زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۱۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پردیس فارابی دانشگاه تهران روزانه

ارسال:
۱۵ خرداد ۱۳۹۷, ۰۳:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۰۸ ب.ظ، توسط Shine_20.)
سلام بچه ها کسی در مورد این دانشگاه که تو شهر قمه اطلاعاتی داره؟
مدرکش همون مدرک دانشگاه تهرانه؟
وضعیت خوابگاهاش چطوره؟
رشته شبکش چطوریه سطحش؟
استاداش همون استادای دانشگاه تهرانن؟
واسه ادامه تحصیل تو داخل یا اپلای چطوره این دانشگاه؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۶ خرداد ۱۳۹۷, ۰۳:۲۳ ق.ظ
RE: پردیس فارابی دانشگاه تهران روزانه
(۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۰۷ ب.ظ)Shine_20 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها کسی در مورد این دانشگاه که تو شهر قمه اطلاعاتی داره؟
وضعیت خوابگاهاش چطوره؟
رشته شبکش چطوریه سطحش؟

سلام، من ترم چهارم پردیس فارابی هستم، عنوان رشته بی ربطه به فیلدهایی که کار میشه، اینجا تعداد اساتیدش کمه ولی کیفیتشون بالاست، اینجا بیاید میتونید چند تا فیلد کار کنید:
deep learning, data mining, quantum computation
فیلدهای اصلی هستن ولی جز اینا هم بستگی داره که شما چی بخواید، میتونید از اساتیدتون در مورد این فیلدا نظرشون بپرسید چون ما هم اونموقع درکی برای اینکه چه فیلدی انتخاب کنیم نداشتیم
سال پیش پردیس دانشجو نگرفت ولی سال قبل تر که ما بودیم از ۱۴۰ تا ۲۸۵ که من بودم قبولی داشتیم
همه مدارکش برای دانشگاه تهرانه و فرق اینجا و تهران اینه که توی پردیس دانشکده فنی که توی تهرانه فیلدهای بیشتری هست که میتونید انتخاب کنید ولی اینجا به همین چندتا فیلد محدوده
اساتیدش هردوجا درس میدن هم اینجا و هم تهران ولی اونجا اساتید بیشتری داره که مزیته، آزمایشگاه تهران خیلی بهتره، اینجا استاداش جوون و پرانگیزه هستن و برای اپلای خیلی خوبه
البته اونی هم که توی تهرانه هش میگن پردیس دانشکده های فنی و اینجا بهش میگن پردیس فارابی، دلیلش هم اینه که دانششگاه تهران بالای ۵۰ هزار دانشجو داره و این دانشجوهارو توی پردیس های مختلف پخش کرده، مثلا پردیس کشاورزیش توی کرج هست
خوابگاه پسرا نوسازه و به شبانه و روزانه فعلا خوابگاه میدن ولی خوابگاهش فضای سبز خوبی نداره
خوابگاه خانوم ها قدیمی تره ولی خیلی سرسبزه
کارمنداش خیلی خوبن
ببینید که چه اساتیدی دارن و فیلد کاریشون چیه و چه مقالاتی دادن، من هم دو سال پیش جای شما بودم اینجورچیزا زیاد دیدی نداشتم، تنها کسی که میتونه بهتون کمک کنه استادی که ارشد یا دکترا داشته باشه و شمارو بشناسه میتونه راهنمایینتون کنه
باز اگه سوالی داشتید بفرمایید
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sepand10
ارسال:
۲۲ خرداد ۱۳۹۷, ۰۶:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۰۶ ق.ظ، توسط پرتوووو.)
(۱۶ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۲۳ ق.ظ)mehRUN نوشته شده توسط:  
(15 خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۰۷ ب.ظ)Shine_20 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها کسی در مورد این دانشگاه که تو شهر قمه اطلاعاتی داره؟
وضعیت خوابگاهاش چطوره؟
رشته شبکش چطوریه سطحش؟

سلام، من ترم چهارم پردیس فارابی هستم، عنوان رشته بی ربطه به فیلدهایی که کار میشه، اینجا تعداد اساتیدش کمه ولی کیفیتشون بالاست، اینجا بیاید میتونید چند تا فیلد کار کنید:
deep learning, data mining, quantum computation
فیلدهای اصلی هستن ولی جز اینا هم بستگی داره که شما چی بخواید، میتونید از اساتیدتون در مورد این فیلدا نظرشون بپرسید چون ما هم اونموقع درکی برای اینکه چه فیلدی انتخاب کنیم نداشتیم
سال پیش پردیس دانشجو نگرفت ولی سال قبل تر که ما بودیم از ۱۴۰ تا ۲۸۵ که من بودم قبولی داشتیم
همه مدارکش برای دانشگاه تهرانه و فرق اینجا و تهران اینه که توی پردیس دانشکده فنی که توی تهرانه فیلدهای بیشتری هست که میتونید انتخاب کنید ولی اینجا به همین چندتا فیلد محدوده
اساتیدش هردوجا درس میدن هم اینجا و هم تهران ولی اونجا اساتید بیشتری داره که مزیته، آزمایشگاه تهران خیلی بهتره، اینجا استاداش جوون و پرانگیزه هستن و برای اپلای خیلی خوبه
البته اونی هم که توی تهرانه هش میگن پردیس دانشکده های فنی و اینجا بهش میگن پردیس فارابی، دلیلش هم اینه که دانششگاه تهران بالای ۵۰ هزار دانشجو داره و این دانشجوهارو توی پردیس های مختلف پخش کرده، مثلا پردیس کشاورزیش توی کرج هست
خوابگاه پسرا نوسازه و به شبانه و روزانه فعلا خوابگاه میدن ولی خوابگاهش فضای سبز خوبی نداره
خوابگاه خانوم ها قدیمی تره ولی خیلی سرسبزه
کارمنداش خیلی خوبن
ببینید که چه اساتیدی دارن و فیلد کاریشون چیه و چه مقالاتی دادن، من هم دو سال پیش جای شما بودم اینجورچیزا زیاد دیدی نداشتم، تنها کسی که میتونه بهتون کمک کنه استادی که ارشد یا دکترا داشته باشه و شمارو بشناسه میتونه راهنمایینتون کنه
باز اگه سوالی داشتید بفرمایید

