زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۵۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گام به گام تا ارشد ۹۹

ارسال: #۳۰۱
۰۳ آبان ۱۳۹۸, ۱۰:۲۳ ق.ظ
RE: گام به گام تا ارشد ۹۹
(۲۹ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  من کاملا شما رو درک میکنم، خیلی سخته هم کار کنی هم درس بخونی وای به روز اینکه بچه هم داشته باشی. میدونم وقتت محدوده ولی سعی کن از همین وقت محدود استفاده مفیدی داشته باشی و هر چقدر که رسیدی بخونی ولی پر محتوا خونده باشی.

ببین الان منم تو شرایط مشابه تو هستم ، ایشالا تو همیشه سلامت باشی، ولی خب من یه بیماری هم دارم که دکترم بابت اون بهم گفته که اصلا درس نخونم. ولی با این حال با اینکه استراحتم هم باید زیاد باشه به خاطر مشکلم و نیست، من درس رو رها نمیکنم و حتی روزی دو ساعت رو شده حتما میخونم. من فقط امیدوارم که دیگه حمله عصبی و تشنج بهم دست نده و دکترم اجازه بده که درسو ادامه بدم و بتونم کنکور رو شرکت کرده و قبول شوم .....

بهترین کار الان برای ما اینه که چون وقت نداریم روزانه برای همه ی کارهامون برنامه ریزی کنیم، طوریکه دو ساعت آزاد داشته باشیم زاپاس نگه داریم که اگه یه کار اتفاقی پیش اومد بتونیم برای درس حتما وقت بزاریم در طول روز.

امیدوارم موفق باشی و همینطور همه موفق باشیم و بتونیم سال دیگه این موقع بگیم که بچه های کنکوری ارشد مانشت همه دانشگاه تهران و شریف قبول شدن رفت Big Grin

دوست خوبم از خدای مهربون میخوام که مشکلت برطرف بشه و سالم باشی عزیز. ان شالله شما هم امسال هرجا که دوست داری قبول بشی. اره با حرفت موافقم. بهترین کار برنامه ریزی هست . شما هم بی استرس به درست ادامه بده و بقیه اش رو دست خدا بسپار. موفق باشید
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , عزیز دادخواه
ارسال: #۳۰۲
۰۳ آبان ۱۳۹۸, ۰۵:۳۸ ب.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
اوضاع خوب میشه... امسال دیگه تمومه...تمومش میکنیم...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال: #۳۰۳
۰۴ آبان ۱۳۹۸, ۰۳:۳۴ ب.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
یه سوال فنی، برای دوره هفته ای یه روز خوبه؟
مثلا من امروز روز دورمه و کل درسهایی رو که تو هفته خوندم رو دوره میکنم
نظرتون چیه؟

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
۰
۰
ارسال: #۳۰۴
۰۴ آبان ۱۳۹۸, ۰۴:۰۲ ب.ظ
(۰۴ آبان ۱۳۹۸ ۰۳:۳۴ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  یه سوال فنی، برای دوره هفته ای یه روز خوبه؟
نظرتون چیه؟
سلام. اره خیلی خوبه. من خودم شیوه درس خوندم این جوری بود که اول خوب میخوندم همون روز دوره میکردم و پایان هفته رو هم دوره میکردم تا تثبیت بشه یادگیریم. برای ارشد هم میخوام این جوری مطالعه کنم. اما نمیدونم روش بهتری هم هست یانه؟؟؟اگه دوستان اطلاع دارند که چطور مطالعه ای مفیدتره نظراتشون و تجربه هاشونو بیان کنند
۰
۰
ارسال: #۳۰۵
۰۴ آبان ۱۳۹۸, ۰۴:۲۸ ب.ظ
(۰۴ آبان ۱۳۹۸ ۰۴:۰۲ ب.ظ)فاطمه دیبا نوشته شده توسط:  
(04 آبان ۱۳۹۸ ۰۳:۳۴ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  یه سوال فنی، برای دوره هفته ای یه روز خوبه؟
نظرتون چیه؟
سلام. اره خیلی خوبه. من خودم شیوه درس خوندم این جوری بود که اول خوب میخوندم همون روز دوره میکردم و پایان هفته رو هم دوره میکردم تا تثبیت بشه یادگیریم. برای ارشد هم میخوام این جوری مطالعه کنم. اما نمیدونم روش بهتری هم هست یانه؟؟؟اگه دوستان اطلاع دارند که چطور مطالعه ای مفیدتره نظراتشون و تجربه هاشونو بیان کنند

