زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۰۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوال درباره دفترچه و ازمون و ثبت نام کنکور ارشد ۹۱

ارسال: #۷۶
۲۲ آبان ۱۳۹۰, ۰۴:۳۳ ب.ظ
خیلی فوری:سوال درباره دفترچه کنکور ۹۱
یه سوال اگر گزینه "علاقمند به شرکت در گزینشِ رشته های تحصیلی دانشگاه پیام نور و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی غیرانتفاعی می باشم" را انتخاب کنیم و اگر در اینها قبول بشیم و جواب اصلی کنکور هم بیاد اونجا هم مجاز باشیم تکلیف چیه ؟!
آخه من یادم پارسال جواب علاقمندی خیلی زودتر اومد !
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۷۷
۲۲ آبان ۱۳۹۰, ۰۴:۴۶ ب.ظ
RE: خیلی فوری:سوال درباره دفترچه کنکور ۹۱
(۲۲ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۱۶ ب.ظ)ali.alhambra نوشته شده توسط:  
(22 آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۴۳ ق.ظ)ali007 نوشته شده توسط:  بنظر خودم منی که هنوز فارغ تحصیل نشدم منطقی اینه که سفید بزارم...

فکر کنم ستاره‌دار باشه، یعنی نمیشه خالی بمونه، شما بنویس ۹۱/۶، خودم پارسال اینطوری نوشتم.
اگه توضیح همینهمعقول اینه که خالی بمونه. کسی که فارغ التحصیل نشده فقط میتونه بگه حداکثر تا فلان تاریخ فارغ میشم ولی تاریخ دقیق نمیتونه بده.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۰
۰
ارسال: #۷۸
۲۲ آبان ۱۳۹۰, ۰۴:۴۹ ب.ظ
RE: خیلی فوری:سوال درباره دفترچه کنکور ۹۱
(۲۲ آبان ۱۳۹۰ ۰۴:۳۳ ب.ظ)hesampersian نوشته شده توسط:  یه سوال اگر گزینه "علاقمند به شرکت در گزینشِ رشته های تحصیلی دانشگاه پیام نور و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی غیرانتفاعی می باشم" را انتخاب کنیم و اگر در اینها قبول بشیم و جواب اصلی کنکور هم بیاد اونجا هم مجاز باشیم تکلیف چیه ؟!
آخه من یادم پارسال جواب علاقمندی خیلی زودتر اومد !

تا جایی که من میدونم\ قبولی شما بر اساس انتخاب رشته تون هست. بنابراین اگه هر دو تا را مجاز بشید بترتیب انتخاب رشته تون از اولین انتخاب شروع میشه و هر جا قبل از شما پر نشده باشه قبول میشید. پیام نور و غیر انتفاعی هم کد رشته محل دارند و در فرم انتخاب رشته وارد میکنید.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۰
۰
ارسال: #۷۹
۲۲ آبان ۱۳۹۰, ۰۴:۵۶ ب.ظ
خیلی فوری:سوال درباره دفترچه کنکور ۹۱
پس موقع انتخاب رشته اگر مجاز باشیم جفتشونو همزمان میشه برای انتخاب رشته پر کرد؟
۰
۰
ارسال: #۸۰
۲۲ آبان ۱۳۹۰, ۰۵:۴۶ ب.ظ
منظور از معدل ۴-۰ در فرم ثبت نام ارشد؟
فکر کنم برای اتباع خارجی باشه. اگر اشتباه نکنم سیستم نمره دهی همه کشورها یکسان نیست واسه همین وقتی می خواین اپلای کنین هم باید نمره هاتون تبدیل بشه. یکجورایی همان معدل الف و ... هست

از زندگانیم گله دارد جوانیم
شرمنده ی جوانی از این زندگانیم
"شهریار"
۰
۰
ارسال: #۸۱
۲۲ آبان ۱۳۹۰, ۰۶:۵۲ ب.ظ
RE: سوال‌: شرکت مجدد در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۱
(۲۱ آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۰۲ ق.ظ)genral نوشته شده توسط:  با سلام خدمت دوستان محترم مانشتی
یه سوالی داشتم در مورد این که‌: من الان دانشجوی دانشگاه آزاد هستم (مقطع ارشد - ورودی مهر ۹۰) از نظر نظام وظیفه مشمول هستم و دانشگاه آزاد واسه معافیت تحصیلیم اقدام کرده

