زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۵۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸

ارسال: #۲۱۱
۱۱ آبان ۱۳۹۷, ۱۲:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ آبان ۱۳۹۷ ۰۱:۲۷ ق.ظ، توسط lionheart.)
RE: گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
(۱۰ آبان ۱۳۹۷ ۱۰:۴۳ ب.ظ)Nilo_O نوشته شده توسط:  
(10 آبان ۱۳۹۷ ۰۸:۵۷ ب.ظ)lionheart نوشته شده توسط:  
(10 آبان ۱۳۹۷ ۰۶:۴۶ ب.ظ)Nilo_O نوشته شده توسط:  واقعا؟؟! یعنی ادامه تحصیل خارج ایران آسون تره؟ من چون از اون طرف و قیمت دلار ناامید شدم اومدم سمت ارشد که واسه دکتری برم که فاند بگیرم و... ای خدا من دیگه دارم دیوونه میشم،چکار کنم تا بتونم ارشد و دکتری دانشگاه خوب و قوی برم.

خودم نمیخوام ایران بخونم و دلم میخواد از ارشد برم ولی هزینه ها بالاست و فاند ها ناقص...
شما معدل لیسانس و دانشگاهی که در لیسانس اونجا بودید رو بفرمائید

معدلم حدود ۱۸ است ولی دانشگاه آزادم :/

خب همینشم خیلی خوب میتونید پورسیه پیدا کنید شما نگفتید دانشگاه ازاد کجا؟؟
همین دوستمون که گفتن ایتالیا بله درسته ببنید من که رفتم پیش وکیل مهارجت گفت بیا با سالی ۴۰ ملیون تومن البته این ۴۰ ملیون تومن کل هزینه هاست چرا که دانشگاه خودش هم بورس میده حالا منکه معدلم از شما پاینتر و هیچ الفم نیست + دانشگاه ازاد شهرستان هستم
شامل من میشد این بورس البته من که تحقیق کردم گفتن این ۴۰ ملیونم زیاده شاید بشه با ۳۰ تومن سالیانه هم تو دانشگاهای ایتالیا اونم مثلا پلی تکنیک میلان تحصیل کرد اگر میتونید هزینه اش و بدید خوبه به نظر من البته تافل یا ایلتس و میخوان و اینکه دانشگاه هرسال ۵۰۰۰ یورو مبلغ بورسش هست که البته اگه نتونید فلان مقدارو پاس کنید ازتون پس میگره!!

(۰۹ آبان ۱۳۹۷ ۱۰:۳۴ ب.ظ)ph0en1x نوشته شده توسط:  
(09 آبان ۱۳۹۷ ۰۵:۴۷ ب.ظ)lionheart نوشته شده توسط:  با سلام خدمت دوستان عزیز
دوستان من چون بعد لیسانسم سربازی رفتم و مقداری دور بودم از موضوع کنکور و اینا میخواستم در صورت امکان راهنمایی کنید
دوستان اولین سوال اینکه در دفترچه سال قبل که تعدادی دانشگاه با عنوان نوبت دوم هست ایا اینها پولی هستن؟؟ اگر هستن هزینه هاشون چقدره؟؟ و اینکه هزینه های پردیس فنی مهندسی چقدره؟؟
دوم اینکه من میخوام تو ارشد کامپیوتر در گرایش هوش مصنوعی شرکت کنم لطف میکنید بهترین منابعی رو که سراغ دارید برای این چهار درس معرفی کنید.
منظورم اینکه برای این چهار درس کدوم کتاب اموزشی رو پیشنهاد میدید و اینکه علاوه بر اون کتاب اموزشی مثال میگم مثلا کتاب اموزشی مدرسان شریف علاوه بره اون باید مرجع های که خود سازمان سنجش هم رو میگه هم خوند یا فقط اون کتاب اموزشیه اکتفا میکنه؟؟

