زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۰۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمایی در مورد کنکور ارشد ۱۴۰۰

ارسال: #۴۶
۱۲ فروردین ۱۳۹۹, ۰۱:۰۷ ب.ظ
من ناراحت نمیشم صمیمی صحبت کنید، تازه خوشحال هم میشم. Smile
من دیشب از سردرد بیهوش افتادم تا یخرده پیش، هنوزم سرم درد میکنه ولی دارم باهاش مبارزه میکنم.

خب آقای بهرنگی به نظرم نمیخوای با برنامه ی ما باشی. هر طور راحتی، منم تا آخر هفته برنامه میزارم اینجا و اگه خواستی میتونی خودتو با برنامه ی ما هماهنگ کنی. برای همه آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم واقعا نتیجش موفقیت باشه.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: قاصدک۲۳ , هوشیار بهرنگی
ارسال: #۴۷
۱۲ فروردین ۱۳۹۹, ۰۳:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ فروردین ۱۳۹۹ ۰۳:۰۴ ب.ظ، توسط قاصدک۲۳.)
RE: راهنمایی در مورد کنکور ارشد ۱۴۰۰
(۱۲ فروردین ۱۳۹۹ ۰۲:۲۴ ق.ظ)هوشیار بهرنگی نوشته شده توسط:  سلام
کتابامو گرفتم. برنامم رو نوشتم و از فردا اجرا میکنم. به محض اینکه تونستم گام اولش رو اجرا کنم میام و میگم برنامم چجوریه. پنج شنبه ها هم که برای رفع اشکال و گزارش کار ساعت دوازده شب میام نت. در غیر اون زمان هم اصلا آنلاین نمیشم. اینترنت هفته ای یک ساعت تا دو ساعت اونم برای اینکه اگه سوالی بود و جوابش رو بلد بودم حلش کنم.
هنرستان بودم و کارشناسیم هم دانشکده فنی شمسی پور بوده. سال دیگه ترم پاییز درسم تموم میشه.

سلام، وقت به خیر
امیدوارم توسنه باشین اونجوری که درست میدونین برنامه ی کنکور رو استارت زده باشین و براتون آرزوی موفقیت و رسیدن به هدفتون رو دارم.
ممنونم بابت پاسخ ها
پس دیگه ترم آخری هستین، خیلی هم خوب ، موفق و تندرست باشین.

(۱۲ فروردین ۱۳۹۹ ۰۱:۰۷ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  من ناراحت نمیشم صمیمی صحبت کنید، تازه خوشحال هم میشم. Smile
من دیشب از سردرد بیهوش افتادم تا یخرده پیش، هنوزم سرم درد میکنه ولی دارم باهاش مبارزه میکنم.

خب آقای بهرنگی به نظرم نمیخوای با برنامه ی ما باشی. هر طور راحتی، منم تا آخر هفته برنامه میزارم اینجا و اگه خواستی میتونی خودتو با برنامه ی ما هماهنگ کنی. برای همه آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم واقعا نتیجش موفقیت باشه.

این از شخصیت خیلی خوب و منش قشنگ شماست الهام جان Smile
ممنونم
الهی... ان شاالله روز به روز رو به بهبودی برین، هر چیزی که باعث اذیت و ایجاد سردرد میشه رو ازش مطلع بشین و سعی کنین مراعات کنین که سردردها کم بشه.

بله آقای بهرنگی گفتن با اون برنامه ی خودشون اوکی هستن و من هم برای همه مون آرزوی موفقیت میکنم.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: هوشیار بهرنگی , marvelous
ارسال: #۴۸
۱۲ فروردین ۱۳۹۹, ۰۳:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ فروردین ۱۳۹۹ ۰۳:۳۰ ب.ظ، توسط هوشیار بهرنگی.)
(۱۲ فروردین ۱۳۹۹ ۰۱:۰۷ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  خب آقای بهرنگی به نظرم نمیخوای با برنامه ی ما باشی.

