زمان کنونی: ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۰۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوال درباره دفترچه و ازمون و ثبت نام کنکور ارشد ۹۱

ارسال:
۰۹ مهر ۱۳۹۰, ۰۸:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۰۲ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
شرکت ازمایشی در کنکور کارشناسی ارشد
سلام خدمت دوستان گل مانشت
یه سوال دارم من دو سال مونده به اینکه فارغ التحصیل بشم
حالا می خوام تو امتحان کارشناسی ارشد پیش رو خودم رو تو امتحانات محک بزنم
سوالم اینه که در صورتی که قبول بشم و نرم برای ثبت نام ایا برام محدودیتی اعمال میشه یا نه ؟
می خوام قبل زا اینکه یک بار امتحان کارشناسی ارشد اصلی رو بدم تجربه حضور رو داشته باشم
چون کلا استرسی هستم و این ساختار بهم کمک می کنه که بهتر از پسش بر بیام اما می ترسم که برام مشکلی یا محدودیت یپیش بیاد
ممنون میمش راهنماییم کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۹ مهر ۱۳۹۰, ۰۹:۱۸ ب.ظ
RE: تست کارشناسی ارشد
(۰۹ مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۴۴ ب.ظ)masoudkhan نوشته شده توسط:  سلام خدمت دوستان گل مانشت
سوالم اینه که در صورتی که قبول بشم و نرم برای ثبت نام ایا برام محدودیتی اعمال میشه یا نه ؟
می خوام قبل زا اینکه یک بار امتحان کارشناسی ارشد اصلی رو بدم تجربه حضور رو داشته باشم
چون کلا استرسی هستم و این ساختار بهم کمک می کنه که بهتر از پسش بر بیام اما می ترسم که برام مشکلی یا محدودیت یپیش بیاد

شما تنها مجاز هستید در المپیاد کامپیوتر شرکت کنید. یعنی فرم که پر میکنی اعلام میکنید که متقاضی کنکور نیستید . بعدش همه مراحل مثل کنکوریا هست‌، آزمون میدید و رتبه شما میاد . پس امکان قبولی شما صفر هست( چون اصلا نمی تونید بعنوان داوطلب کنکور برید سر جلسه) . تازه باید بررسی کنید ببیند چون ۲ سال مونده تا فارق التحصیلی میتونید المپیاد شرکت کنید یا نه ۰ یه محدودیتی داره اما فکر نکنم مشکلی براتون ایجاد کنه)

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال:
۱۰ مهر ۱۳۹۰, ۱۲:۵۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۵۲ ق.ظ، توسط موج.)
تست کارشناسی ارشد
(۰۹ مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۴۴ ب.ظ)masoudkhan نوشته شده توسط:  سلام خدمت دوستان گل مانشت

اگه دوسالت تموم شده و امسال وارد ترم ۵ میشی میتونی شرکت کنی من خودم سال سوم هم شرکت کردم ولی به سه تا نکته دقت کن
۱- انتخاب رشته نکن چون در صورت قبولی روزانه یه سال از کنکور محروم هستی
وقتی که رتبت اومد میتونی از قبولی دوستان بفهمی که کجا میتونی قبول بشی
۲- راهی که دوستمون برای المپیاد گفت خیلی بهتره
۳- اصلا قیاس درستی به دست نمیاری کنکور سال سوم کجا و کنکور سال آخر کجا . اون استرسی که سر جلسه بهت وارد میکنه کلی تفاوت داره مثلا من سال سوم نخونده رفتم سر جلسه ریاضی یازده درصد زدم پارسال کلی خونده بودم ولی فشار جلسه باعث شد هشت درصد زدم
موفق باشی

۰
۰
ارسال:
۱۰ مهر ۱۳۹۰, ۰۸:۴۸ ق.ظ
شرکت ازمایشی در کنکور کارشناسی ارشد
پس یعنی به جای اینکه امتحان کنکور کارشناسی ارشد رو بدم بهتره برم المپیاد کامپیوتر شرکت کنم درسته؟
ایا محدودیتی نداره چون قبلا دنبالش بودم می گفت باید نامه بگیری دانشگاهتون اجازه شرکتت رو بده
چون من دانشگاه پیام نور هستم اولویت بندی می کنن مثل اینکه