زبان , نظریه زبان ها , سیستم عامل , هوش مصنوعی خیلی خیلی ممنون میشم راهنمای کنید

ممنون میشم راهنمایی کنید

نوبت دوم همون شبانه است. دیدن اسم شبانه ایجاد ابهام میکنه اسمشو گذاشتن نوبت دوم که شروع کلاساشون هم از بهمن شروع میشه. پردیس‌های خودگردان هزینه‌هاشون خیلی زیاده، اطلاع دقیقی ندارم ولی فک کنم ترمی حدود ۱۰ تومنی آب بخوره!
برا زبان همون که دوستمون گفت (زیر ذره‌بین) مرجع مناسبیه. برا نظریه اگه وقتشو دارید فردین شاپوری اگه نه، پارسه (دکتر نوراله). برا سیستم‌عامل، کتاب دکتر حقیقت (پارسه) که اگه وقتتون تنگه میتونید از کتاب سیستم عامل پوران‌پژوهش استفاده کنید. برا هوش مصنوعی هم اگه وقتشو دارید هوش راسل ترجمه دکتر فیلی (انتشارات نصیر) و اگه وقتشو ندارید هوش راهیان ارشد.

خیلی ممنونم از راهنمایتون
با توجه به اینکه من تازه بعد ۴ سال از لیسانس میخوام دوباره کنکور بدم و وقتی کمی مونده تا کنکور!!
در مواردی که گفتید اگر وقت ندارید فرض را بر این میگذاریم که من وقت ندارم و باید اون دسته از کتاب هایی رو بخونم که فرمودید اگر وقت نداری الان اون کتاب هایی رو که معرفی کردید در این دسته اینها صرفا تست هستن یا اموزش هم دارن من دنبال کتابی هستم که هم اموزش و هم تست باشه و بتونم به فصل های مهمش مسلط بشم در این مدت
ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمائید
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nilo_O
ارسال: #۲۱۲
۱۱ آبان ۱۳۹۷, ۰۱:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۲۶ ق.ظ، توسط ph0en1x.)
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
(۱۱ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۵۵ ق.ظ)lionheart نوشته شده توسط:  خیلی ممنونم از راهنمایتون
با توجه به اینکه من تازه بعد ۴ سال از لیسانس میخوام دوباره کنکور بدم و وقتی کمی مونده تا کنکور!!
در مواردی که گفتید اگر وقت ندارید فرض را بر این میگذاریم که من وقت ندارم و باید اون دسته از کتاب هایی رو بخونم که فرمودید اگر وقت نداری الان اون کتاب هایی رو که معرفی کردید در این دسته اینها صرفا تست هستن یا اموزش هم دارن من دنبال کتابی هستم که هم اموزش و هم تست باشه و بتونم به فصل های مهمش مسلط بشم در این مدت
ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمائید
تمام کتابهایی که گفتم درسنامه هم دارن. فقط شاید اگه از قبل با درس نظریه آشنایی نداشته باشید، نظریه نوراله یه مقداری خوب نباشه چون درسنامه‌اش کمه. تو این مورد میتونید نظریه شاپوری رو بخونید. ولی بقیه موارد، درسنامه‌هاشون مناسبه.
۱
۰
ارسال: #۲۱۳
۱۱ آبان ۱۳۹۷, ۰۱:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ آبان ۱۳۹۷ ۰۱:۴۸ ق.ظ، توسط Nilo_O.)
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
(۱۱ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۵۵ ق.ظ)lionheart نوشته شده توسط:  خب همینشم خیلی خوب میتونید پورسیه پیدا کنید شما نگفتید دانشگاه ازاد کجا؟؟
همین دوستمون که گفتن ایتالیا بله درسته ببنید من که رفتم پیش وکیل مهارجت گفت بیا با سالی ۴۰ ملیون تومن البته این ۴۰ ملیون تومن کل هزینه هاست چرا که دانشگاه خودش هم بورس میده حالا منکه معدلم از شما پاینتر و هیچ الفم نیست + دانشگاه ازاد شهرستان هستم
شامل من میشد این بورس البته من که تحقیق کردم گفتن این ۴۰ ملیونم زیاده شاید بشه با ۳۰ تومن سالیانه هم تو دانشگاهای ایتالیا اونم مثلا پلی تکنیک میلان تحصیل کرد اگر میتونید هزینه اش و بدید خوبه به نظر من البته تافل یا ایلتس و میخوان و اینکه دانشگاه هرسال ۵۰۰۰ یورو مبلغ بورسش هست که البته اگه نتونید فلان مقدارو پاس کنید ازتون پس میگره!!
ممنون از کمکتون، هزینه سالانه اش برای من زیاده، من هم آزاد شهرستانم، احتمالا بیش‌تر تحقیق کنم تا جاهایی مثل آلمان را پیدا کنم که رایگان هم داره ولی هدفم فقط رفتن نیست،برای همین انتخاب دانشگاه و...سخته ولی خیلی سردرگمی و ناامیدی بدی است که نه داخل بشه کنکور را رد کرد نه شانس چندانی برای رفتن داشت...
حالا دیگه اینجا بحث بهتره ادامه پیدا نکنه تا بحث تاپیک منحرف نشه.احتمالا بعد تحقیقام تاپیک جداگانه ای بزنم و از شما دوستان کمک بگیرم
۰
۰
ارسال: #۲۱۴
۱۱ آبان ۱۳۹۷, ۱۱:۳۹ ق.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
با سلام
با ارشد معماری کامپیوتر دانشگاه تبریز میشه دکتری دیجتال همون دانشگاه ( دانشگاه تبریز)رفت یا نه؟؟؟؟ تغییر گرایش مشکل نباشد. البته معدلش الف میتونه بدون کنکور گزینش بشه یه نمیزارن؟؟؟
سوال دوستم است ممنون میشم جواب بدید. ساکن تهران هست اینجا درس میخونه