نه من اصلا اینطور نیست. هدفم از اینجا اومدن برنامه هماهنگ و رفع اشکال مشترک و رقابت و این جور چیزاست. برنامه خودم منظورم نحوه درس خوندن بود. من منتظرم سرفصلهای مشترک رو اعلام کنید که با شما هماهنگ برم جلو. فقط برای نحوه اجراش برنامه شخصی دارم. وگرنه بازم میگم تعین سرفصل و تاریخ تموم شدنش به نظرم گروهی باشه نحوه اجراش شخصی.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: قاصدک۲۳
ارسال: #۴۹
۱۲ فروردین ۱۳۹۹, ۰۴:۰۲ ب.ظ
(۱۲ فروردین ۱۳۹۹ ۰۳:۳۰ ب.ظ)هوشیار بهرنگی نوشته شده توسط:  
(12 فروردین ۱۳۹۹ ۰۱:۰۷ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  خب آقای بهرنگی به نظرم نمیخوای با برنامه ی ما باشی.

نه من اصلا اینطور نیست. هدفم از اینجا اومدن برنامه هماهنگ و رفع اشکال مشترک و رقابت و این جور چیزاست. برنامه خودم منظورم نحوه درس خوندن بود. من منتظرم سرفصلهای مشترک رو اعلام کنید که با شما هماهنگ برم جلو. فقط برای نحوه اجراش برنامه شخصی دارم. وگرنه بازم میگم تعین سرفصل و تاریخ تموم شدنش به نظرم گروهی باشه نحوه اجراش شخصی.

من و الهام خانوم فکر میکردیم کلا میخواید برنامه رو جدا بذارید، پس ان شاالله بتونیم خیلی خوب شروع کنیم و در یه جو خوب و و انرژی چیزای لازم رو یاد بگیریم.
۰
۰
ارسال: #۵۰
۱۲ فروردین ۱۳۹۹, ۰۸:۱۱ ب.ظ
از امروز ساعت هشت وهشت دقیقه دوازده فروردین نود و نه. شروع میکنم با امید خدا با درس ریاضی گسسته.
هدف: رتبه یک تمامی گرایشهای ارشد کامپیوتر سال ۱۴۰۰ با توکل به لطف خدا. ان شاءالله.
لطفا شما هم شروع کنید سرفصل مشترک بدید که با هم ببریم جلو. تا اون موقع من گسسته میخونم.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , قاصدک۲۳
ارسال: #۵۱
۱۲ فروردین ۱۳۹۹, ۰۹:۳۹ ب.ظ
قرار ما پنجشنبه ساعت ۱۲ شب برای اعلام برنامه مشترک. بدرود
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: قاصدک۲۳
ارسال: #۵۲
۱۲ فروردین ۱۳۹۹, ۱۰:۰۵ ب.ظ
ممنونم از هر دوتون Smile
من برنامه رو تا پنج شنبه شب حتما قرار میدم اینجا.
خدا رو شکر کمی بهترم ولی میخوام امشب رو هم استراحت کنم تا این سردرد فعلا ریشه کن بشه. درسته که علت سردرد های من اون دو تا تومور هستن، ولی به نظرم این استرس های این اواخر هم بی تاثیر نبودن.
به هر حال دیگه میخوایم استرس رو هم بزاریم کنار و درس بخونیم.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: قاصدک۲۳ , هوشیار بهرنگی
ارسال: #۵۳
۱۴ فروردین ۱۳۹۹, ۱۲:۲۲ ب.ظ
خب دوستانSmile
اینم از برنامه ی هفته ی اول که از فردا هم شروع میشه. روزهای پنج شنبه رو خالی گذاشتم برای جبران، رفع اشکال و همینطور دوره. توجه داشته باشید که برنامه به این شکل نمیمونه و هر هفته شکلش عوض میشه. ولی اگه با این برنامه که میدم پیش برین قول میدم تا موقع کنکور مطالب رو خوردین و حسابی مسلط هستین. خودم هم با این برنامه شروع میکنم.

توجه کنید که مدت زمانی که برای هر درس در نظر گرفته شده ۱۲۰ دقیقه یا دو ساعت هست. البته برای زنگ چهارم که زبان باشه، این دیگه میل با خودتونه که چقدر وقت رو به زبان اختصاص بدین. چون زبان یه درسیه که یکی توانمند هست درش و یکی احتیاج داره که بیشتر کار کنه. مثلا من خودم ترجیح میدم که برای زبان فقط تست بزنم.