و اگر هم کنکور میدم نباید دانشگاهی رو انتخاب کنم

۰
۰
ارسال:
۱۴ مهر ۱۳۹۰, ۰۳:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مهر ۱۳۹۰ ۰۴:۲۸ ب.ظ، توسط Stud.)
RE: شرکت ازمایشی در کنکور کارشناسی ارشد
(۱۰ مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۴۸ ق.ظ)masoudkhan نوشته شده توسط:  پس یعنی به جای اینکه امتحان کنکور کارشناسی ارشد رو بدم بهتره برم المپیاد کامپیوتر شرکت کنم درسته؟
دوست عزیز مرحله اول المپیاد کامپیوتر در واقع همون کنکور کارشناسی ارشد هست یعنی شما همون سوالای کنکور رو باید پاسخ بدی و با داوطلبان کنکور در یک جا قرار میگیری و امتحان میدی. شما باید در ثبت نام اولیه امتحان کنکور کارشناسی ارشد تیک "منحصرا متقاضی شرکت در آزمون المپیاد می باشم" رو بزنید و مجاز به انتخاب رشته امتحانی دوم(شناور) نمیشید و هنگامی هم که رتبتون اومد نمی تونید انتخاب رشته کنید.توی دفترچه پارسال نوشته بود سال سوم ویا سوم به بعد باشید و حداقل ۷۰ واحد باید پاس کرده باشید. منم کنکور ۹۰ رو المپیادی دادم برای من که محدودیتی نبود البته من دانشگاه پیام نوری نیستم
۰
۰
ارسال:
۲۱ مهر ۱۳۹۰, ۰۹:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۴۴ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
Question [سوال]تفاوت ارشد ۹۱ با سال های قبل
سلام خواستم بدونم ارشد ۹۱ مهندسی کامپیوتر با ساله قبل چه تفاوتی داره؟
مثلا آیا گرایشها تفکیک شده؟هرکدام در یک دفترچه است ؟ تعداد سوالات؟ و به طور کلی!و چقدر ظرفیت تغییر کرده؟
چون دفترچه سال ۸۹ با ۹۰ فرق داشت مثلا گرایش نرم و هوش....... جدا بود

drink 8 glasses of water a day

۰
۰
ارسال:
۲۱ مهر ۱۳۹۰, ۱۲:۱۵ ب.ظ
تفاوت ارشد ۹۱
تفاوت ۸۹ با ۹۰ هم روز قبل از کنکور معلوم شد . الان که نمیشه فهمید‌، حتی دفترچه شماره ۱ هم نیومده‌! اما به نظرم با این تغییرات اساسی که تو کنکور ۹۰ بود‌، احتمالا روال تا چند سال آینده همین باشه . به نظرم دیگه تغییرات مهمی نمیدند.

البته این سوال جاش توی اخبار نیست‌، باید تو بخش مشاوره یا مباحث عمومی یا یه جای بهتر می پرسیدین‌، مدیر محترم تاپیک رو منتقل کنند /

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار
ارسال:
۱۱ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۴۷ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
سوال درباره دفترچه و ازمون و ثبت نام کنکور ارشد ۹۱
سلام
من ۱۱ واحدم مونده و تا ۳۱/۶/۹۱ تموم میشه . باید معدل واحد های گذروندمو تا ۳۱/۶/۹۰ اعلام کنم .
اخردفترچه یه فرم دادن که باید اونو پرکنیم.
سوالم اینه ک باید حتما شماره پرونده داشته باشم . این شماره پرونده چیه ؟همونه که با کارت اعتباری می خریم ؟
بعد قسمت اول و پر کنم . باید بدم به دانشگاه؟ دیگه نیازنیست کار دیگه ای کرد. یعنی خودشون ارسال میکنند برای سنجش.؟
یونی ما شهرستانه . باید فردا برم . ممنون میشم منو روشن کنید؟

