زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۳۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمایی در مورد کنکور ارشد ۱۴۰۰

ارسال: #۳۱
۰۹ فروردین ۱۳۹۹, ۱۰:۵۴ ب.ظ
RE: راهنمایی در مورد کنکور ارشد ۱۴۰۰
(۰۹ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۵۹ ب.ظ)هوشیار بهرنگی نوشته شده توسط:  نظرتون راجع به یه آزمون آزمایشی چیه؟
یه تقویم بدیم و آزمون آزمایشی برگذار کنیم. برای سوالا هم من یه بانک سوالات خیلی خوب دارم. شما هم دوست داشتید سوال بفرستید به بانکمون اضافه میکنیم. به صورت رندم تستها رو از چند آزمون مختلف قاطی هم میکنم و برای آزمون آماده میکنم. یا هر کس یه آزمون طرح کنه هم رقابت میکنیم هم زمان رو هم مدیریت میکنیم. از الان تا مثلا ۱۵ آبان یه تقویم آزمون آزمایشی میذاریم. اگه بتونیم تا اونوقت کل درسها رو تموم کنیم ینی حدود هفت ماه دیگه خیلی خوب میشه. بعدشم پنج شیش ماه وقت داریم برای مرور. اگه موافقید یه روز بذاریم با هم انلاین بشیم راجع به زمانبندی تقویممون حرف بزنیم.

در این مورد راستش من تجربه ای ندارم و الان یکم تحلیل کردم این مورد رو به نظرم رسید پیشنهاد خوبیه اما، الان که تست های کنکور ارشد فکر کنم زیاد باشه تو آزمون های قبل توی اینترنت و کتاب ها و دوره های آموزشی و یا خود کتاب های تست، اگه از همینا استفاده کنیم بهتر نیست؟
چون اینجوری حس میکنم وقت گیره و اگه الان که برای من و شما به خصوص که بار اول مطالعه ی کتاب ها و مطالب هستش بخونیم هر مطلب رو بعد تستشو بزنیم یا مثلا دوسه تا کتابی که میخونیم تست هاشو بزنیم بهتر نیست؟
بعد که یک دور کتاب ها رو تموم کردیم یه آزمون که اوایل مهر معمولا شروع به کار میکنه رو شرکت کنیم چطوره؟
حالا نظر الهام جون رو هم ببینیم که چی هست.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۱۰ فروردین ۱۳۹۹, ۱۲:۴۰ ق.ظ
(۰۹ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۵۴ ب.ظ)قاصدک۲۳ نوشته شده توسط:  
(09 فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۵۹ ب.ظ)هوشیار بهرنگی نوشته شده توسط:  نظرتون راجع به یه آزمون آزمایشی چیه؟
یه تقویم بدیم و آزمون آزمایشی برگذار کنیم. برای سوالا هم من یه بانک سوالات خیلی خوب دارم. شما هم دوست داشتید سوال بفرستید به بانکمون اضافه میکنیم. به صورت رندم تستها رو از چند آزمون مختلف قاطی هم میکنم و برای آزمون آماده میکنم. یا هر کس یه آزمون طرح کنه هم رقابت میکنیم هم زمان رو هم مدیریت میکنیم. از الان تا مثلا ۱۵ آبان یه تقویم آزمون آزمایشی میذاریم. اگه بتونیم تا اونوقت کل درسها رو تموم کنیم ینی حدود هفت ماه دیگه خیلی خوب میشه. بعدشم پنج شیش ماه وقت داریم برای مرور. اگه موافقید یه روز بذاریم با هم انلاین بشیم راجع به زمانبندی تقویممون حرف بزنیم.

در این مورد راستش من تجربه ای ندارم و الان یکم تحلیل کردم این مورد رو به نظرم رسید پیشنهاد خوبیه اما، الان که تست های کنکور ارشد فکر کنم زیاد باشه تو آزمون های قبل توی اینترنت و کتاب ها و دوره های آموزشی و یا خود کتاب های تست، اگه از همینا استفاده کنیم بهتر نیست؟
چون اینجوری حس میکنم وقت گیره و اگه الان که برای من و شما به خصوص که بار اول مطالعه ی کتاب ها و مطالب هستش بخونیم هر مطلب رو بعد تستشو بزنیم یا مثلا دوسه تا کتابی که میخونیم تست هاشو بزنیم بهتر نیست؟
بعد که یک دور کتاب ها رو تموم کردیم یه آزمون که اوایل مهر معمولا شروع به کار میکنه رو شرکت کنیم چطوره؟

یخرده روشن تر بگو، یعنی دو تا کتاب بخونیم تموم بشه بعد بریم دو تا کتاب بعدی؟ من منظورم خودم این بوده که روزی سه بخش از سه کتاب رو بخونیم. مثلا یه روز ساختمان داده، طراحی الگوریتم و سیستم عامل رو مثلا هر کدوم یه بخشی ازش بخونیم. فرداش سه تا درس دیگه و همینطور با یه برنامه ریزی یه کاری کنیم که همه ی درسها رو طبق برنامه به بیست و پنج درصد اول برسونیم.
بعدم اگه از همین روزا به یه جایی برسیم و آزمون بخوایم من بهتون میدم. آزمون بیست و پنج درصد اول دارم بهتون میدم مشکلی نیست. مال امسال خودمه. خداوکیلیش سوالاتش هم عالی هستن. مال موسسه ی نصیره. شما نگران تست ها و آزمون نباشین. اونش با من. شما منابع رو تهیه کنین تا ما هر چه زودتر شروع کنیم.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: قاصدک۲۳
ارسال: #۳۳
۱۰ فروردین ۱۳۹۹, ۰۱:۲۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ ۰۱:۴۴ ق.ظ، توسط هوشیار بهرنگی.)
(۰۹ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۵۴ ب.ظ)قاصدک۲۳ نوشته شده توسط:  در این مورد راستش من تجربه ای ندارم و الان یکم تحلیل کردم این مورد رو به نظرم رسید پیشنهاد خوبیه اما، الان که تست های کنکور ارشد فکر کنم زیاد باشه تو آزمون های قبل توی اینترنت و کتاب ها و دوره های آموزشی و یا خود کتاب های تست، اگه از همینا استفاده کنیم بهتر نیست؟
باشه پس فعلا شروع کنیم.
(۰۹ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۵۴ ب.ظ)قاصدک۲۳ نوشته شده توسط:  چون اینجوری حس میکنم وقت گیره و اگه الان که برای من و شما به خصوص که بار اول مطالعه ی کتاب ها و مطالب هستش بخونیم هر مطلب رو بعد تستشو بزنیم یا مثلا دوسه تا کتابی که میخونیم تست هاشو بزنیم بهتر نیست؟