و اما در مورد این مقدار از دروس که گذاشتم، ممکنه به نظرتون بیاد که خیلی زیادن برای هفته ی اول. ولی باور کنین که بر اساس اون منابعی که گفتم، این مقدار درس به اندازه ی پشه ای بیش نیست. خصوصا فصلهای اول که بیشتر معرفی و دوره ی دانسته های خودمون هستن. در ضمن من سطح شما رو برای هفته ی اول نمیدونستم و باهاتون آشنایی نداشتم به اون صورت، بنابراین اگه این هفته برنامه یه کم سنگین بود، یا احساس کردین یه کم کمه، سنگین ترش میکنیم یا کمترش میکنیم. به هر حال من برای این هفته جوری برنامه گذاشتم که راحت وقت دارین هر فصل رو بخورین.

اگه دوست دارین ریاضی های دیگه هم اضافه بشن به برنامه، این کارو خواهم کرد. شما فقط لازمه که بگین کدوم درسها رو دوست دارین که به برنامه اضافه بشن. ولی من اگه جای شما بودم، روی ریاضی زیاد سرمایه نمیزاشتم. و همینقدر که به گسسته و آمار احتمالات بها میدم کافی بود. البته از نیمه ی راه معادلات دیفرانسیل رو هم اضافه میکنیم. باز همه ی اینا بر اساس نظر جمعه. دوس دارم با نظر هم این برنامه رو بریزیم که هممون بتونیم باهاش پیش بریم و کسی مشکلی نداشته باشه.

روزهای پنج شنبه هم اینجا جمع میشیم و رفع اشکال میکنیم و باهم تبادل اطلاعات میکنیم. در ضمن فرصتی هست که اگه درسی رو نرسیدیم کامل بخونیم ، ادامه بدیم و کاملش کنیم.

اینم از برنامه ی این هفته ی ما

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: قاصدک۲۳ , عزیز دادخواه , هوشیار بهرنگی
ارسال: #۵۴
۱۴ فروردین ۱۳۹۹, ۰۱:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ ۰۱:۴۸ ب.ظ، توسط قاصدک۲۳.)
(۱۲ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۱۱ ب.ظ)هوشیار بهرنگی نوشته شده توسط:  از امروز ساعت هشت وهشت دقیقه دوازده فروردین نود و نه. شروع میکنم با امید خدا با درس ریاضی گسسته.
هدف: رتبه یک تمامی گرایشهای ارشد کامپیوتر سال ۱۴۰۰ با توکل به لطف خدا. ان شاءالله.
لطفا شما هم شروع کنید سرفصل مشترک بدید که با هم ببریم جلو. تا اون موقع من گسسته میخونم.

سلام و خدا قوت
بسیار بسیار عالی
امیدوارم با انرژی و آرامش مسیر رو برید و به هدفتون برسید.

(۱۲ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۰۵ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  ممنونم از هر دوتون Smile
من برنامه رو تا پنج شنبه شب حتما قرار میدم اینجا.
خدا رو شکر کمی بهترم ولی میخوام امشب رو هم استراحت کنم تا این سردرد فعلا ریشه کن بشه. درسته که علت سردرد های من اون دو تا تومور هستن، ولی به نظرم این استرس های این اواخر هم بی تاثیر نبودن.
به هر حال دیگه میخوایم استرس رو هم بزاریم کنار و درس بخونیم.