با این شرایط اعلام شده میتونم در آزمون سراسری سال ۹۱ شرکت کنم... اگه میشه هنگام ثبت نام کد چند رو واسه نظام وظیفه بزنم؟؟؟؟؟؟؟

خواهش میکنم که جواب بنده رو بدین

اینو میدونم که اگه دو نیمسال از معافیت تحصیلی نگذشته باشه ... میشه دوباره شرکت کرد

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بله‌، اگر ۴ ماه از زمان انصراف شما نگذشته باشه و بیش از دو ترم در دانشگاه اول یعنی ارشد آزاد درس نخونده باشی مشکلی نداره و میتونی ثبت نام کنی.
در غیر این صورت باید برین خدمت رو تموم کنین بعد ادامه تحصیل بدین
برای اطمینان بیشتر هم میتونی به نظام وظیفه مرکزی رفته و با مشاوراش صحبت کنی یا اداره نظام وظیفه مراکز استانها.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: genral , Bache Mosbat
ارسال: #۸۲
۲۲ آبان ۱۳۹۰, ۰۷:۴۰ ب.ظ
RE: سوال‌: شرکت مجدد در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۱
(۲۲ آبان ۱۳۹۰ ۰۶:۵۲ ب.ظ)SORUSH نوشته شده توسط:  
(21 آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۰۲ ق.ظ)genral نوشته شده توسط:  با سلام خدمت دوستان محترم مانشتی
یه سوالی داشتم در مورد این که‌: من الان دانشجوی دانشگاه آزاد هستم (مقطع ارشد - ورودی مهر ۹۰) از نظر نظام وظیفه مشمول هستم و دانشگاه آزاد واسه معافیت تحصیلیم اقدام کرده

با این شرایط اعلام شده میتونم در آزمون سراسری سال ۹۱ شرکت کنم... اگه میشه هنگام ثبت نام کد چند رو واسه نظام وظیفه بزنم؟؟؟؟؟؟؟

خواهش میکنم که جواب بنده رو بدین

اینو میدونم که اگه دو نیمسال از معافیت تحصیلی نگذشته باشه ... میشه دوباره شرکت کرد

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بله‌، اگر ۴ ماه از زمان انصراف شما نگذشته باشه و بیش از دو ترم در دانشگاه اول یعنی ارشد آزاد درس نخونده باشی مشکلی نداره و میتونی ثبت نام کنی.
در غیر این صورت باید برین خدمت رو تموم کنین بعد ادامه تحصیل بدین
برای اطمینان بیشتر هم میتونی به نظام وظیفه مرکزی رفته و با مشاوراش صحبت کنی یا اداره نظام وظیفه مراکز استانها.
یاشاسین
خیلی خیلی ممنون
۱
۰
ارسال: #۸۳
۲۲ آبان ۱۳۹۰, ۱۰:۳۹ ب.ظ
[سوال]تفاوت ارشد ۹۱ با سال های قبل
دوستان یک اطلاعی راجع به تعداد سوالات IT:
سال ۸۹ تعداد سوال ۱۱۰ زمان برای پاسخگویی ۱۸۰ دقیقه
سال ۹۰ تعداد سوال ۹۰ زمان برای پاسخگویی ۱۸۰ دقیقه
سال ۹۱ ...!!!

