زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۴۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گام به گام تا ارشد ۹۹

ارسال: #۳۱
۰۸ مرداد ۱۳۹۸, ۱۲:۴۲ ق.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
هر دوی شما یه جوری درست میگین، مثلا همه فکر میکنن ارشد هنر میشینی درسا رو حفظ میکنی تمام. در حالیکه اصولا همش درکیه. بعدم یادمه که مرحله دوم یا همون مرحله عملی کارگردانی داشتیم و تحلیل نمایش بود از میون ۱۵ نمایشی که معرفی کرده بودن ده روز قبلش. من باورم نمیشد و همه نمایشنامه ها رو تو هم قاطی کرده بودم. ولی روز امتحان با اینکه خیلی دوران سختی رو گذرونده بودم با اون ۱۵ تا نمایشنامه معروف و بزرگ، ولی رتبه ۱ رو تو امتحان عملی با نمره ۹۸ کسب کردم.
اتفاقا من کنکور نظری رو هم خیال میکردم خراب کردم و در واقع کرده بودم، با این حال رتبه آوردم. و همون انتخاب اولم دانشگاه تهران هنرهای زیبا قبول شدم. در نهایت دیدم رتبه مرحله اولم هم ۵ شده بود. میخوام بگم این حس رو تجربه کردم برای همین به هر دوی شما حق میدم.

الان دو روزه که برنامه درسیم شروع شده انگار چرخ زندگیم هم کار افتاده و اصلا کارها نمیزارن طبق برنامه پیش برم.
پیشنهادی ندارین؟

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۰۸ مرداد ۱۳۹۸, ۱۱:۵۳ ق.ظ
RE: گام به گام تا ارشد ۹۹
(۰۸ مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۴۲ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  هر دوی شما یه جوری درست میگین، مثلا همه فکر میکنن ارشد هنر میشینی درسا رو حفظ میکنی تمام. در حالیکه اصولا همش درکیه. بعدم یادمه که مرحله دوم یا همون مرحله عملی کارگردانی داشتیم و تحلیل نمایش بود از میون ۱۵ نمایشی که معرفی کرده بودن ده روز قبلش. من باورم نمیشد و همه نمایشنامه ها رو تو هم قاطی کرده بودم. ولی روز امتحان با اینکه خیلی دوران سختی رو گذرونده بودم با اون ۱۵ تا نمایشنامه معروف و بزرگ، ولی رتبه ۱ رو تو امتحان عملی با نمره ۹۸ کسب کردم.
اتفاقا من کنکور نظری رو هم خیال میکردم خراب کردم و در واقع کرده بودم، با این حال رتبه آوردم. و همون انتخاب اولم دانشگاه تهران هنرهای زیبا قبول شدم. در نهایت دیدم رتبه مرحله اولم هم ۵ شده بود. میخوام بگم این حس رو تجربه کردم برای همین به هر دوی شما حق میدم.

الان دو روزه که برنامه درسیم شروع شده انگار چرخ زندگیم هم کار افتاده و اصلا کارها نمیزارن طبق برنامه پیش برم.
پیشنهادی ندارین؟

آره حرف شما درسته. البته سختی و آسونی نسبیه و به خود فرد هم برمیگرده تا حدودی.

اینکه کاراتون نمیذارن طبق برنامه پیش برید خیلی طبیعیه انگار کارا برنامه ریزی میکنن که درست موقع درس خوندن خودشونو نشون بدن Smile برا منم همچین اتفاقی خیلی می افتاد تو دوران کنکور. از یکی دو جا بهم پیشنهاد کار شد. جدای از اون هم یه کاری رو انجام میدادم که کارفرما دستش درد نکنه هر روز به حجم کار اضافه میکرد. یکی دو تا اتفاق عجیب هم برام افتاد. به نظرم اگه کاری پیش میاد که ممکنه از برنامه عقبتون بندازه فعلا انجامش بدید و خیلی نگران اینکه از برنامه جا بمونید نباشید. ولی سعی کنید کم کم دیوار بین خودتون و درس، با چیزای دیگه رو بلندترش کنید اینجوری کارای دیگه هم کم کم ناامید میشن میرن پی کارشون Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , alma1988
ارسال: #۳۳
۰۸ مرداد ۱۳۹۸, ۰۱:۴۴ ب.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
(۰۸ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۵۳ ق.ظ)sinashan73 نوشته شده توسط:  
(08 مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۴۲ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  هر دوی شما یه جوری درست میگین، مثلا همه فکر میکنن ارشد هنر میشینی درسا رو حفظ میکنی تمام. در حالیکه اصولا همش درکیه. بعدم یادمه که مرحله دوم یا همون مرحله عملی کارگردانی داشتیم و تحلیل نمایش بود از میون ۱۵ نمایشی که معرفی کرده بودن ده روز قبلش. من باورم نمیشد و همه نمایشنامه ها رو تو هم قاطی کرده بودم. ولی روز امتحان با اینکه خیلی دوران سختی رو گذرونده بودم با اون ۱۵ تا نمایشنامه معروف و بزرگ، ولی رتبه ۱ رو تو امتحان عملی با نمره ۹۸ کسب کردم.