اتفاقا این روشی که شما استفاده میکردی خیلی عالیه، به شرطی که وقتش باشه. اگه مثل من کار خونه و بیرون نداری راحت میتونی به همین شکل درس بخونی و موفق بشی. من هنوز خیلی عقبم. خدا به دادم برسه.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Who cares
ارسال: #۳۰۶
۰۶ آبان ۱۳۹۸, ۰۷:۰۲ ق.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
جساراتا @marvelous شما خودتون سوال کردید بعد اومدین تصدیق کردین و جواب دادین هاا Smile
به نظر من یک روز در هفته خوب نیست چون شاید تواون روز یه مشکلی پیش اومد ونتونستید مرور کنید و باغث استرس میشه ، من چند شیوه رو امتحان کردم ولی به نظرم بهترین روش شیوه مرور مدرسان هست (۲۴ ساعت مرور اول- یک هفته مرور دوم - دو هفته مرور سوم و ...) مطالب کامل تثبیت میشه و مرور دوم به بعد هم تست زنیه که مرور محسوب میشه .

دوستان مدرس خوب برای شبکه کدوم استاد هستن ؟ من چون تغییر رشته ای هستم راحت نبودم با کتاب خوندن و به فکر حذفشم ولی میگم شاید راحت اومد سوالات پشیمون شدم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال: #۳۰۷
۰۶ آبان ۱۳۹۸, ۱۱:۵۷ ق.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
من از بس که استرسی هستم اینطوری سوال کردم و جواب رو هم دادم خودم. ممنونم از راهنماییت اگه میشه در مورد روش دوره مدرسان بیشتر توضیح بده.
در مورد شبکه بهترین کتاب که خیلی راحت و سلیس هم هست کتاب " شبکه های کامپیوتری" رویکرد بالا به پایین هست. این کتاب نوشته احسان ملکیان هست و خیلی کتاب خوب و روونیه و منبع کنکوره.
منم مثل شما تغییر رشته ای هستم و از هنر میخوام امتحان بدم برای ارشد هوش مصنوعی، درکت میکنم به منم خیلی سخت گذشت تا منابع رو انتخاب کردم.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۱
۰
ارسال: #۳۰۸
۰۶ آبان ۱۳۹۸, ۰۵:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ آبان ۱۳۹۸ ۰۷:۴۰ ب.ظ، توسط Who cares.)
(۰۶ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۵۷ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  من از بس که استرسی هستم اینطوری سوال کردم و جواب رو هم دادم خودم. ممنونم از راهنماییت اگه میشه در مورد روش دوره مدرسان بیشتر توضیح بده.
در مورد شبکه بهترین کتاب که خیلی راحت و سلیس هم هست کتاب " شبکه های کامپیوتری" رویکرد بالا به پایین هست. این کتاب نوشته احسان ملکیان هست و خیلی کتاب خوب و روونیه و منبع کنکوره.
منم مثل شما تغییر رشته ای هستم و از هنر میخوام امتحان بدم برای ارشد هوش مصنوعی، درکت میکنم به منم خیلی سخت گذشت تا منابع رو انتخاب کردم.