به نظرم فصل رو کامل بخونیم هر فصل که تموم شد کامل تستاشم بزنیم

(۰۹ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۵۴ ب.ظ)قاصدک۲۳ نوشته شده توسط:  بعد که یک دور کتاب ها رو تموم کردیم یه آزمون که اوایل مهر معمولا شروع به کار میکنه رو شرکت کنیم چطوره؟

با آزمونای آزمایشی از اول مهر موافقم
۰
۰
ارسال: #۳۴
۱۰ فروردین ۱۳۹۹, ۰۱:۴۱ ق.ظ
(۱۰ فروردین ۱۳۹۹ ۰۱:۲۸ ق.ظ)هوشیار بهرنگی نوشته شده توسط:  
(09 فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۵۴ ب.ظ)قاصدک۲۳ نوشته شده توسط:  در این مورد راستش من تجربه ای ندارم و الان یکم تحلیل کردم این مورد رو به نظرم رسید پیشنهاد خوبیه اما، الان که تست های کنکور ارشد فکر کنم زیاد باشه تو آزمون های قبل توی اینترنت و کتاب ها و دوره های آموزشی و یا خود کتاب های تست، اگه از همینا استفاده کنیم بهتر نیست؟
باشه پس فعلا شروع کنیم.
(۰۹ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۵۴ ب.ظ)قاصدک۲۳ نوشته شده توسط:  چون اینجوری حس میکنم وقت گیره و اگه الان که برای من و شما به خصوص که بار اول مطالعه ی کتاب ها و مطالب هستش بخونیم هر مطلب رو بعد تستشو بزنیم یا مثلا دوسه تا کتابی که میخونیم تست هاشو بزنیم بهتر نیست؟

به نظرم فصل رو کامل بخونیم هر فصل که تموم شد کامل تستاشم بزنیم

(۰۹ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۵۴ ب.ظ)قاصدک۲۳ نوشته شده توسط:  بعد که یک دور کتاب ها رو تموم کردیم یه آزمون که اوایل مهر معمولا شروع به کار میکنه رو شرکت کنیم چطوره؟
نقل قول: منم با آزمون آزمایشی از اول مهر موافقم

آره دقیقا! آخر هر فصل تست هست و برای هر فصل کافیه. من اگه در مورد تست حرف زدم ، آزمونهای آزمایشی بود. گفتم که شما مثلا به ۲۵ درصد اول برسید، من آزمون ۲۵ درصد اول هم میدم بهتون بزنین تا ایشالا ثبت نام آزمونها برای سال بعد شروع بشه و شما ثبت نام کنین. وگرنه هر فصلی که خونده بشه آخرش تست هست و میشه زد. فقط کتابهای سیستم عامل و شبکه هستن که نیاز دارن برین تو کتابهای بانک تست و تستهای مربوط به هر بخششو پیدا کنین. من برای این کار مثلا شبکه رو مدرسان دارم و تستهای مربوط به هر فصلی رو که تو کراس راس میخونم تو مدرسان میزنم. اینطوری خوبه هم یه سری تست های تالیفی داره و هم تستهای کنکور چند سال اخیر مربوط به مبحث مربوطه.

دقیقا اگه از حالا شروع کنیم، برای اول مهر تونستیم یه دور تموم کنیم و اینطوری میتونیم آزمون هم از اول مهر ثبت نام کنیم و با آزمونها هم پیش بریم.

حالا اگه مایل باشین از شنبه ی آینده شروع کنیم، که شماها هم بتونین منابع رو تهیه کنین. این تعطیلات عید هم تموم بشه سر منم یه کم خلوت بشه. منتهی من برنامه رو در قالب یه فایل ورد اینجا میزارم.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۰
۰
ارسال: #۳۵
۱۰ فروردین ۱۳۹۹, ۰۱:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ ۰۱:۴۸ ق.ظ، توسط هوشیار بهرنگی.)
.........
۰
۰
ارسال: #۳۶
۱۰ فروردین ۱۳۹۹, ۰۹:۱۵ ق.ظ
از امروز شروع میکنم با درس نظریه زبان. به تر تیب هم با درسهایی ادامه میدم که ازشون بدم میاد!
پنج شنبه شب ها هم میام برای گزارش کار و رفع اشکال.
همه اکانتای مجازی از جمله تلگرام و واتس آپ واینستاگرامم رو حذف کردم موبایلمم خاموش کردم .
اگر برنامه مشترک هم اعلام کنید خودمو باهاش هماهنگ میکنم.
۰
۰
ارسال: #۳۷
۱۰ فروردین ۱۳۹۹, ۱۲:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۲:۱۸ ب.ظ، توسط قاصدک۲۳.)
(۱۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۲:۴۰ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  
(09 فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۵۴ ب.ظ)قاصدک۲۳ نوشته شده توسط:  
(09 فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۵۹ ب.ظ)هوشیار بهرنگی نوشته شده توسط:  نظرتون راجع به یه آزمون آزمایشی چیه؟

یخرده روشن تر بگو، یعنی دو تا کتاب بخونیم تموم بشه بعد بریم دو تا کتاب بعدی؟ من منظورم خودم این بوده که روزی سه بخش از سه کتاب رو بخونیم. مثلا یه روز ساختمان داده، طراحی الگوریتم و سیستم عامل رو مثلا هر کدوم یه بخشی ازش بخونیم. فرداش سه تا درس دیگه و همینطور با یه برنامه ریزی یه کاری کنیم که همه ی درسها رو طبق برنامه به بیست و پنج درصد اول برسونیم.
بعدم اگه از همین روزا به یه جایی برسیم و آزمون بخوایم من بهتون میدم. آزمون بیست و پنج درصد اول دارم بهتون میدم مشکلی نیست. مال امسال خودمه. خداوکیلیش سوالاتش هم عالی هستن. مال موسسه ی نصیره. شما نگران تست ها و آزمون نباشین. اونش با من. شما منابع رو تهیه کنین تا ما هر چه زودتر شروع کنیم.

