تالار گفتمان مانشت
سیستم عامل-دور دوم(چطور بخونم؟) - نسخه‌ی قابل چاپ

سیستم عامل-دور دوم(چطور بخونم؟) - mosaferkuchulu - 10 آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۰۷ ب.ظ

بچه‌ها من یه دور تابستون سیستم عامل دکتر حقیقت و خوندم!الان که اومدم بخونمش دوباره احساس می کنم مطالب برام تکراریه!با توجه به اینکه تابستون هم خلاصه نویسی نکردم به نظرتون اگر دیگه این کتاب و نخونمو خلاصه نویسی نکنم و فقط تست بزنم مشکلی پیش می آد؟

سیستم عامل-دور دوم - mosaferkuchulu - 10 آبان ۱۳۹۰ ۰۴:۳۸ ب.ظ

کسی نظری نداره؟

RE: سیستم عامل-دور دوم - hadi_m - 10 آبان ۱۳۹۰ ۰۶:۰۰ ب.ظ

(۱۰ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۰۷ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  بچه‌ها من یه دور تابستون سیستم عامل دکتر حقیقت و خوندم!الان که اومدم بخونمش دوباره احساس می کنم مطالب برام تکراریه!با توجه به اینکه تابستون هم خلاصه نویسی نکردم به نظرتون اگر دیگه این کتاب و نخونمو خلاصه نویسی نکنم و فقط تست بزنم مشکلی پیش می آد؟

اگر شما به مطالب تئوری مسلط هستین خب خوندن بیش از اندازه تئوری دیگه بهتون کمکی نمیکنه و الان فقط باید مهارتتون رو در حل تمرین و تست بالا ببرین و با توجه به اینکه بهنگام تست خود مطالب هم مرور و بازخونی میشه پس به نظر من توقف بیجای شما روخواندن مطالب تئوری نه تنها بهتون کمکی نمیکنه و بلکه وقت هدر دادن هستش.
موفق باشین

سیستم عامل-دور دوم - Xilinx - 10 آبان ۱۳۹۰ ۰۷:۴۱ ب.ظ

(۱۰ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۰۷ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  بچه‌ها من یه دور تابستون سیستم عامل دکتر حقیقت و خوندم!الان که اومدم بخونمش دوباره احساس می کنم مطالب برام تکراریه!با توجه به اینکه تابستون هم خلاصه نویسی نکردم به نظرتون اگر دیگه این کتاب و نخونمو خلاصه نویسی نکنم و فقط تست بزنم مشکلی پیش می آد؟
خوش به حالـــــــــــــــــــــــــــــتتت !

RE: سیستم عامل-دور دوم - mosaferkuchulu - 10 آبان ۱۳۹۰ ۰۸:۴۲ ب.ظ

(۱۰ آبان ۱۳۹۰ ۰۷:۴۱ ب.ظ)mthsh نوشته شده توسط:  
(10 آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۰۷ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  بچه‌ها من یه دور تابستون سیستم عامل دکتر حقیقت و خوندم!الان که اومدم بخونمش دوباره احساس می کنم مطالب برام تکراریه!با توجه به اینکه تابستون هم خلاصه نویسی نکردم به نظرتون اگر دیگه این کتاب و نخونمو خلاصه نویسی نکنم و فقط تست بزنم مشکلی پیش می آد؟

نه چندان!
با اینکه تو مطالب مشکلی ندارم اما هنوز تست زدن برام سخت هست!
به نظرم الان وقتشه که رو تست‌ها کار کنم!

سیستم عامل-دور دوم - Bache Mosbat - 10 آبان ۱۳۹۰ ۰۹:۱۰ ب.ظ

به نظرم منابع دیگه بجز حقیقتم نگاه کنین . مثلا من هنوز اعتقاد دارم صفحه بندی و آدرس و اینا رو شاوم خیلی بهتر از حقیقت گفته . اگه تو این مباحث مشکل دارین از رو شاوم بخونین .
ولی الان اگه یادتونه تست‌ها رو نگاه کنین و به درسای دیگه برسین . ولی حتما یه بار دیگه یه دوره‌ی سبک بکنین تا دم کنکور سیستم عاملو .

