زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۱۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

[دانلود] جزوه و ویس مدارمنطقی دکتر اجلالی سال ۹۰

ارسال:
۱۰ آبان ۱۳۹۰, ۰۹:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۱۰ ب.ظ، توسط هاتف.)
سلام
این جزوه رو خانمی نوشتند که بعد از کلاس از روی صدای ضبط شده، جزوه رو با دقت زیاد پاکنویس کردند و ازین منظر بسیار با ارزش هست.
البته چون نسخه کپی اون به دست من رسیده، جزوه رنگی نیست، بنده ایشون رو نمی شناسم اما امیدوارم خود ایشون بابت انتشار این جزوه رضایت داشته باشند.

می تونید از
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
دانلود کنید

همچنین صدای کلاس رو از
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
دریافت کنید.

که آقای
زحمت اش رو کشیدند.

اینم
که آقای
زحمت اش رو قبول کردند.

ضمنا صدای جلسه اول و دوم موجود نیست.
انشاالله مفید واقع بشه.
ویس ها رو به زودی توی سرور جدید قرار داده و این بخش رو اصلاح می کنم.

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mat , ali , Sunshine Off , lucky_luke , Anahita.R , zer0ne , ارام , انرژی مثبت , SarahArshad , fatima1537 , پشتکار , ahmadnouri , eliness , Xilinx , bitbit , Lantern , رضا صفدری , parinaz_ashraf , aatwo , Parva , mohabati10 , mahdi20 , marjanj , **sara** , mahi_24 , xps1530 , زلال , H-Arshad , rend4rend , ahmadi_development , پری , hadi_m , nfe89 , slash3231 , daneh , byb , MONA_STAR , اکتیو , mehrdad66 , prosperous , M.H.P , setareh24 , misagh01 , arman405 , jafarir , Shokoufe.S , M.Amin.M , m@hboobe , mojimbn , farnaz.sad , farima69 , Payam92 , itman2011 , m450ud , iabidi , reza1234 , terma , !!!Alireza!!! , friendchp , jjbehrooz , هدیه , pervisir , ehsanmomeni , شیوا۸۸ , pouri_sb , masoomeh_s , baranchi , چـکاوک , adel28 , nadia32 , aziminia , saman_6468 , mehrdad372 , EhsanChess , 1100 , nasrolah , tesna , cs03 , saiedattar , robot110 , hamid1369 , poursadeqi , Sara_z , shahbazi , arashmobileboy , iApp , sahar bano , livestrong , starlet , Morris , abdolhamid , saeidkhan , dolma , maryam_92a , rezajam , mcse2010 , Omn1990 , judi , *HANA* , elahe-comp , d_felfelak , hrf67 , haveking , donya_d , MajidNasiri , پرهوده , BBumir
ارسال:
۲۰ آذر ۱۳۹۰, ۱۲:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۴۲ ب.ظ، توسط nfe89.)
[دانلود] ویس مدارمنطقی دکتر اجلالی سال ۹۰
سلام به مانشتی های گل

من دیروز ویسها رو از هاتف عزیز گرفتم.
ویسهای کلاس مدار منطقی دکتر اجلالی در تابستان نود هست.
از جلسه سوم تا آخر (که جلسه یازدهم باشه) موجوده.
هر جلسه هم دو فایل داره که از اسم فایلها معلومه کدوم به کدومه.
مثل ویسهای معماری، تا جایی حجمشون رو کم کردم که از کیفیت نیافته.

این آدرس همه فایلها در سرور مدیا فایر هست:

روی هر فایلی کلیک کنید صفحه دانلودش باز میشه.