دارم با پای پیاده از مانشت بالا می رم.
پاهام خسته شده. یکی دستمو بگیره .
Blush

هر دم از ایمان و کفر . میشوم خالی و پر
۰
۰
ارسال:
۱۱ آبان ۱۳۹۰, ۰۲:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۲۳ ب.ظ، توسط mfXpert.)
خیلی فوری:سوال درباره دفترچه کنکور ۹۱
(۱۱ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ)unification نوشته شده توسط:  سلام
من ۱۱ واحدم مونده و تا ۳۱/۶/۹۱ تموم میشه . باید معدل واحد های گذروندمو تا ۳۱/۶/۹۰ اعلام کنم .
بله

(۱۱ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ)unification نوشته شده توسط:  سلام
اخردفترچه یه فرم دادن که باید اونو پرکنیم.
سوالم اینه ک باید حتما شماره پرونده داشته باشم . این شماره پرونده چیه ؟همونه که با کارت اعتباری می خریم ؟
بله

(۱۱ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ)unification نوشته شده توسط:  بعد قسمت اول و پر کنم . باید بدم به دانشگاه؟ دیگه نیازنیست کار دیگه ای کرد. یعنی خودشون ارسال میکنند برای سنجش.؟
یونی ما شهرستانه . باید فردا برم . ممنون میشم منو روشن کنید؟
شما قسمت اول رو پر می کنید و دانشگاه هم قسمت دوم که مربوط به تعداد واحد های گذرانده شده و معدل هستش پر می کنه و بعد از امضای مسئول آموزش‌، برگه رو به خود شما برمیگردونن.وقتی نتایج اومد و فرضا دانشگاه X قبول شدید موقع ثبت نام تو دانشگاه‌، شما باید اون برگه رو تحویل دانشگاه محل قبولی بدید

One who is raised by sword can't be beaten. One who is toughened by fire can't be burned
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: unification
ارسال: #۱۰
۱۱ آبان ۱۳۹۰, ۰۳:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ آبان ۱۳۹۰ ۰۳:۳۰ ب.ظ، توسط unification.)
(۱۱ آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۲۳ ب.ظ)mfXpert نوشته شده توسط:  شما قسمت اول رو پر می کنید و دانشگاه هم قسمت دوم که مربوط به تعداد واحد های گذرانده شده و معدل هستش پر می کنه و بعد از امضای مسئول آموزش‌، برگه رو به خود شما برمیگردونن.وقتی نتایج اومد و فرضا دانشگاه X قبول شدید موقع ثبت نام تو دانشگاه‌، شما باید اون برگه رو تحویل دانشگاه محل قبولی بدید
یعنی هر دو برگه رو به من پس میدن

حب اگه من دوتا کارت اعتباری بگیرم . شماره پروندش کدوم میشه ؟

دارم با پای پیاده از مانشت بالا می رم.
پاهام خسته شده. یکی دستمو بگیره .
Blush

هر دم از ایمان و کفر . میشوم خالی و پر
۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۱ آبان ۱۳۹۰, ۰۴:۲۷ ب.ظ
RE: خیلی فوری:سوال درباره دفترچه کنکور ۹۱
(۱۱ آبان ۱۳۹۰ ۰۳:۲۶ ب.ظ)unification نوشته شده توسط:  یعنی هر دو برگه رو به من پس میدن
حب اگه من دوتا کارت اعتباری بگیرم . شماره پروندش کدوم میشه ؟
معدلتون رو تا آخرین ترمی که تموم کردید باید بنویسید یعنی همون شهریور ۹۰-این فرمها رو موقع قبولی باید تحویل بدید(توضیحات تفضیلی و کامل توی دفترچه نوشته است)
شماره پرونده تون همونیه که توی کارت اعتباری اول نوشته(همون کارتی که برای آزمون اصلی خریدید)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: unification , kavehn
ارسال: #۱۲
۱۴ آبان ۱۳۹۰, ۰۴:۲۲ ق.ظ
Heart RE: خیلی فوری:سوال درباره دفترچه کنکور ۹۱
آیا این فرم رو لزومی داره فعلا پر کنیم یا می شه تا آخز سال ۹۰ تکمیلش کرد؟!Exclamation
۰
۰
ارسال: #۱۳
۱۴ آبان ۱۳۹۰, ۰۸:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آبان ۱۳۹۰ ۰۸:۴۹ ق.ظ، توسط aatwo.)
(۱۴ آبان ۱۳۹۰ ۰۴:۲۲ ق.ظ)RedHat نوشته شده توسط:  آیا این فرم رو لزومی داره فعلا پر کنیم یا می شه تا آخز سال ۹۰ تکمیلش کرد؟!Exclamation