من اگر چه بندگی را به خدا رسانده باشم
همه بنده ام خدایا به تو می رسد خدایی

بکشان به عاشقانت که کشی به جرم عشقم
مگرم نه وعده دادی که کشی و بر سر آیی

اگه میخوای منو بازم ببینی
من همینجام پشت اون لبخند قدیمی
حلال کنید
۰
۰
ارسال: #۸۴
۲۳ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۱۹ ق.ظ
یه مورد عجیب
حتی بعد از کنکور هم میشه معدل رو اصلاح کرد امسال که اینطور بود .
۱
۰
ارسال: #۸۵
۲۳ آبان ۱۳۹۰, ۰۵:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ آبان ۱۳۹۰ ۰۵:۴۸ ب.ظ، توسط mhhojati.)
کمک در ثبت نام کارشناسی ارشد بند ۲۲
سلام دوستان
برای ثبت نام کارشناسی ارشد در بند ۲۲ نوشته( سال و ماه اخذ مدرک  کارشناسی)
ولی من هنوز فارغ التحصیل نشدم و برای ثبت نام( بند دانشجویان سال آخر که حداکثر تا تاریخ ۳۱/۶/۹۱ فارغ التحصیل می شوند )علامت زدم
حالا قسمت ۲۲ را چی بنویسم؟ همین ۶/۹۱ بنویسم خوبه؟
۰
۰
ارسال: #۸۶
۲۳ آبان ۱۳۹۰, ۰۶:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ آبان ۱۳۹۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ، توسط homa.)
RE: کمک در ثبت نام کارشناسی ارشد بند ۲۲
اره دوست عزیز همون رو باید بنویسی
۹۱/۶

گر مرد رهی میان خون باید رفت *** از پای فتاده سر نگون باید رفت
تو پای در ره نه و هیچ مپرس*** خود راه بگویدت که چون باید رفت
۰
۰
ارسال: #۸۷
۲۳ آبان ۱۳۹۰, ۰۶:۵۷ ب.ظ
کمک در ثبت نام کارشناسی ارشد بند ۲۲
دانشجوهای سال آخر که تا تاریخ ۳۱ شهریور ۹۱ فارق التحصیل میشن باید همین تاریخ رو توی بند ۲۲ ذکر کنند. من هن همین کارو کردم.
۰
۰
ارسال: #۸۸
۲۳ آبان ۱۳۹۰, ۰۸:۱۹ ب.ظ
فوری فوری لطفا کمک کنید
سلام من الان میخوام ثبت نام کنم اما سایت بالا نمیاد دیروزم بالا نمیومد اشکال از اینترنت منه یا کل کشور همین جوریه؟ یا سایت شلوغه؟ جراین چیه؟ Angry
۰
۰
ارسال: #۸۹
۲۳ آبان ۱۳۹۰, ۰۸:۲۲ ب.ظ
RE: فوری فوری لطفا کمک کنید
(۲۳ آبان ۱۳۹۰ ۰۸:۱۹ ب.ظ)mormak نوشته شده توسط:  سلام من الان میخوام ثبت نام کنم اما سایت بالا نمیاد دیروزم بالا نمیومد اشکال از اینترنت منه یا کل کشور همین جوریه؟ یا سایت شلوغه؟ جراین چیه؟ Angry

سایت بالا نمیاد . اصلا نگران نباش
در حالت عادی تا ۲ روز دیگه هم وقت داری اما مطمئن باش این مدت تمدید میشه Cool

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۱
۰
ارسال: #۹۰
۲۳ آبان ۱۳۹۰, ۰۸:۳۶ ب.ظ
شمسی پور جزء کدام دسته است؟
در لیست دانشگاه محل تحصیل در سایت سنجش عناوین زیر موجوده. شمسی پور جزء کدامش میشه؟

- اموزشکده های فنی وحرفه ای وابسته به دانشگاه فنی حرفه ای
- اموزشکده های فنی وابسته به وزارت اموزش وپرورش
- دانشگاه فنی وحرفه ای

متشکز

از زندگانیم گله دارد جوانیم
شرمنده ی جوانی از این زندگانیم
"شهریار"
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات استعداد تحصیلی ازمون دکتری ۹۱ انرژی مثبت ۱۶ ۱۹,۶۸۳ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۷۴۵ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۳ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۴۱۱ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۶۵۴ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۵۰ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۸۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۴۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  ازمون های استخدامی فراگیر و امزش وپرورش شانی ۰ ۱,۷۹۴ ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: شانی

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close