زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۰۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۴۴۸۱
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹, ۰۴:۲۳ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
سلام دوستان . ببخشید کسی میدونه واسه ویندوز ۷ ۳۲ بیتی از کجا باید JDKرو که واسه JAVA هست رو نصب کرد ؟
داخل سایت Oracle شدم ولی انگار همشون واسه ۶۴ بیتی هست.. ۳۲ پیدا نمیکنم.

ممنون میشم جواب بدیدHuh
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۴۴۸۲
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹, ۰۸:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۲۴ ب.ظ، توسط Riemann.)
............
ارسال: #۵۴۴۸۳
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹, ۱۰:۰۵ ب.ظ
از معدود کارایی که همییییشه حالمو خوب میکنه، بلند بلند زبان خوندنه اونم (:
ارسال: #۵۴۴۸۴
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹, ۱۱:۱۶ ب.ظ
ای خواجه چه جویی ز شب قدر نشانی
هر شب شب قدر است اگر قدر بدانی
جامی

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: majidnourirad10
ارسال: #۵۴۴۸۵
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹, ۱۱:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۱:۴۸ ق.ظ، توسط fo-eng.)
[تصویر:  475357_06aa5626_3ef9_4d47_b1f1_2825b15fe620.jpg]

گل سرخی در میدان جنگ رویید
سربازان عاشق شدند
دست از ماشه کشیدند
جنگ تمام شد.

رسول یونان

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , .:tarannom:. , majidnourirad10
ارسال: #۵۴۴۸۶
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹, ۰۳:۰۰ ب.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۱۰ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  از موشک نباید ترسید
ی خطا میزنن میریم دیار باقی از این همه تورم و گرونی و دغدغه و ترس راحت میشیم بعد از اون نام و خاطره امون در ذهن و قلب هموطنان جاوید می مونه

فقط ایشالا که رو دریا بهمون موشک بزنن که اجرمون ۱۰ برابر شه.

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , big cloud
ارسال: #۵۴۴۸۷
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹, ۰۳:۲۱ ب.ظ
عکس هایی که همین امروز گرفتم
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
[/img]

و عکس دوم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , yagmur0022 , RASPINA , MarkLand , shamim_70
ارسال: #۵۴۴۸۸
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹, ۰۷:۳۱ ب.ظ
مادر بزرگم ۹۰ سالشه حالش خیلی بده همش با خودش داره حرف میزنه از ۴۰ , ۵۰ سال قبل حرف میزنه تو خونه خودشه ولی میگه این خونه من نیست هیشکیو نمیشناسه از بعضی از حرفاش خنده م میگیره به زور جلوی خودمو میگیرم از بعضی از حرفاشم گریه م میگیره دلم براش میسوزه
خیلی سخته انتظار مرگ کشیدن

إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , majidnourirad10 , big cloud
ارسال: #۵۴۴۸۹
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹, ۱۰:۴۶ ب.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۲:۵۴ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  با این وضعیتی که الان هست ( تورم + بیکاری + ترس از ازدواج + ترس از کرونا ...

راست اش من خیلی وقت بود که احساس می کردم توی جایی مثل کره ی شمالی هستم ... هم به خاطر مشکلات شخصی و هم جامعه یک انرژی منفی زیادی رو احساس میکردم . گاهی احساس خفگی مفرط داشتم :/

ولی وقتی که میبینم بقیه ی مردم توی همین محیط دارن زندگی میکنن ، ازدواج می کنن ، بچه دار میشن با خودم میگم نه شاید زندگی اونقدرهام سخت نیست ... شاید من زیادی حساس شدم و روی جزییات دقت میکنم .و مثل دکتر شریعتی که می گفت اول از شب های کویر خوشم میومد و بعدها با فهمیدن جزییات واقعی ستاره ها ، دیگه شبهای کویر به نظرم جالب نبود ( نقل به محتوا ، وگرنه اصل جملات اش چیز دیگه ای بود ) پسره همسایه مون ساندویچی زده و با فروش همبرگر ، زن گرفته
پسر عموم توی ۱۸ سالگی اول سربازیش رفته زن گرفته بدونه این که پولی داشته باشه شغلی و یا حتی وقتی برای رفتن سر کار نداره چون سربازه ولی روزه عقد اش چشماش از شوق برق می زد . و پر واضحه که خیلی هم از من کوچکتره .
من فکر میکنم که نباید خیلی زندگی را سخت گرفت و سعی کنیم از خوشحالی هایی که وجود داره لذت ببریم . اما منکر تلاش بیشتر نیستم.