پیشنهادی ندارین؟

آره حرف شما درسته. البته سختی و آسونی نسبیه و به خود فرد هم برمیگرده تا حدودی.

اینکه کاراتون نمیذارن طبق برنامه پیش برید خیلی طبیعیه انگار کارا برنامه ریزی میکنن که درست موقع درس خوندن خودشونو نشون بدن Smile برا منم همچین اتفاقی خیلی می افتاد تو دوران کنکور. از یکی دو جا بهم پیشنهاد کار شد. جدای از اون هم یه کاری رو انجام میدادم که کارفرما دستش درد نکنه هر روز به حجم کار اضافه میکرد. یکی دو تا اتفاق عجیب هم برام افتاد. به نظرم اگه کاری پیش میاد که ممکنه از برنامه عقبتون بندازه فعلا انجامش بدید و خیلی نگران اینکه از برنامه جا بمونید نباشید. ولی سعی کنید کم کم دیوار بین خودتون و درس، با چیزای دیگه رو بلندترش کنید اینجوری کارای دیگه هم کم کم ناامید میشن میرن پی کارشون Smile

راست میگی، باید الان یه خرده کارهای عقب افتاده رو راست و ریس کنم تا اینطور مزاحم درس خوندنم نشن. ولی کار تمومی نداره و مشکل اینجاست که یه زندگی هست که باید بچرخه. ولی من از عصر میشینم پای درس کاری به کار دیگه ندارم.
از صبحه دارم یه بند تو یه سایت محصول اضافه میکنم و نمودار درختی میزنم.
یه جوری حس کردم این روزا کسی دوست نداره من ادامه تحصیل بدم و برای همین برام کار درمیارن. ولی من تسلیم نمیشم.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sinashan73 , alma1988
ارسال: #۳۴
۰۸ مرداد ۱۳۹۸, ۰۳:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مرداد ۱۳۹۸ ۰۳:۴۸ ب.ظ، توسط عزیز دادخواه.)
(۰۸ مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۴۲ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  هر دوی شما یه جوری درست میگین...
پیشنهادی ندارین؟

بر خلاف شما من فکر میکنم هردو ی این دوستان اشتباه میگن!
شما در صورتی میتونید در مورد سختی یا آسانی کنکور یا هر کاری نظر بدید که اون کار رو با نهایت موفقیت و تا آخر کامل انجام بدید.
کسی که تجربه ی ناموفقی داشته تنها در صورتی میتونه دلایل موفق نشدنش رو توضیح بده که در نهایت موفق شده باشه. اونموقع میتونه تصور درستی از دلایل شکستش داشته باشه.
با توجه به اینکه شما توی کنکور کامپیوتر و رشته ی کامپیوتر تازه وارد هستید به شدت هشدار میدم مراقب نظرات خیل عظیم مشاوران ناموفق باشید که این روزها خیلی هم زیاد شدن و البته شاید حسن نیت هم داشته باشند اما ناآگاهانه راه های اشتباه رو نشونتون میدن.
چند وقت پیش یکی از هزاران دوست مشاور کنکور ارشد توی کانالش اعلام کرد دوستانی که در کنکور موفق نبودند بیان و از دلایل شکستشون بگن!!
براش نوشتم برادر بزرگوار ,من که در راهی که رفتم و خدا میدونه با چه کیفیتی وقتی نتیجه نگرفتم هزار فرضیه برای خودم دارم و مثلا میگم منابعم خوب نبود درصورتی که ممکنه با تغییر منابعم باز هم نتیجه نگیرم.
اینه که توصیه میکنم فقط و فقط از تجربه ی افراد موفق استفاده کنید. بقیه ناخواسته شما رو گمراه میکنن.
اما در مورد آخر که پیشنهاد خواستید. قطعا هیچ وقت زمانبندی ها اونجوری که ما میخوایم پیش نمیرن و این طبیعیه و لازم نیست دلایلش رو بگم در نهایت پیشنهاد من اینه که باتوجه به وضعیت عمومی زندگی خودتون یه برنامه ی انعطاف پذیر با قابلیت تحمل پذیری اتفاقات غیرقابل پیش بینی بریزید . البته باز میگم این پیشنهاد من از طرف منِ که خودم نتیجه نگرفتم و لزوما ممکنه بدرد شما هم نخوره.

