زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۳۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

طرح ادعا در پروپوزال

ارسال:
۲۳ بهمن ۱۳۹۵, ۱۲:۵۸ ق.ظ
طرح ادعا در پروپوزال
سلام
دوستان من در پروپزوال یک ادعا مطرح کردم که فلان کارها میکنم
الان یکیش رو تونستم به سر انجام برسونم
اما دومی رو نه! یعنی اون ادعا رو بهش رسیدم اما هیچ فرقی با قبلی نداشت..یعنی مزیتی نسبت به قبلی نداره که چند سال پیش مطرح شده
من گفتم یک نقطه جدید پیدا میکنم اما الان دیدم که این نقطه با نقطه قبلی فرقی نداره در عمل و جواب ها یکسان میشه
الان چی میشه؟! تا وقتی نتونتم ادعامو انجام بدم..نمیشه دفاع کرد؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۵ بهمن ۱۳۹۵, ۰۵:۱۸ ق.ظ
طرح ادعا در پروپوزال
امکان داره کمک کنید?
ارسال:
۲۵ بهمن ۱۳۹۵, ۰۱:۵۹ ب.ظ
طرح ادعا در پروپوزال
بهترین کار اینه که از استاد راهنماتون کمک بگیرید تا ببینید باید چیکار کنید. اما همین که شما روشی رو مطرح کردید و در نهایت به این نتیجه رسیدید که با روش قبلی ارائه شده در نتایج فرقی نداره هم به خودی خود از نظر علمی ارزشمنده

One who is raised by sword can't be beaten. One who is toughened by fire can't be burned
 سپاس‌گزاری شده توسط: life24

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۰,۸۴۹ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  پروپوزال نویسی ف.ش ۹ ۱۲,۳۵۳ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۱:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  راهنمایی پروپوزال: بلاکچین یا معماری سازمانی AFRA9094 ۰ ۱,۵۰۰ ۰۵ مرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: AFRA9094
  دانلود طرح لایه باز yaraplas ۰ ۱,۶۹۸ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: yaraplas
  طرح آ ت ت یا مصاحبه برای کارشناسی ارشد sima84 ۱۸ ۹,۱۲۵ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  روش به طرح درخت پیش ترتیب با آرایش داده شده porseshgar ۶ ۶,۰۲۸ ۱۴ بهمن ۱۳۹۷ ۰۸:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: porseshgar
  بنظرتون سوالات امسال از کدام کتب طرح شده بود؟ shahryar711 ۵ ۳,۶۵۰ ۰۷ آذر ۱۳۹۶ ۰۶:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: okok
  درخواست pdf طرح ۹۰ درصد پارسه طراحی الگوریتم okok ۰ ۲,۵۰۱ ۲۷ آبان ۱۳۹۶ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: okok
  طرح نذر آموزشی فرادرس-محرم ۹۶(آموزش های رایگان) fo-eng ۲ ۵,۹۱۴ ۱۰ مهر ۱۳۹۶ ۰۳:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: fo-eng
  نکاتی جهت نوشتن پروپوزال diligent ۹ ۱۰,۵۱۸ ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parhamgift

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close