باز هم تشکر میکنم از هاتف جان بخاطر به اشتراک گذاشتن و تلاشی که برای ایجاد فرصتهای برابر میکنن.
التماس دعا
 سپاس‌گزاری شده توسط: mat , مازیار صفایی , محسن هنرمند , ov.argh , Xilinx , rozh66 , Bahar009 , M.H.P , **sara** , arshadhoush , lzohreh , Parva , !!!Alireza!!! , cs03 , هاتف
ارسال:
۲۰ آذر ۱۳۹۰, ۰۴:۰۴ ب.ظ
RE: [دانلود] جزوه مدارمنطقی دکتر اجلالی سال ۹۰
ولی خداییش با جزوه نمی خونه!
من قسمت فلیپ فلاپ‌ها رو مشکل دارم توی جزوه نوشته جلسه ۵/ ولی ویس شماره ۶ سمت دوم دقیقه ۴۰ به بعد شروع می شه!Big Grin

بازم ممنونRolleyes

قبل از ایجاد تاپیک جدید فقط ۴ دقیقه در تالار جستجو کنیم.....
 سپاس‌گزاری شده توسط: nfe89 , misagh01
ارسال:
۲۰ آذر ۱۳۹۰, ۰۴:۱۳ ب.ظ
[دانلود] جزوه مدارمنطقی دکتر اجلالی سال ۹۰
آره منم خاستم بگم جلو عقبه.
احتمالا جزوه مال یه کلاس دیگست ویس ماله یه کلاس دیگه
چون مباحث و ترتیب یکی هست.

حالا اینا رو دقیقشو آقا هاتف میدونه حتما
 سپاس‌گزاری شده توسط: مازیار صفایی
ارسال:
۲۰ آذر ۱۳۹۰, ۰۹:۲۵ ب.ظ
[دانلود] جزوه مدارمنطقی دکتر اجلالی سال ۹۰
(۲۰ آذر ۱۳۹۰ ۰۴:۱۳ ب.ظ)nfe89 نوشته شده توسط:  حالا اینا رو دقیقشو آقا هاتف میدونه حتما
بله این ویس با این جزوه هماهنگ نیست.
به نظرم این جزوه نیاز به ویس نداره اما بازم صلاح مملکت خویش..

سپاس‌گزاری شده توسط: مازیار صفایی , Shiny_Star , ov.argh , terma
ارسال:
۰۹ دى ۱۳۹۰, ۰۹:۲۱ ق.ظ
(۰۸ دى ۱۳۹۰ ۰۸:۳۰ ب.ظ)sedigh نوشته شده توسط:  سلام کسایی که جزوه مدار منطقی دکتر اجلالی دانلود کردند قسمت شمارنده‌ها را داشته؟
اگه کسی داره خواهشن بزاره
سلام
دو صفحه آخر جزوه که در مورد شمارنده هاست، منظورتون اینه که کامل نیست؟

ارسال:
۱۲ دى ۱۳۹۰, ۱۲:۲۴ ق.ظ
RE: [دانلود] جزوه و ویس مدارمنطقی دکتر اجلالی سال ۹۰
(۰۹ دى ۱۳۹۰ ۰۹:۲۱ ق.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  
(08 دى ۱۳۹۰ ۰۸:۳۰ ب.ظ)sedigh نوشته شده توسط:  سلام کسایی که جزوه مدار منطقی دکتر اجلالی دانلود کردند قسمت شمارنده‌ها را داشته؟
اگه کسی داره خواهشن بزاره
سلام
دو صفحه آخر جزوه که در مورد شمارنده هاست، منظورتون اینه که کامل نیست؟

بله درسته .یعنی تقریبا تا ۲۰ دقیقه اول جلسه ۱۱ جزوه تموم میشه و بقیه جلسه ۱۱ و جلسه ۱۲ در جزوه نیست .
ممنون بابت جزوه ای که گذاشتی اگر بقیه اش را هم بزارید خیلی خوب میشه
ارسال:
۱۳ دى ۱۳۹۰, ۱۰:۰۳ ق.ظ
(۱۲ دى ۱۳۹۰ ۱۲:۲۴ ق.ظ)sedigh نوشته شده توسط:  درسته .یعنی تقریبا تا ۲۰ دقیقه اول جلسه ۱۱ جزوه تموم میشه و بقیه جلسه ۱۱ و جلسه ۱۲ در جزوه نیست .
ممنون بابت جزوه ای که گذاشتی اگر بقیه اش را هم بزارید خیلی خوب میشه
این جزوه من نیست و اصل اش رو ندارم؛ متاسفانه همین مقداری که هست رو داشتم که آپلود کردم، حتی خودم فرصت نکردم بخونم اش تا متوجه این مسئله باشم!!

