زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۱۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸

ارسال: #۱۹۶
۰۱ آبان ۱۳۹۷, ۰۷:۴۵ ب.ظ
RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
(۰۱ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۱۷ ب.ظ)fateme2988 نوشته شده توسط:  سلام کسی هست بخواد از من امروز شروع کنه ؟

سلام من تازه از امروز شروع کردم .
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۹۷
۰۵ آبان ۱۳۹۷, ۰۷:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ آبان ۱۳۹۷ ۰۷:۰۴ ب.ظ، توسط dpsleep.)
سلام

امیدوارم موفق باشید

ما که گذروندیم این دورانو و الان دانشجو شدیم Big Grin

قطعا ارشد ارزششو داره براش تلاش کنید، واقعا خیلی قشنگ تر از کارشناسی هست Smile

الانم خوب موقعی هست برای شروع کردن، هم خسته نمیشید و هم اینکه زمانِ کافی دارید

سوالی هم بود در خدمتم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Soldier's life
ارسال: #۱۹۸
۰۵ آبان ۱۳۹۷, ۰۹:۲۹ ب.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
(۰۵ آبان ۱۳۹۷ ۰۷:۰۲ ب.ظ)dpsleep نوشته شده توسط:  سلام

امیدوارم موفق باشید

سوالی هم بود در خدمتم
سلام بدون کلاس و البته به جزمرجع اصلی راسل که خواندنش سخت هست وبسیار هم زیاد هست یک مرجع کنکوری که حداقل تست های هوش را بشه باهاش زد چی هست ؟ ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید.
۰
۰
ارسال: #۱۹۹
۰۶ آبان ۱۳۹۷, ۰۹:۵۸ ق.ظ
(۰۵ آبان ۱۳۹۷ ۰۹:۲۹ ب.ظ)Soldiers life نوشته شده توسط:  
(05 آبان ۱۳۹۷ ۰۷:۰۲ ب.ظ)dpsleep نوشته شده توسط:  سلام

امیدوارم موفق باشید

سوالی هم بود در خدمتم
سلام بدون کلاس و البته به جزمرجع اصلی راسل که خواندنش سخت هست وبسیار هم زیاد هست یک مرجع کنکوری که حداقل تست های هوش را بشه باهاش زد چی هست ؟ ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید.

سلام فیلم‌های رامین رهنمون و کتاب راهیان ارشد خوبن تقریبا.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Soldier's life
ارسال: #۲۰۰
۰۶ آبان ۱۳۹۷, ۱۰:۲۸ ق.ظ
(۰۵ آبان ۱۳۹۷ ۰۷:۰۲ ب.ظ)dpsleep نوشته شده توسط:  قطعا ارشد ارزششو داره براش تلاش کنید، واقعا خیلی قشنگ تر از کارشناسی هست Smile
با چه هدفی ارزش داره؟ برای چه کسی؟ ارزش داشتن یه چیزی به اهداف و معیار های فرد بستگی داره و نمیشه کلی گفت.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۲۰۱
۰۷ آبان ۱۳۹۷, ۰۹:۴۸ ب.ظ
(۰۶ آبان ۱۳۹۷ ۰۹:۵۸ ق.ظ)BBumir نوشته شده توسط:  
(05 آبان ۱۳۹۷ ۰۹:۲۹ ب.ظ)Soldiers life نوشته شده توسط:  [quote='dpsleep' pid='462774' dateline='1540650720']
سلام

امیدوارم موفق باشید

سوالی هم بود در خدمتم

سلام فیلم‌های رامین رهنمون و کتاب راهیان ارشد خوبن تقریبا.
[/quote
سلام این منابعی که شما گفتید با توجه به تغییراتی هست که درس هوش طی این دو سال اخیر داشته چون شنیدم راهیان خیلی کامل نیست واقعا توی این درس گیج شدم .
۰
۰
ارسال: #۲۰۲
۰۹ آبان ۱۳۹۷, ۰۵:۴۷ ب.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
با سلام خدمت دوستان عزیز
دوستان من چون بعد لیسانسم سربازی رفتم و مقداری دور بودم از موضوع کنکور و اینا میخواستم در صورت امکان راهنمایی کنید
دوستان اولین سوال اینکه در دفترچه سال قبل که تعدادی دانشگاه با عنوان نوبت دوم هست ایا اینها پولی هستن؟؟ اگر هستن هزینه هاشون چقدره؟؟ و اینکه هزینه های پردیس فنی مهندسی چقدره؟؟
دوم اینکه من میخوام تو ارشد کامپیوتر در گرایش هوش مصنوعی شرکت کنم لطف میکنید بهترین منابعی رو که سراغ دارید برای این چهار درس معرفی کنید.
منظورم اینکه برای این چهار درس کدوم کتاب اموزشی رو پیشنهاد میدید و اینکه علاوه بر اون کتاب اموزشی مثال میگم مثلا کتاب اموزشی مدرسان شریف علاوه بره اون باید مرجع های که خود سازمان سنجش هم رو میگه هم خوند یا فقط اون کتاب اموزشیه اکتفا میکنه؟؟

