تالار گفتمان مانشت
هوش مصنوعی امیر کبیر یا دانشگاه تهران ؟؟؟؟؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

هوش مصنوعی امیر کبیر یا دانشگاه تهران ؟؟؟؟؟ - asmagh - 23 تیر ۱۳۹۸ ۰۲:۳۵ ق.ظ

سلام ... وقت همگی بخیر ... ببخشید من واقعا بین این دوتا دانشگاه گیر کردم ... تو بعضی انجمن ها نوشتن هوش امیرکبیر حرف اول رو میزنه و بهتره ، درسته آیا ؟؟ مخصوصا اگه تمایل به قسمت های نرم افزاری بیشتر داشته باشی تا سخت افزار ... ممنون میشم راهنمایی کنید .

RE: هوش مصنوعی امیر کبیر یا دانشگاه تهران ؟؟؟؟؟ - ph0en1x - 23 تیر ۱۳۹۸ ۰۴:۴۷ ق.ظ

(۲۳ تیر ۱۳۹۸ ۰۲:۳۵ ق.ظ)asmagh نوشته شده توسط:  سلام ... وقت همگی بخیر ... ببخشید من واقعا بین این دوتا دانشگاه گیر کردم ... تو بعضی انجمن ها نوشتن هوش امیرکبیر حرف اول رو میزنه و بهتره ، درسته آیا ؟؟ مخصوصا اگه تمایل به قسمت های نرم افزاری بیشتر داشته باشی تا سخت افزار ... ممنون میشم راهنمایی کنید .

طبق تحقیقاتی که انجام دادم هوش تهران بهتر از هوش امیرکبیره. هم جو دانشگاه، هم سطح علمی اساتید، هم سخت‌گیری اساتید و هم نمره دهیشون. اصلا شک نکنید که دانشگاه تهران تو تمام گرایش‌های مجموعه کامپیوتر بهتر از امیرکبیره (به جز شاید شبکه و امنیت که اطلاعاتی ازشون ندارم).

RE: هوش مصنوعی امیر کبیر یا دانشگاه تهران ؟؟؟؟؟ - asmagh - 23 تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۵۴ ق.ظ

(۲۳ تیر ۱۳۹۸ ۰۴:۴۷ ق.ظ)ph0en1x نوشته شده توسط:  
(23 تیر ۱۳۹۸ ۰۲:۳۵ ق.ظ)asmagh نوشته شده توسط:  سلام ... وقت همگی بخیر ... ببخشید من واقعا بین این دوتا دانشگاه گیر کردم ... تو بعضی انجمن ها نوشتن هوش امیرکبیر حرف اول رو میزنه و بهتره ، درسته آیا ؟؟ مخصوصا اگه تمایل به قسمت های نرم افزاری بیشتر داشته باشی تا سخت افزار ... ممنون میشم راهنمایی کنید .

طبق تحقیقاتی که انجام دادم هوش تهران بهتر از هوش امیرکبیره. هم جو دانشگاه، هم سطح علمی اساتید، هم سخت‌گیری اساتید و هم نمره دهیشون. اصلا شک نکنید که دانشگاه تهران تو تمام گرایش‌های مجموعه کامپیوتر بهتر از امیرکبیره (به جز شاید شبکه و امنیت که اطلاعاتی ازشون ندارم).

اینکه میگن اگه علاقت به درس های نرم افزاری هوش باشه امیرکبیر بهتره و تهران بیشتر سخت افزاری کار میکنه و استاداش هم بیشتر سخت افزاری ان چی ؟ درست نیست ؟ ..... خیلیی ممنون که پاسخ دادید .

هوش مصنوعی امیر کبیر یا دانشگاه تهران ؟؟؟؟؟ - ph0en1x - 23 تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۰۱ ق.ظ

(۲۳ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۵۴ ق.ظ)asmagh نوشته شده توسط:  اینکه میگن اگه علاقت به درس های نرم افزاری هوش باشه امیرکبیر بهتره و تهران بیشتر سخت افزاری کار میکنه و استاداش هم بیشتر سخت افزاری ان چی ؟ درست نیست ؟ ..... خیلیی ممنون که پاسخ دادید .
منم این حرفو زیاد شنیدم ولی هیچ کدوم منبع موثقی نبودن متاسفانه! اینو باید دانشجوهای هوش دانشگاه تهران جواب بدن که گویا هیچکدوم مانشت نمیان!

RE: هوش مصنوعی امیر کبیر یا دانشگاه تهران ؟؟؟؟؟ - asmagh - 23 تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۲۶ ق.ظ

لطفا اگه کسی از دوستان اطلاعی درمورد سخت افزاری بودن هوش دانشگاه تهران داره راهنمایی کنه ... خیلی ممنون .

هوش مصنوعی امیر کبیر یا دانشگاه تهران ؟؟؟؟؟ - imatin - 23 تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۰۴ ق.ظ

سلام
پیشنهاد میکنم دانشگاه محور انتخاب کنید.
تهران اولویت داره به نظرم

RE: هوش مصنوعی امیر کبیر یا دانشگاه تهران ؟؟؟؟؟ - asmagh - 23 تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۳۴ ق.ظ

(۲۳ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۰۴ ق.ظ)imatin نوشته شده توسط:  سلام
پیشنهاد میکنم دانشگاه محور انتخاب کنید.
تهران اولویت داره به نظرم

خیلی ممنون ... ببخشید در مورد سخت افزاری بودن هوش تهران چی‌؟ اطلاعاتی دارید ؟؟ راهنمایی کنید ممنون میشم .

هوش مصنوعی امیر کبیر یا دانشگاه تهران ؟؟؟؟؟ - imali - 28 شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۲۷ ق.ظ

سلام من هم یه سری سوال داشتم توی این لینک مطرح کردم میشه اگر اطلاعی دارین پاسخ بدین؟
ممنون و ببخشید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: هوش مصنوعی امیر کبیر یا دانشگاه تهران ؟؟؟؟؟ - imali - 29 شهریور ۱۳۹۸ ۰۳:۰۹ ب.ظ

ببخشید در راستای مقایسه دو دانشگاه ُ چارت هاشون رو ندارین؟میشه ارسال کنین؟

هوش مصنوعی امیر کبیر یا دانشگاه تهران ؟؟؟؟؟ - ezra - 29 شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۱۵ ب.ظ

قبلنا که میگفتن هوش امیرکبیر بهتره ولی چون سخت گیریشون زیاده برید تهران تا آزاد تر باشید!
الانو نمیدونم