تو کتاب راهنمایی و مشاوره مدرسان هست جدولش به این شکل که: مرور اول ۲۴ تا۳۶ ساعت پس از مطالعه اول ، مرور دوم یک هفته الی ۱۰ روز پس از مطالعه ، سومین مرور دو هفته الی ۲۰ روز پس از مرور قبلی و آخریش هم یک ماه الی ۴۰ روز پس از مطالعه قبلی هست
البته من تا ۲ مرحله یا نهایت سه مرور پیش میرم واقعا احساس میکنم مطالب تثبیت شده و استرس فراموشی مطالب ندارم انشالله برا شما هم مفید باشه .و نکته دیگه برا اینکه زمان مرور درس ها قاطی نشه از سالنامه استفاده باید بشه چون رو کاغذ معمولی خیلی شلوغ میشه
ممنون بابت معرفی کتاب
۱
۰
ارسال: #۳۰۹
۰۶ آبان ۱۳۹۸, ۰۹:۳۶ ب.ظ
(۰۶ آبان ۱۳۹۸ ۰۷:۰۲ ق.ظ)Who cares نوشته شده توسط:  دوستان مدرس خوب برای شبکه کدوم استاد هستن ؟ من چون تغییر رشته ای هستم راحت نبودم با کتاب خوندن و به فکر حذفشم ولی میگم شاید راحت اومد سوالات پشیمون شدم

برای شبکه بستگی داره چه گرایشی بخواید امتحان بدید.
اگر گرایش شبکه یا امنیت میخواید امتحان بدید که خوندن کتاب کراس انتشارات نص با ترجمه استاد ملکیان واجب هست.
اما این کتاب کنکوری نیست و صرفا مرجع هست.
کتابهای کنکوری دیگه موجود در بازار:
جزوه دسنویس استاد حقیقت: چوت دستنویسه و مثل کتاب دقیق نیست و فهرست و اینا نداره من تهیه کردم اما نمیتونم بخونم. این جزوه خلاصه چهار فصل اول کراس هست.
کتاب مدرسان: ندیدمش اما استاد یوسفی گفتند که کتاب خوبیه من دو سه روز پیش انلاین خریدم و هنوز به دستم نرسیده.
کتاب پوران: ندیدم کتابشو اما یکی دو نفر پارسال که خونده بودن میگفتن بد نیست و باهاش دو تست جواب دادن.
جزوه استاد خلیلی فر: ندیدم کسی جایی تعریف کنه ازش یا بگه خوب نیست بطور کلی استاد خلیلی فر بخاطر درس پایگاه دادشون معروفند و کتاب هوش مصنوعیشونم برای کسانی که نمیخوان گرایش هوش شرکت کنن کافیه.
کتاب قدیمیه پارسه: مطالب این کتاب قدیمیه و بدرد کنکور نمیخوره.
تستهای تالیفی استاد حقیقت که در کانالشون هست: هر کی خونده راضی بوده. رایگانه و تقریبا همه میگن خوبه.

