زمان کنونی: ۲۸ فروردین ۱۴۰۰, ۰۱:۵۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشکل در برنامه نویسی شیء گرا

ارسال:
۰۵ شهریور ۱۳۹۹, ۱۲:۰۰ ب.ظ
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا
سلام. من در نت بینز برنامه نویسی می کنم. برای برنامه نویسی شیء گرا در قسمت دیزاین گزینه properties رو ندارم و برنامم اجرا نمیشه. کسی میدونه باید چی کار کنم ؟؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۴۰۱ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer
  رفع اشکال نصب جاوا، مشکل ساخته نشدن virtual machine shiivaa ۱۲ ۱۱,۱۲۳ ۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: wanted471
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۶۱۰ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
  برای آموزش مبانی برنامه نویسی چکار کنیم؟ elecomco ۰ ۵۷۴ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  همکار در حوزه speech recognition و برنامه نویسی اندروید pasargad7788 ۰ ۵۲۳ ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: pasargad7788
  چرا یادگیری برنامه نویسی ؟ elecomco ۰ ۶۴۳ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۵۷ ب.ظ
  معرفی زبان برنامه نویسی کریستال : Crystal elecomco ۰ ۵۵۲ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۵۵ ب.ظ
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۳,۲۱۵ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  خرید کتاب زبان اصلی آموزش برنامه نویسی جاوا moslem73421 ۶ ۱,۹۰۷ ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  برنامه ریزی و کارهایی که باید انجام بدم fatemesoleimani ۲۰۸ ۲۶,۷۹۸ ۰۲ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه سلیمانی

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close