زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۳۹۹, ۰۷:۵۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمایی در مورد کنکور ارشد ۱۴۰۰

ارسال: #۳۱
دیروز, ۱۰:۵۴ ب.ظ
RE: راهنمایی در مورد کنکور ارشد ۱۴۰۰
(دیروز ۰۸:۵۹ ب.ظ)هوشیار بهرنگی نوشته شده توسط:  نظرتون راجع به یه آزمون آزمایشی چیه؟
یه تقویم بدیم و آزمون آزمایشی برگذار کنیم. برای سوالا هم من یه بانک سوالات خیلی خوب دارم. شما هم دوست داشتید سوال بفرستید به بانکمون اضافه میکنیم. به صورت رندم تستها رو از چند آزمون مختلف قاطی هم میکنم و برای آزمون آماده میکنم. یا هر کس یه آزمون طرح کنه هم رقابت میکنیم هم زمان رو هم مدیریت میکنیم. از الان تا مثلا ۱۵ آبان یه تقویم آزمون آزمایشی میذاریم. اگه بتونیم تا اونوقت کل درسها رو تموم کنیم ینی حدود هفت ماه دیگه خیلی خوب میشه. بعدشم پنج شیش ماه وقت داریم برای مرور. اگه موافقید یه روز بذاریم با هم انلاین بشیم راجع به زمانبندی تقویممون حرف بزنیم.

در این مورد راستش من تجربه ای ندارم و الان یکم تحلیل کردم این مورد رو به نظرم رسید پیشنهاد خوبیه اما، الان که تست های کنکور ارشد فکر کنم زیاد باشه تو آزمون های قبل توی اینترنت و کتاب ها و دوره های آموزشی و یا خود کتاب های تست، اگه از همینا استفاده کنیم بهتر نیست؟
چون اینجوری حس میکنم وقت گیره و اگه الان که برای من و شما به خصوص که بار اول مطالعه ی کتاب ها و مطالب هستش بخونیم هر مطلب رو بعد تستشو بزنیم یا مثلا دوسه تا کتابی که میخونیم تست هاشو بزنیم بهتر نیست؟
بعد که یک دور کتاب ها رو تموم کردیم یه آزمون که اوایل مهر معمولا شروع به کار میکنه رو شرکت کنیم چطوره؟
حالا نظر الهام جون رو هم ببینیم که چی هست.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
امروز, ۱۲:۴۰ ق.ظ
(دیروز ۱۰:۵۴ ب.ظ)قاصدک۲۳ نوشته شده توسط:  
(دیروز ۰۸:۵۹ ب.ظ)هوشیار بهرنگی نوشته شده توسط:  نظرتون راجع به یه آزمون آزمایشی چیه؟
یه تقویم بدیم و آزمون آزمایشی برگذار کنیم. برای سوالا هم من یه بانک سوالات خیلی خوب دارم. شما هم دوست داشتید سوال بفرستید به بانکمون اضافه میکنیم. به صورت رندم تستها رو از چند آزمون مختلف قاطی هم میکنم و برای آزمون آماده میکنم. یا هر کس یه آزمون طرح کنه هم رقابت میکنیم هم زمان رو هم مدیریت میکنیم. از الان تا مثلا ۱۵ آبان یه تقویم آزمون آزمایشی میذاریم. اگه بتونیم تا اونوقت کل درسها رو تموم کنیم ینی حدود هفت ماه دیگه خیلی خوب میشه. بعدشم پنج شیش ماه وقت داریم برای مرور. اگه موافقید یه روز بذاریم با هم انلاین بشیم راجع به زمانبندی تقویممون حرف بزنیم.