زبان , نظریه زبان ها , سیستم عامل , هوش مصنوعی خیلی خیلی ممنون میشم راهنمای کنید

ممنون میشم راهنمایی کنید
۰
۰
ارسال: #۲۰۳
۰۹ آبان ۱۳۹۷, ۰۶:۰۴ ب.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
سلام
- برای زبان کتاب های زهرا اهنگر یا زیرذربین سرچ بفرمایید اسم کتاب ها را متوجه میشوید
- نظریه مرجع اصلی لینز ۱۱ فصل اول و فکر کنم مرجع دوم اگه اسمش را درست بگویم سیپسه هست که البته تاکید بیشتر فکر کنم روی لینز هست ولی لازم نیست درسنامه از مرجع خوانده شود بلکه تمرین های لینز خیلی مهم هست کتاب کنکوری هم که در بازار هست کتاب نظریه زبان ها و ماشین ها فردین شاپوری هست که ظاهرا امسال ویرایش جدیدیش امده البته ویس استاد گارگهی هم در همین انجمن موجود هست + جزوه منطبق که خیلی خوب تدریس کردند و تمرین های مهم لینز را برای هر فصل مشخص میکنند وحل میکنند فکر کنم ویس های استاد شاپوری هم اگر کلا سرچ کنیدبتوانید پیدا کنید .
سیستم عامل هم کتاب پارسه استاد حقیقت که البته نمیدانم در بازار پیدا میشود یانه و اینکه خیلی زیاد هست .
هوش مصنوعی هم اگر زبانتان خوب هست فکر کنم ۱۳ یا ۱۴ فصل اول راسل اخرین ویرایشش و کتاب های کنکوری راهیان رشد - پارسه - نصیر هست که البته مشکل این کتاب های کنکوری این هست که ظاهرا همه این کتاب های کنکوری تا فصل ۷ مشکل ندارند ولی از فصل ۷ به بعد طبق ویرایش قبلی هست
این ها اطلاعات بنده بود که شاید ناقص هم باشد بنابراین باز هم اگر در اینترنت سرچ بفرمایید اطلاعات کامل تری دریافت خواهید کرد .
۲
۰
ارسال: #۲۰۴
۰۹ آبان ۱۳۹۷, ۱۰:۳۴ ب.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
(۰۹ آبان ۱۳۹۷ ۰۵:۴۷ ب.ظ)lionheart نوشته شده توسط:  با سلام خدمت دوستان عزیز
دوستان من چون بعد لیسانسم سربازی رفتم و مقداری دور بودم از موضوع کنکور و اینا میخواستم در صورت امکان راهنمایی کنید
دوستان اولین سوال اینکه در دفترچه سال قبل که تعدادی دانشگاه با عنوان نوبت دوم هست ایا اینها پولی هستن؟؟ اگر هستن هزینه هاشون چقدره؟؟ و اینکه هزینه های پردیس فنی مهندسی چقدره؟؟
دوم اینکه من میخوام تو ارشد کامپیوتر در گرایش هوش مصنوعی شرکت کنم لطف میکنید بهترین منابعی رو که سراغ دارید برای این چهار درس معرفی کنید.
منظورم اینکه برای این چهار درس کدوم کتاب اموزشی رو پیشنهاد میدید و اینکه علاوه بر اون کتاب اموزشی مثال میگم مثلا کتاب اموزشی مدرسان شریف علاوه بره اون باید مرجع های که خود سازمان سنجش هم رو میگه هم خوند یا فقط اون کتاب اموزشیه اکتفا میکنه؟؟

