زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۰۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸

ارسال: #۲۲۶
۱۷ آبان ۱۳۹۷, ۱۲:۱۹ ق.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
(۱۶ آبان ۱۳۹۷ ۰۸:۳۳ ب.ظ)نازنینی نوشته شده توسط:  منظورتون از شبکه ۲ ، (لایه پیوند،لایه شبکه،لایه انتقال،لایه کاربرد)اینا هستش؟؟
من فکر میکردم ۴ فصل اول کتاب کروس و راس رو باید حتما بخونم بقیه مهم نیست ، ولی الان نمیدونم کجا رو بخونم!!
همونطور که دوستمون گفتن، کتاب از بالا به پایین نوشته شده. و شما لازمه که ۵ فصل اول کتابو بخونید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۲۷
۱۹ آبان ۱۳۹۷, ۱۲:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ۰۱:۲۶ ق.ظ، توسط lionheart.)
RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
(۱۶ آبان ۱۳۹۷ ۰۹:۴۳ ق.ظ)ph0en1x نوشته شده توسط:  
(16 آبان ۱۳۹۷ ۰۱:۰۳ ق.ظ)lionheart نوشته شده توسط:  دوستان با کتاب راهیان ارشد هوش مصنوعی دکتر ارسطو حقیقی فر میشه از ۷ تا سوالی که در تخصص هوش مصنوعی میاد ۴ تاش رو زد؟؟
منظورم اینکه اینجا نوشته که هر دو کتاب باید خونده بشه ظاهرا
هشام فیلی انتشارات نصیر + راهیان ارشد

کدوم یک از این کتاب ها خوب و روان توضیح داده؟؟
من جفت کتابارو دارم و از هر کدوم مقداری خوندم، اگه وقت دارید که فیلی رو بخونید ولی اگه وقت ندارید و یه آشنایی جزئی قبلی بامفاهیم هوش دارید، راهیان کارتونو راه میندازه.

(۱۶ آبان ۱۳۹۷ ۰۱:۰۳ ق.ظ)lionheart نوشته شده توسط:  و یه مورد دیگه به من در این تایپیک برای نظریه زبان ها کتاب نظریه زبان‌ها و ماشین‌ها شاپوری معرفی شده که در اینجا گفته شده که مال پوران پژوهش هس ولی من در اینترنت که سرچ کردم برای پوران پژوهش نبود و مثلا برای انتشارات بابان بود!!!! منظور این دوستان از این کتاب همین کتابی است که در پایین لینکش رو گذاشتم؟؟
کتاب نظریه زبان شاپوری مال انتشارات علوم رایانه است. کتاب کامپایلرش مال انتشارات پوران پژوهشه.
همین الان میتونید از اینجا سفارشش بدید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خیلی خیلی ممنونم از لطفتون
پس منظور شما اینکه فیلی مفصلتر هست و راهیان خلاصه تر؟؟
اشنایی که دارم با نمره ۲۰ هم پاسش کردم اما نکته اینکه تو دانشگاه به ما تا اول ژنتیک درس دادن که یعنی از خود ژنتیک هم سوال نبود تو پایان ترم + اینکه من چهار سال پیش پاسش کردم ولی خب یه چیزایی یادمه

دوستان نظرتون راجبه کتاب هوش مصنوعی استاد طارمیان چیه تا حالا کسی خوندتش مثل اینکه چاپ جدید نداره

دوستان من یکم گیج شدم در مورد منبع زبان!!
خیلی جاها گفتن برای زبان زیر ذره‌بین خوبه ولی این ذیره ذربین ۳ جلد خب
برداشت من اینکه جلد اول مناسب برای ۱۰ سوال اول هست که همون لغت هست
جلد دوم هم برای گرامر هست که همون ۵ تا سوال بعدی کنکوری هست
برداشت من درسته؟؟ همون جوریه؟؟
خب الان برای قسمت پسیج ها پس چه کتابی باید خونده بشه؟؟
۰
۰
ارسال: #۲۲۸
۱۹ آبان ۱۳۹۷, ۱۰:۴۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ۱۰:۴۰ ق.ظ، توسط ph0en1x.)
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
(۱۹ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۳۳ ق.ظ)lionheart نوشته شده توسط:  پس منظور شما اینکه فیلی مفصلتر هست و راهیان خلاصه تر؟؟
بله، دقیقاً.