سلام الهام خانوم، روز به خیر
امیدوارم که حالتون خوب باشه
من اون مورد رو با توجه به صحبت های آقای بهرنگی بیان کردم و برای خودمم سوال بود که آیا ما قراره همه ی دروس رو به صورت موازی پیش ببریم یا مثلا هر دوره یه سری کتاب ها رو جداگونه برای بار اول بخونیم مثلا اول مشترک ها بعد تخصصی ها
که شما مطرح کردین کدوم باشه، اینکه همه رو با هم پیش ببریم بهتره؟ همه ی آزمون ها اینجوری پیش میرن؟
و برای من که کتاب ها جدید هستن هم به نظرتون این روش بهتره؟
ضمن اینکه پیشنهاد شما در مورد ۲۵ درصد از کل کتاب ها به نظرم میتونه خوب باشه ولی به شرط اینکه من باید اول همه رو تهیه کنم بعد شروع کنم.

راستی الهام جان من براتون تو صصفحه ی قبل پست گذاشتم و دوتا سوال ازتون داشتم، فکر کنم پست رو ندیده باشین، خواستم بگم اگه وقت داشتین یه نگاهی بهش بندازین و بران نظرتونو راجع به سوالا بگین. ممنونم.

(۱۰ فروردین ۱۳۹۹ ۰۹:۱۵ ق.ظ)هوشیار بهرنگی نوشته شده توسط:  از امروز شروع میکنم با درس نظریه زبان. به تر تیب هم با درسهایی ادامه میدم که ازشون بدم میاد!
پنج شنبه شب ها هم میام برای گزارش کار و رفع اشکال.
همه اکانتای مجازی از جمله تلگرام و واتس آپ واینستاگرامم رو حذف کردم موبایلمم خاموش کردم .
اگر برنامه مشترک هم اعلام کنید خودمو باهاش هماهنگ میکنم.

کار خوبی کردین که محیط رو آروم و خلوت کردین که بهتر تمرکز کنین
من که هنوز منبعی رو تهیه نکردم
موفق باشین.
۰
۰
ارسال: #۳۸
۱۰ فروردین ۱۳۹۹, ۰۲:۴۲ ب.ظ
(۱۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۲:۱۶ ب.ظ)قاصدک۲۳ نوشته شده توسط:  موفق باشین.

ببینید در مورد موازی یا سری خوندن درسها این یه قضیه کاملا شخصی هست نمیشه گفت برای همه یه جور خاص خوبه.
مثلا این روش رو در نظر بگیرید: از اول تابستون شروع کنی فقط یک درس بخونی مثلا تیر گسسته بخونی بعد معماری بعد مدار بخونی بعد رسیدی به بهمن دوباره بری سراغ گسسته ببینی هیچ چی یادت نمونده بعد دوباره گسسته رو از اول بخونی. ظاهرا این روش روش خیلی بدی هست درسته؟ هیچ مشاوری هم این روش رو توصیه نمیکنه. ولی دوست من که اسمش احسان هست پارسال با این روش رتبش چهار شد. تازه کارشناسیش هم کامپیوتر نبود. هر جور راحتی اونجوری بخون ولی یه تاریخ مشخص کن تا مثلا دو ماه دیگه از هر درس این مقدار رو خونده باشی. بعدش هر جور راحت بودی همونجوری درس بخون. فقط در نظر بگیر دو ماه دیگه امتحان داری حتما باید برسونی خودت رو. دوست داری موازی بخون دوست داری به ترتیب. هیچ فرقی نداره.
فقط پیش نیاز ها رو باید رعایت کرد:
اول گسسته (من هر روز دو ساعت گسسته همراه با بقیه درسها میخونم)
مدار قبل از معماری: بعضی از دوستان میگن لازم نیست اما مثلا توی اوایل معماری یه جا فلیپ فلاپ دیدی نگی ای وای این دیگه چیه.
قبل از کامپایلر حتما تا آخر بحث زبانهای منظم از نظریه زبان که میشه چهار فصل اول رو باید بخونیم. چون شروع کامپایلر با بحث زبانهای منظم هست.
گسسته قبل از هوش: بحث منطق توی هوش نیاز به منطق گسسته داره.
بازم میگم خیلی ها به ترتیب آزمون میخونن که خوبه. منم این روش رو انتخاب کردم مثلا شیش هفته برای ۲۵ درصد اول حالا توی این شیش هفته هر جور دوست داری بخون موازی بخون روزی دو ساعت هر درس بخون هیچ فرقی نداره. به قول روانشناسا میگن اگه رسیدی به فلات یاد گیزی دیگه ادامه نده. یا نه یکی رو شروع کن برسون به آخر ۲۵ درصد بعد برو سراغ اون یکی. فرقی نداره اصلا.

یه روش هم هست که مثلا گسسته رو شروع کن تا آخرش برو بعد درس بعدی تا اخر که احسان ترکمان با این روش پارسال چهار نرم افزار شد ولی من خوشم نمیاد.