در این مورد راستش من تجربه ای ندارم و الان یکم تحلیل کردم این مورد رو به نظرم رسید پیشنهاد خوبیه اما، الان که تست های کنکور ارشد فکر کنم زیاد باشه تو آزمون های قبل توی اینترنت و کتاب ها و دوره های آموزشی و یا خود کتاب های تست، اگه از همینا استفاده کنیم بهتر نیست؟
چون اینجوری حس میکنم وقت گیره و اگه الان که برای من و شما به خصوص که بار اول مطالعه ی کتاب ها و مطالب هستش بخونیم هر مطلب رو بعد تستشو بزنیم یا مثلا دوسه تا کتابی که میخونیم تست هاشو بزنیم بهتر نیست؟
بعد که یک دور کتاب ها رو تموم کردیم یه آزمون که اوایل مهر معمولا شروع به کار میکنه رو شرکت کنیم چطوره؟

یخرده روشن تر بگو، یعنی دو تا کتاب بخونیم تموم بشه بعد بریم دو تا کتاب بعدی؟ من منظورم خودم این بوده که روزی سه بخش از سه کتاب رو بخونیم. مثلا یه روز ساختمان داده، طراحی الگوریتم و سیستم عامل رو مثلا هر کدوم یه بخشی ازش بخونیم. فرداش سه تا درس دیگه و همینطور با یه برنامه ریزی یه کاری کنیم که همه ی درسها رو طبق برنامه به بیست و پنج درصد اول برسونیم.
بعدم اگه از همین روزا به یه جایی برسیم و آزمون بخوایم من بهتون میدم. آزمون بیست و پنج درصد اول دارم بهتون میدم مشکلی نیست. مال امسال خودمه. خداوکیلیش سوالاتش هم عالی هستن. مال موسسه ی نصیره. شما نگران تست ها و آزمون نباشین. اونش با من. شما منابع رو تهیه کنین تا ما هر چه زودتر شروع کنیم.

I'm feeling stoned and alone like a heretic
And I'm ready to meet my maker
I'm ready to meet my maker
۰
۰
ارسال: #۳۳
امروز, ۰۱:۲۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: امروز ۰۱:۴۴ ق.ظ، توسط هوشیار بهرنگی.)
(دیروز ۱۰:۵۴ ب.ظ)قاصدک۲۳ نوشته شده توسط:  در این مورد راستش من تجربه ای ندارم و الان یکم تحلیل کردم این مورد رو به نظرم رسید پیشنهاد خوبیه اما، الان که تست های کنکور ارشد فکر کنم زیاد باشه تو آزمون های قبل توی اینترنت و کتاب ها و دوره های آموزشی و یا خود کتاب های تست، اگه از همینا استفاده کنیم بهتر نیست؟
باشه پس فعلا شروع کنیم.
(دیروز ۱۰:۵۴ ب.ظ)قاصدک۲۳ نوشته شده توسط:  چون اینجوری حس میکنم وقت گیره و اگه الان که برای من و شما به خصوص که بار اول مطالعه ی کتاب ها و مطالب هستش بخونیم هر مطلب رو بعد تستشو بزنیم یا مثلا دوسه تا کتابی که میخونیم تست هاشو بزنیم بهتر نیست؟

به نظرم فصل رو کامل بخونیم هر فصل که تموم شد کامل تستاشم بزنیم

(دیروز ۱۰:۵۴ ب.ظ)قاصدک۲۳ نوشته شده توسط:  بعد که یک دور کتاب ها رو تموم کردیم یه آزمون که اوایل مهر معمولا شروع به کار میکنه رو شرکت کنیم چطوره؟

