زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۴۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

طرح پوستر حجاب

ارسال: #۳۱
۲۹ مهر ۱۳۹۰, ۱۰:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۱۵ ب.ظ، توسط محسن هنرمند.)
RE: طرح پوستر حجاب
(۲۹ مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۲۶ ب.ظ)fe_atash نوشته شده توسط:  
(28 مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۱۲ ب.ظ)nsca نوشته شده توسط:  زن ایرانی نباید محکوم باشه به پوشیدن این لباسی که شما به این شکل تعریف کردید ازش.
همون چادر زشت و سیاه و دلتنگ کننده برای خیلیا لباسیه برا در امان بودن از خیلی از آسیب های اجتماعی که به اختیار و علاقه انتخابش میکنن و هر نوع سختیشو تحمل میکنن.
و اگه اجباری براش نبود انقد از چش بعضیا نمیوفتاد و بد تفسیرش نمیکردن.(همینکه خیلی از دانشگاهها به پوشیدنش انقد اصرار میورزن و خیلیا متنفر میشن ازش بخاطر زورکی پوشیدنش نمونشه) ولی اگه هر کس حجابش اختیاری بود مسلمون واقعی راحتتر تشخیص داده میشد و اینقد دورویی تو جامعه پیدا نمیشد.
به امید ایرانی واقعن اسلامی و بدور از هرنوع اجبار و توهین به نوع انتخاب همدیگر...
ببین خانم عزیزم...فکر کنم منظورمو بد متوجه شدی
محکوم بودن از این جهت که حجاب تو کشور ما اجباریه منظورم نبود
از جهت اینکه خیلی از آقایون (بلانسبت مردهایی که دید و تفکری دیگری دارند) با نگاه و رفتاره زنندشون تو جامعه این محکومیت رو برای ما زن‌ها ایجاد کردن.
و زمانی میتونی بگی با علاقه این پوششو انتخاب کردن که تو خونه و مهمونی هام همین جوری لباس بپوشن..اون وقت میشه علاقه...نه علاقه ای که از روی اجباره...از روی وضع جامعه است...از روی نگاه های سنگینه
من میگم چرا همش بحث ما سره حجاب داشتن زن هاست؟؟؟
چرا حجاب زن‌ها همیشه باید فرهنگ سازی بشه؟؟
چرا کسی سعی نمی کنه حجاب و حیای ِ نگاه مردها رو فرهنگ سازی کنه؟چرا واسه تبلیغه حیا و پاکی چشم‌ها هی پوستر نمیسازن؟

جناب محسن هنرمند:

نه پس خیلی خوشکله رنگ سیاه بپوشی!! حتما وقتی ائمه ما رو به پوشیدن لباس های روشن تشویق کردن منظورشون فقط آقایون بوده.
جداً من نمی فهمم چرا نمی گید پیامبر فرموده اند ای مردها چشم هاتون رو حفظ کنید.
الان شما که مرد هستید و هیچ وقت رنج و عذابی که زن‌ها متحمل میشن رو نمیتونید درک کنید چرا به این قسمت قضیه چسبیدید ؟ چرا سعی نمی کنید اون تیکه ای که مربوط به خودتون هست رو در جامعه جا بندازید؟

خوشحال به حال شما که دغدغه تون شده حجاب خانم‌ها و شیعه‌ی واقعی هستید.
خواهرم،
گوش اگر گوش تو البته آنچه به جایی نرسد فریاد است
شما نباید از طرف تمامی زنها صحبت کنید و بگید چادر رنج وعذابه.کی گفته چادر باعث تحمل سختیه ؟به قول دوستمون برا هر چیزی یه حجابی وجود داره و حجاب تعاریف متعددی داره همون حجاب چشم هم که شما می فرمایید درسته و مردها باید.ما هم باید مراقبت از چشم کنیم اما انسان است و گناه اینقدر نفسمون پاک نیست یهو دیدی شد اگه ابزارش بود . نداشتن حجاب از طرف شما یک جور آزادی رو از من و امسال من می گیره. آیا بی حجابی شما آزادی رو از مرد‌ها نمی گیره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟باعث آزار اون مردی که یک ساعت میاد تو خیابون نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟(شما یه بچه رو ببر در مغازه بستنی فروشی که بازه دیونت می کنه تا براش بستنی بخری اما وقتی در مغازه بسته باشه هیچی نمیگه) شما هم خیال نکن من از این جانماز آبکشام که از دین استفاده ابزاری میکنه قصد تعریف ندارم ولی تو زندگی سعی می کنم اول به اون چیز ایمان پیدا کنم بعد بهش عمل کنم و در موردش صحبت کنم.روضه خونم نیستم وایسم روضه بخونم
در مورد جمله آخرتون هم تشکر که منو شیعه واقعی میدونید.
چه طور پوشیدن چادر مشکی سخته اما مانتو مشکی سخت نیست؟
شما یه لطفی در حق ما مردان چشم ناپاک بفرمایید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