(۱۹ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۳۳ ق.ظ)lionheart نوشته شده توسط:  دوستان نظرتون راجبه کتاب هوش مصنوعی استاد طارمیان چیه تا حالا کسی خوندتش مثل اینکه چاپ جدید نداره
در مورد هوش طارمیان در مقایسه با هوش راهیان نمیشه گفت کدوم بهتره، هر کدوم مزایا و معایب خودشونو دارن، مزیت طارمیان نسبت به راهیان اینه که مطالبو خوب دسته‌بندی کرده اما ادبیاتش روان نیست و جاهایی ممکنه برا اینکه جمله‌ای رو خوب متوجه بشید باید چندین بار اون جمله رو بخونید! در مقابل راهیان ادبیاتش روانه اما دسته‌بندی مطالبش خوب نیست. اما من خودم ترجیح میدم ادبیات یه کتابی روان باشه و خوب بتونم بخونمش تا اینکه دسته‌بندیش خوب باشه و نتونم بخونمش!

(۱۹ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۳۳ ق.ظ)lionheart نوشته شده توسط:  دوستان من یکم گیج شدم در مورد منبع زبان!!
دقیقاً همینطوره. پسیج‌ها برا زبان تخصصی هستن، من اطلاعی ندارم زیرذره‌بین برا تخصصی کتابی داره یا نه. شاید دوستان بتونن در این مورد راهنمایی کنن.
۱
۰
ارسال: #۲۲۹
۱۹ آبان ۱۳۹۷, ۰۱:۰۱ ب.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
آبان هم تموم شده...هنوز توی فکر منبع برای دروس هستین؟؟

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
۰
۰
ارسال: #۲۳۰
۱۹ آبان ۱۳۹۷, ۰۱:۰۷ ب.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
(۱۹ آبان ۱۳۹۷ ۰۱:۰۱ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  آبان هم تموم شده...هنوز توی فکر منبع برای دروس هستین؟؟
خب شرایط همه که یکسان نیست. بعضیا بنا به شرایطشون دیر شروع میکنن.
۱
۰
ارسال: #۲۳۱
۱۹ آبان ۱۳۹۷, ۰۸:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ۰۸:۵۵ ب.ظ، توسط Mehrdadkl7.)
(۱۵ مهر ۱۳۹۷ ۰۷:۵۶ ب.ظ)sina72 نوشته شده توسط:  Mehrdadkl7 سلام

اقا چیکار کردی از دانشگاه انصراف دادی؟

سلام
آره انصراف دادم شما چکار کردی؟

بچه ها میگم اینجا کسی مدرسان ثبت نام کرده که جمعه امتحان داشته باشه؟
بعد شما گروهی چیزی دارید برا کنکور؟
اگر نیست موافق هستید گروه بسازیم مثلا تو تلگرام برا حل سوال و این چیزا؟
و اینکه تا حالا چقدر خوندید خودم ۲۵% اول ۴ تا از درسا رو خوندم نظریه هم تقریبا ۵۰ %
۰
۰
ارسال: #۲۳۲
۱۹ آبان ۱۳۹۷, ۱۰:۰۵ ب.ظ
(۱۹ آبان ۱۳۹۷ ۰۸:۵۲ ب.ظ)Mehrdadkl7 نوشته شده توسط:  
(15 مهر ۱۳۹۷ ۰۷:۵۶ ب.ظ)sina72 نوشته شده توسط:  Mehrdadkl7 سلام

اقا چیکار کردی از دانشگاه انصراف دادی؟

سلام
آره انصراف دادم شما چکار کردی؟

بچه ها میگم اینجا کسی مدرسان ثبت نام کرده که جمعه امتحان داشته باشه؟
بعد شما گروهی چیزی دارید برا کنکور؟
اگر نیست موافق هستید گروه بسازیم مثلا تو تلگرام برا حل سوال و این چیزا؟
و اینکه تا حالا چقدر خوندید خودم ۲۵% اول ۴ تا از درسا رو خوندم نظریه هم تقریبا ۵۰ %