شما کتابا رو تهیه کن به نظرم اینجوری پیش بریم: از هر درس یه سرفصل برای هر هفته یا بازه معلوم مشخص کنیم. مثلا بگیم این هفته منطق گسسته. ساده سازی از مدار و فرایندهای سیستم عامل رو بخونیم. دیگه توی این هفته با خودت باشه چجور میخونی به قول سیستم عامل :سیاست اولویت فرایند با کاربر باشه مکانیزم اجرای اولویت به عهده سیستم عامل باشه. سر فصل هفته رو معلوم کنیم دیگه هر کی هر جور دوست داشت بخونه.
برای مشاوره با یوسفی ایشون یه فیلم مشاوره توی آپارات دارن که چیز خاصی نیست. هیچ فیلم مشاوره ای که من همشون روی توی هفته گذشته دیدم از یوسفی، رضوی، فرزام ،هورشاد و خلیلی فر . همه رو دیدم هیچ کدوم چیز خاصی نگفتن. خودشون چجوری راحت بودن گفتن اینجوری خوبه.

مخلص کلام: منابع رو تهیه کنیم. یه تقویم زمانی کلی تا هفت ماه دیگه مشخص کنیم. جزئیاتش رو هم هفته به هفته مشخص میکنیم . نحوی اجرای اون برنامه توی اون هفته با خودمون باشه.
ببخشید من خیلی زیاد تجربه ندارم اما این پیشنهاد منه حتی لازم نیست منابعمون یکسان باشه.هر هفته سر فصل مشخ بشه و هر کی بره با هر روشی و با هر منبعی که راحت بو بخونه سر هفته بیایم گزارش و رفع اشکال. برنامه ریزی شخصی هم یک چیز شخصی هست. اگه سوالی هم داشتیم مثلا راجع به نحوه خلاصه نویسی و مرور از تجربیات همدیگه استفاده میکنیم.
چقدر حرف زدم Big Grin
۱
۰
ارسال: #۳۹
۱۰ فروردین ۱۳۹۹, ۰۳:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ ۰۳:۵۰ ب.ظ، توسط قاصدک۲۳.)
(۱۰ فروردین ۱۳۹۹ ۰۲:۴۲ ب.ظ)هوشیار بهرنگی نوشته شده توسط:  
(10 فروردین ۱۳۹۹ ۱۲:۱۶ ب.ظ)قاصدک۲۳ نوشته شده توسط:  موفق باشین.

ببینید در مورد موازی یا سری خوندن درسها این یه قضیه کاملا شخصی هست نمیشه گفت برای همه یه جور خاص خوبه.
مثلا این روش رو در نظر بگیرید: از اول تابستون شروع کنی فقط یک درس بخونی مثلا تیر گسسته بخونی بعد معماری بعد مدار بخونی بعد رسیدی به بهمن دوباره بری سراغ گسسته ببینی هیچ چی یادت نمونده بعد دوباره گسسته رو از اول بخونی. ظاهرا این روش روش خیلی بدی هست درسته؟ هیچ مشاوری هم این روش رو توصیه نمیکنه. ولی دوست من که اسمش احسان هست پارسال با این روش رتبش چهار شد. تازه کارشناسیش هم کامپیوتر نبود. هر جور راحتی اونجوری بخون ولی یه تاریخ مشخص کن تا مثلا دو ماه دیگه از هر درس این مقدار رو خونده باشی. بعدش هر جور راحت بودی همونجوری درس بخون. فقط در نظر بگیر دو ماه دیگه امتحان داری حتما باید برسونی خودت رو. دوست داری موازی بخون دوست داری به ترتیب. هیچ فرقی نداره.
فقط پیش نیاز ها رو باید رعایت کرد:
اول گسسته (من هر روز دو ساعت گسسته همراه با بقیه درسها میخونم)
مدار قبل از معماری: بعضی از دوستان میگن لازم نیست اما مثلا توی اوایل معماری یه جا فلیپ فلاپ دیدی نگی ای وای این دیگه چیه.
قبل از کامپایلر حتما تا آخر بحث زبانهای منظم از نظریه زبان که میشه چهار فصل اول رو باید بخونیم. چون شروع کامپایلر با بحث زبانهای منظم هست.
گسسته قبل از هوش: بحث منطق توی هوش نیاز به منطق گسسته داره.
بازم میگم خیلی ها به ترتیب آزمون میخونن که خوبه. منم این روش رو انتخاب کردم مثلا شیش هفته برای ۲۵ درصد اول حالا توی این شیش هفته هر جور دوست داری بخون موازی بخون روزی دو ساعت هر درس بخون هیچ فرقی نداره. به قول روانشناسا میگن اگه رسیدی به فلات یاد گیزی دیگه ادامه نده. یا نه یکی رو شروع کن برسون به آخر ۲۵ درصد بعد برو سراغ اون یکی. فرقی نداره اصلا.

یه روش هم هست که مثلا گسسته رو شروع کن تا آخرش برو بعد درس بعدی تا اخر که احسان ترکمان با این روش پارسال چهار نرم افزار شد ولی من خوشم نمیاد.

شما کتابا رو تهیه کن به نظرم اینجوری پیش بریم: از هر درس یه سرفصل برای هر هفته یا بازه معلوم مشخص کنیم. مثلا بگیم این هفته منطق گسسته. ساده سازی از مدار و فرایندهای سیستم عامل رو بخونیم. دیگه توی این هفته با خودت باشه چجور میخونی به قول سیستم عامل :سیاست اولویت فرایند با کاربر باشه مکانیزم اجرای اولویت به عهده سیستم عامل باشه. سر فصل هفته رو معلوم کنیم دیگه هر کی هر جور دوست داشت بخونه.
برای مشاوره با یوسفی ایشون یه فیلم مشاوره توی آپارات دارن که چیز خاصی نیست. هیچ فیلم مشاوره ای که من همشون روی توی هفته گذشته دیدم از یوسفی، رضوی، فرزام ،هورشاد و خلیلی فر . همه رو دیدم هیچ کدوم چیز خاصی نگفتن. خودشون چجوری راحت بودن گفتن اینجوری خوبه.