ای غنچه خندان چرا خون در دل ما میکنی
خاری به خود می بندی و ما را ز سر وا میکنی
۰
۰
ارسال: #۲۱۵
۱۱ آبان ۱۳۹۷, ۱۱:۳۳ ب.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
دوستان یه سوال کلی داشتم
از دوستان کسی اطلاعی از هزینه های دانشگاه ازاد برای مقطع ارشد داره؟؟
دوستان جوری که من متوجه شدم اون مواردی که زده شبانه در دفترچه اونها هم پولی هستن درسته؟؟
عاقا این سهمیه ۵ درصدی ایثارگران هیچ تاثیری داره در کنکور ارشد یا یه چیز الکیه؟؟
۰
۰
ارسال: #۲۱۶
۱۱ آبان ۱۳۹۷, ۱۱:۵۶ ب.ظ
(۱۰ آبان ۱۳۹۷ ۰۶:۴۶ ب.ظ)Nilo_O نوشته شده توسط:  معدلم حدود ۱۸ است ولی دانشگاه آزادم :/

معدل و دانشگاه اصلا جز چنتا دانشگاه معتبرو تازه همونشم باید بنظرم ادم بره ببینه چطور نمره میگیرن خیلی کمن کسایی ک واقعا می خونن !
بخصوص رشته ما که همه میگن این اون از دانشگاه اخراج شدن یا اصلان مدرسه نرفتن و بهترین شد نتیجه گیری اشتباهشون میشه درس بدرد نمی خوره و...
ولی اصلا متوجه نیستن یا شایدم نیستیم ک اونا اگه از دانشگاه خارج شدن بی سواد نبودن، سواد داشتن (سواد لزوما خوندن و نوشتن نیست )
کلا میگم کسی ک دولتی میخونه لزوما نباید مهارت داشته باشه و ب طبع عکسش
۰
۰
ارسال: #۲۱۷
۱۳ آبان ۱۳۹۷, ۱۲:۱۸ ق.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
(۱۱ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۵۶ ب.ظ)Boruto نوشته شده توسط:  
(10 آبان ۱۳۹۷ ۰۶:۴۶ ب.ظ)Nilo_O نوشته شده توسط:  معدلم حدود ۱۸ است ولی دانشگاه آزادم :/

