تالار گفتمان مانشت
انتخاب رشته ... - نسخه‌ی قابل چاپ

انتخاب رشته ... - Amir-Reza - 01 مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۲۱ ب.ظ

سلام به همگی من ساروی هستم. می خواستم بدونم من با این رتبه ای که در منطقه ی ۲ آوردم (۷۰۰) برم کامپوتر فردوسی مشهد بهتره یا نوشیروانی بابل از یه طرف نوشیروانی بابل دانشگاه خوبیه و همین طور از نظر مسافت نزدیکه ولی از طرف دیگه فردوسی مشهد یکی از دانشگاه های خوب و سطح بالا کشوره ... نمی دونم چیکار کنم...

انتخاب رشته ... - شانی - ۰۲ مهر ۱۳۹۹ ۰۷:۵۵ ب.ظ

فردوسی خیلی دانشگاه خوبیه خیلی بهتر از بابل

RE: انتخاب رشته ... - Amir-Reza - 02 مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۰۳ ب.ظ

(۰۲ مهر ۱۳۹۹ ۰۷:۵۵ ب.ظ)شانی نوشته شده توسط:  فردوسی خیلی دانشگاه خوبیه خیلی بهتر از بابل

شنیدم که فردوسی مشهد بهتره از این لحاظ که دانشگاه مادره و همه ی رشته های سه گروه رو داره ولی از نظر فنی میگن که بابل بهتر نباشه هم سطحه... تازه مسافت رو هم باید در نظر گرفت ... من خودم برخلاف خانواده ام دوست دارم برم مشهد ولی میگن که مشهد جو و فرهنگ خوبی نداره ...

انتخاب رشته ... - Behnam‌ - ۰۲ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۲۳ ب.ظ

(۰۲ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۰۳ ب.ظ)Amir-Reza نوشته شده توسط:  شنیدم که فردوسی مشهد بهتره از این لحاظ که دانشگاه مادره و همه ی رشته های سه گروه رو داره ولی از نظر فنی میگن که بابل بهتر نباشه هم سطحه... تازه مسافت رو هم باید در نظر گرفت ... من خودم برخلاف خانواده ام دوست دارم برم مشهد ولی میگن که مشهد جو و فرهنگ خوبی نداره ...
از نظر "فنی" یعنی چی؟ پا به توپشون خوبه و خوب دریبل می‌کنند؟
از دانشکده مهندسی‌کامپیوترِ مشهد چار پنج‌تا بابل در میاد. دوس دارم بدونم کدوم آدم عاقلی این حرف رو بهت زده.

انتخاب رشته ... - Amir-Reza - 03 مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۷ ق.ظ

الان راستش مشهد رو بیخیال شدم می خوام بزنم کامپوتر خوارزمی بعدشم بابل ... سال قبل یه نفر با رتبه ۷۵۰ منطقه ۲ تونست بره خوارزمی ...

RE: انتخاب رشته ... - kambiz - 03 مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۰ ق.ظ

(۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۷ ق.ظ)Amir-Reza نوشته شده توسط:  الان راستش مشهد رو بیخیال شدم می خوام بزنم کامپوتر خوارزمی بعدشم بابل ... سال قبل یه نفر با رتبه ۷۵۰ منطقه ۲ تونست بره خوارزمی ...

مقایسه کامپیوتر فردوسی مشهد و بابل رو به یه بچه هم بگی میتونه تشخیص بده. بعد میگی شنیدم مشهد جو و فرهنگ خوبی نداره!!!!! چه حرفیه آخه!!!!