راستی نقل قولها رو هم کوتاه کنید لطفا
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال: #۳۵
۰۸ مرداد ۱۳۹۸, ۰۵:۱۱ ب.ظ
(۰۸ مرداد ۱۳۹۸ ۰۳:۴۶ ب.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  بر خلاف شما من فکر میکنم هردو ی این دوستان اشتباه میگن!
شما در صورتی میتونید در مورد سختی یا آسانی کنکور یا هر کاری نظر بدید که اون کار رو با نهایت موفقیت و تا آخر کامل انجام بدید.

خب پس من که کنکورو تا آخر کامل انجام دادم اجازه ندارم نظر بدم. ممنون Smile
۰
۰
ارسال: #۳۶
۰۸ مرداد ۱۳۹۸, ۱۱:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۰۲ ق.ظ، توسط عزیز دادخواه.)
(۰۸ مرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۱۱ ب.ظ)sinashan73 نوشته شده توسط:  خب پس من که کنکورو تا آخر کامل انجام دادم اجازه ندارم نظر بدم. ممنون Smile
اختیار دارید من کی هستم که اجازه بدم ضمن اینکه توی پروفایلتون نوشتید فارغ التحصیل کارشناسی. و باز میگم توی کنکور کسی که به نتیجه ی مورد نظر شما رسیده میتونه در مورد مسیر راه صحبت کنه نه کسی که به هر دلیلی نتونسته.

البته این گزاره ی من خودش نقیض خودشه و با این استدلال حرف خودمم اعتباری نداره.
اما تجره کردم و دیدم طرف میگه مثلا من اشتباه کردم کلاس فلانی رو رفتم اگه فیلم اونیکی رو میدیدم حتما نتیجه میگرفتم. خب از کجا معلوم؟ شاید اصلا با اونیکی منبع اوضاع بد تر میشد.
کلا افراد موفق مرجعمون باشن بهتره. آدم شکست خورده تا موفق نشه نمیتونه تحلیل درستی از دلایل شکستهای قبلیش بده.
۰
۰
ارسال: #۳۷
۰۹ مرداد ۱۳۹۸, ۰۵:۴۱ ب.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
ممنون دوستان از راهنمایی هاتون.
راستش من یه مقدار وحشت کردم ولی طبیعیه. اونم به خاطر اینه که بعضی از درسها رو دارم برای اولین بار جدی میخونم. من یخرده از ساختمان داده میترسم ولی امروز شروع کردم دارم فصل الگوریتم رو از کتاب هادی یوسفی (پوران پژوهش) میخونم و بد نبوده تا اینجا و ترسم بی دلیل بوده.
نمیدونم چرا یخرده سرعتم پایینه. شاید اولشه و اینطوریه. فقط یه خوبی که داشت فهمیدم راحت میتونم مدار منطقی، هوش مصنوعی و گسسته و طراحی الگوریتم رو بالای ۹۰ حداقل یا حتی ۱۰۰ بزنم.

چرا من از ساختمان داده الکی میترسم؟ من سابقا برای همسرم یه تحقیق مرتبط هم انجام دادم در مورد اعداد فیبوناچی و الگوریتم اونا و استفاده از اون الگوریتم ولی خب ترس دارم.
معماری هم باز من با اینکه قبل خونده بودم ولی کند دارم پیش میرم. باقی درسها خدا رو شکر خوبن.