مخلص کلام: منابع رو تهیه کنیم. یه تقویم زمانی کلی تا هفت ماه دیگه مشخص کنیم. جزئیاتش رو هم هفته به هفته مشخص میکنیم . نحوی اجرای اون برنامه توی اون هفته با خودمون باشه.
ببخشید من خیلی زیاد تجربه ندارم اما این پیشنهاد منه حتی لازم نیست منابعمون یکسان باشه.هر هفته سر فصل مشخ بشه و هر کی بره با هر روشی و با هر منبعی که راحت بو بخونه سر هفته بیایم گزارش و رفع اشکال. برنامه ریزی شخصی هم یک چیز شخصی هست. اگه سوالی هم داشتیم مثلا راجع به نحوه خلاصه نویسی و مرور از تجربیات همدیگه استفاده میکنیم.
چقدر حرف زدم Big Grin

سپاسگزارم
خیلی خوب گفتین
اول اینکه در مورد نحوه ی خوندن کتاب ها به نظرم کاملا درست گفتین و خب تو ذهن منم بود این ها ، ولی میخواستم نظر بقیه رو هم بدونم چون خودم تجربه ی آزمون ارشد ندارم
ولی شما خیلی خوب حجت رو تموم کردین Smile
به نظرم یه سری چیزا هستن که از یه فرد به فرد دیگه متغییر هست، دوسه تا ویدئو هم دیدم بازم همین توشون واضح بود، یکی میگفت من همش سه چهارماه خوب درس خوندم و روشش کاملا فرق داشت با یکی دیگه، یکی شون یه سال تموم منظم درس میخوند، و حتی منابع شون هم یکی نبود ، ضمن اینکه بعضی نکات از تجربیاتشون در مورد منابع مشابه بود
ولی میخوام بگم که یه سری چیزا مثل اینه که یکی دوس داره صبح ها بیشتر درس بخونه، یکی با عصرها راحته و یکی هم شب ها، ما نمیتونیم یک نسخه ی واحد و سفت و سخت بچینیم برای همه. چون شرایط فردی و محیطی و یادگیری هر کسی با کسی دیگه متفاوت هست. مثال حرفای شما هم که مصداقش دوست تون بوده و واضح و مشخص هست دیگه.

ولی اصل کلام رو گفتین که من دنبالش بودم و میخواستم از مشاور بپرسم، واقعا ممنونم خیلی خوب گفتین درراستای صحبت های الهام خانوم این صحبت های شما هم خیلی برام مفید واقع شدش، ترتیب و و اولویت خوندن دروس، که خب با توجه به مضع کتاب ها خیلی بهتره و لازمه رعایت بشه. مثال هاتونم خیلی باحال بودن Smile

در مورد برنامه ریزی هم باهاتون کاملا موافقم
در مورد مشاوره هم تا حدی درسته یه مقدار سلیقه ای هستش ولی چون این افراد تجربه زیاد دارن فکرکردم باهاشون حرف بزنم مفید باشه برام. با اینکه شما هم تجربه ی کنکور ارشد ندارین ولی این نکات خیلی خوب رو خیلی قشنگ توضیح دادین و معلومه درست و حسابی تحقیق و مطالعه کردین.

شما این چند روزه برای منابع و برنامه ی ارشد تحقیق میکردین؟ کتاب ها رو این چند روز خریدین؟ فیلم هم هست توی منابع تون؟
و برای زبان اگه کتاب زیر ذره بین که چندجا توصیه شده رو بخریم باید دو جلدش مطالعه بشه؟
راستی شما برای چه گرایشی میخواین آزمون بدین؟ کارشناسی چه رشته ای بودین؟ اگه دوست داشتین بگین.
بازم ممنونم از توضیحات مفیدتون.
با آرزوی موفقیت
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: هوشیار بهرنگی
ارسال: #۴۰
۱۰ فروردین ۱۳۹۹, ۰۴:۳۵ ب.ظ
(۱۰ فروردین ۱۳۹۹ ۰۳:۴۸ ب.ظ)قاصدک۲۳ نوشته شده توسط:  شما این چند روزه برای منابع و برنامه ی ارشد تحقیق میکردین؟
نه خیلی بیشتر از چند روز تحقیق کردم. با خیلی از مشاور ها حرف زدم.
در مورد مشاور ها بگم . این اساتید عزیز هدفشون از مشاوره دادن بازاریابی برای خودشون هست و اونقدر توی کارشون وارد هستند که حتما مخ آدم رو میزنن. نمیگم گول میزنن یا اشتباه راهنمایی میکنن ولی نیت اصلیشون بازاریابی کتاب و فیلم و کلاس خودشونه. به نظرم مشاوره نگیری بهتره یه جوری ادم رو دچار تردید میکنن تا آخرش هی میگی نکنه این بهتر باشه نکنه اون بهتر باشه.
مثلا من دیدم یکی از مشاور ها تبلیغات کتابی رو میکرد که همکار خودش نوشته میگفت این کتاب رو رتبه های برتر سفارش کردند. بعد این کتاب چاپ اولش پاییز ۹۸ هست. خب کدوم رتبه برتر توصیه کرده؟ هنوز بعد از چاپ اول این کتاب کنکوری برگزار نشده که.

(۱۰ فروردین ۱۳۹۹ ۰۳:۴۸ ب.ظ)قاصدک۲۳ نوشته شده توسط:  کتاب ها رو این چند روز خریدین؟ فیلم هم هست توی منابع تون؟
کتابی نخریدم Big Grin دوستام دارن امانتی گرفتم ازشون فیلمها رو هم دارم میخرم.
(۱۰ فروردین ۱۳۹۹ ۰۳:۴۸ ب.ظ)قاصدک۲۳ نوشته شده توسط:  و برای زبان اگه کتاب زیر ذره بین که چندجا توصیه شده رو بخریم باید دو جلدش مطالعه بشه؟
زیر ذره بین عالیه حرف نداره. فقط باید پایه لغت و گرامر دبیرستانت خوب باشه. من زبانم بد نیست به نظرم بهترین منبع همین زیر ذره بین هست به شرطی که پایه دبیرستان داشته باشی اگه نداری یه دور لغات و گرامر دبیرستان رو مرور کن. جلد یک و دو رو میخونن برای ارشد منم جلد سه رو دارم نخوندم هنوز

(۱۰ فروردین ۱۳۹۹ ۰۳:۴۸ ب.ظ)قاصدک۲۳ نوشته شده توسط:  راستی شما برای چه گرایشی میخواین آزمون بدین؟ کارشناسی چه رشته ای بودین؟ اگه دوست داشتین بگین.
کاردانی و کارشناسی نرم افزار بودم. میخوام نرم افزار هم امتحان بدم.