سلام، روز به خیر
خواهش می کنم Smile
خیلی خوشحالم حالتون بهتره
دقیقا کار خوبی میکنین، الهام خانوم سعی کنین مواقع کار یا درس تایم استراحت ها رو یکم بیشتر قرار بدین که اذیت نشین
بله مطمئنن استر های این شرایط هم موثر میتونه باشه، الهام جان نمیدونم مدیتیشن انجام میدین یا نه ولی به نظرم اگه انجام بدین خیلی خوبه برای کاهش استرس و شلوغی های ذهن، خیلی آروم میکنه آدم رو.
من مدتی هست انجام میدم و واقعا آرامش و کلا کیفیت زندگی و حالم بیشتر شده و خودم حسش میکنم این رو.
به نظرم آقای بهرنگی هم انجام بدن خیلی خوبه، یکی از دوستانم مشاور هستن و اروپا زندگی میکنن، گفتن که توی اروپا و امریکا خیلی جاها مدیتیشن داره مثل مسواک زدن یه کار روتین میشه به خاطر اینکه آدم ها خیلی پراسترس تر شدن به نسبت دهه های قبل و کلا زندگی ها پیچیده تر شده به خصوص برای ما ایرانی ها که فکر میکنم واقعا همه مون نیاز داریم به همچین چیزهایی.

(۱۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۲:۲۲ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  خب دوستانSmile
اینم از برنامه ی هفته ی اول که از فردا هم شروع میشه. روزهای پنج شنبه رو خالی گذاشتم برای جبران، رفع اشکال و همینطور دوره. توجه داشته باشید که برنامه به این شکل نمیمونه و هر هفته شکلش عوض میشه. ولی اگه با این برنامه که میدم پیش برین قول میدم تا موقع کنکور مطالب رو خوردین و حسابی مسلط هستین. خودم هم با این برنامه شروع میکنم.

توجه کنید که مدت زمانی که برای هر درس در نظر گرفته شده ۱۲۰ دقیقه یا دو ساعت هست. البته برای زنگ چهارم که زبان باشه، این دیگه میل با خودتونه که چقدر وقت رو به زبان اختصاص بدین. چون زبان یه درسیه که یکی توانمند هست درش و یکی احتیاج داره که بیشتر کار کنه. مثلا من خودم ترجیح میدم که برای زبان فقط تست بزنم.

و اما در مورد این مقدار از دروس که گذاشتم، ممکنه به نظرتون بیاد که خیلی زیادن برای هفته ی اول. ولی باور کنین که بر اساس اون منابعی که گفتم، این مقدار درس به اندازه ی پشه ای بیش نیست. خصوصا فصلهای اول که بیشتر معرفی و دوره ی دانسته های خودمون هستن. در ضمن من سطح شما رو برای هفته ی اول نمیدونستم و باهاتون آشنایی نداشتم به اون صورت، بنابراین اگه این هفته برنامه یه کم سنگین بود، یا احساس کردین یه کم کمه، سنگین ترش میکنیم یا کمترش میکنیم. به هر حال من برای این هفته جوری برنامه گذاشتم که راحت وقت دارین هر فصل رو بخورین.

اگه دوست دارین ریاضی های دیگه هم اضافه بشن به برنامه، این کارو خواهم کرد. شما فقط لازمه که بگین کدوم درسها رو دوست دارین که به برنامه اضافه بشن. ولی من اگه جای شما بودم، روی ریاضی زیاد سرمایه نمیزاشتم. و همینقدر که به گسسته و آمار احتمالات بها میدم کافی بود. البته از نیمه ی راه معادلات دیفرانسیل رو هم اضافه میکنیم. باز همه ی اینا بر اساس نظر جمعه. دوس دارم با نظر هم این برنامه رو بریزیم که هممون بتونیم باهاش پیش بریم و کسی مشکلی نداشته باشه.

روزهای پنج شنبه هم اینجا جمع میشیم و رفع اشکال میکنیم و باهم تبادل اطلاعات میکنیم. در ضمن فرصتی هست که اگه درسی رو نرسیدیم کامل بخونیم ، ادامه بدیم و کاملش کنیم.