آره اواسط مهر بود انصراف دادم
۱
۰
ارسال: #۲۳۳
۲۰ آبان ۱۳۹۷, ۰۱:۱۸ ق.ظ
(۱۹ آبان ۱۳۹۷ ۱۰:۴۰ ق.ظ)ph0en1x نوشته شده توسط:  
(19 آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۳۳ ق.ظ)lionheart نوشته شده توسط:  پس منظور شما اینکه فیلی مفصلتر هست و راهیان خلاصه تر؟؟
بله، دقیقاً.

(۱۹ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۳۳ ق.ظ)lionheart نوشته شده توسط:  دوستان نظرتون راجبه کتاب هوش مصنوعی استاد طارمیان چیه تا حالا کسی خوندتش مثل اینکه چاپ جدید نداره
در مورد هوش طارمیان در مقایسه با هوش راهیان نمیشه گفت کدوم بهتره، هر کدوم مزایا و معایب خودشونو دارن، مزیت طارمیان نسبت به راهیان اینه که مطالبو خوب دسته‌بندی کرده اما ادبیاتش روان نیست و جاهایی ممکنه برا اینکه جمله‌ای رو خوب متوجه بشید باید چندین بار اون جمله رو بخونید! در مقابل راهیان ادبیاتش روانه اما دسته‌بندی مطالبش خوب نیست. اما من خودم ترجیح میدم ادبیات یه کتابی روان باشه و خوب بتونم بخونمش تا اینکه دسته‌بندیش خوب باشه و نتونم بخونمش!

(۱۹ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۳۳ ق.ظ)lionheart نوشته شده توسط:  دوستان من یکم گیج شدم در مورد منبع زبان!!
دقیقاً همینطوره. پسیج‌ها برا زبان تخصصی هستن، من اطلاعی ندارم زیرذره‌بین برا تخصصی کتابی داره یا نه. شاید دوستان بتونن در این مورد راهنمایی کنن.

دوستان پیشنهادتون برای تقویت کردن قسمت پسیج ها چیه چه کتابی مناسبه؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۲۳۴
۲۰ آبان ۱۳۹۷, ۰۱:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ آبان ۱۳۹۷ ۰۱:۵۴ ق.ظ، توسط negarin_.)
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
سلام
چند سال پیش که من کنکور ارشد دادم پارسه یه کتاب زبان تخصصی داشت که جلد مشکی داشت و توی همون کتاب در مورد سوالات مختلفی که در ریدینگ ها میاد بحث کرده بود، خیلییی برای من مفید بود. اگر الان هم اون کتاب هست حتما کار کنید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: bahareh_a
ارسال: #۲۳۵
۲۴ آبان ۱۳۹۷, ۰۹:۲۱ ق.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
دوستان من دوبار کنکور ارشد شرکت کردم و به دلایلی نتیجه دلخواهمو نگرفتم و مجبور شدم بخاطر سربازی آزاد شهرستان ثبت نام کنم
امسال میخواستم دوباره شرکت کنم و از آزاد انصراف بدم ولی اومدم اینجا بعد از چند ماه و دیدم خیلی خلوته
اتفاقی افتاده؟کسی نمیخواد ارشد شرکت کنه دیگه؟:دی
خیلی دلم میخواد شروع کنم ولی احساس میکنم دیر شده دوباره با اینکه وقت آزاد زیاد دارم!
۱
۰
ارسال: #۲۳۶
۲۷ آبان ۱۳۹۷, ۱۲:۵۴ ب.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
سلام
بچه ها یه سوال داشتم
بعضی از دروس هستند که اکثر سوالاشون از یک فصل های خاص میان از بقیه هم میاد ولی اکثر تمرکز رو یه سری فصل خاص هست!!
به نظرتون عاقلانه هست آدم رو اون فصل ها کار کنه بقیه رو بیخیال بشه!؟؟
مثلا کامپایلر ۴ فصل اول پوران رو بخونه؟(از کد میانی و تحلیل معنایی هم میاد ولی نسبت به ۴ فصل اول کمتر تمرکز میشه روشون!!)
به نظرم اگر آدم تو ۴ فصل اول به ثبات کامل برسه بهتره تا تو بقیه فصول به درک نسبی برسه و آخرش هم وقت کافی برای تموم و جمع بندی کامل نداشته باشه!!
بقیه دروس هم مثل همین اند.