معدل و دانشگاه اصلا جز چنتا دانشگاه معتبرو تازه همونشم باید بنظرم ادم بره ببینه چطور نمره میگیرن خیلی کمن کسایی ک واقعا می خونن !
بخصوص رشته ما که همه میگن این اون از دانشگاه اخراج شدن یا اصلان مدرسه نرفتن و بهترین شد نتیجه گیری اشتباهشون میشه درس بدرد نمی خوره و...
ولی اصلا متوجه نیستن یا شایدم نیستیم ک اونا اگه از دانشگاه خارج شدن بی سواد نبودن، سواد داشتن (سواد لزوما خوندن و نوشتن نیست )
کلا میگم کسی ک دولتی میخونه لزوما نباید مهارت داشته باشه و ب طبع عکسش

بله من هم قبول دارم ولی جامعه نداره (که اون هم الان خیلی بهتر میشه توانایی را نشون داد) ولی از طرفی امکانات دولتی با آزاد قابل مقایسه نیست(البته نه هر دولتی،منظورم چندتا تاپ است).
امکانات از اساتید با سواد و کار بلد گرفته تا امکانات آزمایشگاهی ، همین ها شروع میکنه اثر بذاره،دانشجو خودش باید وقت بذاره تا مقدمات را یاد بگیره در حالی که وقتی رفته سر کلاس(به اجبار) باید یاد میگرفته که نگرفته،تایمی که من دوباره باید بذارم که یاد بگیرم کسی که جای بهتری رفته میره پیشرفته تر یاد میگیره.

خیلی تفاوت ها بین آزاد و دولتی است،هر دو شاید الان در دوران افت کیفیت هستند ولی آزاد اوضاعش خراب تره...

خیلی فشار روی دانشجوی آزادیه که میخواد خوب درس بخونه که منبعش جزوه نیست و منبع اصلی و فیلم و یوتیوب و... است،بعد مثل مدرسه استاد حضور غیاب میکنه!!حتی در ارشد :/ از طرفی استاد توان کمک حرفه ای نداره و خیلی چیزهای دیگه...

استاد با سواد هم پیدا میشه ولی خیلی خیلی خیلی.... کم.
همه اینها باعث میشه من نوعی که معلدم ۱۷.... نزدیک ۱۸ است و حتی میتونست بهتر باشه اگه دروس عمومی و... نبود(هرچند به نظرم معدل مهم نیست و کم و زیاد بودندش زیاااد چیزی را اثبات نمیکنه) با اینحال واقعا درس خونده باشم و با سخت ترین استادا نمره بالا گرفته باشم و درس هم از جزوه نخونده باشم ولی باز رضایت درونی ندارم چون چیزی که من میخونم واسه ۳۰ یا ۴۰ پیشه،وقتی جای بهتر باشی استاد شروع میکنه از پیشرفتهای حال بگه و بعد بره سر تمرین و کار کشیدن و طبعا کمک کردن برای گذشتن از مراحلی که خودش رفته تا برای من به جای چند سال چند هفته طول بکشه ولی وقتی نرفته وقتی اصلا نمیدونه چیه... باز این منم که باید برم سمتش...چندتا درس را میتونم رضایت قلبی ازش کسب کنم؟چندتا استاد اصلا روح و روان آسوده واسه آدم میذارن؟ سخت نیست آدم بی سواد و بی شخصیت مجبورت کنه بیایی سر کلاسش و نمره هم بهت نده چون از تک تک سلول های بدنت نفرت نسبت بهش میباره؟(هیچ انتخاب دیگه هم نداری...)