اینم از برنامه ی این هفته ی ما

سلامی دوباره
متشکر بابت لطف و برنامه و توضیحات
الهام جان من الان برنامه رو دیدم یکم شوکه شدم چرا شروع برنامه از فرداست که جمعه است؟
و راستش من هنوز هم در حال تحلیل و یکم فکر روی هدفم هستم، برای همین سعی می کنم زودتر آماده بشم.
ولی خوشایند بودش برنامه، یاد زمان دانشگاه و مدرسه افتادم به خصوص مدرسه که زنگ اول دوم سوم اینا داشتیم، یادش به خیر چقدر عمر زود میگذرهSmile
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , عزیز دادخواه , هوشیار بهرنگی
ارسال: #۵۵
۱۴ فروردین ۱۳۹۹, ۰۲:۰۴ ب.ظ
سلام دوست عزیزم، ممنونم از لطفت
راستش سردرد های منم بهتر که نشده هیچ بدتر هم شده، دیروز رو تمام مدت استراحت کردم ولی از امروز باید برمیگشتم به دنیای زنده ها. باور میکنی من خیلی مدیتیشن میکنم و سعی میکنم به خودم آرامش بدم؟ ولی خب این روزها مشکلات زیادن و یه کم وقت میبره آروم شدن.

من که برنامه رو از جمعه گذاشتم فکر کردم چون دوست داشتین که پنج شنبه برنامه ی رفع اشکال و مرور داشته باشیم اینطوری بهتره، حالا اگه بخوای تاریخشو هم میتونیم جا به جا کنیم. ولی بزار یه چیزی بهت بگم. زیادی خودتو درگیر حواشی نکن و شروع کن. من خودم تو تمام کارا به این نتیجه رسیدم که فکر و حرف زمانی که به عمل تبدیل بشن نتیجه حاصل میشه. به نظر من حالا شروع کن و در مورد اهداف و اینا هم میتونیم حسابی فکر کنیم، وقت زیاده و حتی میتونیم باهم صحبت کنیم.

شاید باورت نشه ولی من مجبورم هم خونه بچرخونم، هم کار کنم، هم از دو تا پیرزن و پیرمرد مراقبت کنم، هم خودم درگیر بیماری هستم و درگیریهای زندگی شخصی هم دارم که بماند. ولی میخوام شروع کنم و به هیچکدوم از اینا محل نزارم. این برنامه ی هفته اول هم یه جورایی میشه گفت آزمایشی هست تا ببینیم در چه سطح هستیم و از هفته ی دوم برنامه طوری چیده میشه که همه بتونیم باهاش هماهنگ و راحت باشیم. منتهی اینو در نظر داشته باشین که برای رسیدن به یه سطح از اعتماد به نفس یه کم باید از درسها پیش بریم.

در طول هفته هم هر کسی هر مشکلی یا سوالی یا هر حرفی داشت میتونه اینجا بنویسه، در کل راحت باشین و سخت هم نگیرین. بزارین راحت و با آرامش پیش بریم که یهو وسط راه خسته هم نشیم.

ولی عزیزم اگه میخوای تاریخ برنامه رو عوض کنم.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه , هوشیار بهرنگی
ارسال: #۵۶
۱۴ فروردین ۱۳۹۹, ۰۲:۰۸ ب.ظ
(۱۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۲:۲۲ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  خب دوستانSmile
اینم از برنامه ی هفته ی اول که از فردا هم شروع میشه.

اجازه ست یه نظر کارشناسی رو این برنامه بگم؟ Cool
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: هوشیار بهرنگی
ارسال: #۵۷
۱۴ فروردین ۱۳۹۹, ۰۲:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ ۰۲:۲۵ ب.ظ، توسط marvelous.)
(۱۴ فروردین ۱۳۹۹ ۰۲:۰۸ ب.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  
(14 فروردین ۱۳۹۹ ۱۲:۲۲ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  خب دوستانSmile
اینم از برنامه ی هفته ی اول که از فردا هم شروع میشه.