تو که یک گوشه ی چشمت غم عالم ببرد____حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۲۹ مهر ۱۳۹۰, ۱۰:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۳۴ ب.ظ، توسط Morteza_s.)
طرح پوستر حجاب
به نظرم این جور بحث‌ها نتیجه خاصی نداره اونم تو فضای مجازی
چون اول که کلمات وجملات نوشتاری قادر به ادای مطلب نیستن
ثانیا خوبه همچین بحث های تو یه جمع حضوری مطرح بشه
که بشه فهمید منظور درست هرکس چی هستش وکسی از کس دیگه
به راحتی به خاطر جمله یا حرفی دلگیر نمیشه
ولی جالبتر از همه برای من اینه که یه مرد ازحجاب خانمها
سفت وسخت دفاع میکنه
چرا اجازه ندیم خانمها در مورد خودشون تصمیم بگیرن؟؟؟

آینده از آن کسانی است که به استقبالش می روند.( فردریش نیچه)
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu
ارسال: #۳۳
۲۹ مهر ۱۳۹۰, ۱۰:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۵۳ ب.ظ، توسط محسن هنرمند.)
(۲۹ مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۳۳ ب.ظ)Morteza_s نوشته شده توسط:  ولی جالبتر از همه برای من اینه که یه مرد ازحجاب خانمها
سفت وسخت دفاع میکنه
چرا اجازه ندیم خانمها در مورد خودشون تصمیم بگیرن؟؟؟
دوست عزیز برادر گرامی
حجاب یه ارزش دینیه.یه میراث مقدسه. پوشش مادری ماست.دفاع از ارزش های دینی یک وظیفه است شما اگر قرآنو زبونم لال آتش بزنند یا به مقدسات دینی اهانت کنند سکوت می کنی؟
خواهی نخواهی یه روز هممون به این می رسیم که باید از ارزش هامون دفاع کنیم خدا کنه اون روز دیر نشده باشه
یه چن تا شعر جالب هم دیدم بدم نیومد بگذارم.توی مجله حجاب و عفاف نوشته بود. هرچی میخواید برداشت کنید به قول معروف برداشت آزاد است
چادر زن تاج سلطانی بود حافظش از شر شیطانی بود
چادر زن برهوس غالب شود عزت زن را زحق طالب شود
چادر زن کیمیای غیرت است چون نشان غیرت ملیت است
از برون شرح درونی می‌دهد خشم دشمن را فزونی می‌دهد
صرفه دارد بهر زن در اقتصاد صرفه‌اش باشد عیان از صد جهات
بر سر زن هست مانند سپر حافظ زن هست هنگام خطر
غنچه‌ای تا هست پنهان در حجاب می‌کند از او خزان هم اجتناب
تا نقابش باز از سر می‌شود با نسیمی زود پرپر می‌شود
حفظ چادر هست شیرین‌تر زجان بهر ایرانی زعهد باستان
حفظ چادر بهر زنها جوشن است تیرجانسوزی به چشم دشمن است
حبل عصمت را بود چادر کره پوشش اندامن را باشد زره
حفظ چادر مایه وارستگی است جسم زن را حافظ برجستگی است
زن بود گل، چادرش خار بدان حافظش باشد زچشم این و آن
هرچه زن را برتری باشد حجاب حرکتش دارند برتر شیح و شاب
حفظ استقلال زن در چادر است کوکب اقبال زن در چادر است
خصم پندارد که با فرهنگ خویش می‌کند تحمیل بر زن ننگ خویش
غافل از آنکه زنان ما گلند برمقام حفظ عصمت سنبلند

خواهرم این قدر طنازی مکن

با اصول شرع لجبازی مکن

در امور خویش سرگردان مشو

نو عروس چشم نامردان نشو

ارسال: #۳۴
۲۹ مهر ۱۳۹۰, ۱۰:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۰۱ ب.ظ، توسط محسن هنرمند.)
(۲۹ مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۴۵ ب.ظ)nsca نوشته شده توسط:  
(29 مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۱۱ ب.ظ)محسن هنرمند نوشته شده توسط:  ....
ما هم باید مراقبت از چشم کنیم اما انسان است و گناه اینقدر نفسمون پاک نیست یهو دیدی شد اگه ابزارش بود ....