بازم تاکید میکنم نرو نبال مشاوره های عجیب غریب. یه مشاوره دیدم مثلا میگفت در روز اینقدر لوبیا حتما بخور قهوه فلان گرم بخور. خب این مشاوره دادن نیست بقالیه. یا یکی از همین اساتید معروف خودمون یه فیلم مشاوره داره با هزار جور فرم و نمودار که یه هفته باید بشینی یاد بگیری چجوری ازشون استفاده کنی. یه فصل مدار بخون برو فرم پر کن نمودار بکش فرم روزانه هفتگی مقایسه پیشرفت!! به نظرم ساده ترین روش رو انتخاب کنیم و بزنیم به پیچ جاده!
برنا صمدی رتبه یک هوش پارسال بود باهاش حرف زدم برنامم رو بهش گفتم گفت عالیه حرف نداره. بعد پرسیدم اینجاشو اونجوری عوض کنم خوبه؟ گفت آره عالیه حرف نداره!! هر چی گفتم میگفت خیلی خوبه. گفتم خب بلاخره کدوم خوبه. گفت همش خوبه تو برو روزی ده ساعت بخون هر جور عشقت میکشه بخون.
یکی از صاحبه ها رو خوندم یه خانومی بود رتبه برتر . نوشته بود من قرعه کشی میکردم! شانسی یه چیزی رو میخوندم. تفریح هم بود برام.
یک چیزی که من یاد گرفتم از همشون: چند هزار نفر مثلا ساختمان داده یوسفی میخونه یکی هفتاد میزنه یکی منفی. مهم کیفیت درس خوندنه.
باید مو رو از ماست کشید. این مهم نیست و این سخته و این فصل ازش سوال نیومده رو بذاریم کنار. مو به مو جزء به جزء انگار سوال شب اول قبرمونه . به قول انیشتین اگه تونستیم برای مادر بزرگمون توضیحش بدیم و اونم قشنگ بفهمه یعنی یاد گرفتیم. Big Grin
ممنونم ایشالا هممون موفق باشیم.
۰
۰
ارسال: #۴۱
۱۰ فروردین ۱۳۹۹, ۰۵:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ ۰۵:۳۱ ب.ظ، توسط قاصدک۲۳.)
خیلی متشکرم

خیلی هم عالی و خب لازمم هست به نظرم، واقعا منابع و برنامه و حاشیه های آزمون ارشد گسترده است، و خب یه مدت زمان هم میخواد هر کسی یه چرخی بزنه و یه سری منابع و حرفارو بشنوه سبک سنگین کنه حرف بزنه و آخر سر هم یه برنامه ی مشخص با منابعی که طبق اون بررسی ها بدست آورده برای خودش استارت بزنه. بعد من قبلنا بعضی مصاحبه های کنکوری رو میدیدم یا افرادی که ارشد میخواستن آزمون بدن یا از پاییز شروع میکردن یا از تابستون. برای همین فکر کردم تا قبل از تابستون منابع اینارو پیدا کنم و زودتر شروع کنم چون به هرحال حاشیه ها رو میخواستم براشون وقت مشخص بذارم و برنامه ام آسیب نبینه. (این بر اساس تجربه ای بود که از کنکور کارشناسی بدست آوردم و واقعا برام گرون تموم شدش)
خلاصه هفته ی قبل که داشتم اهداف بلند مدتم رو مشخص میکردم فکر کردم یه سری هم به برنامه ی ارشد بزنم و یه تحقیقی بکنم ببینم از کی شروع کنم بهتر هستش که دیدم هر چی زودتر بهتر، و گفتم اگه شیش ماه پیش هم میومدم تحقیق میکردم شاید بهتر بود و کنارش کاری هم میتونستم بکنم Smile

خیلی عالیه که کتاب هارو تونستین امانت بگیرین، چون برای یه مقطع هست. فیلم ها رو هم اگه دوستاتون داشتن خوب میشد Smile
شما هنرستان بودین؟
میشه بپرسم چه دانشگاهی بودین و کی فارغ التحصیل شدین؟
یاد این مصاحبه ها افتادم که از این سوالات از بچه های رتبه های برتر میپرسن حالا من پیش پیش از شما میپرسم Smile

متشکرم بابت توصیه در مورد مشاوره، راستش همونجور که این چند روز از شما و الهام خانوم و جاهای دیگه یه سری منابع رو دیدم ، در راستای تثبیت این ها و اینکه یقین بیشتر پیدا کنم در مورد گرایشی که میخوام آزمون بدم ، میخواستم در این موارد با یه کسی که اطلاعات و تجربه داره بیشتر حرف بزنم و دیدم این مشاورها خیلی بچه ها بودن ازشون میگفتن به ذهنم این رسید وگرنه با مشاور حضوری حرف نزدم و هیچ موسسه ای هم نرفتم، که خب به لطف کرونا نمیشه هم جایی رفت.
چون خیلی هم در این مورد مبتدی بودم می خواستم یه سری چیزای لازم و اساسی رو بیشتر یاد بگیرم که بیشترش رو از اینجا یاد گرفتم.

عجب مشاورهایی پیدا میشن! قبل کنکور گفتن که واسه رتبه برتر بوده!!! (یاد یکی از فامیل هامون افتادم چند سال پیش که خیلی هم از درگذشت خانوم هایده گذشته بود ، مردم معمولا آهنگا رو از سی دی ها به دستشون میرسید تو پمپ بنزین یه نفر اومده بود گفته بود هایده جدید ، هایده جدید! Smile)

خداییش این ها چجوری دلشون میاد با بچه های کنکوری اینکارو بکنن اونم تو این وضعیت بحرانی و بحران افزای کشور! پس متاسفانه اینجا هم یه سری مشاوره ها هستن مثل مشاورهای کنکور سراسری خیلی بیشتر شهرت و درآمد خودشون براشون مهمه تا شرایط بچه ها و کیفیت کارشون و چیزی که به اسم مشاوره به بچه ها میدن.
عجب مشاوری، شاید یه بنده خدایی قهوه یا لوبیا دوست نداشت اونوقت تکلیف چیه!؟ Smile
یاد اون توصیه ی بنده خدا در مورد کرونا افتادم..!

