زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۴۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۲۷۲۶
۳۰ آبان ۱۳۹۸, ۰۳:۱۳ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۳۰ آبان ۱۳۹۸ ۰۳:۱۲ ب.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  دقیقا منم!
رفتم بوفه خوابگاه خرت و پرت گرفتم به خدا ده تا نشد تعدادشون ولی صد تومن شد پولش! دیگه گریم گرفت اومدم اتاق.. گفتم نه نت داریم نه ارزونی.. و همینجوری با موبایل صفحه گوگل رو رفرش میکردم و میگفتم اینم نتمون! که یهو اومد.. اولش فکر کردم توهم زدم اشکامو پاک کردم با دقت نگاه کردم بعد دیدم نه واقعا همون لحظه اومد! دوباره گریم گرفت این بار از خوشحالی : )))) فکر کنم جزو اولین نفراتی بودم که بعد پنج روز لوگوی گوگل رو دیدن : ))))

کدوم شهری شما؟ الان بازه اینستاگرام و گوگل کامل ؟یا قطع شده؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۲۷۲۷
۳۰ آبان ۱۳۹۸, ۰۳:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آبان ۱۳۹۸ ۰۳:۱۹ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
(۳۰ آبان ۱۳۹۸ ۰۳:۰۹ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  تهران قطعه. وصلیش به دو دقیقه هم نرسید
بعضی مناطق تهران الان نت دارن. شاید هم تهران رو دارن منطقه منطقه وصل میکننBig Grin
سرعت سایت های ایرانی هم اومده پایین حس میکنم.

(۳۰ آبان ۱۳۹۸ ۰۳:۱۳ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  کدوم شهری شما؟ الان بازه اینستاگرام و گوگل کامل ؟یا قطع شده؟

زنجان
اینستا، واتس اپ کاملا بازه
گوگل هم همینطور.
ولی با لپتاپ مشکل دارم نه فقط من بقیه بچه ها هم اینجا اینجورین و با لپتاپ هنوز نتونستن وصل شن که عجیبه برای هممون
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۵۲۷۲۸
۳۰ آبان ۱۳۹۸, ۰۳:۱۹ ب.ظ
(۳۰ آبان ۱۳۹۸ ۰۳:۰۲ ب.ظ)yagmur0022 نوشته شده توسط:  اونایی که میگن وصل شد شهرشون رو هم بگن ...منکه تبریزم فعلا وصل نشده

تهران ، ولی همه جا هنوز وصل نشده انگار، اینترنت موبایل هم وصل نیست فعلا.
 سپاس‌گزاری شده توسط: yagmur0022 , big cloud
ارسال: #۵۲۷۲۹
۳۰ آبان ۱۳۹۸, ۰۳:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آبان ۱۳۹۸ ۰۷:۳۵ ب.ظ، توسط MohsenRezaei.)
... امیدوار زودتر مشکل اینترنت رفع بشه

چندان که خواهی در نگر ، در من که نشناسی مرا ...
من از برای مصلحت در حبس دنیا مانده ام ...
ارسال: #۵۲۷۳۰
۳۰ آبان ۱۳۹۸, ۰۳:۲۸ ب.ظ
یه سری از بچه ها رو موبایل نت ندارن و یه سری رو لپ تاپ. خدا بخیر کنه. ۵ روز وقت داشتن هر دستکاری خواستن کردن. از این به بعد شاهد کراش کردن اینترنت و بسته شدن سایت ها و نرم افزارها موقع کار هستیم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , .:tarannom:.
ارسال: #۵۲۷۳۱
۳۰ آبان ۱۳۹۸, ۰۴:۳۵ ب.ظ
نت ما دوباره ملی شد!!! ConfusedConfusedConfused

این مسخره بازیا چیه آخه؛ اَه.
ارسال: #۵۲۷۳۲
۳۰ آبان ۱۳۹۸, ۰۵:۰۹ ب.ظ
(۳۰ آبان ۱۳۹۸ ۰۳:۱۲ ب.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  دقیقا منم!
رفتم بوفه خوابگاه خرت و پرت گرفتم به خدا ده تا نشد تعدادشون ولی صد تومن شد پولش! دیگه گریم گرفت اومدم اتاق.. گفتم نه نت داریم نه ارزونی.. و همینجوری با موبایل صفحه گوگل رو رفرش میکردم و میگفتم اینم نتمون! که یهو اومد.. اولش فکر کردم توهم زدم اشکامو پاک کردم با دقت نگاه کردم بعد دیدم نه واقعا همون لحظه اومد! دوباره گریم گرفت این بار از خوشحالی : )))) فکر کنم جزو اولین نفراتی بودم که بعد پنج روز لوگوی گوگل رو دیدن : ))))
برای ما از روز اول هم قطع نبود!! به نظرم بچه‌های کامپیوتری باید یه سری آموزش برای این مواقع ببینن که کسب و کارشون دچار مشکل نشه. اینترنت خیلی جاهای تهران اومده. دانشگاه ایلام هم اینترنتش وصل شده. ولی موبایل همچنان قطع هست.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
 سپاس‌گزاری شده توسط: .:tarannom:. , big cloud , RangiRangi
ارسال: #۵۲۷۳۳
۳۰ آبان ۱۳۹۸, ۰۵:۱۱ ب.ظ
(۳۰ آبان ۱۳۹۸ ۰۳:۱۵ ب.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  ولی با لپتاپ مشکل دارم نه فقط من بقیه بچه ها هم اینجا اینجورین و با لپتاپ هنوز نتونستن وصل شن که عجیبه برای هممون
روی صفحاتی که باز نمی‌شن دو سه بار رفرش بزنید باید بیاد. مرورگرهاتون DNSهای ملی رو کش کردن

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi
ارسال: #۵۲۷۳۴
۳۰ آبان ۱۳۹۸, ۰۵:۲۱ ب.ظ
برای من که هنوز باز نمیشود!
تهران اینترنت همراه اول
ارسال: #۵۲۷۳۵
۳۰ آبان ۱۳۹۸, ۰۵:۲۵ ب.ظ
من الان میرم کنسرت !