همه حرفاتون درست اما لطفن دفاع نکنین از چشم ناپاکی بعضیها.مرد باایمان هرطور زنیم ببینه باز نگاهشو میگیره ازش. اونوقت همین بهونه رم خیلی از خانوما میارن برا بدحجابیشون. و البته شایدم من متوجه منظورتون نشدم.
چشم من حرفامو از این به بعد گسترش میدم.منظورم همون دومی هست که برداشت نکردید یعنی همون مردای چشم ناپاک اگه وسیلشون مهیا باشه سو استفاده می کنند.ولی شیطان رو نباید دست کم گرفت به قول معروف یهو دیدی هفتاد سال عبادت یک شب به باد رفت

ارسال: #۳۵
۲۹ مهر ۱۳۹۰, ۱۱:۴۴ ب.ظ
طرح پوستر حجاب
دوستان من نبودم این دو روز!فقط می خوام به سه نفر جواب بدم!روی صحبتم با هیچ کس دیگه نیست!و نمی خوام هم ادامه بدم!قبلا هم گفتم!از همه‌ی اونایی که میخونن هم خواهش می کنم اگر می خوان جواب بدن تو پیام خصوصی بدن!
به اقا هاتف:
من دنبالش هستم اما نمی خوام اون چیزی که فهمیدم و اینجا بگم!مربوط به خودم و خدای خودمه!
آقا فرداد نیاز نیست به بچه‌ی ۸ ساله بدی!به یه بچه‌ی ۱۴-۱۵ ساله می دم این کتابارو!همون سنی که خودم رفتم اوستا و انجیل خوندم!
و ملیکا خانوم دختر من مجبور نیست ۹ سالگی روسری بپوشه!و کار دیگه ای بکنه!
همین من دیگه بحث نمی کنم!

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
 سپاس‌گزاری شده توسط: هاتف , Fardad-A
ارسال: #۳۶
۳۰ مهر ۱۳۹۰, ۱۲:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۳۲ ق.ظ، توسط narges_r.)
(۲۹ مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۴۴ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  ....نیاز نیست به بچه‌ی ۸ ساله بدی!به یه بچه‌ی ۱۴-۱۵ ساله می دم این کتابارو!همون سنی که خودم رفتم اوستا و انجیل خوندم!
و ملیکا خانوم دختر من مجبور نیست ۹ سالگی روسری بپوشه!و کار دیگه ای بکنه!
این یکی رو گل گفتی....
من نمیدونم اصلا بچه هفت هشت ساله چی رو باید بپوشونه وقتی هنوز تو عالمه بچگیشه ؟!
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu
ارسال: #۳۷
۳۰ مهر ۱۳۹۰, ۱۲:۵۰ ق.ظ
طرح پوستر حجاب
(۲۹ مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۴۴ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  دوستان من نبودم این دو روز!...
دلمون تنگ شده بود Smile خوش اومدین .

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
ارسال: #۳۸
۳۰ مهر ۱۳۹۰, ۱۱:۴۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۴۸ ق.ظ، توسط mosaferkuchulu.)
(۳۰ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۵۰ ق.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  
(29 مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۴۴ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  دوستان من نبودم این دو روز!...
دلمون تنگ شده بود Smile خوش اومدین .