بادبان ها را بکشید ... پیش به سوی آینده BlushBlush
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , RASPINA , khayyam , big cloud
ارسال: #۵۴۴۹۰
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹, ۰۱:۰۵ ق.ظ
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۰:۴۶ ب.ظ)majidnourirad10 نوشته شده توسط:  ولی وقتی که میبینم بقیه ی مردم توی همین محیط دارن زندگی میکنن ، ازدواج می کنن ، بچه دار میشن با خودم میگم نه شاید زندگی اونقدرهام سخت نیست ... شاید من زیادی حساس شدم و روی جزییات دقت میکنم .
بعد عید فطر ی عروسی دعوت شدیم
فامیل درجه یک هم هست نه میشه نریم و نه توی این شرایط به ریسکش می ارزه

پاشیم بریم عروسی بعد کرونا بگیریمSad
اگه نریم هم ناراحت میشن
چندمورد شنیدم ۸ نفر یا ۱۰ نفر از ی فامیل کرونا گرفتن علتش هم شرکت در مراسم یا جشن بوده

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: majidnourirad10
ارسال: #۵۴۴۹۱
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹, ۰۱:۲۰ ق.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۱:۰۵ ق.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(26 اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۰:۴۶ ب.ظ)majidnourirad10 نوشته شده توسط:  ولی وقتی که میبینم بقیه ی مردم توی همین محیط دارن زندگی میکنن ، ازدواج می کنن ، بچه دار میشن با خودم میگم نه شاید زندگی اونقدرهام سخت نیست ... شاید من زیادی حساس شدم و روی جزییات دقت میکنم .

اگه نریم هم ناراحت میشن
چندمورد شنیدم ۸ نفر یا ۱۰ نفر از ی فامیل کرونا گرفتن علتش هم شرکت در مراسم یا جشن بوده

عروسی نرید بزار ناراحت بشن ، مردم کرونا رو جدی نگرفتن دیگه تا حد ممکن باید رفت و آمدها کم بشه اگرم هست دیگه نه در حد عروسی که معلوم نیست از کجا میان عروسی و تو اون جمعیت احتمال زیاده کرونا گرفتن در مقایسه با یه دورهمی خانوادگی .
 سپاس‌گزاری شده توسط: majidnourirad10 , big cloud , RASPINA
ارسال: #۵۴۴۹۲
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹, ۰۴:۱۴ ب.ظ
عروس ما خیلی بد درومد هنوز ۶ ماه نشده دارن جدا میشن دلم واسه برادرم خیلی میسوزه
ارسال: #۵۴۴۹۳
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹, ۰۴:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۲۶ ب.ظ، توسط Negarm.)
سلام دوستان در زمینه کنکور ارشد کامپیوتر سوال دارم میشه راهنماییم کنید

تازه عضو انجمن شدم وزیاد هم آشنایی ندارم با انجمن وکارکردش راهنمایی میخوام?

(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۱:۲۰ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(27 اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۱:۰۵ ق.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(26 اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۰:۴۶ ب.ظ)majidnourirad10 نوشته شده توسط:  ولی وقتی که میبینم بقیه ی مردم توی همین محیط دارن زندگی میکنن ، ازدواج می کنن ، بچه دار میشن با خودم میگم نه شاید زندگی اونقدرهام سخت نیست ... شاید من زیادی حساس شدم و روی جزییات دقت میکنم .

اگه نریم هم ناراحت میشن

عروسی نرید بزار ناراحت بشن ، مردم کرونا رو جدی نگرفتن دیگه تا حد ممکن باید رفت و آمدها کم بشه اگرم هست دیگه نه در حد عروسی که معلوم نیست از کجا میان عروسی و تو اون جمعیت احتمال زیاده کرونا گرفتن در مقایسه با یه دورهمی خانوادگی .

بهترین کار اینه که عروسی نرید تو این شرایط...از دور براشون آرزوی خوشبختی کنید

[tex][/tex]

بهترین کار اینه که عروسی نرید تو این شرایط...از دور براشون آرزوی خوشبختی کنید

سلام دوستان در زمینه کنکور ارشد کامپیوتر سوال دارم میشه راهنماییم کنید
ارسال: #۵۴۴۹۴
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹, ۱۲:۴۰ ق.ظ
لم یقتل الحزن أحد
ولکنه
جعلنا فارغین من کل شیء!
-------------------
اندوه
کسی را نکشت
اما
ما را از همه‌ چیز،
تهی ساخت!

محمود درویش
بعله دوستان حقیقته، اندوه شما رو‌ نسبت به همه تهی میکنه. راست میگه آقای کحمود درویش.

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۵۴۴۹۵
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹, ۰۳:۳۵ ق.ظ
اعصابم خورد است ... چجوری یه آدم می تونه انقدر پر رو باشه ... استاد راهنمای دومم در تمام مدتی که ما درگیر مقاله بودیم یک کامنت هم در گروه نذاشت ... برای تز هم زحمتی به خودش نداد ... الان که باید credit رو بفرستیم یهو اعلام وجود کرده می گه conceptualization هم برای من اضافه کن من از اول در مقاله مشارکت داشتم !!! اون supervision و edit هم که برای خالی نبودن نوشته بودیم براش! واقعا عصبانی ام همین که اسمش داشت در مقاله می اومد عذاب وجدان داشتم الان باید دروغ هم بنویسم. به استاد راهنمای اولم می گم می گه می دونم کاری نکرده ولی بنویس مهم نیست. همه زحمت ها برای استاد راهنمای اول بوده الان یه جوری نوشتیم تقریبا با هم برابر هستند.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۶۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۳,۹۵۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۱۱ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۷۰۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۱ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۱۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۳۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close