زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۳۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟

ارسال: #۱۶
۱۰ مرداد ۱۳۹۷, ۱۰:۴۶ ب.ظ
RE: علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟
(۱۰ مرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۰۹ ب.ظ)۴L1R3Z4 نوشته شده توسط:  
(10 مرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۰۵ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  لابی که بعد دو روز عادی میشه، حالا شما شریفو بزن اول بعدش نرم تهران ایشااله که قبولید ... کارشناسی ۴ ساله که خیلیه و با این معیارا که استاداش تو نمره دهی فلانن و بهمان نمیشه تصمیم گرفت ... مهم اینه که شما یه رشته تواپ توی دانشگاه تاپ میخونی که کمتر کسی میتونه بهش یرسه ...

پس علوم کامپیوتر شریف بیخیال شم؟

یه چیز دیگه. من میتونم مثلا مکانیک شریف رو بزنم و بعد وقتی رفتم اونجا درخواست تغییر رشته بدم. البته میگن اینکار ریسک داره ولی خب خیلی از دانشجوهای شریف که باهاشون حرف میزدم میگفتن اینکارو بکن

به نظرت اینکار عاقلانه هست؟ یا مثل بچه ی آدم برم همون نرم تهران رو بخونم؟

نظری ندارم در این باره ... هرچند مکانیک با کامپیوتر زمین تا آسمون فرق داره ... من حسم اینه که شما الان باید بتونی اولویتت رو مشخص کنی ... و آخر اینکه خیلی گول اسم دانشگاهو نخور
موفق باشید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۴L1R3Z4
ارسال: #۱۷
۱۰ مرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۲۳ ب.ظ
(۱۰ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۴۲ ق.ظ)۴L1R3Z4 نوشته شده توسط:  نتایج کنکور کارشناسی اومد. من با رتبه ای که آوردم (۱۰۰ و خورده ای منطقه ۱) متاسفانه نمیتونم برم کامپیوتر شریف
جالبه! زمان ما فکر کنم فرق داشت. هم گمونم با این رتبه می شد کامپیوتر شریف قبول شد و هم مکانیک و برق اول پر می شد و بعدش کامپیوتر.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۱۸
۱۰ مرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۳۳ ب.ظ
(۱۰ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۲۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(10 مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۴۲ ق.ظ)۴L1R3Z4 نوشته شده توسط:  نتایج کنکور کارشناسی اومد. من با رتبه ای که آوردم (۱۰۰ و خورده ای منطقه ۱) متاسفانه نمیتونم برم کامپیوتر شریف
جالبه! زمان ما فکر کنم فرق داشت. هم گمونم با این رتبه می شد کامپیوتر شریف قبول شد و هم مکانیک و برق اول پر می شد و بعدش کامپیوتر.

الآن داداش اول کامپیوتر پر میشه
بعد برق پر میشه
بعد مکانیک
بعدم عمران و مهندسی شیمی و بقیه رشته ها

کامپیوتر شریف پارسال تا ۶۰ منطقه ی ۱ گرفت
برق هم تا ۱۴۰-۱۵۰
میتونی اینجا بری و خودت ببینی:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این برای سال ۹۶ یعنی پارسال هست. تا ۶۲ منطقه ی ۱ کامپیوتر شریف گرفته

[تصویر:  458941_047h_rot.png]
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۱۹
۱۱ مرداد ۱۳۹۷, ۱۲:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۶ ق.ظ، توسط Behnam‌.)
(۱۰ مرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۱۶ ب.ظ)۴L1R3Z4 نوشته شده توسط:  میشه دلیلتون رو هم بفرمایید؟
توو سوالت دلیل نپرسیده بودی. شرایطت رو گفتی و پرسیدی کدوم، منم گفتم نرم‌افزار تهران.
اصلا مگه گرایش‌ها ادغام نشده و اسم همه‌ش نشده مهندسی کامپیوتر؟ یه سری درس‌های جامع باید پاس کنید که شامل درس‌هایی از هوش و نرم‌افزار و سخت‌افزار هست، بعدش انتخابی هست. اسم مدرک هم میشه مهندسی کامپیوتر؛ که البته اسم اشتباهی هست. توو هر جای دنیا بگی مهندسی کامپیوتر خوندم، فکر می‌کنند همون سخت‌افزار منظورته.