سیستم عامل-دور دوم - Xilinx - 11 آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۵۰ ق.ظ

(۱۰ آبان ۱۳۹۰ ۰۸:۴۲ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  
(10 آبان ۱۳۹۰ ۰۷:۴۱ ب.ظ)mthsh نوشته شده توسط:  
(10 آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۰۷ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  بچه‌ها من یه دور تابستون سیستم عامل دکتر حقیقت و خوندم!الان که اومدم بخونمش دوباره احساس می کنم مطالب برام تکراریه!با توجه به اینکه تابستون هم خلاصه نویسی نکردم به نظرتون اگر دیگه این کتاب و نخونمو خلاصه نویسی نکنم و فقط تست بزنم مشکلی پیش می آد؟

نه چندان!
با اینکه تو مطالب مشکلی ندارم اما هنوز تست زدن برام سخت هست!
به نظرم الان وقتشه که رو تست‌ها کار کنم!
حقیقت خیلی خوب گفته چطور بعد از خوندن کتاب هنوز توی تست‌ها مشکل دارین ؟!

سیستم عامل-دور دوم - mosaferkuchulu - 11 آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۱۹ ق.ظ

دارم دیگه!نمی دونم چطور!

RE: سیستم عامل-دور دوم - پشتکار - ۱۱ آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۲۹ ق.ظ

(۱۰ آبان ۱۳۹۰ ۰۹:۱۰ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  به نظرم منابع دیگه بجز حقیقتم نگاه کنین . مثلا من هنوز اعتقاد دارم صفحه بندی و آدرس و اینا رو شاوم خیلی بهتر از حقیقت گفته . اگه تو این مباحث مشکل دارین از رو شاوم بخونین .
ولی الان اگه یادتونه تست‌ها رو نگاه کنین و به درسای دیگه برسین . ولی حتما یه بار دیگه یه دوره‌ی سبک بکنین تا دم کنکور سیستم عاملو .

ببخشید میشه بگید شاوم کدوم کتابه دیگهHuh

سیستم عامل-دور دوم - ahmadnouri - 11 آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۵۱ ق.ظ

این کتاب رو آقای دکتر تنهایی در قسمت معرفی منابع معرفی کردن
(۲۳ خرداد ۱۳۸۹ ۰۵:۲۸ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  : سیستم عامل چیزی که من می دونم اینه که هر سال ایشون یه سری سوال طرح می کنند و یکی دوتاش رو سنجش تغییر می ده و سوال ارشد می شه.

در مورد کتاب ایشون بله چاپ شده. چاپ شده اش رو می تونید از اینجا گیر بیارین‌:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گویا این سایت هنوز از این کتاب داره!! پس بهتره هر چه زودتر بشتابید اگه کتاب رو ندارید. در صورتی که کسی تهیه کرد و می تونه اسکن کنه واسه بقیه هم بذاره کار خیلی خوبیه( هر چند مخالف قوانین کپی رایت هستش!)

اسم انگلیسی کتاب جهت دانلود و پیدا کردن دوستان

Schaum's Outline of Operating Systems

لطفاً اگه تهیه کنید یه نگاه به تمریناتش بکنید تا صحت گفته های منو تایید کنید. ببینید که آیا سوالات سیستم عامل عین سوال های این کتاب هست یا نه!! Big Grin

سیستم عامل-دور دوم - mosaferkuchulu - 11 آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۱۳ ب.ظ

بچه‌ها کسی این کتاب و نداره؟تو سایل آدینه بوک گفته موجود نیست!اگر کسی داره که یه مدت غرض بده من اسکن می کنم واسه بقیه می ذارم(از اون جایی که چاپش تموم شده مشکل شرعی نداره)

سیستم عامل-دور دوم - Bache Mosbat - 11 آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۴۰ ب.ظ

من دارم . منتها باید بگردم پیداش کنم . فکر نکنم ارزش اسکن داشته باشه . من گفتم اگه دارین یه نگاه بهش بندازین . ولی اگه خواستین بهتون "قرض" می دم . Big Grin

RE: سیستم عامل-دور دوم - پشتکار - ۱۱ آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۱۳ ب.ظ

(۱۱ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۴۰ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  من دارم . منتها باید بگردم پیداش کنم . فکر نکنم ارزش اسکن داشته باشه . من گفتم اگه دارین یه نگاه بهش بندازین . ولی اگه خواستین بهتون "قرض" می دم . Big Grin

من خریدم ترجمه فرشاد صفایی و ایروانی هست
با ترجمه مهدی آصفی فرق داره؟

سیستم عامل-دور دوم - neda77 - 21 آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۴۵ ب.ظ

موافقم
ولیییییییییییییییییییییی
پس درسای دیگه چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