کلا نمیتونم طبق برنامه ریزی همه ساعتها رو اختصاص بدم. راهنمایی ندارین برای این منظور؟

درود به همه شما

------------------------------------------------------------
آقا سینا پیشاپیش تبریک بابت قبولی در دانشگاه شریف

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۰
۰
ارسال: #۳۸
۱۰ مرداد ۱۳۹۸, ۰۲:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۱۸ ق.ظ، توسط marvelous.)
گام به گام تا ارشد ۹۹
من از شما سپاسگذارم بابت این تشویق و انرژی که فرستادین. دلم میخواد همه بچه هایی که کنکور دارن سال ۹۹ اینجا باشن و باهم تبادل اطلاعات و انرژی کنیم. از اینکه شما کهنه سواران از راهنمایی هاتون ما رو بی نصیب نمیزارین ممنونم.

من هنوز سر ساختمان داده هستم و باور کنین از صبح دو صفحه بیشتر نخوندم، تازه الان میخوام بشینم تا خنکای صبح درس بخونم. من روزها خیلی برام کار پیش میاد و اصلا برنامه درسیمو نمیتونم تو طول روز بزارم. میخوام از این به بعد این روزی چهارساعت رو تقسیم کنم دو ساعت صبح و دو ساعت سر شب بخوابم که شبا هم بتونم به درسام برسم.

یه منبع خوب برای ساختمان داده معرفی کنین که کنکوری هم باشه. من با این پوران پژوهش ارتباط نمیگیرم.

(۰۸ مرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۱۱ ب.ظ)sinashan73 نوشته شده توسط:  
(08 مرداد ۱۳۹۸ ۰۳:۴۶ ب.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  بر خلاف شما من فکر میکنم هردو ی این دوستان اشتباه میگن!

خب پس من که کنکورو تا آخر کامل انجام دادم اجازه ندارم نظر بدم. ممنون Smile

تبریک آقا سینا! امیدوارم به همه آرزوهات برسی. دستی هم به سر ما بکش قبول شیم سال دیگه.
موفق باشی داداشم

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sinashan73
ارسال: #۳۹
۱۰ مرداد ۱۳۹۸, ۱۰:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۸ ق.ظ، توسط عزیز دادخواه.)
(۰۸ مرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۱۱ ب.ظ)sinashan73 نوشته شده توسط:  خب پس من که کنکورو تا آخر کامل انجام دادم اجازه ندارم نظر بدم. ممنون Smile

اولا تبریک میگم آفرین ماشاءا...
بعدشم برادر عزیز شما که رتبت اینقدر خوبه و ترکوندی چرا نمیای یه مصاحبه ای کارنامه ای چیزی بذاری بقیه هم از تجارب شما بهرمند بشن.
بعد میان میگن مانشت هم مانشت قدیم!
قبلا طرف رتبش لبِ مرز مجاز شدن بود میومد کلی کمک میکرد راهنمایی میکرد. اگر سودی بردی سودی هم برسون.

(۱۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۱۷ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  یه منبع خوب برای ساختمان داده معرفی کنین.

در اولین فرصت مشاورت رو عزل کن!
۰
۰
ارسال: #۴۰
۱۰ مرداد ۱۳۹۸, ۱۱:۰۷ ق.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
(۰۹ مرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۴۱ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  آقا سینا پیشاپیش تبریک بابت قبولی در دانشگاه شریف

(۱۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۱۷ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  تبریک آقا سینا! امیدوارم به همه آرزوهات برسی. دستی هم به سر ما بکش قبول شیم سال دیگه.
موفق باشی داداشم

ممنونم ایشالا شما هم سال دیگه شریف قبولی(یا دانشگاه تهران بسته به علاقه تون)

(۱۰ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۴ ق.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  اولا تبریک میگم آفرین ماشاءا...
بعدشم برادر عزیز شما که رتبت اینقدر خوبه و ترکوندی چرا نمیای یه مصاحبه ای کارنامه ای چیزی بذاری بقیه هم از تجارب شما بهرمند بشن.
قبلا طرف رتبش لبِ مرز مجاز شدن بود میومد کلی کمک میکرد راهنمایی میکرد. اگر سودی بردی سودی هم برسون.