با حرف دوستتون موافقم ، گل گفتن واقعا. حالا یه مدت زمانی رو آدم لازمه یه سری دروس رو منظم و بدون وقفه ی طولانی بخونه دیگه لازم هم نیست بیایم بگیم چجوری کتاب رو دست بگیریم چجوری ساعات مطالعه رو ثانیه به ثانیه مکتوب کنیم، خیلی شلوغ کاریه به نظرم این ها. منم واسم جالب بود یه مصاحبه ی خانومی رو میدیدم اینارو میگفتن.
فقط تکلیف و هدف روشن باشه و نیتمون خالص باشه تا اینجا بخش قابل توجهی از قضیه حله Smile البته تو این مرحله ی اولیه خودباوری و اعتماد به نفس و ذهنیت رسیدن به هدف واقعا مهمه
باقیش هم برنامه ها و منابع درست و مفید هست که استارت بزنیم و با تلاش و پشتکار و انرژی درسا رو یاد بگیریم و تست زنی اینارو هم مسلط بشیم
و یه بخشیش هم که دیگه بسته به شرایطمون سر جلسه و سطح سوالات و اینه که سعی کنیم حداکثر توانایی مون رو اون چند ساعت به کار بگیریم.

راستی در مورد زبان که فرمودین، من نمی دونستم زیر ذره بین جلد سه هم دارهSmile ولی خب فکر کنم همون جلد یک و دومش برای ارشد کافی باشه. من پایه ی زبان انگلیسی ام تو مدرسه از اول خوب بود و جزو درسای مورد علاقم بود همیشه و هنوزم خب علاقه دارم، (دانشگاه هم زبان عمومی رو همش رو تو چند روز خوندم و فکر کنم ۱۶ و نیم شدم ، زبان تخصصی هم به لطف یه عده افراد به ظاهر باسواد ولی باطنن بی سواد و کم دان برامون حذفش کرده بودن!!!)
چند سال پیش هم سه سال آموزشگاه زبان رفتم ، دوره ی اینترچینچ رو تموم کردم و آموزشگاه طبق قرار روز اول، قرار بود بعدش دوره ی تافل برامون بذاره که خب بدقولی کرد و یه دوره ی پسینجر هفت ترمه آورد! منم دیگه نرفتم و فکر کردم روزی یه ساعت خودم میخونم که آماده بشم برای تافل. متاسفانه این هدف محقق نشد یا اینکه چند بار گهگاهی میخوندم. این آموزشگاه های زبان هم که ۱۰ سال هی ادمو میکشونن به کلاس، اول جیب و شغل خودشون واسشون مهمه تا زمان و هزینه ی بچه ها!

واقعا همینطوره ، خیلی خوب اصل مطلب رو گفتیدSmile
دیگه جای حرفی نیست. شب اول قبر SmileSmile همون توضیح برای مادربزرگ ها عالیه Smile
حالا اون ایشاالله بعد ۱۲۰ یا ۱۵۰ سالگی مونSmile

خواهش می کنم، ایشاالله ایشاالله.
خب امیدوارم روز اول مطالعه براتون یه استارت عالی باشه.
منم به زودی به جمعتون میپیوندم ان شاالله.
۰
۰
ارسال: #۴۲
۱۱ فروردین ۱۳۹۹, ۰۱:۳۵ ق.ظ
بسیار بسیار تجارب ارزشمندی دارند جناب بهرنگی و الهام خانوم و امیدوارم بلاخره بتونیم به قول قلی خان این قافله رو سالم برسونیم مقصد.
خوبه که جو مانشت دوباره کنکوری شده
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , هوشیار بهرنگی , قاصدک۲۳
ارسال: #۴۳
۱۱ فروردین ۱۳۹۹, ۱۲:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ ۱۲:۰۶ ب.ظ، توسط marvelous.)
سلام به دوستان عزیز
شرمنده من یخرده کم پیدا شدم، راستش سردردم یخرده اذیت میکنه و کمتر آنلاین میشم.
در مورد خوندن درسها من اعتقادم بر اینه که همه ی درسها رو باهم پیش بریم. مثالشم گفتم. اینطوری برای همه ی درسها به ۲۵ درصد اول میرسیم و آزمونشو حل میکنیم. بعد ادامه میدیم و میریم جلو. این نظر من بود.

و اما چیزی که خیلی مهمه اینه که تو این مدت اصلا به حاشیه ها توجه نکنیم. باید سرمون به کارمون باشه و اصلا درگیر مسائل جنبی نشیم. این مسائل تمرکز رو از بین میبرن و اصلا نمیشه درس خوند خداییش. تصورشو بکنین وقتی شما درستونو خوب خونده باشین دیگه نگران هیچی نخواهید بود.

در مورد کتابهایی که به عنوان منبع گفتم، درسته که مشاورم این کتابها رو برام انتخاب کرد، ولی خداییش خودم همه ی کتابها رو امتحان کردم تا به این نتیجه رسیدم که این کتابها خیلی خوبن. ولی خب بازم میگم باید خودتون کتابها رو ببینین و بببینین که با کدومشون بهتر ارتباط میگیرین. فیلمها هم که خداییش حرف ندارن.

در مورد کتابهای زیر ذره بین والا من شنیده بودم به درد آزمون دکتری میخورن. ولی خب اگه خوبن که عالیه منم تهیه میکنم شروع میکنیم.

