart ( حاجت ز طلب نیست شمائید , شمائید )
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu , Xilinx , mim , Aurora
ارسال:
۱۰ آبان ۱۳۹۰, ۰۷:۴۱ ب.ظ
سیستم عامل-دور دوم
(۱۰ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۰۷ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  بچه‌ها من یه دور تابستون سیستم عامل دکتر حقیقت و خوندم!الان که اومدم بخونمش دوباره احساس می کنم مطالب برام تکراریه!با توجه به اینکه تابستون هم خلاصه نویسی نکردم به نظرتون اگر دیگه این کتاب و نخونمو خلاصه نویسی نکنم و فقط تست بزنم مشکلی پیش می آد؟
خوش به حالـــــــــــــــــــــــــــــتتت !

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
۲
۰
ارسال:
۱۰ آبان ۱۳۹۰, ۰۸:۴۲ ب.ظ
(۱۰ آبان ۱۳۹۰ ۰۷:۴۱ ب.ظ)mthsh نوشته شده توسط:  
(10 آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۰۷ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  بچه‌ها من یه دور تابستون سیستم عامل دکتر حقیقت و خوندم!الان که اومدم بخونمش دوباره احساس می کنم مطالب برام تکراریه!با توجه به اینکه تابستون هم خلاصه نویسی نکردم به نظرتون اگر دیگه این کتاب و نخونمو خلاصه نویسی نکنم و فقط تست بزنم مشکلی پیش می آد؟

نه چندان!
با اینکه تو مطالب مشکلی ندارم اما هنوز تست زدن برام سخت هست!
به نظرم الان وقتشه که رو تست‌ها کار کنم!

۰
۰
ارسال:
۱۰ آبان ۱۳۹۰, ۰۹:۱۰ ب.ظ
سیستم عامل-دور دوم
به نظرم منابع دیگه بجز حقیقتم نگاه کنین . مثلا من هنوز اعتقاد دارم صفحه بندی و آدرس و اینا رو شاوم خیلی بهتر از حقیقت گفته . اگه تو این مباحث مشکل دارین از رو شاوم بخونین .
ولی الان اگه یادتونه تست‌ها رو نگاه کنین و به درسای دیگه برسین . ولی حتما یه بار دیگه یه دوره‌ی سبک بکنین تا دم کنکور سیستم عاملو .

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار , mosaferkuchulu , SarahArshad
ارسال:
۱۱ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۵۰ ق.ظ
سیستم عامل-دور دوم
(۱۰ آبان ۱۳۹۰ ۰۸:۴۲ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  
(10 آبان ۱۳۹۰ ۰۷:۴۱ ب.ظ)mthsh نوشته شده توسط:  
(10 آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۰۷ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  بچه‌ها من یه دور تابستون سیستم عامل دکتر حقیقت و خوندم!الان که اومدم بخونمش دوباره احساس می کنم مطالب برام تکراریه!با توجه به اینکه تابستون هم خلاصه نویسی نکردم به نظرتون اگر دیگه این کتاب و نخونمو خلاصه نویسی نکنم و فقط تست بزنم مشکلی پیش می آد؟

نه چندان!
با اینکه تو مطالب مشکلی ندارم اما هنوز تست زدن برام سخت هست!
به نظرم الان وقتشه که رو تست‌ها کار کنم!
حقیقت خیلی خوب گفته چطور بعد از خوندن کتاب هنوز توی تست‌ها مشکل دارین ؟!

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
۰
۰
ارسال:
۱۱ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۱۹ ق.ظ
سیستم عامل-دور دوم
دارم دیگه!نمی دونم چطور!

۰
۰
ارسال:
۱۱ آبان ۱۳۹۰, ۱۰:۲۹ ق.ظ
(۱۰ آبان ۱۳۹۰ ۰۹:۱۰ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  به نظرم منابع دیگه بجز حقیقتم نگاه کنین . مثلا من هنوز اعتقاد دارم صفحه بندی و آدرس و اینا رو شاوم خیلی بهتر از حقیقت گفته . اگه تو این مباحث مشکل دارین از رو شاوم بخونین .
ولی الان اگه یادتونه تست‌ها رو نگاه کنین و به درسای دیگه برسین . ولی حتما یه بار دیگه یه دوره‌ی سبک بکنین تا دم کنکور سیستم عاملو .

