زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۰۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

طرح پوستر حجاب

ارسال: #۴۶
۰۲ آبان ۱۳۹۰, ۰۲:۳۸ ق.ظ
طرح پوستر حجاب
انگار بحث‌های خارج از موضوع علاقه‌مند زیادی داره. خیلی دوست داشتم بحث‌های ادامه داری در مورد مباحث روز داشته باشیم. اما متاسفانه این بحث‌ها باعث قطع شدن جریان مانشت و بحران‌ فیلترینگ براش می‌شه.
اگه دوستان موافق باشید این مبحث رو دیگه خاتمه اعلام کنیم.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Lantern , SarahArshad , Bache Mosbat , انرژی مثبت
ارسال: #۴۷
۰۶ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۰۷ ق.ظ، توسط موج.)
RE: طرح پوستر حجاب
[تصویر:  attachment.php?aid=1534]

فایل‌(های) پیوست شده

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bache Mosbat , mamat , hossein63 , Masoud05
ارسال: #۴۸
۰۶ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۲۸ ق.ظ
طرح پوستر حجاب
با این جور بحث‌ها داریم با سرعت نور به عقب بر میگردیم داریم پسرفت میکنیم. فقط متاسفم همین
ارسال: #۴۹
۰۶ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۲۸ ق.ظ، توسط موج.)
طرح پوستر حجاب
(۰۶ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۲۸ ق.ظ)Br2011 نوشته شده توسط:  با این جور بحث‌ها داریم با سرعت نور به عقب بر میگردیم داریم پسرفت میکنیم. فقط متاسفم همین

البته من بحث نکردم بهمن جان چون خودم یکمی طراحی میکنم
از تبلیغاتی که ایده طراحی قنشگی داره خوشم میاد
از این هم خوشم اومد
گفتم توی این تاپیک بذارم که مضمونش میخوره
بیشتر از طراحی خوشم اومد و قصد توهین هم به کسی نداشتم Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۵۰
۰۶ آبان ۱۳۹۰, ۰۹:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۰۰ ق.ظ، توسط هاتف.)
طرح پوستر حجاب
امیدوارم روزی برسه که یاد بگیریم بحث کنیم
بحثی که همه بخواهند بجای تحمیل حرف خودشون، خوب حرف بقیه رو گوش بدهند، خوب تحقیق کنند و خوب نتیجه بگیرند.
تعصب آفت بحثه.
متاسفانه جدیدا به این ختم میشه: بی خیال، فیلتر میشیم!

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
ارسال: #۵۱
۰۶ آبان ۱۳۹۰, ۰۹:۴۲ ب.ظ
RE: طرح پوستر حجاب
(۰۶ آبان ۱۳۹۰ ۰۹:۵۴ ق.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  امیدوارم روزی برسه که یاد بگیریم بحث کنیم
بحثی که همه بخواهند بجای تحمیل حرف خودشون، خوب حرف بقیه رو گوش بدهند، خوب تحقیق کنند و خوب نتیجه بگیرند.
تعصب آفت بحثه.
متاسفانه جدیدا به این ختم میشه: بی خیال، فیلتر میشیم!
ما که تحمل حرفها و بحثها را داریم ولی کسانیکه ف.ی.ل.ت.ر میکنند یک کم تحملشون کمهSmile

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , hanif

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۰,۹۵۸ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  دانلود طرح لایه باز yaraplas ۰ ۱,۷۱۶ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: yaraplas
  طرح آ ت ت یا مصاحبه برای کارشناسی ارشد sima84 ۱۸ ۹,۲۸۶ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  روش به طرح درخت پیش ترتیب با آرایش داده شده porseshgar ۶ ۶,۰۷۴ ۱۴ بهمن ۱۳۹۷ ۰۸:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: porseshgar
  بنظرتون سوالات امسال از کدام کتب طرح شده بود؟ shahryar711 ۵ ۳,۶۶۸ ۰۷ آذر ۱۳۹۶ ۰۶:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: okok
  درخواست pdf طرح ۹۰ درصد پارسه طراحی الگوریتم okok ۰ ۲,۵۱۱ ۲۷ آبان ۱۳۹۶ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: okok
  طرح نذر آموزشی فرادرس-محرم ۹۶(آموزش های رایگان) fo-eng ۲ ۵,۹۵۵ ۱۰ مهر ۱۳۹۶ ۰۳:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: fo-eng
  طرح ادعا در پروپوزال life24 ۲ ۱,۷۱۹ ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mfXpert
  حذف بازگشتی چپ از یک طرح ترجمه iCanDoIt ۰ ۱,۳۱۵ ۰۸ بهمن ۱۳۹۴ ۱۱:۴۰ ق.ظ
آخرین ارسال: iCanDoIt
Exclamation طرح پذیرش دانشجوی پولی ارشدودکتراتوسط دانشگاههای دولتی دربرنامه توسعه دولت به مجلس A L I ۹ ۵,۲۰۷ ۱۶ آبان ۱۳۹۴ ۰۷:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: pezhman.m-AI

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close