تالار گفتمان مانشت
انتخاب استاد - نسخه‌ی قابل چاپ

انتخاب استاد - Bache Mosbat - 26 مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۳۲ ب.ظ

دوستان من گیج شدم . شما بودین بین یه استاد خیلی سخت گیر و منظم و بعضا بد اخلاق که فیلد کاری به روزی داره و یه استاد که اون هم با سواده ولی خودش خیلی کمک نمی کنه و بیشتر به دانشجو هاش می سپره آدمو ولی اخلاقش خیلی خوبه کیو انتخاب می کردین؟ Huh

انتخاب استاد - pos - 27 مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۰۷ ق.ظ

احتمالا گزینه اول
البته احتمالا باید موقعیتش پیش بیاد تا آدم بتونه تصمیم بگیره

انتخاب استاد - fatima1537 - 27 مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۳۴ ق.ظ

من شرایط شما رو برای انتخاب استاد داشتم. و به این نتیجه رسیدم بهترین استاد کسیه که خوب راهنمایی کنه و باسواد هم باشه. استادی داشتیم که خیلی سخت گیر و بداخلاق بود و ازش میترسیدیم ولی خیلی دانشجو رو پشتیبانی میکرد و اگر میرفتیم دنبال یه مطلبی کلی با ما همراهی میکرد اتفاقا برای پروژه اخلاقش خیلی خوب شد

انتخاب استاد - Bache Mosbat - 27 مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۱۴ ق.ظ

(۲۷ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۳۴ ق.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  من شرایط شما رو برای انتخاب استاد داشتم. و به این نتیجه رسیدم بهترین استاد کسیه که خوب راهنمایی کنه و باسواد هم باشه. استادی داشتیم که خیلی سخت گیر و بداخلاق بود و ازش میترسیدیم ولی خیلی دانشجو رو پشتیبانی میکرد و اگر میرفتیم دنبال یه مطلبی کلی با ما همراهی میکرد اتفاقا برای پروژه اخلاقش خیلی خوب شد

ولی اکثر دانشجوهای اون استاد به من گفتن که نگیرم با ایشون . گرچه به خاطر سخت گیری استاد کارهاشون از تمام بچه های هم دوره جلو‌تر بود . گفتن آدمو ضایع می کنه . ارتباط دوستانه برقرار کردن باهاش سخته و ازین حرفا . در ضمن این استاد خیلی جوون هستن . Sad

انتخاب استاد - fatima1537 - 27 مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۵۴ ق.ظ

من هم موقع انتخاب استاد همین چیزها رو شنیدم.روز انتخاب استاد برای پروژه پایانی همه استادای خوش نمره زود پر شدند و این استاد دیر‌تر ولی آخرای کار بچه های دیگه میگفتن خیلی نیاز به راهنمایی استاد پیدا کردیم و ای کاش استاد وسط راه کمکمون میکرد.و من هر وقت از استادم درخواست میکردم حتما برای من جلسه جداگانه میذاشت.اتفاقا ایشون هم ضایع میکرد ولی فقط سر کلاس.موقع پروژه خیلی مهربون شده بود
خلاصه خودم این نتیجه رو گرفتم:پروژه سواد آدمه(سواد عملی و مهارتی)و خیلی جاها به کار میاد:برای استخدام،پز دادن و...Smile

انتخاب استاد - javadjj - 26 آذر ۱۳۹۰ ۰۶:۰۴ ب.ظ

من هم الان چنین شرایطی رو دارم در انتخاب استاد بستگی داره اگه فیلدشون مشترک باشه کار خیلی سخت میشه اما درر این مورد من فیلد کاریه این دو استاد فرق داره شما خودت ببین چه فیلدی رو دوست داری اما اگه فیلد دو تا استاد مشترک باشه اگه قرار باشه استاد سخت گیر هیچ حمایتی ازت نکنه با همون مورد دوم بگیری خیلی بهتره