زمان کنونی: ۱۳ خرداد ۱۳۹۹, ۰۲:۱۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟

ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹, ۰۷:۰۳ ب.ظ
بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟
با سلام و احترام

بعد ۶ سال من برگشتم میخوام ارشد بخونم،مهندسی کامپیوتر،درسها عوض شده تو رشته ها جا بجا شده ضریبهاو...

لطفا منابع معرفی کنین
سوالی که دارم اینه که درسهایی مثل ساختمان داده و سیستم عامل که مثل قبل تو رشته ما هستن از نظر محتوا تغییر کردن؟ میشه از کتابهای چندسال قبل استفاده کرد؟
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹, ۰۹:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۱:۰۱ ب.ظ، توسط عزیز دادخواه.)
RE: بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۷:۰۳ ب.ظ)seyed_eng نوشته شده توسط:  با سلام و احترام

بعد ۶ سال من برگشتم میخوام ارشد بخونم،مهندسی کامپیوتر،درسها عوض شده تو رشته ها جا بجا شده ضریبهاو...

لطفا منابع معرفی کنین
سوالی که دارم اینه که درسهایی مثل ساختمان داده و سیستم عامل که مثل قبل تو رشته ما هستن از نظر محتوا تغییر کردن؟ میشه از کتابهای چندسال قبل استفاده کرد؟
از نظر محتوی هیچ درسی تغییر نکرده اما از نظر منبع منابع جدید با فیلمهای آموزش اومدن. بعضی از کتابها مثل کتابهای استاد یوسفی یا کتاب سیستم عامل استاد حقیقت تغییرات زیادی داشته.
در مورد تغییر ضرایب هم دفترچه راهنما رو از سایت سنجش دانلود کنید.
در مورد منابعتون هم اونایی که دارید رو بنویسید. راجع بهشون حرف میزنیم. البته یه تاپیک زدن بچه ها توی قسمت مصاحبه ۹۷ برای کنکور ۱۴۰۰ اونجا در مورد اینکه کدوم کتابها قدیمی شده صحبت کردن.

(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۷:۰۳ ب.ظ)seyed_eng نوشته شده توسط:  با سلام و احترام

لطفا منابع معرفی کنین

در ضمن سلام خوشحالیم که برگشتی امیدوارم امسال بترکونی Heart
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question [] مراجع مهندسی کامپیوتر [] itslady ۰ ۴۴ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: itslady
  سوال ۸ دکتری علوم کامپیوتر سال ۹۴ ss311 ۲ ۴۰۹ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
  کسی از صداگیر گوشی استفاده میکنه؟ pooyaa ۱۳ ۳۲,۳۴۲ ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: malihe.74
  مشکلات بعد از ارتودنسی mostafaahadi ۰ ۵ ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: mostafaahadi
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۹۶,۴۶۱ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۱ ۲۲۹ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۲۹ ۳۱,۶۵۳ ۲۱ آبان ۱۳۹۸ ۰۶:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Aliasghar77
  کسی در ارتباط با درس فهم زبان اطلاعی داره؟ trace4ward ۰ ۲۵۰ ۱۹ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: trace4ward
  قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷ F.N.44 ۵۱ ۸,۷۸۸ ۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  محاسبه تراز معدل موثر از رشته آی تی یا علوم کامپیوتر به مهندسی کامپیوتر یا بالعکس gnulinux ۰ ۳۸۹ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۳۷ ق.ظ
آخرین ارسال: gnulinux

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close