اجازه ست یه نظر کارشناسی رو این برنامه بگم؟ Cool

خواهش میکنم، شما سروری، هر چی بگی من قبول دارم.
چون گفتم این برنامه رو برای شروع نوشتم و از سطح بقیه ی افراد اطلاع دقیقی نداشتم. خوبه که باهم اصلاحش کنیم و پیش بریم. Smile

راستی آقای دادخواه، شما نمیخوای به ما بپیوندی؟

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه , هوشیار بهرنگی
ارسال: #۵۸
۱۴ فروردین ۱۳۹۹, ۰۲:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ ۰۳:۰۷ ب.ظ، توسط عزیز دادخواه.)
سه نکته بگم:
نکته یک:
فصل اول معماری خودش به تنهایی چهار فصل هست و تقریبا از فصلهای سنگین و زمان بر معماری هست که زمان خیلی بیشتری از اونچه در نظر گرفتید میخواد. حتی اگه فصل یک رو کامل مسلط باشید با دو ساعت مرور هم نمیشه کرد. به نظرم تایم دوم معماری که برای فصل دو در نظر گرفتید رو بدید به فصل یک. پنجشنبه بر اساس پیشرفت خودتون تصمیم بگیرید که همچنان فصل یک رو ادامه بدید یا برید فصل دو. که به نظرم همچنان فصل یک رو در هفته بعد هم مجبورید ادامه بدید.

نکته دو:
برای شروع کامپایلر لازم هست که حتما درس نظریه رو تا آخر زبانهای منظم خونده باشید. شاپوری هم توصیه میکرد حتما پنج فصل اول نظریه رو بخونید بعد برید سراغ کامپایلر.

نکته سه:
بحث شمارشی که در گسسته هست برای آنالیز ترکیبی آمار پیش نیاز هست. به نظرم بعد از خوندن سه فصل اول گسسته برید سراغ آمار.

و در نهایت اینکه امیدوارم همینطور مصمم و با اراده جلو برید و چراغ مصاحبه های عالی مانشت رو دوباره زنده کنید.

(۱۴ فروردین ۱۳۹۹ ۰۲:۱۵ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  راستی آقای دادخواه، شما نمیخوای به ما بپیوندی؟

خواستنش که از خدامه. نمیدونم میتونم یا نه. البته فعلا هیچ کار واجب تری هم ندارم. بی کار توی خونه نشستم و نمیدونم فردام قراره چی بشه با این وضعیت کرونا هم که تقریبا در آمدم رو کامل از دست دادم و نمیدونم اگه قرار باشه چند ماه دیگه طول بکشه خرج زندگیم رو از کجا بدم. با این وضعیت خیلی سخته ادم دوباره شروع کنه به درس خوندن. نمیدونم فردام چی میشه.
۳
۰
ارسال: #۵۹
۱۴ فروردین ۱۳۹۹, ۰۴:۲۹ ب.ظ
(۱۴ فروردین ۱۳۹۹ ۰۲:۳۰ ب.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  سه نکته بگم:
نکته یک:
فصل اول معماری خودش به تنهایی چهار فصل هست و تقریبا از فصلهای سنگین و زمان بر معماری هست که زمان خیلی بیشتری از اونچه در نظر گرفتید میخواد. حتی اگه فصل یک رو کامل مسلط باشید با دو ساعت مرور هم نمیشه کرد. به نظرم تایم دوم معماری که برای فصل دو در نظر گرفتید رو بدید به فصل یک. پنجشنبه بر اساس پیشرفت خودتون تصمیم بگیرید که همچنان فصل یک رو ادامه بدید یا برید فصل دو. که به نظرم همچنان فصل یک رو در هفته بعد هم مجبورید ادامه بدید.

نکته دو:
برای شروع کامپایلر لازم هست که حتما درس نظریه رو تا آخر زبانهای منظم خونده باشید. شاپوری هم توصیه میکرد حتما پنج فصل اول نظریه رو بخونید بعد برید سراغ کامپایلر.

نکته سه:
بحث شمارشی که در گسسته هست برای آنالیز ترکیبی آمار پیش نیاز هست. به نظرم بعد از خوندن سه فصل اول گسسته برید سراغ آمار.

و در نهایت اینکه امیدوارم همینطور مصمم و با اراده جلو برید و چراغ مصاحبه های عالی مانشت رو دوباره زنده کنید.