متشکرم. والا کارنامم فک کنم در سایر شبکه های مجازی باشه. مصاحبه اینجا رو راستش نمیدونم چطوری باید انجام بدم یه راهنمایی بکنی ممنون میشم و در اولین فرصت درستش میکنم. من اصلا هدفم از اینکه اومدم و دارم پست میذارم اینه که به بچه ها کمک کنم و راهنماییشون کنم تا جایی که می تونم وگرنه از سال ۹۵ اینجا هستم ولی بیشتر نقش تماشاگرو داشتم Smile
۰
۰
ارسال: #۴۱
۱۰ مرداد ۱۳۹۸, ۱۱:۴۵ ق.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
(۱۰ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۴ ق.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  
(08 مرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۱۱ ب.ظ)sinashan73 نوشته شده توسط:  خب پس من که کنکورو تا آخر کامل انجام دادم اجازه ندارم نظر بدم. ممنون Smile

اولا تبریک میگم آفرین ماشاءا...

(۱۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۱۷ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  یه منبع خوب برای ساختمان داده معرفی کنین.

در اولین فرصت مشاورت رو عزل کن!

فکر میکنم باید باهاش صحبت کنم. من حتی تو سیگنال هم مشکل ندارم، طراحی الگوریتم رو هم راحت متوجه میشم که از اینم میترسیدم. ولی ساختمان داده اصلا نمیتونم با کتاب پوران پژوهش ارتباط بگیرم. احساس میکنم برای من یه کم سنگینه و قبلش باید یه کتاب دیگه بخونم. واقعا گیج شدم.

(۱۰ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۰۷ ق.ظ)sinashan73 نوشته شده توسط:  
(09 مرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۴۱ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  آقا سینا پیشاپیش تبریک بابت قبولی در دانشگاه شریف

(۱۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۱۷ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  تبریک آقا سینا! امیدوارم به همه آرزوهات برسی. دستی هم به سر ما بکش قبول شیم سال دیگه.
موفق باشی داداشم

ممنونم ایشالا شما هم سال دیگه شریف قبولی(یا دانشگاه تهران بسته به علاقه تون)

(۱۰ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۴ ق.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  اولا تبریک میگم آفرین ماشاءا...

متشکرم. والا کارنامم فک کنم در سایر شبکه های مجازی باشه. مصاحبه اینجا رو راستش نمیدونم چطوری باید انجام بدم یه راهنمایی بکنی ممنون میشم و در اولین فرصت درستش میکنم. من اصلا هدفم از اینکه اومدم و دارم پست میذارم اینه که به بچه ها کمک کنم و راهنماییشون کنم تا جایی که می تونم وگرنه از سال ۹۵ اینجا هستم ولی بیشتر نقش تماشاگرو داشتم Smile

دوباره تبریک آقا سینا، عالیه! منم راستش خاطره خوشی از دانشگاه تهران ندارم و خیلی بابت جلد دوم کتابم که پایان نامه ارشدم بود به زحمت افتادم. ولی شریف همیشه رویای بچگی من بوده و دلم میخواد روباتیک شریف قبول بشم.
واقعا شما یه الگو هستی، باید راهنمایی کنی ما رو که امسال امتحان داریم بتونیم مثل خودت موفق باشیم.
یه ساختمان داده به من پیشنهاد بده که بتونم باهاش ارتباط بگیرم.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sinashan73
ارسال: #۴۲
۱۰ مرداد ۱۳۹۸, ۱۱:۵۲ ق.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
سلام به همگی
من پارسال کنکور دادم و نتیجه خوبی نگرفتم.امسال می خوام دوباره تلاش کنمSmile
آقای سینا من مصاحبه تون رو در کانال خوندم اما از منابعی که استفاده کردید چیزی نگفتید،
میشه درمورد بدی یا خوبی کتابها یا کلاسهایی که استفاده کردید هم توضیح بدید؟
و درمورد برنامه ریزی هم یکم راهنمایی کنید.

ببخشید که زیاد سوال پرسیدمBlush
۰
۰
ارسال: #۴۳
۱۰ مرداد ۱۳۹۸, ۰۲:۰۶ ب.ظ
گام به گام تا ارشد ۹۹
(۱۰ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۴۵ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  دوباره تبریک آقا سینا، عالیه! منم راستش خاطره خوشی از دانشگاه تهران ندارم و خیلی بابت جلد دوم کتابم که پایان نامه ارشدم بود به زحمت افتادم. ولی شریف همیشه رویای بچگی من بوده و دلم میخواد روباتیک شریف قبول بشم.
واقعا شما یه الگو هستی، باید راهنمایی کنی ما رو که امسال امتحان داریم بتونیم مثل خودت موفق باشیم.

