زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۱۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۲۵% اول پارسه چطور بود ؟؟

ارسال: #۳۱
۰۶ آبان ۱۳۹۰, ۰۲:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ آبان ۱۳۹۰ ۰۴:۵۲ ب.ظ، توسط Xilinx.)
RE: 25% اول پارسه چطور بود ؟؟
(۰۶ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۳۱ ب.ظ)variant20002000 نوشته شده توسط:  بچه امروز من امتحان۲۵% ماهان رو دادم. برین اونو بخونین بعد بگین پارسه سخت بود....! واقعاً پارسه جلوش لنگ میندازه....! Big Grin
پیشنهاد میکنم حتماً دانلودش کنید.....!!!

واقعا که جالبه ExclamationExclamationExclamation ماهان که خیلی آسون‌تر از پارسه بود‌! ماهان همش از توی کتابای خودش تست‌ها رو اورده بود . من روزنامه وار نیگاش کردم چندین تست تکراری دیدم Wink

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۰۶ آبان ۱۳۹۰, ۰۳:۵۹ ب.ظ
آزمونای ماهان کجاست که شما میگی برو دانلود کن

از کتابفروشی پرسیدند : وضع کسب و کارت چگونه است؟

گفت : بسیار بد ، چون آنهایی که پول دارند اهل مطالعه نیستند و آنهایی هم که سواد دارند پول ندارند !!!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx , fateme66
ارسال: #۳۳
۰۶ آبان ۱۳۹۰, ۰۴:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ آبان ۱۳۹۰ ۰۴:۳۳ ب.ظ، توسط Masoud05.)
(۰۶ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۳۱ ب.ظ)variant20002000 نوشته شده توسط:  بچه امروز من امتحان۲۵% ماهان رو دادم. برین اونو بخونین بعد بگین پارسه سخت بود....! واقعاً پارسه جلوش لنگ میندازه....! Big Grin
آزمونش جالب نبود!
طی یه گزارش به سایت ماهان از طراحان سوال کلی گلایه کردم . مخصوصا سوالات تخصصی.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۱
۱
ارسال: #۳۴
۰۶ آبان ۱۳۹۰, ۰۴:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ آبان ۱۳۹۰ ۰۵:۰۳ ب.ظ، توسط variant20002000.)
(۰۶ آبان ۱۳۹۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ)Majid gh نوشته شده توسط:  آزمونای ماهان کجاست که شما میگی برو دانلود کن

سر فرصت اسکن میکنم براتون....! فکر کردم قبلاً تو مانشت اسکن کردن بچه ها....!
(۰۶ آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۵۴ ب.ظ)mthsh نوشته شده توسط:  
(06 آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۳۱ ب.ظ)variant20002000 نوشته شده توسط:  بچه امروز من امتحان۲۵% ماهان رو دادم. برین اونو بخونین بعد بگین پارسه سخت بود....! واقعاً پارسه جلوش لنگ میندازه....! Big Grin

واقعا که جالبه ExclamationExclamationExclamation ماهان که خیلی آسون‌تر از پارسه بود‌! ماهان همش از توی کتابای خودش تست‌ها رو اورده بود . من روزنامه وار نیگاش کردم چندین تست تکراری دیدم Wink

سرسری فایده نداره... داداش بشین حلش کن ...! Tongue
ریاضیاشو که به زور میشد جواب داد. (کلی وقت گیر بودن) از هر مبحث مشکل ترین سوال ممکنه رو داده بودن. (شما آسون ترین درس مثلاً مدار منطقیاشو بشین حل کن و جوابو تو گزینه‌ها پیدا کن) هرکاری میکنی به جواب نمیرسی! من ۱۰ تا از ریاضی های پارسه رو تا دیدم جواب دادم. ولی ماهان رو به زحمت ۵تاشو جواب دادم.
البتته یه دونه از تستای ساختمان داده اش مال سال ۸۹ بود...‌! پیچیدگی زمانی بود.
خلاصه که از نظر من افتضاح بود.(حالا شاید شما بهتر از ما درس خوندی Big Grin) اگه رتبم بد بشه یعنی سوالارو از تو کتاب ماهان داده بودن و اگه خوب بشه یعنی اینطور نبوده. چون من کتابای ماهان رو نخریدم.