از نظر کار در ایران که تقریبا فرقی نداره علوم کامپیوتر خونده باشی یا نرم‌افزار. به توانایی‌هات نگاه می‌کنند. البته بعضی شرکت‌ها کم و بیش می‌نویسند که مثلا "مهندس نرم‌افزار" که البته این عنوان برای مقطع کارشناسی به تاریخ خواهد پیوست. در کل مهندسی خوندن یه مقدار شانس رو بالا میبره.
از نظر رشته، علوم کامپیوتر شریف خیلی بیشتر از چیزی که فکر می‌کنی تئوری و نچسب (حداقل برای من) هست. علوم کامپیوتر درست حسابی عملا همون مهندسی نرم‌افزار سابق بود که الان حذف شد. این یکی علوم کامپیوتر که با دانشکده‌ی ریاضی هست، ملغمه‌ای از ریاضی و تئوری و الگوریتم هست.
موقع اپلای هم، حداقل دانشگاه‌های خوب فرق علوم کامپیوتر و مهندسی کامپیوتر شریف رو متوجه هستند و به نظرم مهندسی کامپیوتر تهران از علوم کامپیوتر شریف دهن‌پرکن‌تر هست.
در مورد معدل و ... هم، دوباره حداقل دانشگاه‌های خوب از رنجِ معدل هر دانشگاه خبر دارند. اگر نداشته باشند هم، وظیفه‌ی شما هست که بنویسید معدلم ۱۶ ولی رنکم ۵ از ۶۰ هست. معدل هم ربطی به سخت‌گیری نداره؛ مثلا فکر نمیکنم طراحی الگوریتم رو بقیه‌ی دانشگاها مثل شریف سخت بگیرند ولی چند نفر نمره‌ی کامل میشن ولی مثلا همون درس رو توو علم و صنعت یهو دیدی یه خل‌وضعی اومد گفت من وقتی دانشجو بودم این درس رو با ۱۵ پاس کردم، شما هم که بیشتر از من بلد نمیشید، پس سقف کلاس ۱۵ خواهد بود.

مکانیکم نباید بزنی. الان همه میخوان به کامپیوتر تغییر رشته بدن. شرایطشون رو بیاری هم باز ممکنه بری توو صف، یا قبول نکنند. زمان یکی از معاونین دانشجویی که حتی رتبه خوب‌های برق رو هم قبول نمی‌کردند. همین کامپیوتر تهران هم خوب اپلای می‌کنند. فقط جو ریسرچی‌ش توو کارشناسی‌ش نسبت به شریف (خیلی) کمتره.
ارسال: #۲۰
۱۱ مرداد ۱۳۹۷, ۱۲:۰۱ ب.ظ
(۱۱ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۳ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(10 مرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۱۶ ب.ظ)۴L1R3Z4 نوشته شده توسط:  میشه دلیلتون رو هم بفرمایید؟
توو سوالت دلیل نپرسیده بودی. شرایطت رو گفتی و پرسیدی کدوم، منم گفتم نرم‌افزار تهران.
اصلا مگه گرایش‌ها ادغام نشده و اسم همه‌ش نشده مهندسی کامپیوتر؟ یه سری درس‌های جامع باید پاس کنید که شامل درس‌هایی از هوش و نرم‌افزار و سخت‌افزار هست، بعدش انتخابی هست. اسم مدرک هم میشه مهندسی کامپیوتر؛ که البته اسم اشتباهی هست. توو هر جای دنیا بگی مهندسی کامپیوتر خوندم، فکر می‌کنند همون سخت‌افزار منظورته.