پس ایشالا شریف Smile والا من واسه ساختمان داده همون پورانو میخوندم در کنارش کتاب قدسی رو هم داشتم و منبع اصلی(CLRS) رو هم میخوندم. به نظرم شما که زبانتونم خوبه خیلی راحت میتونید مباحث رو از پوران نگاه کنید بعد برید از منبع اصلی بخونید یا اینکه برید اون موضوع رو گوگل کنید یا تو یوتیوب سرچ بزنید گجینه ارزشمندی از آموزش های خیلی خوب رو در اختیارتون میذاره عمدتا هم به زبان انگلیسی با لهجه شیوای هندی Smile من خودم خیلی از مباحثو از یوتیوب یاد گرفتم(مخصوصا داده و الگوریتم)

(۱۰ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۵۲ ق.ظ)niiiikou نوشته شده توسط:  سلام به همگی
آقای سینا من مصاحبه تون رو در کانال خوندم اما از منابعی که استفاده کردید چیزی نگفتید،

ایشالا امسال با تلاش و انگیزه به هدفتون میرسید حتما. منابع رو تو یکی از پست های همینجا گذاشته بودم. صفحه دومو بگردید فک کنم پیداش میکنید. من تقریبا از تمام کتاب هایی که استفاده کردم و چند تا کلاسی که رفتم راضی بودم. نمیشه گفت منابع کاملی هستن ولی خب برای من که جواب دادن. البته من بیشتر از کتابا برای تست زدن استفاده میکردم که خب در اونصورت قاعدتا هر کتابی که تست زیادی داشته باشه میتونه کارتونو راه بندازه.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alma1988
ارسال: #۴۴
۱۰ مرداد ۱۳۹۸, ۰۲:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۴۴ ب.ظ، توسط marvelous.)
(۱۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۰۶ ب.ظ)sinashan73 نوشته شده توسط:  
(10 مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۴۵ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  دوباره تبریک آقا سینا، عالیه! منم راستش خاطره خوشی از دانشگاه تهران ندارم و خیلی بابت جلد دوم کتابم که پایان نامه ارشدم بود به زحمت افتادم. ولی شریف همیشه رویای بچگی من بوده و دلم میخواد روباتیک شریف قبول بشم.

پس ایشالا شریف Smile والا من واسه ساختمان داده همون پورانو میخوندم در کنارش کتاب قدسی رو هم داشتم و منبع اصلی(CLRS) رو هم میخوندم. به نظرم شما که زبانتونم خوبه خیلی راحت میتونید مباحث رو از پوران نگاه کنید بعد برید از منبع اصلی بخونید یا اینکه برید اون موضوع رو گوگل کنید یا تو یوتیوب سرچ بزنید گجینه ارزشمندی از آموزش های خیلی خوب رو در اختیارتون میذاره عمدتا هم به زبان انگلیسی با لهجه شیوای هندی Smile من خودم خیلی از مباحثو از یوتیوب یاد گرفتم(مخصوصا داده و الگوریتم)

(۱۰ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۵۲ ق.ظ)niiiikou نوشته شده توسط:  سلام به همگی

ایشالا امسال با تلاش و انگیزه به هدفتون میرسید حتما. منابع رو تو یکی از پست های همینجا گذاشته بودم. صفحه دومو بگردید فک کنم پیداش میکنید. من تقریبا از تمام کتاب هایی که استفاده کردم و چند تا کلاسی که رفتم راضی بودم. نمیشه گفت منابع کاملی هستن ولی خب برای من که جواب دادن. البته من بیشتر از کتابا برای تست زدن استفاده میکردم که خب در اونصورت قاعدتا هر کتابی که تست زیادی داشته باشه میتونه کارتونو راه بندازه.

