زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۱۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تشریح الگوریتم decker برای انحصار متقابل

ارسال:

ashkanemami66 پرسیده:

Heart تشریح الگوریتم decker برای انحصار متقابل

سلام
بچه‌ها من الگوریتم دکر رو خوب متوجه نشدم در کتاب آقای حقیقت اثبات رو به خواننده واگذار کرده. کسی میتونه اونو کامل تشریح کنه؟
یعنی شرط انحصار متقابل،پیشرفت، انتظار محدود عمومیت و قحطی رو کامل بررسی کنه
ممنون میشم

۰
ارسال:

ashkanemami66 پاسخ داده:

RE: تشریح الگوریتم decker برای انحصار متقابل

(۰۷ آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۲۱ ب.ظ)ashkanemami66 نوشته شده توسط:  سلام
بچه‌ها من الگوریتم دکر رو خوب متوجه نشدم در کتاب آقای حقیقت اثبات رو به خواننده واگذار کرده. کسی میتونه اونو کامل تشریح کنه؟
یعنی شرط انحصار متقابل،پیشرفت، انتظار محدود عمومیت و قحطی رو کامل بررسی کنه
ممنون میشم
یعنی هیچکی بلد نیست؟

۰
ارسال:

mamat پاسخ داده:

تشریح الگوریتم decker برای انحصار متقابل

دوست عزیز بلد بودن یا بلد نبودن باعث جواب ندادن به این سوال نیست البته صرفا برای شخص خودم.
شما سوالی پرسیدید که اگه یکی بخواد جواب بده باید چندیدن حالت برای سوال شما رو بررسی کنه و این یعنی چند صفحه تایپ.
من یک راهنمایی کوچیک میکنم خودتون برین سراغ حلش فکر کنم اینطوری بهتر باشه.
شما باید فقط حالتی رو مورد بررسی قرار دهید که هر دو فرایند با هم بخواهند وارد ناحیه بحرانی بشن(هر دو پرچمشونو با هم ۱ کنن) که این خودش چند حالت دیگه میسازه یعنی turn فرآیندها به چه شکلی هستن با این راهنمایی‌ها ببینین میتونین حل کنین.
بقیه حالات(یکی یکی فعال کردن پرچمها یا اصلا فعال نکردنشون) اشکالی رو طبعا نخواهد داشت.
شما چند تا سناریو باید طرح کنین و ببینین که شرایطی که ذکر کردین رو پوشش میده یا نه.

۰
ارسال:

ashkanemami66 پاسخ داده:

RE: تشریح الگوریتم decker برای انحصار متقابل

مرسی دوست عزیز. تا حدودی متوجه شدم. ممنون از راهنماییتون

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تشریح تست همروندی - بررسی یکی از سوالات سال ۸۲ abji22 ۵ ۴,۶۲۷ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  بهترین کتاب (ها) آموزش و تست ساختمان داده و طراحی الگوریتم برای کنکور ارشد AreF95 ۶ ۱۲,۴۲۱ ۰۵ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۴۱ ق.ظ
آخرین ارسال: shahbaz222
  معرفی منبع مناسب برای درس ساختمان داده و طراحی الگوریتم royaarabi ۶ ۵,۷۲۱ ۲۱ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: qaranqush
  راهنمایی برای ترجمه مقاله برای پایان نامه و همچنین ترجمه اخبار برای وب سایت Doctorwho ۱ ۲,۶۵۷ ۳۰ تیر ۱۳۹۶ ۰۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamad--figo
  سوال از فصل انحصار متقابل wskf ۲ ۱,۹۶۵ ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ ۰۹:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Saman
  سوال از فصل انحصار متقابل . هم روندی wskf ۱ ۱,۴۸۹ ۰۶ اسفند ۱۳۹۵ ۰۶:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: M a h d i
  همروندی و انحصار متقابل zorkide ۱۵ ۱۱,۸۹۴ ۲۰ آذر ۱۳۹۵ ۰۱:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: signal_micro
  ۱۷۱ نرم افزار و ۱۹۸ الگوریتم - شبانه الگوریتم دانشگاه تهران axarsu ۱ ۲,۴۵۶ ۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: majidgeek
  ۲۴۲ الگوریتم ،۳۷۱ نرم. الگوریتم برم یا نرم افزار؟ azamcheraghi ۱۱ ۷,۲۲۱ ۰۳ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: azamcheraghi
  بررسی مسئله خوانندگان و نویسندگان و ایجاد انحصار متقابل به وسیله پیام rad.bahar ۱ ۷,۲۸۲ ۰۲ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۱۶ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close