زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۴۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتخاب رشته ...

ارسال:
۰۱ مهر ۱۳۹۹, ۰۸:۲۱ ب.ظ
Video انتخاب رشته ...
سلام به همگی من ساروی هستم. می خواستم بدونم من با این رتبه ای که در منطقه ی ۲ آوردم (۷۰۰) برم کامپوتر فردوسی مشهد بهتره یا نوشیروانی بابل از یه طرف نوشیروانی بابل دانشگاه خوبیه و همین طور از نظر مسافت نزدیکه ولی از طرف دیگه فردوسی مشهد یکی از دانشگاه های خوب و سطح بالا کشوره ... نمی دونم چیکار کنم...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۲ مهر ۱۳۹۹, ۰۷:۵۵ ب.ظ
انتخاب رشته ...
فردوسی خیلی دانشگاه خوبیه خیلی بهتر از بابل
۱
۰
ارسال:
۰۲ مهر ۱۳۹۹, ۱۰:۰۳ ب.ظ
RE: انتخاب رشته ...
(۰۲ مهر ۱۳۹۹ ۰۷:۵۵ ب.ظ)شانی نوشته شده توسط:  فردوسی خیلی دانشگاه خوبیه خیلی بهتر از بابل

شنیدم که فردوسی مشهد بهتره از این لحاظ که دانشگاه مادره و همه ی رشته های سه گروه رو داره ولی از نظر فنی میگن که بابل بهتر نباشه هم سطحه... تازه مسافت رو هم باید در نظر گرفت ... من خودم برخلاف خانواده ام دوست دارم برم مشهد ولی میگن که مشهد جو و فرهنگ خوبی نداره ...
۰
۰
ارسال:
۰۲ مهر ۱۳۹۹, ۱۱:۲۳ ب.ظ
انتخاب رشته ...
(۰۲ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۰۳ ب.ظ)Amir-Reza نوشته شده توسط:  شنیدم که فردوسی مشهد بهتره از این لحاظ که دانشگاه مادره و همه ی رشته های سه گروه رو داره ولی از نظر فنی میگن که بابل بهتر نباشه هم سطحه... تازه مسافت رو هم باید در نظر گرفت ... من خودم برخلاف خانواده ام دوست دارم برم مشهد ولی میگن که مشهد جو و فرهنگ خوبی نداره ...
از نظر "فنی" یعنی چی؟ پا به توپشون خوبه و خوب دریبل می‌کنند؟
از دانشکده مهندسی‌کامپیوترِ مشهد چار پنج‌تا بابل در میاد. دوس دارم بدونم کدوم آدم عاقلی این حرف رو بهت زده.
۱
۰
ارسال:
۰۳ مهر ۱۳۹۹, ۰۲:۱۷ ق.ظ
انتخاب رشته ...
الان راستش مشهد رو بیخیال شدم می خوام بزنم کامپوتر خوارزمی بعدشم بابل ... سال قبل یه نفر با رتبه ۷۵۰ منطقه ۲ تونست بره خوارزمی ...
۰
۰
ارسال:
۰۳ مهر ۱۳۹۹, ۱۱:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۰۴:۴۹ ب.ظ، توسط kambiz.)
RE: انتخاب رشته ...
(۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۷ ق.ظ)Amir-Reza نوشته شده توسط:  الان راستش مشهد رو بیخیال شدم می خوام بزنم کامپوتر خوارزمی بعدشم بابل ... سال قبل یه نفر با رتبه ۷۵۰ منطقه ۲ تونست بره خوارزمی ...

مقایسه کامپیوتر فردوسی مشهد و بابل رو به یه بچه هم بگی میتونه تشخیص بده. بعد میگی شنیدم مشهد جو و فرهنگ خوبی نداره!!!!! چه حرفیه آخه!!!!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: شانی

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Wink انتخاب رشته شانی ۱۰ ۴,۴۷۰ ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ۰۴:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۴۷۶ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۱۵ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  نتیجه انتخاب رشته دکتری ۹۹ nazanin2020 ۴ ۳,۰۸۱ ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: q88lp
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۳۴۵ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  انتخاب رشته دکتری naiad ۲ ۲,۴۷۷ ۰۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۴,۵۰۹ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  ترجیح رشته مورد علاقه یا انتخاب دانشگاه قوی تر tesla66 ۱ ۲,۷۲۶ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Sad انتخاب رشته و روند مصاحبه در دانشگاه های خاص dj_abed ۲ ۶,۰۶۱ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۶۹,۱۸۳ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close