زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۳۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشکل جدی خوابگاه های شبانه دانشگاه های تهران

ارسال:
۱۴ خرداد ۱۳۹۷, ۰۸:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۴ ق.ظ، توسط Happiness.72.)
سلام و درود با آرزوی قبولی طاعات و عبادات

من چون لیسانس رو هم تهران بودم و ساکن بودم گفتم یک مساله ای که ممکنه بچه های شهرستان ازش غافل بشن و به ضررشون تموم شه رو گوشزد کنم اونم بحث عدم اختصاص خوابگاه به بچه های دوره شبانه هست. یکی از دوستان همین انجمن (کاربر
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
) که سال ۹۴ شبانه خواجه نصیر قبول شد ضمن دو ماه تلاش نتونست خوابگاه بگیره و مجبور شد دانشگاه رو رها کنه هر چند سال ۹۵ موفق شد شبکه شریف قبول بشه.

من چون تو دوره لیسانس دیدم بچه های شبانه به خاطر عدم اختصاص خوابگاه چقدر اذیت میشن گفتم این مطلب رو گوشزد کنم خدمت بچه های مانشت.

الآن تربیت مدرس واسه تمام گرایشات کامپیوتر من جمله آیتی روزانه سیستم های تکنولوژی آیتی زده : عدم اختصاص خوابگاه - این بنظرم بی انصافی محضه و شاید به جور شونه خالی کردن از مسئولیت.

من الآن با یکی از دوستانم تماس گرفتم که ورودی ۹۵ صنایع تربیت مدرس بود (قابل توجه بچه ها اینکه آیتی ترتبیت مدرس تو دانشکده صنایع هست نه برق و کامپیوتر) گفتم همچین چیزی پیش اومده، گفت بخاطر اینه که پارسال و سال قبل دانشجو زیاد گرفتن هم روزانه هم شبانه مجبور شدن شبانه های امسال رو حذف کنن و تمام خوابگاه های اجاره ایشون رو تحویل دادن

در هر صورت اگر کسی از راه دور شهرستان میاد و میتونه خوابگاه خودگردان و ... ساکن بشه که بحثش فرق داره.

اگر دوستانی هستند که شبانه بودن و به راحتی خوابگاه گرفتن پارسال اینجا اطلاع بدن که ما هم از نگرانی در بیایم.
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۴ خرداد ۱۳۹۷, ۱۰:۰۱ ب.ظ
RE: مشکل جدی خوابگاه های شبانه دانشگاه های تهران
(۱۴ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۰۰ ب.ظ)Mohammad.93 نوشته شده توسط:  سلام و درود با آرزوی قبولی طاعات و عبادات

من چون لیسانس رو هم تهران بودم و ساکن بودم گفتم یک مساله ای که ممکنه بچه های شهرستان ازش غافل بشن و به ضررشون تموم شه رو گوشزد کنم اونم بحث عدم اختصاص خوابگاه به بچه های دوره شبانه هست. یکی از دوستان همین انجمن (کاربر
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
) که سال ۹۴ شبانه خواجه نصیر قبول شد ضمن دو ماه تلاش نتونست خوابگاه بگیره و مجبور شد دانشگاه رو رها کنه هر چند سال ۹۵ موفق شد شبکه شریف قبول بشه.

حالا بچه هایی که نزدیک تهران هستند شاید بتونن رفت و آمد کنن و براشون سخت نباشه (اطرف تهران مثلا کرج و قزوین) ولی من چون تو دوره لیسانس دیدم بچه های شبانه به خاطر عدم اختصاص خوابگاه چقدر اذیت میشن گفتم این مطلب رو گوشزد کنم خدمت بچه های مانشت.

الآن تربیت مدرس واسه تمام گرایشات کامپیوتر من جمله آیتی روزانه سیستم های تکنولوژی آیتی زده : عدم اختصاص خوابگاه - این بنظرم بی انصافی محضه و شاید به جور شونه خالی کردن از مسئولیت.