بعد یه چیزی، اصلا مهم نیست که بار اوله این کتابها رو میخونین، منم اصلا بار اول بود که خیلی از درسها رو شروع میکردم. ولی همه چی روبراه پیش رفت. فقط لعنت به مریضی. تومور خر است.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۱
۰
ارسال: #۴۴
۱۲ فروردین ۱۳۹۹, ۱۲:۰۸ ق.ظ
(۱۱ فروردین ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  سلام به دوستان عزیز
شرمنده من یخرده کم پیدا شدم، راستش سردردم یخرده اذیت میکنه و کمتر آنلاین میشم.
در مورد خوندن درسها من اعتقادم بر اینه که همه ی درسها رو باهم پیش بریم. مثالشم گفتم. اینطوری برای همه ی درسها به ۲۵ درصد اول میرسیم و آزمونشو حل میکنیم. بعد ادامه میدیم و میریم جلو. این نظر من بود.

و اما چیزی که خیلی مهمه اینه که تو این مدت اصلا به حاشیه ها توجه نکنیم. باید سرمون به کارمون باشه و اصلا درگیر مسائل جنبی نشیم. این مسائل تمرکز رو از بین میبرن و اصلا نمیشه درس خوند خداییش. تصورشو بکنین وقتی شما درستونو خوب خونده باشین دیگه نگران هیچی نخواهید بود.

در مورد کتابهایی که به عنوان منبع گفتم، درسته که مشاورم این کتابها رو برام انتخاب کرد، ولی خداییش خودم همه ی کتابها رو امتحان کردم تا به این نتیجه رسیدم که این کتابها خیلی خوبن. ولی خب بازم میگم باید خودتون کتابها رو ببینین و بببینین که با کدومشون بهتر ارتباط میگیرین. فیلمها هم که خداییش حرف ندارن.

در مورد کتابهای زیر ذره بین والا من شنیده بودم به درد آزمون دکتری میخورن. ولی خب اگه خوبن که عالیه منم تهیه میکنم شروع میکنیم.

بعد یه چیزی، اصلا مهم نیست که بار اوله این کتابها رو میخونین، منم اصلا بار اول بود که خیلی از درسها رو شروع میکردم. ولی همه چی روبراه پیش رفت. فقط لعنت به مریضی. تومور خر است.
سلام الهام خانوم، امیدوارم که بهتر باشین و متاسفم بابت این بیماری
دشمنتون شرمنده باشه، کاملا درک میکنم و کار خوبی میکنین، هر موقع راحت بودین بیاین
ما که همش از تجارب و حرفای مفید شما استفاده میکنیم، ان شاالله که این کارتون همش دعا باشه به جونتون و خیلی زودتر خوب شین، ما هم اگر قابل باشیم براتون دعا میکنیم

حذف حاشیه ها رو خیلی خیلی خیلی خوب و به جا گفتین، وقتی آدم یه هدفی به خصوص درس خوندن رو شروع میکنه واقعا این مورد خیلی مهمه، من بارها به خاطرش کارهامو نیمه تموم رها کردم ، درگیر شدن با حاشیه ها وسط رسیدن به هدف بزرگترین اشتباهه و فقط حسرت و پشیمونی میمونه برای ادم به جالی حال خوب رسیدن به هدف

در مورد برنامه هم از این جهت که توضیح دادین منم راستش خوش بین هستم تا حدی ولی خب باید منابع ام رو اول کامل کنم ببینم میتونم اینجوری بخونم

در مورد منابع هم خیلی خوب و به جا گفتین، مثل همیشه عالی بود Smile

الهام جان (ببخشید اگه من وسط حرفام گاهی شما رو اینجوری صمیمی خطاب میکنم یه وقت جسارت نباشه به خاطر حس صمیمیت هستش و گاهی به جای الهام خانوم میگم الهام جان Smile )
خب چی میخواستم بگم دیگه
آها در مورد کتاب های زیر ذره بین
خب الهام خانوم عزیز راستش من این کتاب ها رو این چند روزه در مورد ارشد و دکترا شنیدم از جاها و افرادی که در مورد ارشد ازشون پرسیدم
هم برای ارشد هست و هم برای دکترا، البته فکر کنم برای دکترا یه کتاب جدا داشته باشه
ولی برا ارشد فکر کنم دو یا سه جلد باشه ولی دیدم زیاد توصیه کرده بودن، بعضی جاها و بعضی رتبه های برتر هم.
آقای بهرنگی هم به این نتیجه رسیدن که این منبع خوبیه و قصد دارن بخونن و تو برنامه شون هم ذکر کردن فکر میکنم.
به امید حال خوب و سلامتی واسه تون.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال: #۴۵
۱۲ فروردین ۱۳۹۹, ۰۲:۲۴ ق.ظ
سلام
کتابامو گرفتم. برنامم رو نوشتم و از فردا اجرا میکنم. به محض اینکه تونستم گام اولش رو اجرا کنم میام و میگم برنامم چجوریه. پنج شنبه ها هم که برای رفع اشکال و گزارش کار ساعت دوازده شب میام نت. در غیر اون زمان هم اصلا آنلاین نمیشم. اینترنت هفته ای یک ساعت تا دو ساعت اونم برای اینکه اگه سوالی بود و جوابش رو بلد بودم حلش کنم.
هنرستان بودم و کارشناسیم هم دانشکده فنی شمسی پور بوده. سال دیگه ترم پاییز درسم تموم میشه.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , قاصدک۲۳

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۴۹۸ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۷۵۳ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  دکتری بیوانفورماتیک ۱۴۰۰ Hmi96 ۱ ۱,۸۹۶ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  دانشجویان سامانه شبکه‌ای تربیت مدرس ورودی ۱۴۰۰ kenpachi ۰ ۱,۱۶۴ ۰۵ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kenpachi
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۷,۸۴۱ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۷,۹۴۴ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۱,۹۹۳ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  کنکور دکتری بیوانفورماتیک ۱۴۰۰ Hmi96 ۵ ۳,۱۵۹ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: mbashiri
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۴۷۵ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
Information راهنمایی برای فرصت باقیمانده تا کنکور ۱۴۰۰ marge_setare ۷ ۵,۰۵۸ ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fatemehbin

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close