زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۳۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتخاب استاد

ارسال:

Bache Mosbat پرسیده:

انتخاب استاد

دوستان من گیج شدم . شما بودین بین یه استاد خیلی سخت گیر و منظم و بعضا بد اخلاق که فیلد کاری به روزی داره و یه استاد که اون هم با سواده ولی خودش خیلی کمک نمی کنه و بیشتر به دانشجو هاش می سپره آدمو ولی اخلاقش خیلی خوبه کیو انتخاب می کردین؟ Huh
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

pos پاسخ داده:

انتخاب استاد

احتمالا گزینه اول
البته احتمالا باید موقعیتش پیش بیاد تا آدم بتونه تصمیم بگیره

۰
ارسال:

fatima1537 پاسخ داده:

انتخاب استاد

من شرایط شما رو برای انتخاب استاد داشتم. و به این نتیجه رسیدم بهترین استاد کسیه که خوب راهنمایی کنه و باسواد هم باشه. استادی داشتیم که خیلی سخت گیر و بداخلاق بود و ازش میترسیدیم ولی خیلی دانشجو رو پشتیبانی میکرد و اگر میرفتیم دنبال یه مطلبی کلی با ما همراهی میکرد اتفاقا برای پروژه اخلاقش خیلی خوب شد

۰
ارسال:

Bache Mosbat پاسخ داده:

انتخاب استاد

(۲۷ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۳۴ ق.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  من شرایط شما رو برای انتخاب استاد داشتم. و به این نتیجه رسیدم بهترین استاد کسیه که خوب راهنمایی کنه و باسواد هم باشه. استادی داشتیم که خیلی سخت گیر و بداخلاق بود و ازش میترسیدیم ولی خیلی دانشجو رو پشتیبانی میکرد و اگر میرفتیم دنبال یه مطلبی کلی با ما همراهی میکرد اتفاقا برای پروژه اخلاقش خیلی خوب شد

ولی اکثر دانشجوهای اون استاد به من گفتن که نگیرم با ایشون . گرچه به خاطر سخت گیری استاد کارهاشون از تمام بچه های هم دوره جلو‌تر بود . گفتن آدمو ضایع می کنه . ارتباط دوستانه برقرار کردن باهاش سخته و ازین حرفا . در ضمن این استاد خیلی جوون هستن . Sad

۰
ارسال:

fatima1537 پاسخ داده:

انتخاب استاد

من هم موقع انتخاب استاد همین چیزها رو شنیدم.روز انتخاب استاد برای پروژه پایانی همه استادای خوش نمره زود پر شدند و این استاد دیر‌تر ولی آخرای کار بچه های دیگه میگفتن خیلی نیاز به راهنمایی استاد پیدا کردیم و ای کاش استاد وسط راه کمکمون میکرد.و من هر وقت از استادم درخواست میکردم حتما برای من جلسه جداگانه میذاشت.اتفاقا ایشون هم ضایع میکرد ولی فقط سر کلاس.موقع پروژه خیلی مهربون شده بود
خلاصه خودم این نتیجه رو گرفتم:پروژه سواد آدمه(سواد عملی و مهارتی)و خیلی جاها به کار میاد:برای استخدام،پز دادن و...Smile

۰
ارسال:

javadjj پاسخ داده:

انتخاب استاد

من هم الان چنین شرایطی رو دارم در انتخاب استاد بستگی داره اگه فیلدشون مشترک باشه کار خیلی سخت میشه اما درر این مورد من فیلد کاریه این دو استاد فرق داره شما خودت ببین چه فیلدی رو دوست داری اما اگه فیلد دو تا استاد مشترک باشه اگه قرار باشه استاد سخت گیر هیچ حمایتی ازت نکنه با همون مورد دوم بگیری خیلی بهتره

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فیلم کامل آفلاین پایگاه داده استاد خلیلی فر mona64 ۶ ۵,۴۹۷ ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Noura9999
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۲۰۵ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  نظر در رابطه با استاد داور علیصا ۰ ۱,۴۳۳ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  معرفی استاد در دیتاماینینگ و بیگ دیتا heelii ۱ ۲,۱۲۴ ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  استاد راهنما Miss.m ۰ ۱,۵۴۴ ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Miss.m
Smile چه دروس و استادی برای کنکور ارشد خوبه؟ NersiA ۱۴ ۱۰,۶۷۸ ۰۷ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: NersiA
Video واقعیت مجازی + واقعیت افزوده: پرواز اژدها بر فراز استادیوم بیس بال شهر سئول marvelous ۰ ۲,۱۹۱ ۰۵ شهریور ۱۳۹۸ ۰۳:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  [دانلود] جزوه و ویس جلسه نکته تست ساختمان داده والگوریتم استاد یوسفی زمستان ٩٣ software94 ۲۳ ۲۶,۲۴۲ ۰۲ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: honiehs
  استاد راهنما k00k ۵ ۳,۷۹۵ ۲۶ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: k00k
  کلاس های انلاین استاد باقری nafas30474 ۲ ۳,۱۲۷ ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: khayyam

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close