فقط انسان های ضعیف به اندازه امکاناتشان کار می کنند.
شهید حسین تهرانی مقدم - پدر صنایع موشکی ایران
۰
۰
ارسال: #۲۳۷
۲۸ آبان ۱۳۹۷, ۱۰:۲۰ ق.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
(۲۷ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۵۴ ب.ظ)نازنینی نوشته شده توسط:  سلام
بچه ها یه سوال داشتم
بعضی از دروس هستند که اکثر سوالاشون از یک فصل های خاص میان از بقیه هم میاد ولی اکثر تمرکز رو یه سری فصل خاص هست!!
مثلا کامپایلر ۴ فصل اول پوران رو بخونه؟(از کد میانی و تحلیل معنایی هم میاد ولی نسبت به ۴ فصل اول کمتر تمرکز میشه روشون!!)
به نظرم اگر آدم تو ۴ فصل اول به ثبات کامل برسه بهتره تا تو بقیه فصول به درک نسبی برسه و آخرش هم وقت کافی برای تموم و جمع بندی کامل نداشته باشه!!
به نظر من این کار، کار خطرناکیه! اگه سوالای سال پیش کامپایلر رو دیده باشید متوجه میشید که از بخشهای آخر هم سوال طرح میشه. تو اکثر درسا، سوالای سال‌های اخیر به قدری تکراری شده بود که طراحا جدیداً رو آوردن به بخشهایی که قبلاً کمتر مورد توجه بوده.
ضمناً در مورد کامپایلر، از فصل چهار به بعد دیگه چیزی نداره که بخواید حذفش کنید! قسمت‌های سختشو خوندید میخواید قسمت راحتشو حذف کنید؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: bahareh_a
ارسال: #۲۳۸
۲۸ آبان ۱۳۹۷, ۰۷:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ۰۷:۳۴ ب.ظ، توسط نازنینی.)
(۲۸ آبان ۱۳۹۷ ۱۰:۲۰ ق.ظ)ph0en1x نوشته شده توسط:  
(27 آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۵۴ ب.ظ)نازنینی نوشته شده توسط:  سلام
بچه ها یه سوال داشتم
به نظر من این کار، کار خطرناکیه! اگه سوالای سال پیش کامپایلر رو دیده باشید متوجه میشید که از بخشهای آخر هم سوال طرح میشه. تو اکثر درسا، سوالای سال‌های اخیر به قدری تکراری شده بود که طراحا جدیداً رو آوردن به بخشهایی که قبلاً کمتر مورد توجه بوده.
ضمناً در مورد کامپایلر، از فصل چهار به بعد دیگه چیزی نداره که بخواید حذفش کنید! قسمت‌های سختشو خوندید میخواید قسمت راحتشو حذف کنید؟

میدونم خطرناکه چون هیچی از این طراح ها بعید نیست!!!!!
;کامپایلر رو مثلا میگم!! ولی براساس بودجه بندی که تا سال ۹۶ وجود داره نشون میده که پراکندگی سوالات رو ۴ فصل اول بیشتر از بقیه فصول هستش!!
اگر ۷۰% مطالب رو ۱۰۰% بلد باشیم بهتر از این هست که ۱۰۰% مطالب رو ۷۰% بلد باشیم!!!