ممنونم از راهنماییت، اتفاقا الان مشاورم هم بهم زنگ زد بس که بهش پیام داده بودم و گفت بهترین کتاب همینه. پس حالا هم که شما شاگرد اول کنکور هم این کتاب رو تایید میکنی، به این نتیجه میرسیم که من دارم بد میخونمش. چون هر چی باشه من سالها تو یه رشته هنری درس خوندم و احتمال میدم تو خوندن بعضی از درسا مشکل داشته باشم. و عجیب اینکه سیگنال رو مثل فرفره دارم میرم جلو. یعنی اصولا همه از سیگنال مینالن من از ساختمان داده.
باقی درسها رو که میخونم فوری پیش میرم خصوصا مدار منطقی و گسسته و هوش مصنوعی و طراحی الگوریتم و شبکه. آمار بدک نیستم ، نظریه زبانها امروز تو برناممه و باید شروع کنم، زبانم هم که کاری نداریم کتاب ماهان رو دارم میخونم.
فقط این ساختمان داده هست که دو ساعت رو یه صفحش گیر میکنم. میفهمم ولی میمونم خب که چی؟ یه جوری نمیتونم ارتباطش بدم با درسهای دیگه. نمیدونم بگم متاسفانه یا خوشبختانه، من از قوه تخیلم برای یادگیری سریع درسها استفاده میکنم و همیشه جواب گرفتم، ولی رو این یکی هیچ نظری ندارم. با اینکه برای مقسمی تحقیق هم نوشتم در مورد برجهای هانوی و اعداد فیبوناچی ولی نمیتونم درکش کنم.
به نظر منم بهترین راه برای شروع فیلمه، چون به قوه تخیلم کمک میکنه. این کتاب مرجع رو هم که میگی من دانلود کردم، اتفاقا میرم روی همون کار میکنم به مشاورم هم نمیگم چون اون همش زور میگه پوران خانم ، پوران خانمBig GrinBig Grin
به یوتوب هم سر میزنم و فیلمهایی که میگی رو پیدا میکنم و میبینم. فکر کنم یه زمینه خوبی بهم بدن که راحت تر با این درس برخورد کنم. ساختمان داده برای من مثل یه اسب سرکشه که باید رامش کنم. یا اگه بخوام با زاویه دید کارگردانی نگاه کنم بهش ساختمان داده یه بازیگر کهنه کاره که میخواد سر فیلمبرداری حرف حرف خودش باشه، ولی من کارگردان باید باهاش دست و پنجه نرم کنم و از پسش بربیام.

پ ن: یه چیزی رو دوست دارم توضیح بدم که احساس میکنم این روزا باعث سوء تفاهم شده برای خیلی ها اینجا. من اصلا قصد توهین کردن به کسی رو ندارم، من از یه دنیای دیگه وارد عالم کامپیوتر شدم و میخوام شبیه شماها باشم. اصلا هم خیال خرد کردن کسی و بالابردن خودمو ندارم. فقط قلمم یه مقدار خاصه. یه بار یکی از نوشته های منو مثل یه رمان بخونین، چقدر تصویر توش میبینین؟ من همش در حال تصویر سازی هستم، دست خودم نیست. به شدت هم از این شاخه به اون شاخه میپرم. وگرنه همه رو دوست دارم و میخوام به من کمک کنین و منو بین خودتون بپذیرید. ممنونم از همه شما که درکم میکنین

یه سوال راستی CLRS همونه که مقدمه ای بر الگوریتمه؟

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alma1988
ارسال: #۴۵
۱۰ مرداد ۱۳۹۸, ۱۰:۵۸ ب.ظ
یه سوال راستی CLRS همونه که مقدمه ای بر الگوریتمه؟
[/quote]

سلام و خسته نباشید. بله همون مقدمه ای بر الگوریتم هستش.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question برنامه ریزی به سبک ۳ گام sara417 ۴ ۶,۴۵۹ ۲۰ آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question موسسه سه گام برای مشاوره ارشد marvelous ۱ ۳,۲۶۰ ۰۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  انتخاب رشته برای رتبه ۹۹۱ نرم افزار + سهمیه رتبه اولی Denize ۵ ۵,۲۲۲ ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۴:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa74103
  کتاب آموزش گام به گام c# sisili ۰ ۲,۰۴۶ ۱۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sisili
Question سوال، مرتبه اجرایی و گام برنامه Mr.R3ZA ۶ ۵,۵۵۵ ۰۲ مرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: mino0z
  پنج گام برای ارزیابی یک فرصت شغلی good-wishes ۴ ۵,۳۱۷ ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: terme86
  محاسبه تعداد گام.. farazz ۴ ۳,۸۲۳ ۲۴ آبان ۱۳۹۴ ۰۳:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: farazz
  ۹۹۶ امنیت و شبکه hadi_hjh ۶ ۴,۵۸۵ ۰۵ خرداد ۱۳۹۴ ۰۵:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: MehdizadeMilad
Smile ۹۹۶ امنیت hadi_hjh ۰ ۱,۳۷۴ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: hadi_hjh
  گام محاسباتی فاطمه ارشد ای تی ۳ ۲,۹۴۲ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه ارشد ای تی

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close