مرسی گلم!منم همینطورHeartHeartHeart

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
ارسال: #۳۹
۳۰ مهر ۱۳۹۰, ۱۲:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۴۲ ب.ظ، توسط موج.)
طرح پوستر حجاب
دوستان من قبلا گفتم که به نظرم بحث در رابطه با همچین مقوله گسترده ای توی این فضا مناسب نیست
ولی در هر صورت اونهایی که مایل به ادامه بحث هستند باید توجه کنند که برای طرح یه همچین مبحثی نیاز هست که پیش فرضها رو مشخص کنند که توی منظومه ذهنی هر کس چه چیزهایی معتبره
** بعضیها اسلام رو قبول دارند و پوشش رو با همه شرایط مرسومش جزو دین میدونند
** بعضیها اسلام رو قبول دارند و دارند سر پوشش اجباری و اختیاری و نیز عدم عملکرد مناسب ما در به کارگیری پوشش و ضوابط مربوط به اون صحبت میکنند
** بعضیها اسلام رو قبول دارند و پوشش به این شکل مرسوم در بین اهل دین رو بخشی ازون نمیدونند
** بعضیها هم انگار به مبانی اصلی اسلام معتقد نیستند و حداقل یه نگاه سکولار دارند

بالاخره برای اون که اهل قرانه یه استدلال وجود داره و برای اون که کتابهای دیگری رو هم قابل قیاس میدونه با قران یه استدلال و برای اونی که هیچ کتابی رو منشا آسمانی نمیدونه یه دلیل. در حالی که الان هر کس با اون منطق گروه خودش سعی داره هر چهار دسته رو متقاعد کنه که نمیشه
برای همینم به نظرم بحثها به هیچ جا نمیرسه

خیلی دارم سعی میکنم که فقط بحث دوستان رو بخونم و خودم وارد نشم ولی ذکر این نکته به نظرم ضروری رسید
موید باشید Smile

سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A , Bache Mosbat , ahmadi_development , انرژی مثبت , SarahArshad , fateme66
ارسال: #۴۰
۳۰ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۰۵ ب.ظ
طرح پوستر حجاب
این پوستره چرا یه جوریه! من حس می‌کنم باعث می‌شه طرف نماز رو هم دیگه کم‌کم نخونه!
بدترین نوع کار فرهنگی ذکر نکات منفی و ملامت کردن هست. واقعاً دم طراحان گرم با این کار فرهنگیشون.
اگه این گروه همین‌طوری بخواد ادامه بده به زودی چیزی از حجاب هم باقی‌ نمی‌مونه.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , Bache Mosbat , mosaferkuchulu , ahmadi_development , fatima1537 , انرژی مثبت , mat , Belissima , goleyas , hamed_k2 , p.parsaee
ارسال: #۴۱
۳۰ مهر ۱۳۹۰, ۰۱:۵۹ ب.ظ
(۳۰ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۰۵ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  این پوستره چرا یه جوریه! من حس می‌کنم باعث می‌شه طرف نماز رو هم دیگه کم‌کم نخونه!
بدترین نوع کار فرهنگی ذکر نکات منفی و ملامت کردن هست. واقعاً دم طراحان گرم با این کار فرهنگیشون.

دمتون گرم آقای دکتر!بالاخره یکی فهمید ما چی میگیم!Big GrinCool

ارسال: #۴۲
۳۰ مهر ۱۳۹۰, ۰۹:۵۷ ب.ظ
(۳۰ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۵۹ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  
(30 مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۰۵ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  این پوستره چرا یه جوریه! من حس می‌کنم باعث می‌شه طرف نماز رو هم دیگه کم‌کم نخونه!

من مطالب شما روخوندم ولی از نوع بیان ونظرات شما چنین برداشتی رو نکردم که شما همین چیزی رو که اقای دکتر مطرح نمودند مد نظرتون باشه و مطرح کرده باشید!!! می تونید نظرات خودتون یه بار دیگه باز خوانی کنید البته این نظر شخصی منه وشاید من نوشته های شما رو درک نکرده باشم!!!

یک روز نسیم خوش خبر می آید
بس مژده به هر کوی و گذر می آید
عطر گل عشق در فضا می پیچد
می آیی و انتظار سر می آید
ارسال: #۴۳
۰۱ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۲۰ ق.ظ، توسط mosaferkuchulu.)
(۳۰ مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۵۷ ب.ظ)ahmadi_development نوشته شده توسط:  
(30 مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۵۹ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  
(30 مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۰۵ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  این پوستره چرا یه جوریه! من حس می‌کنم باعث می‌شه طرف نماز رو هم دیگه کم‌کم نخونه!

من مطالب شما روخوندم ولی از نوع بیان ونظرات شما چنین برداشتی رو نکردم که شما همین چیزی رو که اقای دکتر مطرح نمودند مد نظرتون باشه و مطرح کرده باشید!!! می تونید نظرات خودتون یه بار دیگه باز خوانی کنید البته این نظر شخصی منه وشاید من نوشته های شما رو درک نکرده باشم!!!