فقط انسان های ضعیف به اندازه امکاناتشان کار می کنند.
شهید حسین تهرانی مقدم - پدر صنایع موشکی ایران
۰
۰
ارسال: #۲۳۹
۰۲ آذر ۱۳۹۷, ۰۷:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ آذر ۱۳۹۷ ۰۸:۳۷ ب.ظ، توسط lionheart.)
(۱۶ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۰۸ ق.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  
(15 آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۲۶ ب.ظ)نازنینی نوشته شده توسط:  
(14 آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۰۱ ق.ظ)ph0en1x نوشته شده توسط:  
(13 آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۴۱ ب.ظ)lionheart نوشته شده توسط:  دوستان لطفا یک منبع برای شبکه معرفی کنید
ممنون
سلام، من قبلاً در این مورد تو پستای سالهای قبل مانشت گشتم، اونطور که میگن مرجع اصلی کتاب شبکه کوروس و راسه. که بهترین ترجمه‌اش، ترجمه‌ی احسان ملکیان، از انتشارات نصه. ولی این کتابو اگه تمریناتشو حل نکنید بهتره نخونیدش! و اگه تمریناتشو حل کنید ممکنه خیلی زمان گیر باشه. متاسفانه برای این درس کتاب کنکوری خوبی پیدا نمیشه. به نظر من بهترین کار اینه که همون کتاب کوروس راس خونده بشه و تمریناتش حل بشه + تستهای سالهای اخیر.

سلام
به نظرتون با شبکه حقیقت میشه راه به جایی برد؟
من ترجمه ملکیان رو دارم تقریبا یک فصل خوندم ولی آدم رو خسته میکنه و وقت گیر هستش!!!تمریناتش هم زیاده حل تمرین نمیدونم داره یا نه؟ یا باید حل تمرینای مرجع اصلی رو پیدا کنیم؟
به نظرتون با شبکه حقیقت میشه مقابل سوالای کنکور ایستاد یا خوندنش وقت تلف کردنه؟
شبکه دکتر حقیقت رو نخونید...وقت تلف کردنه..فقط و فقط تمرین های کتاب کروس و راس رو حل کنید و سوال های چند سال اخیر رو اینقد حل کنید که تمام نکاتش رو یاد بگیرید...حل تمرین مرجع هم هست..زیاد هم هست..اگه پیدا نکردی پیام خصوصی یا ایمیل بده بهم واست بفرستم حتما...
شبکه خیلی درس شیرینیه ولی سخته یخورده...نباید بی علاقگی نشون داد..فقط و فقط هم شبکه دو رو بخونید..از لایه پیوند داده به بالا..فبلش اصن مهم نیست....
ممکنه شبکه خیلی سخت باشه و کسی نزنه سوالاش رو..ممکنه متوسط باشه و اکثرا بزنن که بعید هست...
پس شما میگید که شبکه فقط کراس راس خوبه اونم با حل تمریناتش
فقط ببخشید منظورتون اینکه ۴ فصل اول این کتاب رو بخونیم و تمریناتشو بزنیم؟؟ برای شبکه اکتفا میکنه درسته؟؟

نظر عزیزان در مورد جزوه خلیلی فر برای سیستم عامل چیه اون جزوه به تنهایی اکتفا میکنه؟؟
چند فصل از اونو باید بخونم؟؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
۰
۰
ارسال: #۲۴۰
۱۴ آذر ۱۳۹۷, ۰۱:۳۶ ق.ظ
دوستان یک سوال الان صاحب این کارنامه دانشگاه روزانه یا شبانه هوش مصنوعی قبول شده؟؟
خیلی ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
[تصویر:  464165_atc5_134-hush-sahmiye-5darsadi(ko...er.ir).png]
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۲۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۲۹۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
Smile فروش کتابهای دست دوم و ارزان آمادگی ارشد انفورماتیک پزشکی qizilbash ۱ ۴,۲۴۰ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: zeilabi69
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۷۲۳ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۰۹ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۲۸۹ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷ F.N.44 ۵۱ ۲۷,۱۶۲ ۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Thumbs Up گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ دختر مهربان ۵۹۶ ۲۴۳,۹۴۶ ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۱:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  آمادگی برای آزمون های استخدامی negarin_ ۱۱ ۷,۲۴۵ ۲۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  فروش یک سری کتاب آمادگی برای آزمون آیلتس ، GRE و یک سری کتاب آموزشی انگلیسی و فرانسه niloo72 ۰ ۲,۲۸۵ ۰۸ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: niloo72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close