زبان , نظریه زبان ها , سیستم عامل , هوش مصنوعی خیلی خیلی ممنون میشم راهنمای کنید

ممنون میشم راهنمایی کنید

نوبت دوم همون شبانه است. دیدن اسم شبانه ایجاد ابهام میکنه اسمشو گذاشتن نوبت دوم که شروع کلاساشون هم از بهمن شروع میشه. پردیس‌های خودگردان هزینه‌هاشون خیلی زیاده، اطلاع دقیقی ندارم ولی فک کنم ترمی حدود ۱۰ تومنی آب بخوره!
برا زبان همون که دوستمون گفت (زیر ذره‌بین) مرجع مناسبیه. برا نظریه اگه وقتشو دارید فردین شاپوری اگه نه، پارسه (دکتر نوراله). برا سیستم‌عامل، کتاب دکتر حقیقت (پارسه) که اگه وقتتون تنگه میتونید از کتاب سیستم عامل پوران‌پژوهش استفاده کنید. برا هوش مصنوعی هم اگه وقتشو دارید هوش راسل ترجمه دکتر فیلی (انتشارات نصیر) و اگه وقتشو ندارید هوش راهیان ارشد.
۱
۰
ارسال: #۲۰۵
۱۰ آبان ۱۳۹۷, ۰۳:۴۹ ب.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
سلام کنکور امسال در اردیبهشت برگزار میشه و اگر کسی تابستان درسش تمام بشه،میتونه در کنکور امسال شرکت کنه؟
چون ممکن است یک مدت طول بکشه تا دانشگاه مدرک را بده و... برای ثبت نام کنکور مدرکی مبنی بر اتمام کارشناسی لازمه؟ چون شنیدم دانشجوی سال آخر میتونه شرکت کنه ولی گیج شدم!
۰
۰
ارسال: #۲۰۶
۱۰ آبان ۱۳۹۷, ۰۴:۳۶ ب.ظ
(۱۰ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۴۹ ب.ظ)Nilo_O نوشته شده توسط:  سلام کنکور امسال در اردیبهشت برگزار میشه و اگر کسی تابستان درسش تمام بشه،میتونه در کنکور امسال شرکت کنه؟
چون ممکن است یک مدت طول بکشه تا دانشگاه مدرک را بده و... برای ثبت نام کنکور مدرکی مبنی بر اتمام کارشناسی لازمه؟ چون شنیدم دانشجوی سال آخر میتونه شرکت کنه ولی گیج شدم!

اگه تا تاریخ ۳۱ شهریور فارع التحصیل بشی موردی نداره...واسه ثبت نام مدرک خاصی هم نمیخواد..شما فقط معدلت رو وارد میکنی و بقیه چیزا رو اونا خودشون میرن بررسی میکنن که فارغ التحصیل میشی یا نه(اصن مهم هم نیست اصن شما سال دوم یا سومت باشه) موقع ثبت نام دانشگاه نمیتونی ثبت نام...
پس جواب سوالتون اینه که با خیال راحت بشینید و واسه کنکور بخونید و عمر عزیز خودتون رو تلف کنید

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nilo_O
ارسال: #۲۰۷
۱۰ آبان ۱۳۹۷, ۰۵:۰۸ ب.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
با سلام
با ارشد معماری کامپیوتر دانشگاه تبریز میشه دکتری دیجتال همون دانشگاه ( دانشگاه تبریز)رفت یا نه؟؟؟؟ تغییر گرایش مشکل نباشد. البته معدلش الف میتونه بدون کنکور گزینش بشه یه نمیزارن؟؟؟
سوال دوستم است ممنون میشم جواب بدید. ساکن تهران هست اینجا درس میخونه

ای غنچه خندان چرا خون در دل ما میکنی
خاری به خود می بندی و ما را ز سر وا میکنی
۰
۰
ارسال: #۲۰۸
۱۰ آبان ۱۳۹۷, ۰۶:۴۶ ب.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
(۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۴۶ ب.ظ)noori759 نوشته شده توسط:  البته به نظر من این که مانشت نسبت به قبل سوت کور شده.. دلایلش تو خود مانشت نیست ...دلایل اساسی دیگه داره ،
مثلا این که سنجش چند سال تقریبا رو مخه ، ۱ سال منابع رو عوض می کنه ، ۱ سال درسا رو عوض می کنه
۱ سال ضریب ها رو عوض می کنه ، ۱ سال اصلا کلا رشته رو حذف می کنه ، ۱ سال مثل امسال ظریف ها رو کلا عوض می کنه !!

بعد اشم این سختی کنکور اضافه کنید به شرایط اقتصادی و اجتماعی می بینید که واقعا اخرش نمی صرفه زخمت بکشی برا ارشد که
مثلا سراسری تهران قبول شی چون خیلی ریسک داره ! ! ! !

به خصوص چند وقتی هست شرایط رفتن و تحصیل در اروپا خیلی اسون شده ، مثلا تو دانشگاه ما بچه ها با یه رزومه خیلی معمولی
دانشگاه های خوب ایتالیا رفتن تاره با بورسیه ، خیلی کمتر زحمت می خواد تا مثلا شربف قبول شی ، تاره شریفی که حتی جزو ۵۰۰ دانشگاه
اولم تو خیلی از رنکبنگ ها نیست
برا همین الان خیلی به جای این که ۱ سال زمان بزارن و کلی تلاش و هرینه کنن ، ابن هزینه و تلاشون رو می زارن و می رن

دلیل اصلیش به نطرم اینه ! ! !