به قول احمد ذوقی خداوکیلی ۱۰۰ تومن دادم !
 سپاس‌گزاری شده توسط: BBumir , MajidNasiri
ارسال: #۵۲۷۳۶
۳۰ آبان ۱۳۹۸, ۰۵:۴۵ ب.ظ
(۳۰ آبان ۱۳۹۸ ۰۵:۰۹ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  
(30 آبان ۱۳۹۸ ۰۳:۱۲ ب.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  دقیقا منم!
برای ما از روز اول هم قطع نبود!! به نظرم بچه‌های کامپیوتری باید یه سری آموزش برای این مواقع ببینن که کسب و کارشون دچار مشکل نشه. اینترنت خیلی جاهای تهران اومده. دانشگاه ایلام هم اینترنتش وصل شده. ولی موبایل همچنان قطع هست.

دکتر یک منبع برای آموزش میشه معرفی کنین؟Blush
ارسال: #۵۲۷۳۷
۳۰ آبان ۱۳۹۸, ۰۶:۰۲ ب.ظ
دسترسی به اینترنت در حال برقراری است
با اجازه شورای امینت کشور اینترنت در برخی مناطق برقرار شده است.
خبرگزاری فارس: براساس کسب اطلاع خبرنگار ، اینترنت به تدریج در کشور در حال اتصال است.
براساس این اطلاعات، شورای امنیت کشور به ریاست وزیر کشور دسترسی دوباره به اینترنت را برای برخی مناطق صادر کرده است و با توجه به گزارش‌های دریافتی، تاکنون قطعی اینترنت خطوط ثابت (ADSL) در استان‌های هرمزگان، کرمانشاه، اراک، مشهد، قم، تبریز، همدان، بوشهر و بخش‌هایی از تهران برطرف شده است.

دانشگاه های امیرکبیر - شریف - طباطبایی - تهران - علم و صنعت - خواجه نصیر و بهشتی رو هم گویا متصل کردند ...

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , BBumir
ارسال: #۵۲۷۳۸
۳۰ آبان ۱۳۹۸, ۰۶:۱۱ ب.ظ
(۳۰ آبان ۱۳۹۸ ۰۵:۰۹ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  برای ما از روز اول هم قطع نبود!! به نظرم بچه‌های کامپیوتری باید یه سری آموزش برای این مواقع ببینن که کسب و کارشون دچار مشکل نشه. اینترنت خیلی جاهای تهران اومده. دانشگاه ایلام هم اینترنتش وصل شده. ولی موبایل همچنان قطع هست.

مدیر جان به ایمیل و ... فرمودین دسترسی نداشتین. ممنون میشم شفاف سازی کنید که ما هم یاد بگیریم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال: #۵۲۷۳۹
۳۰ آبان ۱۳۹۸, ۰۶:۲۳ ب.ظ
انگار چی می شه کل استان یک دفعه اینترنت داشته باشه ... ملت رو به بازی گرفتن
ارسال: #۵۲۷۴۰
۳۰ آبان ۱۳۹۸, ۰۶:۴۰ ب.ظ
(۳۰ آبان ۱۳۹۸ ۰۵:۰۹ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  برای ما از روز اول هم قطع نبود!! به نظرم بچه‌های کامپیوتری باید یه سری آموزش برای این مواقع ببینن که کسب و کارشون دچار مشکل نشه. اینترنت خیلی جاهای تهران اومده. دانشگاه ایلام هم اینترنتش وصل شده. ولی موبایل همچنان قطع هست.

من تجربه ای که به دست آوردم این بود حتی مقاله ای که به درد نمیخوره رو هم حذف نکنم از این به بعد و بذارم تو کامپیوترم بمونه یه روزی مثل همین چند روز قبل از بی مطلبی اون مقاله رو بخونم و همه کدهام رو تو آناکوندا بزنم نه کولب!
کاش به ما هم آموزش بدید چطور برای مواقع ضروری اینترنت داشته باشیم .. واقعا این چند روز زندگی من یکی فلج شده بود..

الان هم سرعت نت واقعا پایینه با این حال بهتر از هیچیه.
(۳۰ آبان ۱۳۹۸ ۰۵:۱۱ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  روی صفحاتی که باز نمی‌شن دو سه بار رفرش بزنید باید بیاد. مرورگرهاتون DNSهای ملی رو کش کردن
کلا وصل نمیشه. امتحان کردم. حتی کش و کوکی مرورگرم رو پاک کردم فایده ای نداشت.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۷۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۸,۸۷۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۲۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۳۲۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۷۶ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۲۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۶۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۶۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۲۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close