اما کلاسها:
من از کلاس این اساتید خبر دارم که انلاین هست: استاد حقیقت و استاد فرزام. هر دو استاد خوب هستن و من بعد از تحقیقات زیاد در کلاس استاد فرزام ثبتنام کردم. چند نفر از رتبه برترهای پارسال تعریف کلاسشون رو کردند.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , Who cares , parandish@gmail.com
ارسال: #۳۱۰
۰۶ آبان ۱۳۹۸, ۰۹:۴۷ ب.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
خب من کتاب شبکه ی مدرسان شریف رو دارم، خیلی جامع و خلاصه گفته و به نظرم کتاب خوبیه، من تازگی خوندنشو شروع کردم. به نظرم برای کسی که اولین باره با این مباحث برخورد میکنه کلا از یه رشته ی دیگه میاد کتاب خوبیه. کلا کتابهای مدرسان کتابهای خیلی خوبی هستن.
من تاییدشون میکنم.
کتاب شبکه ی دکتر حقیقت رو هم دارم و اون دیگه حرف نداره. من جزوه هاشو ندیدم ولی کتابشو که دارم خیلی خوبه.
ولی در کل بهترین شبکه الان کراس راس با ترجمه احسان ملکیان از انتشارات نص هست.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه , Who cares
ارسال: #۳۱۱
۰۸ آبان ۱۳۹۸, ۰۳:۱۳ ق.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
خب من امروز دو تا از کتابهای مدرسان شریف که "هوش مصنوعی" و شبکه باشن رو شروع کردم. این دو کتاب فوق العاده بودن. یعنی به جرات میگم من بیشتر از اینا یاد گرفتم تا از کتابهای راهیان ارشد و شبکه های کامپیوتری کراس راس.
نمیخوام به کراس راس توهین کنم یا ایراد بگیرم ولی متوجه شدم که اگه کسی میخواد واسه کنکور شبکه و هوش مصنوعی بخونه این دو تا کتاب عالین. من اصلا مثل فرفره دارم میرم جلو و الان دارم هوش میخونم. شبکه رو عصر میخوندم و شاهکار بود.
اگه واقعا میخواین قبول بشین بی شوخی مدرسان شریف راهشه. بقیه رو بزارین در کوزه آبشو بخورین.
یوسفی خوب حرف میزنه، خوب هم درس میده، ولی زیادی حرف میزنه تو کتابهاش و یخرده طول و تفسیر میده. بنابراین توصیه من به شما اینه که وقت رو هدر نکنین و از کتابهایی مثل مدرسان شریف استفاده کنین که تمام نکته ها رو خلاصه و کلیشه شده طبقه بندی کردن و اینا چیزاییه که شما لازمه بخونین. از رفتن هول و حوش مطالب متفرقه دوری کنید. برای امتحان کنکور همین کافیه.
من یه بار دیگه هم گفتم که من دو مرتبه ی قبل رو با مدرسان شریف قبول شدم. دفعه اول بسته کامل کتابها و امتحانات و مشاوره رو گرفته بودم، و دفعه دوم فقط کتاب گرفتم چون وضعیت مالی نمیدونم چرا تو ایران روز به روز خراب تر میشه!!!! الانم فقط تونستم همه کتابهاشو تهیه کنم که به نظرم عالین.
منو جدی بگیرین، سابقه ی کنکوری خوبی برای ارشد دارم و اگه چیزی میگم بر اساس تجربه هست.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۱
۱
ارسال: #۳۱۲
۰۸ آبان ۱۳۹۸, ۰۹:۴۲ ب.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
ای آنکه خیال کردی دارم تبلیغ میکنم. بدان همانا که کاملا در اشتباهی.
من به عنوان کسی که دو بار با این کتابها کنکور قبول شده با رتبه های عالی و دانشگاه تهران، کسی تو دانشگاه تدریس هم کرده، دارم میگم که صلاحیت این کتابها بیشتر از کتابهای دیگه هست. خصوصا برای اونایی که مثل من زندگی پر مشغله ای دارن و وقت زیادی ندارن. جامع و کامل هستن و نکته ها خوب توشون دسته بندی شدن. حالا این نظر من بود. شما میتونی بازم بیای و به من منفی امتیاز بدی، شما نظر خودتو داری و حق نداری کسی رو خراب کنی. من بر اساس تجربه حرف میزنم. ولی دیگه حرف نمیزنم. چون واقعا بدم میاد از این عکس العمل ها.
فقط یه نصیحت میکنم به همه ی کنکوری ها، امسال رو اختصاصی ها بیشتر از ریاضی ها سرمایه گذاری کنین.
از ما گفتن بود.
مثل مستر اکو رفتیم تو روزه ی سکوت در این تاپیک!