واقعا؟؟! یعنی ادامه تحصیل خارج ایران آسون تره؟ من چون از اون طرف و قیمت دلار ناامید شدم اومدم سمت ارشد که واسه دکتری برم که فاند بگیرم و... ای خدا من دیگه دارم دیوونه میشم،چکار کنم تا بتونم ارشد و دکتری دانشگاه خوب و قوی برم.

خودم نمیخوام ایران بخونم و دلم میخواد از ارشد برم ولی هزینه ها بالاست و فاند ها ناقص...
۰
۰
ارسال: #۲۰۹
۱۰ آبان ۱۳۹۷, ۰۸:۵۷ ب.ظ
(۱۰ آبان ۱۳۹۷ ۰۶:۴۶ ب.ظ)Nilo_O نوشته شده توسط:  
(11 خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۴۶ ب.ظ)noori759 نوشته شده توسط:  البته به نظر من این که مانشت نسبت به قبل سوت کور شده.. دلایلش تو خود مانشت نیست ...دلایل اساسی دیگه داره ،
مثلا این که سنجش چند سال تقریبا رو مخه ، ۱ سال منابع رو عوض می کنه ، ۱ سال درسا رو عوض می کنه
۱ سال ضریب ها رو عوض می کنه ، ۱ سال اصلا کلا رشته رو حذف می کنه ، ۱ سال مثل امسال ظریف ها رو کلا عوض می کنه !!

بعد اشم این سختی کنکور اضافه کنید به شرایط اقتصادی و اجتماعی می بینید که واقعا اخرش نمی صرفه زخمت بکشی برا ارشد که
مثلا سراسری تهران قبول شی چون خیلی ریسک داره ! ! ! !

به خصوص چند وقتی هست شرایط رفتن و تحصیل در اروپا خیلی اسون شده ، مثلا تو دانشگاه ما بچه ها با یه رزومه خیلی معمولی
دانشگاه های خوب ایتالیا رفتن تاره با بورسیه ، خیلی کمتر زحمت می خواد تا مثلا شربف قبول شی ، تاره شریفی که حتی جزو ۵۰۰ دانشگاه
اولم تو خیلی از رنکبنگ ها نیست
برا همین الان خیلی به جای این که ۱ سال زمان بزارن و کلی تلاش و هرینه کنن ، ابن هزینه و تلاشون رو می زارن و می رن

دلیل اصلیش به نطرم اینه ! ! !

واقعا؟؟! یعنی ادامه تحصیل خارج ایران آسون تره؟ من چون از اون طرف و قیمت دلار ناامید شدم اومدم سمت ارشد که واسه دکتری برم که فاند بگیرم و... ای خدا من دیگه دارم دیوونه میشم،چکار کنم تا بتونم ارشد و دکتری دانشگاه خوب و قوی برم.

خودم نمیخوام ایران بخونم و دلم میخواد از ارشد برم ولی هزینه ها بالاست و فاند ها ناقص...
شما معدل لیسانس و دانشگاهی که در لیسانس اونجا بودید رو بفرمائید
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nilo_O
ارسال: #۲۱۰
۱۰ آبان ۱۳۹۷, ۱۰:۴۳ ب.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
(۱۰ آبان ۱۳۹۷ ۰۸:۵۷ ب.ظ)lionheart نوشته شده توسط:  
(10 آبان ۱۳۹۷ ۰۶:۴۶ ب.ظ)Nilo_O نوشته شده توسط:  واقعا؟؟! یعنی ادامه تحصیل خارج ایران آسون تره؟ من چون از اون طرف و قیمت دلار ناامید شدم اومدم سمت ارشد که واسه دکتری برم که فاند بگیرم و... ای خدا من دیگه دارم دیوونه میشم،چکار کنم تا بتونم ارشد و دکتری دانشگاه خوب و قوی برم.

شما معدل لیسانس و دانشگاهی که در لیسانس اونجا بودید رو بفرمائید

معدلم حدود ۱۸ است ولی دانشگاه آزادم :/
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۶۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۲۴ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
Smile فروش کتابهای دست دوم و ارزان آمادگی ارشد انفورماتیک پزشکی qizilbash ۱ ۴,۲۶۵ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: zeilabi69
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۰۳ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۳۰ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۱۲ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷ F.N.44 ۵۱ ۲۷,۴۴۶ ۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Thumbs Up گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ دختر مهربان ۵۹۶ ۲۴۶,۹۵۷ ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۱:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  آمادگی برای آزمون های استخدامی negarin_ ۱۱ ۷,۳۰۱ ۲۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  فروش یک سری کتاب آمادگی برای آزمون آیلتس ، GRE و یک سری کتاب آموزشی انگلیسی و فرانسه niloo72 ۰ ۲,۳۰۳ ۰۸ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: niloo72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close