ببخشید میشه بگید شاوم کدوم کتابه دیگهHuh
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۱ آبان ۱۳۹۰, ۱۱:۵۱ ق.ظ
سیستم عامل-دور دوم
این کتاب رو آقای دکتر تنهایی در قسمت معرفی منابع معرفی کردن
(۲۳ خرداد ۱۳۸۹ ۰۵:۲۸ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  : سیستم عامل چیزی که من می دونم اینه که هر سال ایشون یه سری سوال طرح می کنند و یکی دوتاش رو سنجش تغییر می ده و سوال ارشد می شه.

در مورد کتاب ایشون بله چاپ شده. چاپ شده اش رو می تونید از اینجا گیر بیارین‌:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گویا این سایت هنوز از این کتاب داره!! پس بهتره هر چه زودتر بشتابید اگه کتاب رو ندارید. در صورتی که کسی تهیه کرد و می تونه اسکن کنه واسه بقیه هم بذاره کار خیلی خوبیه( هر چند مخالف قوانین کپی رایت هستش!)

اسم انگلیسی کتاب جهت دانلود و پیدا کردن دوستان

Schaum's Outline of Operating Systems

لطفاً اگه تهیه کنید یه نگاه به تمریناتش بکنید تا صحت گفته های منو تایید کنید. ببینید که آیا سوالات سیستم عامل عین سوال های این کتاب هست یا نه!! Big Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu
ارسال: #۱۱
۱۱ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۱۳ ب.ظ
سیستم عامل-دور دوم
بچه‌ها کسی این کتاب و نداره؟تو سایل آدینه بوک گفته موجود نیست!اگر کسی داره که یه مدت غرض بده من اسکن می کنم واسه بقیه می ذارم(از اون جایی که چاپش تموم شده مشکل شرعی نداره)

۰
۰
ارسال: #۱۲
۱۱ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۴۰ ب.ظ
سیستم عامل-دور دوم
من دارم . منتها باید بگردم پیداش کنم . فکر نکنم ارزش اسکن داشته باشه . من گفتم اگه دارین یه نگاه بهش بندازین . ولی اگه خواستین بهتون "قرض" می دم . Big Grin

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu
ارسال: #۱۳
۱۱ آبان ۱۳۹۰, ۱۱:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آبان ۱۳۹۰ ۰۸:۵۰ ق.ظ، توسط پشتکار.)
(۱۱ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۴۰ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  من دارم . منتها باید بگردم پیداش کنم . فکر نکنم ارزش اسکن داشته باشه . من گفتم اگه دارین یه نگاه بهش بندازین . ولی اگه خواستین بهتون "قرض" می دم . Big Grin

من خریدم ترجمه فرشاد صفایی و ایروانی هست
با ترجمه مهدی آصفی فرق داره؟
۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۱ آبان ۱۳۹۰, ۰۲:۴۵ ب.ظ
سیستم عامل-دور دوم
موافقم
ولیییییییییییییییییییییی
پس درسای دیگه چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چطور درصد زبانم رو به بالای ۹۰-۸۰ برسونم؟ s.gg ۸ ۲,۰۰۲ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  چطور میتوان بهتر زندگی کرد؟ شاپری ۲۴ ۱۳,۱۶۲ ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ۰۷:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  تست ۸۷ کامپیوتر مربوط به عامل ها Shekarchi_shab ۳ ۱,۶۳۶ ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۴۱۴ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۱۹ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  زبان چی و چه جوری بخونم؟ maedehgh3 ۱۷ ۱۶,۱۷۹ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۶:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۸۸۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  منابع پایگاه داده وسیستم عامل پیشرفته!دکتری ؟ morweb ۰ ۱,۷۸۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۴:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: morweb
  طراحی یک سیستم عامل (از صفر) sina4everafter ۱۲ ۱۵,۶۲۵ ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: nahalmomen2007@yahoo.com
Smile فروش کتابهای دست دوم و ارزان آمادگی ارشد انفورماتیک پزشکی qizilbash ۱ ۴,۲۳۹ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: zeilabi69

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close