خلاصه آدم قوی و سطحی همه جا هست ولی اونی که آزاد بوده واقعا کار کرده و میشه گفت سوخته چون میتونسته بیش‌تر پیشرفت کنه و نکرده،کلی افتاده به جاده خاکی و کسی نبوده کمک کنه و کلی عمر حروم کرده و خیلی مواقع از استادش بیش‌تر میدونسته و حتی استاد باعث گمراهیش شده،پناه برده به ترم بالایی کاربلد و اون هم بیش‌تر ادعا بوده یا اونقدر که نشون میداده نمیدونسته و باز باعث گمراهی شده و....

شرمنده طولانی شد،دل پری دارم... الان که نگاه میکنم خیلی جاها من هم مقصر بودم و کم کاری کردم ولی واقعا بی تفاوت نبودم و کم تلاش نکردم،حتی به پناه دانشگاه های بهتر و سایت ها و .... ی چیزی یاد گرفتم ولی عمرم حروم شد.
۰
۰
ارسال: #۲۱۸
۱۳ آبان ۱۳۹۷, ۱۱:۴۱ ب.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
دوستان لطفا یک منبع برای شبکه معرفی کنید
ممنون
۰
۰
ارسال: #۲۱۹
۱۴ آبان ۱۳۹۷, ۱۲:۰۱ ق.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
(۱۳ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۴۱ ب.ظ)lionheart نوشته شده توسط:  دوستان لطفا یک منبع برای شبکه معرفی کنید
ممنون
سلام، من قبلاً در این مورد تو پستای سالهای قبل مانشت گشتم، اونطور که میگن مرجع اصلی کتاب شبکه کوروس و راسه. که بهترین ترجمه‌اش، ترجمه‌ی احسان ملکیان، از انتشارات نصه. ولی این کتابو اگه تمریناتشو حل نکنید بهتره نخونیدش! و اگه تمریناتشو حل کنید ممکنه خیلی زمان گیر باشه. متاسفانه برای این درس کتاب کنکوری خوبی پیدا نمیشه. به نظر من بهترین کار اینه که همون کتاب کوروس راس خونده بشه و تمریناتش حل بشه + تستهای سالهای اخیر.
۱
۰
ارسال: #۲۲۰
۱۵ آبان ۱۳۹۷, ۱۱:۲۶ ب.ظ
(۱۴ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۰۱ ق.ظ)ph0en1x نوشته شده توسط:  
(13 آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۴۱ ب.ظ)lionheart نوشته شده توسط:  دوستان لطفا یک منبع برای شبکه معرفی کنید
ممنون
سلام، من قبلاً در این مورد تو پستای سالهای قبل مانشت گشتم، اونطور که میگن مرجع اصلی کتاب شبکه کوروس و راسه. که بهترین ترجمه‌اش، ترجمه‌ی احسان ملکیان، از انتشارات نصه. ولی این کتابو اگه تمریناتشو حل نکنید بهتره نخونیدش! و اگه تمریناتشو حل کنید ممکنه خیلی زمان گیر باشه. متاسفانه برای این درس کتاب کنکوری خوبی پیدا نمیشه. به نظر من بهترین کار اینه که همون کتاب کوروس راس خونده بشه و تمریناتش حل بشه + تستهای سالهای اخیر.