ارسال:
۱۷ فروردین ۱۳۹۱, ۱۲:۰۳ ب.ظ
سلام
بچه ها، جلسات اول و دوم مربوط به مسائل ابتدایی و ساده جبر بول بوده که توی جزوه می بینید، متاسفانه ویس این جلسات رو ندارم ضمن اینکه اصلا نیازی هم بهشون نیست، من خودم هم توصیه نمی کنم دنبال اش بگردید، سخت نگیرید.

سپاس‌گزاری شده توسط: terma
ارسال: #۱۰
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۱, ۰۱:۵۲ ق.ظ
Smile RE: [دانلود] جزوه و ویس مدارمنطقی دکتر اجلالی سال ۹۰
سلام
من ویس های مدار منطقی دکتر اجلالی را در
قرار دادم.
امیدوارم مفید باشه .

هاتف، در تاریخ ۲۷ خرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۵۳ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

سلام
البته این ویس همونی نیست که توی این تاپیک معرفی شده، مربوط به دوره ی دیگه ایه و با فرمت amr

سپاس‌گزاری شده توسط: MONA_STAR , M.H.P , fateme66 , Payam92 , sarehkar , terma , Parva , EhsanChess
ارسال: #۱۱
۱۰ مرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۰۷ ب.ظ
به نظرتون چون جزوه با صدا همخوانی نداره میشه بازم از این صدا استفاده کرد
کسی استفاده کرده

دست از طلب ندارم تا کام من براید
ارسال: #۱۲
۱۰ مرداد ۱۳۹۱, ۰۸:۱۰ ب.ظ
در مورد این درس نمیدونم اما من در مورد ساختمان داده به صدای استاد طورانی بدون جزوه اش گوش کردم اونم فقط قسمتهایی که خودم اشکال داشتم وبرام مفیدبود.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
ارسال: #۱۳
۱۱ مرداد ۱۳۹۱, ۱۲:۴۰ ب.ظ
(۱۰ مرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۰۷ ب.ظ)mojimbn نوشته شده توسط:  به نظرتون چون جزوه با صدا همخوانی نداره میشه بازم از این صدا استفاده کرد
کسی استفاده کرده
بابا شرایط اونقدرها هم وخیم نیست ها!
هر دو برای یک دوره، و یک استاده
دکتر اجلالی چون اصولا چیزی رو حفظ نیست و هر چی میگه از خودشه، ممکنه تقدم و تاخیر مطالب تغییر کنه و مثال های عددی با مقادیر مختلف حل بشه، اما خب اساس کار یه چیز ثابته.
البته من باید لینک ویس ها رو اصلاح کنم، فعلا لینک رو برداشتم، انشالله به زودی قرارش میدم.

سپاس‌گزاری شده توسط: cs03
ارسال: #۱۴
۱۲ مرداد ۱۳۹۱, ۰۹:۱۷ ق.ظ
دست شما درد نکنه هاتف جان زحمت کشیدی Heart
ممنون که برای چرخه علم و دانش این مرز و بوم از هیچ تلاشی فرو گذار نیستی (از طرف وزیر علوم )Cool

تو ثروتمند نیستی مگر آنکه چیزى داشته باشی که با پول نتوان خرید ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: هاتف
ارسال: #۱۵
۱۳ آبان ۱۳۹۱, ۰۹:۴۳ ب.ظ
دستت درد نکنه هاتف عزیز
 سپاس‌گزاری شده توسط: هاتف

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۳,۹۳۰ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۵۶ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
Question درخواست کتاب یا جزوه rezaqazvin ۳۱۲ ۱۹۶,۴۷۰ ۲۸ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: شاسا فرمان
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۱۸۸ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۷۲۰ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۰,۷۹۰ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۲۹۷ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  جزوه ی خلاصه مدار های منطقی HamidReza1 ۰ ۶۸۶ ۰۶ اسفند ۱۴۰۱ ۱۱:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۶۵۰ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو yaser.b ۱۹ ۱۶,۲۳۷ ۲۷ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: zahrazahra54

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close