بهتره الان پر کنید شاید فردا هزار جور مشکل پیش بیاد مثلا دانشگاه ما یه سال یه درس ۳ واحدی داده بود بعد از پاس کردن ۲ واحدی تبدیل کرد معدل هم عوض شد
این سیستم دانشگاهی ما هست

drink 8 glasses of water a day

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: RedHat
ارسال: #۱۴
۱۴ آبان ۱۳۹۰, ۱۱:۲۴ ق.ظ
سلام سواله منم راجع به دفترچه سراسریه می خواستم بدونم من که دانشجوی ارشد ازاد هستم می تونم تو آزمون شرکت کنم و اگر قبول شدم از آزاد انصراف بدم یا قبل از ثبت نام سراسری امسال باید انصراف داده باشم ؟ به خاطر این قسمت از دفترچه این سوالو پرسیدم:
شرکت مجدد فار غ التحصیلان دوره های کارشناسی ارشد و یا دکتری در همان رشته قبلی و همچنین شرکت دانشجویان دوره کارشناسی ارشد و
دوره دکتری ممنوع م‌ی باشد و این داوطلبان حق ث بت نام و شرکت در آزمون را ندارن د . لذا فارغ التحصیلان با توجه به ضوابط مندرج در ای ن دفترچه
به جز در رشت ه ای که فارغ التحصیل شده اند در صور ت‌ی که از لحاظ نظام وظیفه مشکلی نداشته باشند م‌ی توانند در یکی از رشت ه های مندرج در
مندرج در صفحه ۴ توجه نمایند. « الف » دفترچه آزمون شرکت نمایند . ضمناً لازم است به تذکر مهم بند
۰
۰
ارسال: #۱۵
۱۴ آبان ۱۳۹۰, ۰۲:۳۹ ب.ظ
(۱۴ آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۲۴ ق.ظ)sogol67 نوشته شده توسط:  سلام سواله منم راجع به دفترچه سراسریه می خواستم بدونم من که دانشجوی ارشد ازاد هستم می تونم تو آزمون شرکت کنم و اگر قبول شدم از آزاد انصراف بدم یا قبل از ثبت نام سراسری امسال باید انصراف داده باشم ؟ به خاطر این قسمت از دفترچه این سوالو پرسیدم:
شرکت مجدد فار غ التحصیلان دوره های کارشناسی ارشد و یا دکتری در همان رشته قبلی و همچنین شرکت دانشجویان دوره کارشناسی ارشد و
دوره دکتری ممنوع م‌ی باشد و این داوطلبان حق ث بت نام و شرکت در آزمون را ندارن د . لذا فارغ التحصیلان با توجه به ضوابط مندرج در ای ن دفترچه
به جز در رشت ه ای که فارغ التحصیل شده اند در صور ت‌ی که از لحاظ نظام وظیفه مشکلی نداشته باشند م‌ی توانند در یکی از رشت ه های مندرج در
مندرج در صفحه ۴ توجه نمایند. « الف » دفترچه آزمون شرکت نمایند . ضمناً لازم است به تذکر مهم بند
من قبلا فکر می کردم که فقط اگه روزانه قبول نشده باشی می تونی تو آزمون شزکت کنی ولی الان اینو خوندم نگران شدم لطفا هرکی میدونه جوابه منو بده Huh
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۱۹۵ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۷۹۱ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  تصمیم گیری مهم درباره مکان سرور سایت admin ۴ ۴,۳۸۴ ۲۸ دى ۱۴۰۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahsa3323
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۵۳۵ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۲۷ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۶۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۳۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۲۶۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  ازمون های استخدامی فراگیر و امزش وپرورش شانی ۰ ۱,۷۶۹ ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: شانی
  یه سوال از کنکور ۸۶ ارشد IT sos006 ۲ ۲,۲۵۴ ۱۶ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sos006

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close