سلام
به نظرتون با شبکه حقیقت میشه راه به جایی برد؟
من ترجمه ملکیان رو دارم تقریبا یک فصل خوندم ولی آدم رو خسته میکنه و وقت گیر هستش!!!تمریناتش هم زیاده حل تمرین نمیدونم داره یا نه؟ یا باید حل تمرینای مرجع اصلی رو پیدا کنیم؟
به نظرتون با شبکه حقیقت میشه مقابل سوالای کنکور ایستاد یا خوندنش وقت تلف کردنه؟

فقط انسان های ضعیف به اندازه امکاناتشان کار می کنند.
شهید حسین تهرانی مقدم - پدر صنایع موشکی ایران
۰
۰
ارسال: #۲۲۱
۱۶ آبان ۱۳۹۷, ۱۲:۰۸ ق.ظ
(۱۵ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۲۶ ب.ظ)نازنینی نوشته شده توسط:  
(14 آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۰۱ ق.ظ)ph0en1x نوشته شده توسط:  
(13 آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۴۱ ب.ظ)lionheart نوشته شده توسط:  دوستان لطفا یک منبع برای شبکه معرفی کنید
ممنون

سلام
من ترجمه ملکیان رو دارم تقریبا یک فصل خوندم ولی آدم رو خسته میکنه و وقت گیر هستش!!!تمریناتش هم زیاده حل تمرین نمیدونم داره یا نه؟ یا باید حل تمرینای مرجع اصلی رو پیدا کنیم؟
شبکه دکتر حقیقت رو نخونید...وقت تلف کردنه..فقط و فقط تمرین های کتاب کروس و راس رو حل کنید و سوال های چند سال اخیر رو اینقد حل کنید که تمام نکاتش رو یاد بگیرید...حل تمرین مرجع هم هست..زیاد هم هست..اگه پیدا نکردی پیام خصوصی یا ایمیل بده بهم واست بفرستم حتما...
شبکه خیلی درس شیرینیه ولی سخته یخورده...نباید بی علاقگی نشون داد..فقط و فقط هم شبکه دو رو بخونید..از لایه پیوند داده به بالا..فبلش اصن مهم نیست....
ممکنه شبکه خیلی سخت باشه و کسی نزنه سوالاش رو..ممکنه متوسط باشه و اکثرا بزنن که بعید هست...

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: bahareh_a
ارسال: #۲۲۲
۱۶ آبان ۱۳۹۷, ۰۱:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آبان ۱۳۹۷ ۰۱:۲۹ ق.ظ، توسط lionheart.)
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
دوستان با کتاب راهیان ارشد هوش مصنوعی دکتر ارسطو حقیقی فر میشه از ۷ تا سوالی که در تخصص هوش مصنوعی میاد ۴ تاش رو زد؟؟
منظورم اینکه اینجا نوشته که هر دو کتاب باید خونده بشه ظاهرا
هشام فیلی انتشارات نصیر + راهیان ارشد

کدوم یک از این کتاب ها خوب و روان توضیح داده؟؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

و یه مورد دیگه به من در این تایپیک برای نظریه زبان ها کتاب نظریه زبان‌ها و ماشین‌ها شاپوری معرفی شده که در اینجا گفته شده که مال پوران پژوهش هس ولی من در اینترنت که سرچ کردم برای پوران پژوهش نبود و مثلا برای انتشارات بابان بود!!!! منظور این دوستان از این کتاب همین کتابی است که در پایین لینکش رو گذاشتم؟؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۲۲۳
۱۶ آبان ۱۳۹۷, ۰۹:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۴۸ ق.ظ، توسط ph0en1x.)
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
(۱۶ آبان ۱۳۹۷ ۰۱:۰۳ ق.ظ)lionheart نوشته شده توسط:  دوستان با کتاب راهیان ارشد هوش مصنوعی دکتر ارسطو حقیقی فر میشه از ۷ تا سوالی که در تخصص هوش مصنوعی میاد ۴ تاش رو زد؟؟
منظورم اینکه اینجا نوشته که هر دو کتاب باید خونده بشه ظاهرا
هشام فیلی انتشارات نصیر + راهیان ارشد

کدوم یک از این کتاب ها خوب و روان توضیح داده؟؟
من جفت کتابارو دارم و از هر کدوم مقداری خوندم، اگه وقت دارید که فیلی رو بخونید ولی اگه وقت ندارید و یه آشنایی جزئی قبلی بامفاهیم هوش دارید، راهیان کارتونو راه میندازه.