از نظر کار در ایران که تقریبا فرقی نداره علوم کامپیوتر خونده باشی یا نرم‌افزار. به توانایی‌هات نگاه می‌کنند. البته بعضی شرکت‌ها کم و بیش می‌نویسند که مثلا "مهندس نرم‌افزار" که البته این عنوان برای مقطع کارشناسی به تاریخ خواهد پیوست. در کل مهندسی خوندن یه مقدار شانس رو بالا میبره.
از نظر رشته، علوم کامپیوتر شریف خیلی بیشتر از چیزی که فکر می‌کنی تئوری و نچسب (حداقل برای من) هست. علوم کامپیوتر درست حسابی عملا همون مهندسی نرم‌افزار سابق بود که الان حذف شد. این یکی علوم کامپیوتر که با دانشکده‌ی ریاضی هست، ملغمه‌ای از ریاضی و تئوری و الگوریتم هست.
موقع اپلای هم، حداقل دانشگاه‌های خوب فرق علوم کامپیوتر و مهندسی کامپیوتر شریف رو متوجه هستند و به نظرم مهندسی کامپیوتر تهران از علوم کامپیوتر شریف دهن‌پرکن‌تر هست.
در مورد معدل و ... هم، دوباره حداقل دانشگاه‌های خوب از رنجِ معدل هر دانشگاه خبر دارند. اگر نداشته باشند هم، وظیفه‌ی شما هست که بنویسید معدلم ۱۶ ولی رنکم ۵ از ۶۰ هست. معدل هم ربطی به سخت‌گیری نداره؛ مثلا فکر نمیکنم طراحی الگوریتم رو بقیه‌ی دانشگاها مثل شریف سخت بگیرند ولی چند نفر نمره‌ی کامل میشن ولی مثلا همون درس رو توو علم و صنعت یهو دیدی یه خل‌وضعی اومد گفت من وقتی دانشجو بودم این درس رو با ۱۵ پاس کردم، شما هم که بیشتر از من بلد نمیشید، پس سقف کلاس ۱۵ خواهد بود.

مکانیکم نباید بزنی. الان همه میخوان به کامپیوتر تغییر رشته بدن. شرایطشون رو بیاری هم باز ممکنه بری توو صف، یا قبول نکنند. زمان یکی از معاونین دانشجویی که حتی رتبه خوب‌های برق رو هم قبول نمی‌کردند. همین کامپیوتر تهران هم خوب اپلای می‌کنند. فقط جو ریسرچی‌ش توو کارشناسی‌ش نسبت به شریف (خیلی) کمتره.

ممنون
اشتباه لپی بود که علت اش رو در پست اول ننوشتم

پاسختون محکم و استوار بود و درعین حال جامع و کامل Big GrinHeart

میخواستم نظر شما رو راجع به برق شریف هم بپرسم. یک گرایش نوظهور داره به نام سیستم های دیجیتال که خیلی زیاد با مهندسی کامپیوتر Overlap داره

لطفا اینو در نظر بگیرین که من هنوز توی فضای کنکور و دبیرستان هستم و از اول سال دلم میخواست شریف رو بخونم... الآن نرفتن بهش برام خیلی سخته... هر کی منو میبینه میگه بزن شریف بعد تغییر رشته بده...

رفتم چارت مکانیک رو هم دیدم! اصلا از درسهاش خوشم نیومد زیاد. شیمی عمومی که اصلا باهاش رابطه خوبی ندارمConfused اگه بخوام ۴ سال مکانیک بخونم هر روز خودمو سرزنش خواهم کرد...