با آزمونای آزمایشی از اول مهر موافقم
۰
۰
ارسال: #۳۴
امروز, ۰۱:۴۱ ق.ظ
(امروز ۰۱:۲۸ ق.ظ)هوشیار بهرنگی نوشته شده توسط:  
(دیروز ۱۰:۵۴ ب.ظ)قاصدک۲۳ نوشته شده توسط:  در این مورد راستش من تجربه ای ندارم و الان یکم تحلیل کردم این مورد رو به نظرم رسید پیشنهاد خوبیه اما، الان که تست های کنکور ارشد فکر کنم زیاد باشه تو آزمون های قبل توی اینترنت و کتاب ها و دوره های آموزشی و یا خود کتاب های تست، اگه از همینا استفاده کنیم بهتر نیست؟
باشه پس فعلا شروع کنیم.
(دیروز ۱۰:۵۴ ب.ظ)قاصدک۲۳ نوشته شده توسط:  چون اینجوری حس میکنم وقت گیره و اگه الان که برای من و شما به خصوص که بار اول مطالعه ی کتاب ها و مطالب هستش بخونیم هر مطلب رو بعد تستشو بزنیم یا مثلا دوسه تا کتابی که میخونیم تست هاشو بزنیم بهتر نیست؟

به نظرم فصل رو کامل بخونیم هر فصل که تموم شد کامل تستاشم بزنیم

(دیروز ۱۰:۵۴ ب.ظ)قاصدک۲۳ نوشته شده توسط:  بعد که یک دور کتاب ها رو تموم کردیم یه آزمون که اوایل مهر معمولا شروع به کار میکنه رو شرکت کنیم چطوره؟
نقل قول: منم با آزمون آزمایشی از اول مهر موافقم

آره دقیقا! آخر هر فصل تست هست و برای هر فصل کافیه. من اگه در مورد تست حرف زدم ، آزمونهای آزمایشی بود. گفتم که شما مثلا به ۲۵ درصد اول برسید، من آزمون ۲۵ درصد اول هم میدم بهتون بزنین تا ایشالا ثبت نام آزمونها برای سال بعد شروع بشه و شما ثبت نام کنین. وگرنه هر فصلی که خونده بشه آخرش تست هست و میشه زد. فقط کتابهای سیستم عامل و شبکه هستن که نیاز دارن برین تو کتابهای بانک تست و تستهای مربوط به هر بخششو پیدا کنین. من برای این کار مثلا شبکه رو مدرسان دارم و تستهای مربوط به هر فصلی رو که تو کراس راس میخونم تو مدرسان میزنم. اینطوری خوبه هم یه سری تست های تالیفی داره و هم تستهای کنکور چند سال اخیر مربوط به مبحث مربوطه.

دقیقا اگه از حالا شروع کنیم، برای اول مهر تونستیم یه دور تموم کنیم و اینطوری میتونیم آزمون هم از اول مهر ثبت نام کنیم و با آزمونها هم پیش بریم.

حالا اگه مایل باشین از شنبه ی آینده شروع کنیم، که شماها هم بتونین منابع رو تهیه کنین. این تعطیلات عید هم تموم بشه سر منم یه کم خلوت بشه. منتهی من برنامه رو در قالب یه فایل ورد اینجا میزارم.

And I'm ready to meet my maker
I'm ready to meet my maker
۰
۰
ارسال: #۳۵
امروز, ۰۱:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: امروز ۰۱:۴۸ ق.ظ، توسط هوشیار بهرنگی.)
راهنمایی در مورد کنکور ارشد ۱۴۰۰
.........
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی در مورد محلی امن برای زندگی نزدیک چهارراه ولیعصر kadoos ۹ ۱,۵۲۳ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: ehsan0000
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۳۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  ثبت نام نمونه دولتی هفتم ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۳۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۸ ب.ظ
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۴۱ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
  میخوام ارشد آی تی بخونم راهنمایی میخوام hadeeee ۱ ۲۱۹ ۲۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  درخواست راهنمایی برای ارشد sali_h ۲ ۱,۱۷۸ ۲۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  سوال در مورد دروس جبرای و چارت ارشد کامپیوتر/هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۳۲۷ ۰۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  راهنمایی انتخاب واحد ترم اول، ارشد نرم، مباحث بیگ دیتا و دیتابیس arian_61 ۱ ۳۳۰ ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: arian_61
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۷ ۷۷۷ ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  درخواست راهنمایی در مورد خوابگاه Amirhosseinam ۱ ۳۸۴ ۲۳ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: edward71

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close