سلام. بچه ها هزینه خوابگاه فارابی برای روزانه ها و شبانه ها چقدره؟؟؟؟به نظر شما که اونجا بودی شبانه فارابی بهتره یا روزانه صنعتی شیراز؟؟؟هزینه ی شبانه ش چقدر درمیاد؟؟؟

سلام. بچه ها هزینه خوابگاه فارابی برای روزانه ها و شبانه ها چقدره؟؟؟؟به نظر شما که اونجا بودی شبانه فارابی بهتره یا روزانه صنعتی شیراز؟؟؟هزینه ی شبانه ش چقدر درمیاد؟؟؟
۰
۰
ارسال:
۲۲ خرداد ۱۳۹۷, ۰۶:۲۸ ب.ظ
هزینه خوابگاه که مثل همه دانشگاه هاست فکر کنم، روزانه نیم سال اول حدودا ۱۷۰ هزار تومن و نیمسال دوم حدودا ۲۰۰
شبانه نیم سال اول حدودا ۲۷۰ و نیمسال دوم حدودا ۲۹۰
البته تا اان که من هستم به شبانه خوابگاه میدن و بعدش دیگه باید شانستون باشه
من اطلاعی از صنعتی شیراز ندارم، اگه از دانشجوی شیراز بپرسید خیلی بهتره، ولی تعریف صنعتی شیراز شنیدم که استادهای خوب و سخت گیری داره

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینم لینک شهریه
من ورودی ۱۳۹۵ بودم فکر کنم جمعا بشه حدود ۱۵ میلیون
۰
۰
ارسال:
۲۳ خرداد ۱۳۹۷, ۰۶:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۱۲ ب.ظ، توسط پرتوووو.)
(۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۲۸ ب.ظ)mehRUN نوشته شده توسط:  هزینه خوابگاه که مثل همه دانشگاه هاست فکر کنم، روزانه نیم سال اول حدودا ۱۷۰ هزار تومن و نیمسال دوم حدودا ۲۰۰
من اطلاعی از صنعتی شیراز ندارم، اگه از دانشجوی شیراز بپرسید خیلی بهتره، ولی تعریف صنعتی شیراز شنیدم که استادهای خوب و سخت گیری داره

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینم لینک شهریه
ببخشید یه سوال دیگه بین فارابی روزانه و شبانه الزهرا کجا بهتره؟؟؟؟؟

(۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۲۸ ب.ظ)mehRUN نوشته شده توسط:  هزینه خوابگاه که مثل همه دانشگاه هاست فکر کنم، روزانه نیم سال اول حدودا ۱۷۰ هزار تومن و نیمسال دوم حدودا ۲۰۰

اینم لینک شهریه
ببخشید بین روزانه فارابی و شبانه الزهرا کجا بهتره؟؟؟
۰
۰
ارسال:
۲۳ خرداد ۱۳۹۷, ۰۶:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۲۹ ب.ظ، توسط Happiness.72.)
(۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۱۱ ب.ظ)پرتوووو نوشته شده توسط:  ببخشید بین روزانه فارابی و شبانه الزهرا کجا بهتره؟؟؟
من بودم الزهرا رو میزدم اما نیستم چون پسرم :-) چون بالاخره الزهرا تهران هستش و موقعیت بهتری داره
۰
۰
ارسال:
۲۴ خرداد ۱۳۹۷, ۱۲:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۰۵ ب.ظ، توسط pioneer01.)
محل تحصیل فارابی تهران نیست مگه؟
۰
۰
ارسال:
۲۴ خرداد ۱۳۹۷, ۰۶:۰۰ ب.ظ
(۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۰۴ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  محل تحصیل فارابی تهران نیست مگه؟
!!!
اسمش هست فارابی قم
محل تحصیلش هم قم هستش مشخصا دیگه
۰
۰
ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۷, ۰۷:۳۷ ق.ظ
(۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۰۰ ب.ظ)Mohammad.93 نوشته شده توسط:  
(24 خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۰۴ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  محل تحصیل فارابی تهران نیست مگه؟
!!!
اسمش هست فارابی قم
محل تحصیلش هم قم هستش مشخصا دیگه

اسم پردیسش "فارابی" هست
مکان ساختموناش توی قم هستش
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۱ تیر ۱۳۹۷, ۱۲:۴۸ ب.ظ
سلام
شهریه چطوریه؟ روزانه اش رایگانه یا چون پردیسه باید هزینه بدیم؟
بعد سطح علمیش چطوره؟
تو مدرکش قید میشه که پردیس دانشگاهی هست یا نه؟
ممنونWink
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۴۰۵ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۶۴ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۸۶ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۸۹ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۱۸۸ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۵۹,۹۰۲ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  چارت ارشد هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۷۱۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۷:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  رشته علوم تصمیم و مهندسی دانش دانشگاه تهران علیصا ۰ ۲,۵۰۵ ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  معماری روزانه تربیت مدرس (۳۰۶ معماری+۲۷۱ هوش+۳۲۵ نرم)(رتبه اولی) m.1373 ۳ ۴,۵۹۴ ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: imali
  سوال در مورد دروس جبرای و چارت ارشد کامپیوتر/هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۸۸۱ ۰۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close