دوست عزیز!من نظر خودمو دارم.شما هم نظر خودتون و خیلی های دیگه هم نظر خودشون!من با هیچ کس بحث نکردم و نمی خوام هم بکنم!من این چیزایی که دکتر گفتن و قبول دارم اما من این چیزا رو نگفتم!این حرفو هم من باب عوض شده جو بزن بزن آقاییون و خانوما زدم!
کاش ما یاد می گرفتیم که صرفا تو بحث نظرمون و بگیم نه اینکه هم دیگه رو بکوبیم!از شما هم ممنون یاد آوری کردین که من چی گفتم!خودم دقیقا می دونم چی گفتم!Tongue
بعدشم بچه که زدن نداره!

ارسال: #۴۴
۰۱ آبان ۱۳۹۰, ۱۰:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۲۱ ب.ظ، توسط Fardad-A.)
هنوز بزار تکلیف این ۳۰۰۰ میلیارد تومان مشخص بشه
مردم ما خوب بلدن حجاب چیه و نیازی به پوستر ندارن
حجاب تو ایران به شکلهای مختلف داره استفاده می شه
ولی به نظر من از این الگو برای حجاب استفاده بشه بهتره
۱-(حذف شد)-فرداد
۲- اونقدر نازک نباشه که اونطرف پارچه دیده بشه.
۳- اونقدر تنگ نباشه که با اندام هیچ تفاوتی نداشته باشه.
حالا هر سلقه و فرهنگی که داشته باشی جای خود و احترامش واجب ولی هر کس بخواد حجاب رعایت کنه این الگو براش مفیده.

تو مذهبی که من دارم حجاب براشون اینطور تعریف شده.!!!
فقط می خواستم نظرم رو گفته باشم و نخواستم به کسی جواب بدم.
موفق باشید.
ارسال: #۴۵
۰۱ آبان ۱۳۹۰, ۱۰:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۲۳ ب.ظ، توسط Bache Mosbat.)
طرح پوستر حجاب
دوست عزیز مذهب هرکی براش محترم Smile فقط تو مورد اول شرع اسلام رو حذف کنین با مذهبتون جور در میاد Smile . چون حجابی که عقیده دارین بهش به شرع اسلام ربطی نداشت .
مسئله‌ی دیگه اینه که احکام حجاب بحث حکومتی نیست که با چیزهای دیگه قاطی می کنین . (گفتم احکام و فقط منظورم همونه ).

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
 سپاس‌گزاری شده توسط: محسن هنرمند , موج

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۰,۹۷۱ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  دانلود طرح لایه باز yaraplas ۰ ۱,۷۲۵ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: yaraplas
  طرح آ ت ت یا مصاحبه برای کارشناسی ارشد sima84 ۱۸ ۹,۳۳۰ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  روش به طرح درخت پیش ترتیب با آرایش داده شده porseshgar ۶ ۶,۱۰۱ ۱۴ بهمن ۱۳۹۷ ۰۸:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: porseshgar
  بنظرتون سوالات امسال از کدام کتب طرح شده بود؟ shahryar711 ۵ ۳,۶۹۰ ۰۷ آذر ۱۳۹۶ ۰۶:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: okok
  درخواست pdf طرح ۹۰ درصد پارسه طراحی الگوریتم okok ۰ ۲,۵۱۸ ۲۷ آبان ۱۳۹۶ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: okok
  طرح نذر آموزشی فرادرس-محرم ۹۶(آموزش های رایگان) fo-eng ۲ ۵,۹۶۳ ۱۰ مهر ۱۳۹۶ ۰۳:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: fo-eng
  طرح ادعا در پروپوزال life24 ۲ ۱,۷۱۹ ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mfXpert
  حذف بازگشتی چپ از یک طرح ترجمه iCanDoIt ۰ ۱,۳۱۹ ۰۸ بهمن ۱۳۹۴ ۱۱:۴۰ ق.ظ
آخرین ارسال: iCanDoIt
Exclamation طرح پذیرش دانشجوی پولی ارشدودکتراتوسط دانشگاههای دولتی دربرنامه توسعه دولت به مجلس A L I ۹ ۵,۲۳۲ ۱۶ آبان ۱۳۹۴ ۰۷:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: pezhman.m-AI

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close