ولی آخه از اون طرف به هر کی هم میگم شاید به جای شریف برم تهران ، یکمی خم به ابروهاش میده و لب و لوچه اش رو تکون میده و بعد خیلی سرد میگه : "تهران هم بد نیست!" :|
ارسال: #۲۱
۱۱ مرداد ۱۳۹۷, ۰۲:۱۱ ب.ظ
(۱۱ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۰۱ ب.ظ)۴L1R3Z4 نوشته شده توسط:  میخواستم نظر شما رو راجع به برق شریف هم بپرسم. یک گرایش نوظهور داره به نام سیستم های دیجیتال که خیلی زیاد با مهندسی کامپیوتر Overlap داره
نمی‌دونم. قبلا یه گرایش دیجیتال داشت، که نوظهور نیست و حداقل ۸ سال که هست. شاید اینی که میگید یه چیز دیگه هست، شایدم اسم و محتوا رو یه کم تغییر دادند. به هر حال، گرایش دیجیتال برق "شریف" شبیه سخت‌افزار بود. "یه کم" آزمایشگاه‌ها و کارهای عملی‌شون بیشتر بود. در کل جفتشون همون چیزی بودند که خارج با اسم مهندسی کامپیوتر میشناسن ولی به نظرم سخت‌افزار شریف از دیجیتالِ برق‌ش بهتر بود. دروس سخت‌افزاری مثل VLSI و طراحی سیستم و معماری و ... رو مفاهیم عمیق‌تری می‌گفتند، مهمتر از اون اینکه به هر حال با نرم‌افزار توو یه دانشکده بود و از نظر کدنویسی و طراحی الگوریتم و ...، سخت‌افزاری‌ها به مراتب قوی‌تر از دیجیتالی‌ها بودند. خود منم دوستانی داشتم که میخواستند از دیجیتال به سخت‌افزار تغییر بدن (یا توو ارشد دادند).
خلاصه اگر این همونه، به نظرم بزنید. البته بستگی داره که دروس نرم‌افزاری بیشتر دوست دارید یا سخت‌افزاری. چون در این صورت محدود به دروس سخت‌افزاری خواهید بود و مثل دانشکده کامپیوتر نیست که الان کلا هر کی هر چی دوست داره برمیداره (و حتی قبلا که از هم جدا بودند، باز اشتراک خیلی زیادی بود). ولی اگر فکر می‌کنید به مباحث نرم‌افزار و هوش بیشتر علاقه دارید، همون تهران.

(۱۱ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۰۱ ب.ظ)۴L1R3Z4 نوشته شده توسط:  ولی آخه از اون طرف به هر کی هم میگم شاید به جای شریف برم تهران ، یکمی خم به ابروهاش میده و لب و لوچه اش رو تکون میده و بعد خیلی سرد میگه : "تهران هم بد نیست!" :|
ببین سوال علمی بپرس. درد و دلِ چرت و پرت نداشتیما.
ارسال: #۲۲
۱۱ مرداد ۱۳۹۷, ۰۶:۵۷ ب.ظ
(۱۱ مرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۱۱ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  ببین سوال علمی بپرس. درد و دلِ چرت و پرت نداشتیما.
اوکی بهنام جان. من هنوز جوان ام و خامBig Grin شما ببخشHeart
سخته ولی سعی میکنم دیگه روضه ی کامپیوتر شریف نخونم Confused

(۱۱ مرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۱۱ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  نمی‌دونم. قبلا یه گرایش دیجیتال داشت، که نوظهور نیست و حداقل ۸ سال که هست. شاید اینی که میگید یه چیز دیگه هست، شایدم اسم و محتوا رو یه کم تغییر دادند. به هر حال، گرایش دیجیتال برق "شریف" شبیه سخت‌افزار بود. "یه کم" آزمایشگاه‌ها و کارهای عملی‌شون بیشتر بود. در کل جفتشون همون چیزی بودند که خارج با اسم مهندسی کامپیوتر میشناسن ولی به نظرم سخت‌افزار شریف از دیجیتالِ برق‌ش بهتر بود. دروس سخت‌افزاری مثل VLSI و طراحی سیستم و معماری و ... رو مفاهیم عمیق‌تری می‌گفتند، مهمتر از اون اینکه به هر حال با نرم‌افزار توو یه دانشکده بود و از نظر کدنویسی و طراحی الگوریتم و ...، سخت‌افزاری‌ها به مراتب قوی‌تر از دیجیتالی‌ها بودند. خود منم دوستانی داشتم که میخواستند از دیجیتال به سخت‌افزار تغییر بدن (یا توو ارشد دادند).
خلاصه اگر این همونه، به نظرم بزنید. البته بستگی داره که دروس نرم‌افزاری بیشتر دوست دارید یا سخت‌افزاری. چون در این صورت محدود به دروس سخت‌افزاری خواهید بود و مثل دانشکده کامپیوتر نیست که الان کلا هر کی هر چی دوست داره برمیداره (و حتی قبلا که از هم جدا بودند، باز اشتراک خیلی زیادی بود). ولی اگر فکر می‌کنید به مباحث نرم‌افزار و هوش بیشتر علاقه دارید، همون تهران.