روزگارم بر خلاف آرزوهایم گذشت..........!!!Sad:
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx , Majid gh
ارسال: #۳۵
۰۶ آبان ۱۳۹۰, ۰۸:۱۶ ب.ظ
سلام دوستان
دیدم دارین سوالای پارسه وماهان را مقایسه میکنید
گفتم منم تجربه‌ام را از سوالای ماهان وپارسه سالهای گذشته بگم
سوالات ماهان نسبت به پارسه خیلی سخت هستش
سوالات پارسه مخصوصا سوالات ازمون جامعش شبیه ازمون سالهای گذشته است
ولی سوالات ماهان بیشترش تالیفی هست
اگر به درصدهای نفرات برتر هر دو ازمون نگاه کنین
میبینین تو پارسه نفرات برتر درصد میانگینشون برابر ۵۰
ولی توماهان دروبر ۳۰ هستش
موید باشین

آینده از آن کسانی است که به استقبالش می روند.( فردریش نیچه)
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: variant20002000
ارسال: #۳۶
۰۶ آبان ۱۳۹۰, ۱۰:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۰۱ ب.ظ، توسط Masoud05.)
(۰۶ آبان ۱۳۹۰ ۰۸:۱۶ ب.ظ)Morteza_s نوشته شده توسط:  سلام دوستان
دیدم دارین سوالای پارسه وماهان را مقایسه میکنید
گفتم منم تجربه‌ام را از سوالای ماهان وپارسه سالهای گذشته بگم
سوالات ماهان نسبت به پارسه خیلی سخت هستش
سوالات پارسه مخصوصا سوالات ازمون جامعش شبیه ازمون سالهای گذشته است
ولی سوالات ماهان بیشترش تالیفی هست
اگر به درصدهای نفرات برتر هر دو ازمون نگاه کنین
میبینین تو پارسه نفرات برتر درصد میانگینشون برابر ۵۰
ولی توماهان دروبر ۳۰ هستش
موید باشین

امسال نفر اول ۹۲% مشترک زده بود
بالاترین درصد تخصصی نرم‌: ۷۶.۶۷
بالاترین درصد تخصصی هوش: ۵۸.۳۳
بالاترین درصد تخصصی معماری: ۲۶.۶۷
بالاترین درصد ریاضی‌: ۶۳.۳۳ واقعاً بهش تبریک میگم آخه ریاضی ماهان خیلی سخت بود‌، نوش جونش!

بالاترین درصد زبان‌: ۸۱.۱۱

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx , variant20002000 , b_foulad
ارسال: #۳۷
۰۴ آذر ۱۳۹۰, ۰۹:۴۶ ب.ظ
(۰۱ آبان ۱۳۹۰ ۰۷:۵۳ ب.ظ)mthsh نوشته شده توسط:  
(01 آبان ۱۳۹۰ ۰۶:۳۱ ب.ظ)ida_isp نوشته شده توسط:  سوال یکی مونده به آخر گسسته بود فکر میکنم، که تو صورت سوال سمت راست گزاره p~ بود اما تو جواب تشریحی P حساب کرده بود که حاصل F بشه! من سر این خیلی وقت گذاشتم، نمیدونم آخر حذفش کردن یا نه!
بچه های معماری تخصصی چطور زدید؟ من چون کارشناسی نرم بودم و الان میخوام معماری بدم توی دروس تخصصی ضعف دارمSad ۸% زدم که اونم همش مدار بودSad انتقال داده هم خونده بودم اما ۱ سوال غلط زدمSad((
من روز دوم رو خواب موندم Big Grin وگرنه تخصصیم بد نیست.اینکه نرم بودین خیلی با یه سخت افزاری فرقی ندارین چون جزوه های پارسه توی دروس تخصصی معماری خیلی خوب هستن(به جز VLSI)
انشاالله از ۲۵% دوم با هم کری میخونیم ببینیم کی بیشتر میزنه: پی

سلام من تازه این پیغام شما رو دیدم! تخصصی پارسه دوستام گفتن خوب نیستو منم اصلا کتابای پارسه رو نگرفتم فقط آزمون...و تو آزمونای بعدی اون ۸% تخصصی تبدیل به ۳% و حتی ۰ شد!!!!Sad
۰
۰
ارسال: #۳۸
۰۵ آذر ۱۳۹۰, ۰۳:۲۰ ق.ظ
واسه دروس تخصصی معماری فقط و فقط باید مرجع خونده بشه که کار ساز باشه با کتاب تست اصلا نمیشه چیزی یاد گرفت و تست زدSad

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چطور درصد زبانم رو به بالای ۹۰-۸۰ برسونم؟ s.gg ۸ ۲,۱۱۸ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  چطور میتوان بهتر زندگی کرد؟ شاپری ۲۴ ۱۳,۳۴۱ ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ۰۷:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۶۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  مرخصی در ترم اول و سپس انصراف MSZ ۱۷ ۳۹,۵۶۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ mohammad_1366 ۳۵۳ ۱۳۱,۴۲۰ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: diligent
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۴۲۵ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  فوری : چطور در جو کنکور و درس خوندن میمونید؟ MohsenRezaei ۸ ۴,۴۶۳ ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  راهنمایی انتخاب واحد ترم اول، ارشد نرم، مباحث بیگ دیتا و دیتابیس arian_61 ۱ ۲,۵۳۶ ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: arian_61
  ساختمان داده پوران، فصل اول، راهنمایی برای حل یک مثال ساده marvelous ۲ ۲,۶۳۷ ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۳:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Smile چطور امکان قبولی در رشته رایانش امن هست؟ نوشتن ۲ ۳,۹۹۲ ۰۷ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: نوشتن

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close