(۱۶ آبان ۱۳۹۷ ۰۱:۰۳ ق.ظ)lionheart نوشته شده توسط:  و یه مورد دیگه به من در این تایپیک برای نظریه زبان ها کتاب نظریه زبان‌ها و ماشین‌ها شاپوری معرفی شده که در اینجا گفته شده که مال پوران پژوهش هس ولی من در اینترنت که سرچ کردم برای پوران پژوهش نبود و مثلا برای انتشارات بابان بود!!!! منظور این دوستان از این کتاب همین کتابی است که در پایین لینکش رو گذاشتم؟؟
کتاب نظریه زبان شاپوری مال انتشارات علوم رایانه است. کتاب کامپایلرش مال انتشارات پوران پژوهشه.
همین الان میتونید از اینجا سفارشش بدید

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: bahareh_a
ارسال: #۲۲۴
۱۶ آبان ۱۳۹۷, ۰۸:۳۳ ب.ظ
(۱۶ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۰۸ ق.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  
(15 آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۲۶ ب.ظ)نازنینی نوشته شده توسط:  
(14 آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۰۱ ق.ظ)ph0en1x نوشته شده توسط:  
ممنون

سلام
شبکه دکتر حقیقت رو نخونید...وقت تلف کردنه..فقط و فقط تمرین های کتاب کروس و راس رو حل کنید و سوال های چند سال اخیر رو اینقد حل کنید که تمام نکاتش رو یاد بگیرید...حل تمرین مرجع هم هست..زیاد هم هست..اگه پیدا نکردی پیام خصوصی یا ایمیل بده بهم واست بفرستم حتما...
شبکه خیلی درس شیرینیه ولی سخته یخورده...نباید بی علاقگی نشون داد..فقط و فقط هم شبکه دو رو بخونید..از لایه پیوند داده به بالا..فبلش اصن مهم نیست....
ممکنه شبکه خیلی سخت باشه و کسی نزنه سوالاش رو..ممکنه متوسط باشه و اکثرا بزنن که بعید هست...

منظورتون از شبکه ۲ ، (لایه پیوند،لایه شبکه،لایه انتقال،لایه کاربرد)اینا هستش؟؟
من فکر میکردم ۴ فصل اول کتاب کروس و راس رو باید حتما بخونم بقیه مهم نیست ، ولی الان نمیدونم کجا رو بخونم!!

فقط انسان های ضعیف به اندازه امکاناتشان کار می کنند.
شهید حسین تهرانی مقدم - پدر صنایع موشکی ایران
۰
۰
ارسال: #۲۲۵
۱۶ آبان ۱۳۹۷, ۱۰:۴۸ ب.ظ
گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸
منظورشون لایه های بالاتره ک کتاب از لایه های بالا به پایین شروع شده!
اگه درست گفته باشم البته
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۳۱ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۲۹۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
Smile فروش کتابهای دست دوم و ارزان آمادگی ارشد انفورماتیک پزشکی qizilbash ۱ ۴,۲۴۲ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: zeilabi69
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۷۲۶ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۱۰ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۲۹۰ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  قبول شدگان گروه مهندسی کامپیوتر ۹۷ F.N.44 ۵۱ ۲۷,۱۶۹ ۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Thumbs Up گروه درسی آمادگی ارشد ۹۷ دختر مهربان ۵۹۶ ۲۴۴,۰۰۱ ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۱:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  آمادگی برای آزمون های استخدامی negarin_ ۱۱ ۷,۲۴۶ ۲۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  فروش یک سری کتاب آمادگی برای آزمون آیلتس ، GRE و یک سری کتاب آموزشی انگلیسی و فرانسه niloo72 ۰ ۲,۲۸۶ ۰۸ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: niloo72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close