من برق شریف رو بالای کامپیوتر تهران میزنم. امیدوارم برق شریف دربیاد..
اگه هم کامپیوتر تهران بشه خوبیش اینه که یک مانشتی تمام عیار میشم RolleyesCool
ارسال: #۲۳
۱۲ مرداد ۱۳۹۷, ۱۲:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۰ ب.ظ، توسط Happiness.72.)
(۱۱ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۰۱ ب.ظ)۴L1R3Z4 نوشته شده توسط:  ولی آخه از اون طرف به هر کی هم میگم شاید به جای شریف برم تهران ، یکمی خم به ابروهاش میده و لب و لوچه اش رو تکون میده و بعد خیلی سرد میگه : "تهران هم بد نیست!" :|
شما اینقدر که فکر حرف و لب و لوچه مردمی فکر علاقت باشی بهتر نتیجه می گیری

از الان هم بدون بچه های فنی و اونایی که رتبه شون خوب نشده به موازات شما و شاید چند برابر شما تلاش میکنن تا موفق تر باشن و تو جو دانشگاه و شریف و اینجور چیزا نباش که خربزه آبه

...Let it Go
ارسال: #۲۴
۱۳ مرداد ۱۳۹۷, ۱۲:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۲ ق.ظ، توسط ۴L1R3Z4.)
(۱۲ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۲۸ ب.ظ)Mohammad.93 نوشته شده توسط:  شما اینقدر که فکر حرف و لب و لوچه مردمی فکر علاقت باشی بهتر نتیجه می گیری
بله درسته باید به علاقه فکر کرد. BlushBlush
(۱۲ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۲۸ ب.ظ)Mohammad.93 نوشته شده توسط:  از الان هم بدون بچه های فنی و اونایی که رتبه شون خوب نشده به موازات شما و شاید چند برابر شما تلاش میکنن تا موفق تر باشن و تو جو دانشگاه و شریف و اینجور چیزا نباش که خربزه آبه
میدونم. منم تمام تلاشمو خواهم کرد..

فقط لطفا یک مقایسه ای بین کامپیوتر تهران و صنعتی امیرکبیر داشته باشین تا ببینم کدومو اول بزنم. از نظر سطح هیئت علمیشون.. یکی میگفت چون امیرکبیر یک دانشگاه صنعتی هست از تهران بهتره... چون تهران تمام رشته ها رو داره ولی امیرکبیر فقط مهندسی هارو. به نظر من استدلال منطقی و درستی نبود Undecided اما من رو باز هم به شک انداخت ، چون در همین فروم هم که سرچ کردم بعضیا گفته بودن امیرکبیر در نرم افزار بهتر از تهران هست
ارسال: #۲۵
۱۳ مرداد ۱۳۹۷, ۰۱:۰۴ ق.ظ
بنظر من داخل انیستاگرامت استوری کن نظر سنجی شریف و تهران و امیرکبیر اینطوری ۳ تا برند با کلاس ملت انتخاب می کنن و هم فالورات زیاد میشن هم آینده فالورات خیلی روت حساب می کنن