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۰
۳
ارسال: #۳۱۳
۰۹ آبان ۱۳۹۸, ۰۳:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ آبان ۱۳۹۸ ۰۳:۵۳ ب.ظ، توسط عزیز دادخواه.)
گام به گام تا ارشد ۹۹
به نظرم کسی که منفی داده لزوما بخاطر این نیست که تصور کرده شما تبلیغ میکنید بلکه به نظر شما رای منفی داده.
که البته در مواردی من هم باهاش موافقم.
گرچه رای منفی مال من نیست Big Grin
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , Who cares
ارسال: #۳۱۴
۰۹ آبان ۱۳۹۸, ۰۷:۰۱ ب.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
به خدا برام مهم نیست، ولی احساس کردم حرفهام یخرده تبلیغاتی شده و این کاربر هم خیال کرده میخوام تبلیغات کنم. دیگه هر چی باشه تو میدونی من ربطی به مدرسان شریف ندارم و فقط تجربه ای رو که دارم در امتحانات ارشدی که دادم دارم با همه درمیون میزارم.
خداییش امروز نظریه زبانها و ماشینهاش رو میخوندم خیلی بهتر از شاپوری میفهمیدم. خیلی خوب و دسته بندی شدس. به هر حال هر کسی با یه منبعی راحت تره و این نظر شخصی من بوده.

داداشم امتیاز منفی صد تا هم بدی ما قبولت داریم. Smile

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۰
۰
ارسال: #۳۱۵
۱۰ آبان ۱۳۹۸, ۱۰:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۳۷ ق.ظ، توسط Who cares.)
(۰۹ آبان ۱۳۹۸ ۰۷:۰۱ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  به خدا برام مهم نیست، ولی احساس کردم حرفهام یخرده تبلیغاتی شده و این کاربر هم خیال کرده میخوام تبلیغات کنم. دیگه هر چی باشه تو میدونی من ربطی به مدرسان شریف ندارم و فقط تجربه ای رو که دارم در امتحانات ارشدی که دادم دارم با همه درمیون میزارم.
خداییش امروز نظریه زبانها و ماشینهاش رو میخوندم خیلی بهتر از شاپوری میفهمیدم. خیلی خوب و دسته بندی شدس. به هر حال هر کسی با یه منبعی راحت تره و این نظر شخصی من بوده.

داداشم امتیاز منفی صد تا هم بدی ما قبولت داریم. Smile

این منفی رو من داده بودم برا نظرتون در مورد کتابها ،حالا که اینقدر ناراحت شدید مثبتش کردم و با این مسئله مخالف بودم که فرموده بودید: "بقیه کتابها رو بذارید در کوزه آبش رو بخورید"
چون این حرف جالبی نیس به نظرمن ، الان یعنی مایی که سایر کتابها رو میخونیم سر کار تشریف داریم ؟
اتفاقا من دقیقا از همون دو تا کتاب نتیجه نگرفتم ولی نیومدم بگم به درد نمیخوره.
بعدش هم ما اومدیم از نظرات همدیگه استفاده کنیم نه دعوای این که کدوم کتاب بهتره و کدوم موسسه بهتره ...
انشالا هم شما و همه کنکوری ها موفق باشید .
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question برنامه ریزی به سبک ۳ گام sara417 ۴ ۶,۴۵۸ ۲۰ آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question موسسه سه گام برای مشاوره ارشد marvelous ۱ ۳,۲۵۹ ۰۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  انتخاب رشته برای رتبه ۹۹۱ نرم افزار + سهمیه رتبه اولی Denize ۵ ۵,۲۲۲ ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۴:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa74103
  کتاب آموزش گام به گام c# sisili ۰ ۲,۰۴۵ ۱۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sisili
Question سوال، مرتبه اجرایی و گام برنامه Mr.R3ZA ۶ ۵,۵۵۳ ۰۲ مرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: mino0z
  پنج گام برای ارزیابی یک فرصت شغلی good-wishes ۴ ۵,۳۱۷ ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: terme86
  محاسبه تعداد گام.. farazz ۴ ۳,۸۲۲ ۲۴ آبان ۱۳۹۴ ۰۳:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: farazz
  ۹۹۶ امنیت و شبکه hadi_hjh ۶ ۴,۵۸۵ ۰۵ خرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: MehdizadeMilad
Smile ۹۹۶ امنیت hadi_hjh ۰ ۱,۳۷۴ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: hadi_hjh
  گام محاسباتی فاطمه ارشد ای تی ۳ ۲,۹۴۱ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه ارشد ای تی

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close