من الآن با یکی از دوستانم تماس گرفتم که ورودی ۹۵ صنایع تربیت مدرس بود (قابل توجه بچه ها اینکه آیتی ترتبیت مدرس تو دانشکده صنایع هست نه برق و کامپیوتر) گفتم همچین چیزی پیش اومده، گفت بخاطر اینه که پارسال و سال قبل دانشجو زیاد گرفتن هم روزانه هم شبانه مجبور شدن شبانه های امسال رو حذف کنن و تمام خوابگاه های اجاره ایشون رو تحویل دادن

در هر صورت اگر کسی از راه دور شهرستان میاد و میتونه خوابگاه خودگردان و ... ساکن بشه که بحثش فرق داره.

اگر دوستانی هستند که شبانه بودن و به راحتی خوابگاه گرفتن پارسال اینجا اطلاع بدن که ما هم از نگرانی در بیایم.

سلام.مشکل خوابگه ممکنه برای بچه های روزانم پیش بیاد؟
۰
۰
ارسال:
۱۴ خرداد ۱۳۹۷, ۱۰:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۳۴ ب.ظ، توسط Happiness.72.)
(۱۴ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۰۱ ب.ظ)شیرین۱۹۹۳ نوشته شده توسط:  سلام.مشکل خوابگه ممکنه برای بچه های روزانم پیش بیاد؟
عنوان تاپیک رو دقت کنید من فقط شبانه های تهران رو گفتم ولی امسال متعجبا ترتبیت مدرس با اینکه روزانه میگیره بازم زده فاقد خوابگاه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: شیرین۱۹۹۳
ارسال:
۱۵ خرداد ۱۳۹۷, ۰۳:۲۵ ب.ظ
شبانه های بهشتی و تهران چی؟
واقعا خوابگاه نمیدن؟
شاید اینطوری مینویسن تو دفترچه که تعهدی نداشته باشن اما وقتی کسی درخواست کنه بهش میدن
کسی هست در این مورد اطلاع دقیقی داشته باشه؟
۰
۰
ارسال:
۱۵ خرداد ۱۳۹۷, ۰۳:۴۰ ب.ظ
(۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۲۵ ب.ظ)Shine_20 نوشته شده توسط:  شاید اینطوری مینویسن تو دفترچه که تعهدی نداشته باشن اما وقتی کسی درخواست کنه بهش میدن
من دوستم ارشد متالوژی میخونه دانشگاه تهران لیسانس هم دانشگاه تهران بود بهش پیام دادم گفت اینا اصلا واسه شبانه های ارشد جا ندارن و بهشون خوابگاه نمیدن
بهم گفت ی زنگ بزن آموزش بپرس ولی خب تعطیله

شبانه هزینش زیاد هست خوابگاه هم ندن دیگه واویلا میشه
باید بدن قطعا ،خوابگاه حق یه ارشدی هست
۰
۰
ارسال:
۱۵ خرداد ۱۳۹۷, ۰۳:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۴۸ ب.ظ، توسط Shine_20.)
اگه بشه از دانشجوهای بیشتری پرسید خیلی خوبه
از یکی شنیده بودم تو خوابگاه تربیت مدرس یه نفر شبانه بود ولی ترمی ۲ برابر پول میداد
یعنی روزانه ها ۲۵۰ اگه میدادن کسی که شبانه بود ۵۰۰ میداد
البته ورودی سال های قبل بود الان رو نمیدونم و کسی رو نمیشناسم ازش بپرسم
۰
۰
ارسال:
۱۵ خرداد ۱۳۹۷, ۰۴:۲۸ ب.ظ
(۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۴۶ ب.ظ)Shine_20 نوشته شده توسط:  اگه بشه از دانشجوهای بیشتری پرسید خیلی خوبه
از یکی شنیده بودم تو خوابگاه تربیت مدرس یه نفر شبانه بود ولی ترمی ۲ برابر پول میداد
یعنی روزانه ها ۲۵۰ اگه میدادن کسی که شبانه بود ۵۰۰ میداد
البته ورودی سال های قبل بود الان رو نمیدونم و کسی رو نمیشناسم ازش بپرسم
اینطور باشه ک خوبه
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۴۰۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۶۴ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۸۶ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۸۸ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۱۸۷ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  خوابگاه sinbadcity ۳ ۵,۰۸۸ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۲:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: bita.z
  رفع اشکال نصب جاوا، مشکل ساخته نشدن virtual machine shiivaa ۱۲ ۱۹,۲۳۳ ۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: wanted471
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۹۶۱ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۴۲۳ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۵۹,۸۸۸ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close