اینکه اینجا بگیم VLSI شریف و هوش تهران و سیستم عامل پدرام امیرکبیر نه برات شهرت میشه نه نون و اب
ارسال: #۲۶
۱۳ مرداد ۱۳۹۷, ۰۱:۱۰ ق.ظ
دنبال علاقت باشه این دانشگاه ها همشون خوبن.
ارسال: #۲۷
۱۳ مرداد ۱۳۹۷, ۰۲:۳۵ ق.ظ
(۱۳ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۰ ق.ظ)۴L1R3Z4 نوشته شده توسط:  فقط لطفا یک مقایسه ای بین کامپیوتر تهران و صنعتی امیرکبیر داشته باشین تا ببینم کدومو اول بزنم. از نظر سطح هیئت علمیشون.. یکی میگفت چون امیرکبیر یک دانشگاه صنعتی هست از تهران بهتره... چون تهران تمام رشته ها رو داره ولی امیرکبیر فقط مهندسی هارو. به نظر من استدلال منطقی و درستی نبود [تصویر:  undecided.gif] اما من رو باز هم به شک انداخت ، چون در همین فروم هم که سرچ کردم بعضیا گفته بودن امیرکبیر در نرم افزار بهتر از تهران هست
اینجا اگر صحبت از قوی بودن دانشگاهی در یک رشته بشه هم منظورشون مقطع ارشد هست. برای کارشناسی تهران به مراتب شناخته‌شده‌تر از امیرکبیر هست.
ارسال: #۲۸
۲۰ شهریور ۱۳۹۷, ۰۵:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۴۱ ب.ظ، توسط ۴L1R3Z4.)
سلام به همه

جوابا اومد و من برق شریف قبول شدم. حالا به فکر تغییر رشته به کامپیوتر هم خواهم بود البته اگر امکانش باشه

یه سوالی که داشتم اینه که میتونم با کارشناسی برق برای Computer Science دانشگاه های اونور اپلای کنم؟ چون ظاهرا اپلای کامپیوتر بهتره...

و اینکه فرومی شبیه همین مانشت خودمون برای برقی ها سراغ ندارین؟
ارسال: #۲۹
۲۱ شهریور ۱۳۹۷, ۰۹:۴۱ ق.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۷ ۰۵:۵۲ ب.ظ)۴L1R3Z4 نوشته شده توسط:  سلام به همه

جوابا اومد و من برق شریف قبول شدم. حالا به فکر تغییر رشته به کامپیوتر هم خواهم بود البته اگر امکانش باشه

یه سوالی که داشتم اینه که میتونم با کارشناسی برق برای Computer Science دانشگاه های اونور اپلای کنم؟ چون ظاهرا اپلای کامپیوتر بهتره...

آره برای ارشد میتونی CS بخونی.
برخی از گرایش های برق در ارشد شباهت هایی هم با فیلدهای کامپیوتر دارن. مثل کنترل و مهندسی پزشکی و سیستم های دیجیتال و مخابرات سیستم.
مثلا برخی دروس هوش در اینها ارائه میشه و کنترل و مخ سیستم ریاضی وار تر هس.
برای معرفی گروه بچه های برق هم پیام خصوصی بده تا معرفی کنم بهت.
ارسال: #۳۰
۲۱ شهریور ۱۳۹۷, ۰۹:۴۴ ق.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۷ ۰۵:۵۲ ب.ظ)۴L1R3Z4 نوشته شده توسط:  سلام به همه

منظورت کنکور ورود به دوره کارشناسی هست؟ زیاد به این چیزا فکر نکن. برو در مورد چیزای مختلف تحقیق کن از زندگی لذت ببر ببین دنبال چی هستی. دنبال این نباش اپلای چی بهتره ببین میخوای چه کار کنی توی زندگیت.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۶۹۸ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۳۱۷ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۶۵ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۹۱ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۹۴ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۸۲۸ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۱۹ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۱۹۵ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۳۸ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۳۹ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close