(۱۴ فروردین ۱۳۹۹ ۰۲:۱۵ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  راستی آقای دادخواه، شما نمیخوای به ما بپیوندی؟

خواستنش که از خدامه. نمیدونم میتونم یا نه. البته فعلا هیچ کار واجب تری هم ندارم. بی کار توی خونه نشستم و نمیدونم فردام قراره چی بشه با این وضعیت کرونا هم که تقریبا در آمدم رو کامل از دست دادم و نمیدونم اگه قرار باشه چند ماه دیگه طول بکشه خرج زندگیم رو از کجا بدم. با این وضعیت خیلی سخته ادم دوباره شروع کنه به درس خوندن. نمیدونم فردام چی میشه.

کاملا درست میگی داداشم، من این برنامه رو بر اساس خودم بیشتر ریختم که یخرده خوندن این فصلها برام حالت دوره دارن. کاملا درست میگی و من این تغییرات رو در برنامه اعمال میکنم.

الانم شرایطت رو کاملا درک میکنم چون خودمم تو وضعیت مشابهی هستم. راستش از خدا که پنهون نیست به شما هم میگم. با شروع این کرونا من دو هفته همکار و همراه نداشتم. با این وضع سرم مجبور شدم یه سری کارهای عقب مونده رو خودم هر طوری بود جلو ببرم. که از هیچکدومشون هم پولی قبل از عید نصیب ما نشد. الان دوباره کار دستمون داریم ولی نمیدونیم آینده ی اینا به کجا میکشه و باید فکر یه کاری میکردیم که یخرده مطمئن تر باشه. الان مدتی هست شروع کردم به ساختن آموزش با این وضع بینایی و سرم و در کنارش به همسرم هم در همون طراحی سایت کمک میکنم. یه جوری میترسم. با این حالی که دارم میترسم نتونم از ادامه ی راه کاری بر بیام و اینطوری زندگیم هم از هم بپاشه. چون همسرم هم مشکلات خانوادگی خودشو داره که شدیدا منو درگیر کردن و همین اصلا داره با اعصاب و روانم بازی میکنه. دقیقا از وقتی مریض شدم احساس میکنم که دیگه جایگاه سابق رو ندارم. خیلی تنها شدم. خلاصه حسابی قاطی کردم و هر روز منتظرم که همسرم بهم بگه دیگه نمیخواد با من زندگی کنه. خیلی نگران آینده هستم و هر لحظه از لحظه ی بعدم میترسم. شاید اینجا جاش نبود اینا رو بگم ولی داشتم منفجر میشدم.
حالا بگذریم از این حرفا اگه از حالا شروع کنیم برای سال آینده، مطمئن باش اونقدر وقت هست که بتونی به کارهات هم برسی. میخوام بهت بگم وضعیت تو رو الان همه یه جورایی دارن. گاهی به خودم میگم تو تو بدترین شرایط بازم بلند شدی و درس خوندی و دانشگاه رفتی، تونستی سری تو سرا بلند کنی، به خودم میگم دختر تو از دست مرگ فرار کردی و الان اینجایی. بعد یهو یه فکری میاد که انگار مرگ الان منو تو یه کوچه بمبست گیر انداخته. میخوام بگم این شرایط برای همه هست، پس دلسرد نشو و حداقل روزی یه ذره رو بزار برای درس خوندن. حیفه واقعا.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۲
۰
ارسال: #۶۰
۱۴ فروردین ۱۳۹۹, ۰۹:۰۲ ب.ظ
دوستان من با نکاتی که آقای دادخواه گفتن کاملا موافقم. میخواین رو برنامه اعمال کنیم؟

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۵۴۹ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۷۸۲ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  دکتری بیوانفورماتیک ۱۴۰۰ Hmi96 ۱ ۱,۹۲۴ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  دانشجویان سامانه شبکه‌ای تربیت مدرس ورودی ۱۴۰۰ kenpachi ۰ ۱,۱۸۴ ۰۵ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kenpachi
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۲۸۱ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۰۶۷ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۲,۰۲۴ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  کنکور دکتری بیوانفورماتیک ۱۴۰۰ Hmi96 ۵ ۳,۲۳۸ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۱ ق.ظ
آخرین ارسال: mbashiri
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۵۴۳ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
Information راهنمایی برای فرصت باقیمانده تا کنکور ۱۴۰۰ marge_setare ۷ ۵,۱۴۹ ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fatemehbin

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close